Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
A už je poledne... naposledy, když jsem si říkala, že musím okouknout vývoj situace a nové fotky, bylo osm ráno... trochu nestíhám, no :) Vítám pistácii. My to máme o týden později, takže "skoro" Maali: favoritky Ti moc sluší a myslím, že ze stejných důvodů jako u mé osoby by ti víc padla šampaň. jsou ? nebo se mi to jen zdá. Družička je ve svých oblíbených úplná princezna. Abych dokončila anabázi s rezervací šatů... v sobotu jsem vzala mamku na okouknutí a odsouhlasení. Chtěla jsem jí udělat radost, když už nebyla u výběru. Rukavice jsme zamítly (oceňuji, že mi paní v salonu nechtěla něco vnutit, když jsem v tom vypadala jak tydýt), ale oblékla jsem si jednoduchý kabátek zdobený kožešinkou. Byl krásný a bude potřeba. Kaple asi vytopená nebude :) .... když jsem se zeptala na cenu, docela mě polilo horko.... 700,- ou je. Ještě, že se vdávám jenom jednou a kvůli nové práci nemusíme tolik řešit rozpočet. Paní v salonu asi pochopila, že to není levné a uznala i to, že mi předem měli říct o tom, že spodnička není v ceně šatů a nechala mi zdarma tu zkoušku navíc. Ve smlouvě je totiž opravdu dodatek, že každá další zkouška je zpoplatněna -200,- Řeknu Vám, svatba je dneska těžkej byznys. My jsme původně svatební cestu chtěli odložit, ale čím dál víc se nám líbí spojení nápadů na dovolenou na kolech a dovolenou v Provance.... prostě vyrazit tam autem a kola mít sebou... uvidíme. Pěkný den
Odpovědět
Taky vítám pistácii katwid :Garda je v itálii ( Lago di Garde) , jezdíme tam aspoň 6x do roka, já tedamíň,protože se tam fakt dobře surfuje, určitě to vyzkoušejte i já antitalent jsem si tam plula na prkně jak největší borec. Je to nádhera a ty vlny! kulilic- To Ti závidím, to bych taky chtěla, Provance je můj sen, byla jsem tam jen jednou ale určitě s etam chci vrátit na delší dobu a všechno prozkoumat. Holky že odbočuju, nemáte nějaká inspiraci co miláčkovi k vánocům, vůbec nevim co mám koupit, oblečení vybíráme spolu, ale chtěla jsme nějaký překvápko, ale nic mi nenapadá, co kupujete Vy?
Odpovědět
pistacia, já jsem též z vých. Čech:-) Okres Trutnov, do HK jezdíme nakupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, miláček na vánoce asi dostane volant k PC hrám :-N Baví ho formule a jiné, už doslal sluchátka, ať je klid a ten volant snad ulehčí život klávesnici ;-) O svatební cestě uvažujem, ale nějak se nemůžem dohodnout, zatím to vypadá tak že si zajedeme na prodloužený víkemd, asi na Slovensko a to 7-14 dnů po svatbě a potom v létě k moři a nebo do Alp. A nebo poznávací výlet po Evropě, ale taky se mi doneslo, že nás jako sv.dar pošlou do Francie - takže fakt nevím co bude, asi se to rozhodne až po ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zdravím po příjemném prodlouženém víkendu. abych si ho trochu ukrátila vytvářela jsem mašličky pro svatebčany. vím, že je ještě moře času, ale dostala jsem nápad a už jsem byla nedočkavá ho zrealizovat. ještě jsem je nestihla vyfotit, pak je dám do fotogalerie ;) pistacie, taky se připojuji a vítám tě v klubu. katwind, s těmi obnošenými šaty jsi to napsala perfektně. smíchy se tu válím po stole :-D jinak zítra mám dovču. chystám se opět do Brna. musím se poptat na ty snubáky. a možná půjdu ještě něco zkoušet. všechny salóny jsem ještě nenavštívila 8-) jen nemám nikoho, kdo by mě zvěčnil.
Odpovědět
:-) No tak to jsem ráda, že to tady pokračuje trošku podle vašich představ. No já se chystám dělat jmenovky už asi 14 dní a nemůžu se k tobu za boha dostat. Ach jo, tento víkend to asi zkusím aspoň nastříhat. No uvidím, jak se mi bude chtít. Mám mít své dny, a to jsem vždycky nepoužitelná. Jinak Pistacii vítám v klubu.
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: šaty Ti sluší, a líbí se mi na Tobě i ta korunka ve vlasech. škoda ji nemít i na svatbě ;) a všimla jsem si, že máš stejný vkus na svatební oznámení. taky mi padly do oka. (ty poslední přidané) a na svatební cestu asi nepojedeme :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luciasku - jak budeš dělat jmenovky. Prosím o inspiraci. Corsicanko - já zas dělala výzdobu na auta. Když mě u toho viděl můj skoromanžel, mohl se potrhat smíchy. Pořád nechápe, že si chci odškrtnout z dlouhého seznamu další položku a nemyslet na to. Jinak já už mám taky šatičky zamluvené a taky mě docela naštvalo, že za spodničku chtěli 200 Kč. To mi předtím nikdo neřekl, i když jsem tam byla už dvakrát :-) Opravdu souhlasím s názorem, že svatba je fakt těžkej "byznys". Na svatební cestu pojedeme asi makat na náš pozemek :-), to bude romantika. ......cihlu k cihle, jako v pohádce ...... Ale nápad se svatební cestou na kolech mě dost zaujal. Zkusím to doma nadhodit. Viděly jste svatební cesta do Jiljí? Já poprvé o víkendu a skvěle jsem se bavila. Naštěstí takové zkoušky na mne nikdo nezkoušel. Miláčkovi k vánocům kupuju svatební košili. Včera jsem jí objednávala. Hezké mají v Nevěstě, všechny možné barvy a stojí okolo 500 Kč. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenovky se mi vyrábět nechce. objednám si je ze stejného papíru jako svatební oznámení a jména dopíšu fixou. a přemýšlím, jestli vůbec nějaké jmenovky na stůl dávat. aby si někdo neříkal, že chtěla sedět jinde... Zuzko, jakou jsi vyrobila výzdobu na auto a z čeho? potřebovala bych inspiraci. nejdřív jsem chtěla něco z živých kytek, jenže to bych musela udělat těsně před svatbou a už mi to časově nevychází. stačí, že budu dělat aranžmá na stoly. platit květinářství se mi taky nechce... Ještě ke svatební cestě. Přítel vůbec nerad cestuje. Loni jsem ho přemluvila na dovolenou u moře a nebyla nic moc. vychytali jsme hrozné vedra, které jsem moc nezvládala. Radši ušetříme prachy a pořídíme si třeba myčku. ta jediná mi ještě chybí ke štěstí. Navíc chceme mimčo a peněz pak nebude nazbyt.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kulilic, ty šatečky jsou barvy šampaň. V pátek jseme s mamčou zkoušet znova.Paní říkala, že jí má přijít ještě jiný tip korzetu, tak ať přijdu ještě zkoušet.Měla tam dost lidí, tak uvidíme, jak to bude.No a teď začne ještě další štace s botkama.Pro změnu nebudou mít šampaň , ale mraky bílých. No svatební cestu vůbec neplánuju,protože kvůli "tchýni" ]-( ]-( ]-( nám pořádně nikdy dovolená nevyšla a ona je pořád doma a nee tam kde má být.Takže to fakt bude last minute rozhodnutí. Chtěla bych letět, ale kromě Portugalska a Itálie mi přijde, že jsem po Evropě už všude byla.No a letadel se taky trochu bojim, tak nevim, jestli mě to přejde.... Ale říkám si, že neznám místa u nás za chalupou, tak volím i variantu někam v ČR a že mám hodně dobrých tipů od známých :-) :-) ..když mě manža naštve, dojedu domu i vlakem :-D :-D :-D
Odpovědět
Maali, já si říkám, že ČR budeme pak projíždět s dětma...máš totiž pravdu, že znám Itálii pomalu lépe než naši zemičku (nadsázka) :-|
Odpovědět
ahoj holky vidím že v přípravách pěkně pokračujete. Nad jmenovkama jsem ještě nepřemýšlela. jijnak vítám pistácii
Odpovědět
Článek se načítá
Pro Zuzku: No jmenovky budu dělat tak, že na bílý papír nalepím obdelník meruňkového papíru a v práci na to vytisknu jména a k tomu nalepím bílou látkovou kytičku, no uvidíme. Pak sem dám fotky a můžete se podívat. Tak zatím páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Corsicanka: na auta mám tenké stuhy na antény, takže to jsem jen nastříhala. Pak jsem dělala mašle, které se budou dávat na kliky auta. Někde jsem to viděla na obrázku a moc se mi to líbilo, ale kde to už nevím. Na autě, které poveze mě, budou dvě panenky. Já tancuju a můj přítel dělá judo, takže tam bude tanečnice v našem týmovém ohozu a judista. Jsou to symboly toho, co máme oba rádi. Nechce se mi dávat něco na okna, protože pojedeme docela dlouhou cestu na obřad a vím, že někteří řidiči jsou nervní, když nevidí. Luciasku: díky za tipy na jmenovky. Já jsem si včera koupila nůžky, co jsem viděla u tebe v albu, ani jsem nevěděla, že něco takového existuje. Taky jsem koupila krabičky na výslužku 1ks á 5 Kč - Papírnictví u zastávky tram Letenské nám.
Odpovědět
Ty nůžky já v albu nemám, to sis spletla, ale mám doma jedny, co dělají vlnkovatý okraj. Jsou to klasické nůžky, co se používají na látku na stříhání, ale jde s tím dělat i papír.
Odpovědět
Jo a holky smazala jsem fotky ze zkoušky svatebních šatů, protože miláček je zvědavý a nechci, aby to tu náhodou objevil a viděl mě. Takže díky za názory všech, co mi napsaly a doufám, že si vyberu ty nejhezčí.
Odpovědět
ahojte Zuzko? můžeš se trochu přesněji vyjádřit k představě mašlí na kliky aut? Taky se mi to moc líbilo, ale nevím, jak na ně. Chceš je dávat na všechny auta nebo jenom na Tvoje a ženichovo? Luciasku: můj miláček moji účast na tomto webu bere jako mírnou úchylku :D, takže když chci, aby něco posoudil, pošlu mu fotky. Sám sem nechodí. Teď už to má i zakázané - kvůli šatům. Když ale album viděl v začátcích, uznal, že je to dobré :) Jmenovky taky asi budou samovýroba - inspirace se hodí, děkuju dneska nějak nestíhám, takže pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Kulilic: podívej se na http://www.tvorenicko.wz.cz/masle.htm. Já dělala mašle jen jednoduché z cca 5 cm tlusté bílé stuhy. Převazovala jsem to tenkou stuhou, kterou se to pak bude vázat na kliky. Plánuju, že to bude na všechna auta, místo klasické výzdoby.
Odpovědět
děkuji, ty na obrázcích vypadají pěkně... asi jednu větší uvážu i na auto pro nevěstu Holky? Jak to vůbec máte vymyšlené s ozdobami na auto? Velkou přísavku s kyticí jsem zamítla (dát další 1000 za kytku se mi nechce) a panenku nechci z principu - dodala by je jedna "teta" a já se bojím už jenom té představy ;) Líbí se mi jemný tyl natažený od obou zrcátek dopředu. K tomu by pak mohla být připevněna jenom jedna rudá růže... za každý svůj konec k jedné té stuze.... názory?
Odpovědět
Profilova fotka
Kulilic: jemný tyl je taky moc hezký. Ale vůbec nemám představu, jak to vyjde cenově.
Odpovědět
to já právě taky nevím. Je to zatím jenom představa. On zase nemusí být tak MOC jemný ;) Chtěla bych na svoje auto tu růži a na ženichovo klobouk.... budu muset z ženicha dostat názor 8-)
Odpovědět
Holky, já mám na auto panenku a asi bych chtěla vlizelín...ale ještě to nemám nijak ujasněné... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, včera jsem obíhala salóny a po delší době opět něco vyzkoušela. Výsledek je ve fotogalerii a také prosím o Vaše názory :) Vlasy mám jak rozára, chce to trochu představivosti, včetně šperků a hodně se špendlilo... Výzdobu na auto taky ještě nemám ujasněnou. s ženichem budeme mít jedno auto, takže to chce něco neutrálního. květy, nebo nějaká aranžovaná mašle z bílého vlizelínu + umělé kytky (dneska vypadají jak živé). To by bylo asi cenově nejdostupnější. a můžu to připravit předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Corsicanko - mne se na tobe nejvic libi ty JP s serpou. Jsou elegantní, zároveň jemné a přijde mi, že v nich vynikáš ty i šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko díky, záměrně jsem nechtěla předem ovlivňovat. Jsou to moje favoritky. I ta mačkaná sukně s korzetem se líbí. je to těžké rozhodování.
Odpovědět
Tak u mě vedou Daisy a Agnes...snad to píšu správně...
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, teď jsem si teprve všimla a děkuji za pochvalu šatů i oznámka.No musím vybírat znova, srdíčkové mě na živo fak neokouzlilo ;-) Takže lovim a vybírám dál.... No a k tvým šatečkům...moc se mi líbíš v Agnes!!!!!
Odpovědět
Tak Corsi, moc se mi líbí šaty Agnes. Jsi v nich fakt kočka. Jsou zajímavé.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, mě se moc líbí šaty Agnes, jsou zajímavé a sluší ti. Jinak já už mám na auto koupenou panenku, ale ještě musím vymyslet jak jí tam přidělám. Nevíte někdo kde se dají koupit ty přísavky? Co bude na ženichovo autě ještě nevím, asi jen něco jednoduchého a na zadních oknech věnečky z myrty.
Odpovědět
Holky, ja su taky dubnacka, konkretne 21., jeste ale nemam nic zamluvene, koukam jako blazen, ze uz neco strihate a tak :-) termin zamluvenej mam, saty si necham asi sit a restauraci vyberu do konce roku, ale zbytek az po novem roce... Neni to pozde ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?