Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, teď to teprve začne :-D
Odpovědět
Ahojky,dík to bude ono. Maalinka-taky gratuluji za termín. Přeju hezký prodloužený víkend všem.
Odpovědět
Dneska utíkám z práce dřív. Ještě se půjdu potrápit do posilovny, abych měla dobrý pocit ze spalujících se tuků ;) Maali: rekla bych, že máš pravdu. Jestli prvním bodem tvého grafu příprav je termín, vidím to jako v básníkách - tady termín, za týden místo hostiny, šaty, ... někde dál obřad, první dovolená v Jugoslávii, první dítě, automobil, druhá dovolená v Jugoslávii... a pak už jenom samá pozitiva a sociální jistoty :) ... samo, že si dělám srandu, je super, že už se paní matrikářka uvolila a zarezervovala ten termín. O víkendu tady mám drahé rodiče, takže jim jdu ukázat svoji róbu. Tu jsem byla mimochodem včera buknout a zaplatit zálohu a byla jsem mírně zhnusená, protože se ukázalo, že ani spodnička ani závoj nejsou součástí ceny šatů (říkala jsem si, že závoj bude tak do dvou set). Nakonec oboje po 300,- k tomu rukavice (pro případ, že by se mi osypaly ruce nějakým jarním ekzemem, jak už se to občas stane (za 100) a kožišek přes ramena (tak 400) .... a cena šatů je hned někde jinde :( ale co. Nic mě nemohlo rozházet, protože večer před jsme oslavovali tu moji práci (Jacek nezklamal a donesl šampus) výbornou večeří a po cestě jsem si četla z papírku od pana faráře, co tomu mýmu budu vlastně slibovat. ;) Taky předpokládáte kožíšek? Nebo to risknete bez? Pěkný víkend
Odpovědět
maalino: Gratuluji k termínu a zároveň závidím. :-) Já jsem zkoušela paní matrikářku ukecat,ale nezdařilo se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kulilic: Aspoň ta spodnička bývá v ceně šatů. vydřiduši. taky mě překvapilo, že k mým šatům za 8 a půl si mám ještě platit půjčovné závoje za 2 stovky. to by snad už mohlo být grátis. půjčení korunky vyjde skoro tolik, co nová. uvažuju, že si nějakou radši koupím. Jinak přes šaty plánuju kabátek s dlouhým rukávem. takové vypasované sáčko se zaoblenýma klopama. Ušiju si ho sama, aspoň to bude originál. byla jsem se podívat za známou na diskuzi 7.7.2007 a tam už mají pozamlouvané šaty. na to, že to mají ještě později, tak my jsme tu ledové královny :-D Ale jsem přesvědčená, že kdo moc vybírá přebere ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli odcházím podpořit svého miláčka na ukončení fotbalové sezony. A relaxuji u PC, sice mě to nebaví bo na něj hledím celý den v práci, ale hledám nové zaměstnání a jinak to nejde. Zálohu na šaty zatím složenou nemám, protože čekám na nový rok, jestli bude nová kolekce. Oznámení má taky čas. A s ostatními věcmi ne a ne hnout!! Příští sobotu pojedu z práce rovnou do Ostravy na vánoční nákupy - ať to mám zkrku a pokud bude chvilka tak zkusím navštívit ten svatební festival co tam bude :-D a snad tam něco najdu :-D :-D :-D Corsivanka: taky bych si něco ušila, ale ja to neumím :-( jak byla sestra malá (je o 11let mladší) tak jsem zvládla max na bárbíny :-p Pěkný prodloužený víkend!!
Odpovědět
Ahoj holky! Máte pravdu, červencové holky už šatky mají skoro všechny, asi to je hdně tím datem 070707. My jsme ledové královny a vyčkáváme...my jim totitž ty nové krásné šaty nejdříve onosíme :-D Přeju všem krásný "boj studentů za demokracii" :-D a krásný víkend! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak se zase na chvilku trošku vyzpovídám tady u vás :-) Ve čtvrtek jsem vyrazila s doprpvodem mamka,družička a Jana zkoušet šatky do nového salonu u nás.Bohužel, měli tam jen cedulku nemoc.Takže zřejmě zavřeno. Tak jsem chcíc nechtíc uposlechla tak trochu přísného naléhání Jany a šly jsem do salonů, kam jsem nechtěla, protože jsou tam protivný.....ALE Salon Narcis, jak nic moc šaty, tak přesně znuděná obsluha.No není divu, protože tam sedí a nikdo jí tam nechodí.Tak jsem vyzkoušela tak 1 suki a 4 korzety a šly jsme vedle(ty salony jsou u sebe :-D ) Salon Česlava narvaný jak šatičkama tak holkama.Vůbec mi nedošlo, jak byl svátek, že si na sobotní plesy budou vyzvedávat holky šaty. No ale neva.Rozhléžely jsme se až pani přišla, poptala se co shnáníme, samozřejme chtěla i datum :-D Tak jsem jí ukázala co se mi líbí na figurínách a světe div se...byly to velikosti na Kamču :-D :-D Takže jsme mazaly s družičkou Terkou do kabinek a už to lítalo.Jana mi hodně pomáhala a pořád nosila nějaké šatky a i na Terezku.V albíčku jsme spolu vyfocené, to je zase mamky práce.Tak mrkněte a pište, jak to vidíte. Jinak abych toho něměla málo, byla jsem včera v Č.Budějovicích v salonu Eden, a taky jsem byla moc spokojená.Má to tam asi nějaká rodina, takže mi korzety nabázel i ochotný pán.Měla jsem na sobě asi 5 korzety a sukně, z nichž vyhráli KAMILA a LUCY.Jen mi přijde, že mě sukýnka mailnko rozšiřovala.No bohužel, fotky nejsou.Měla jsem tak dokonale připravenou tašku s foťákem až zůstala doma ]-( ]-( ALe stejně bych řekla, že už mám jasno.Jen nevím, jakou k barvě šampaň volit dekoraci.Ujíždim teď na fialové a i ta oranžová :-) :-) A další změnu, co budeme muset udlat, je oznámení.To srdíčkové jsem objevila v salonu Pronuptia a vůbec není tak pěkné jako v nabídce firmy, kde jsem ho objevila.Takže měníme :-) :-)
Odpovědět
Ahojky Kami! Tak to jsi to vzala bezvadně hákem! V jeden den toho stihnout :-o Kami, podle mě máš dobrou postavu, ženskou, ale šaty seženeš v pohodě, silná rozhodně nejsi! Tak moc blahopřeju k výbru! Kami, co říkali na datum? V pohodě? Neříkal někdo, že to je brzo a tak? Já totiž nrvím, zds mám jít v prosinci nebo to nechat na leden. Postavu máme "bajvoko" podobnou, ale ve dvou salónech zatím měli od 34 do 38 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Katy,na zkoušečku šatů vyběhni klidně už teď.Zabere to, tak bajvoko, když je z čeho vybírat i 2,5 hodiny na jednom místě.No a na datum neřikala v Česlavě nic, jen se ptala a v Budějkách amjí už zamluveno na červenec 7 :-D takže to záleží jen na tobě.Ale taky mi pani říkala, že ještě po novém roce určitě dostne nové modely, tak si myslím nebude problem , to ještě v lednu změnit...Ale asi nebudu Jo jo jo moje postavička, to je fakt výstavní kousek.To všechno tak pěkně udělaly právě ty šaty :-D
Odpovědět
Ahoj kamco, mas krasny fotky ze zkouseni... Druzicciny saty jsou uplne luxusni... ty Tvoje nove ulovky si jeste musim poradne prohlidnout, az mi nebude svitit slunicko do obliceje :-) Preju krasnou nedeli
Odpovědět
Tak... prohlidnuto... ty favoritky jsou kraaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyyy x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafko...dííííííííííííky :-)
Odpovědět
Hned bych se taky vdavala :-D :-D :-D
Odpovědět
Ziraf, a co tomu brání? ;-)
Odpovědět
Brani tomu to, ze mam na nehtu desne velkou stinku a nemohla bych mit hezkou manikuru ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D 8-)
Odpovědět
a zrovna na levy ruce... no... :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
No, tak to je potom jasné žiraf, tak to se prostě musíš pohybovat jen s rukavicema doma :-D Maali, jsem fakt ráda, že jsi mohla zkoušet několik šateček... kéž bych taky narazila na salón s velikostmi většími než je 38 :-|
Odpovědět
Ahojky. Tak vás zdravím a vítám do nového týdne. Včera jsem měla myšlenku, že se chci na něco zeptat, jaký máte názor, ale dneska si za boha nemůžu vzpomenout, takže se vás asi nezeptám. No holt, když si to nenapíšu, tak to prostě nevím. Fakt jsem hrozná. Ještě se zeptám, kam plánujete svatební cestu? Jedete někdo někam?
Odpovědět
Luci, tak až si vzpomeneš, hoď to sem ;-) Jinak taky všem přeju pěkný víkend, koukala jsme na seznam členů a je nás tam dubnových hodn, škoda, že sem chodí jen pár :-| Ad svatební cesta, Luci, my pokud vše vyjde, tak si chceme dopřát trošku luxusnější, a to do Dominikánské republiky ;-) 8-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem zase tu po prodlouženým volnu, jsem ráda, že to tu nestojí. Svatební cestu plánujeme na Gardu,protože miláček je vášnivý surfař, tak jsme se tak dohodli a je tam nádherně a pak budeme pokračovat dále na Korsiku. Holky co myslíte svatební cesta bez našeho dítěte...já vim, je to asi zvyk, ale 3 neděle to nevim jestli bez našeho malého lumpíka vydržíme.
Odpovědět
ahoj holky zdra vím. Ještě nevím, kam pojedeme na svatební cestu. Nemluvili jsme zatím o tom
Odpovědět
No my to vidíme tak na Řecko. Ještě jsme tam nikdy nebyli, tak to chceme zkusit. Možná i Španělsko. No uvidíme, jak budou penízky. Holky, pomoc, já si pořád nemůžu vzpomenout, na co jsem se to chtěla zeptat. Já jsem fakt asi vygumovaná.
Odpovědět
neboj, vzpomenš si, až na to nebudeš myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak jsem už tady delší dobu pokukuji, ale až dnes jsem narazila na vaši diskuzi. Dlouho jsem přispívala na diskuzi svatba 2007. Ráda bych se ale přidala k Vám jelikož máme termín svatby 21.4.2007. Jinak máme zatím zamluvený termín u nás na zámku a zamluvenou restauraci na hostinu. Krásný den přeje Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska ráno jsem se probudila s pocitem, že se hrozně mooooc těším na svatbu :-D a nemůžu se dočkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím po prodlouženém víkendu a vítám "pistacii". :-) Tak jsem také konečně byla zkoušet, ale moc šatiček tam neměli. Většinou byly rozpučované a novou kolekci budou mít až na začátku prosince. Fotky přidám do alba, ale nejsou nic moc, ve skutečnosti to vypadalo o trošičku lépe. Jen ty sukně se mi moc nelíbily, byly težký a neměli žádné zdobení. Ale jinak paní byla moc milá, na termín se ptala, ale žádný problém. Mimochodem, podle přítele v těch šatech vypadám jak Rambo... ]-( My jsme zatím o svatební cestě moc nemluvili, loni jsme chtěli jet do Francie, ale nevyšlo nám to ... tam bych chtěla jet já, ale přítel by rád do Chorvatska na plachetnici, tak uvidíme. Ještě něco pro pobavení :-D ...v pátek jsem šla koupit do Penny víno na víkend, slovy 2 flašky a u pokladny na mě čekal menší šok, paní pokladní po mě totiž chtěla občanku ..... v mých 27 letech!!!! :-D Bavila jsem se jestě celou cestu domů!
Odpovědět
Kri, to je dobrý :-D :-D Pistacia, vítám Tě! Konečně někdo, kdo má stejný datumek jako já x-) :-D Odkud jsi? ;-) Legax, my jedeme do Dominikány taky kvůli Pavlovi - surfaři ;-) kde je Garda? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za přivítání. Katwind - taky jsem ráda, že mám s někým stejné datum svatby, aspoň se můžeme radit a říkat si co kdo má a co ještě musím zařídit, bude se mi to líp aspoň organizovat :-) Jsem z východních Čech - větší město u nás je Hradec Králové Chtěla jsem se Vás zeptat, jak to máte se šatama, nevím jestli už mám vyrazit po půjčovnách nebo jestli mám ještě čekat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?