Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
dobré ráno... teda už skoropoledne... prstýnky katwind jsem zase nestihla a začínám toho upřímně litovat, když se tady na ně pějí takové chvály ;) Během soboty jsme měli slušný maraton. Jelo se do Znojma... kadeřnice,hotely,restaurace,květinářka,farář,babičky, sestřiny narozeniny a ještě okouknout sklep na afterparty ;).... všechno jsme stihli 8-) Jen se na mě občas někteří dívali mírně šokovaně. Paní květinářka chce objednávku až v březnu.... Rezervace se nekonaly - skoro nikde nemají ještě kalendář na 2007 corsicanko? doporučení jsou jenom doporučení pro případ, že nevíš, jak to chceš. Nedělej si z toho hlavu...
Odpovědět
... po návštěvě u kadeřnice taky začínám řešit účes... nemám už sice TAK krátké vlasy jak na fotce (sice to bolí, ale poctivě rostou už skoro tři měsíce.....) Jestli máte nějaké obrázky krátkovlasých nevěst, budu za ně ráda .... přece jenom nechci být za fotbalistu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem konečně dal do alba (K+D duben) fotky ze zkošení šatů. Salon Valentýna vede, mají krásné šaty, jako nové a velký výběr, jen mi po prvních 2 šatech došly baterky. Ale ty co jsem vyfotila stejně vedou. Budu vděčná za každý Váš názor. Předem díky! :-)
Odpovědět
corsicanka, ahoj, no ja budu dary resit asi tak, ze vsem reknu, ze nejlepsi pro nas budou penize. Take mame spolecnou domacnost, do ktere uz prakticky nic nepotrebujeme a rikat si o nejake veci jen tak, aby meli lidi co kupovat se mi nechce. Penize jsou fajn, usetrim vsem premysleni co maji koupit a penize se vzdycky budou hodit (budeme mit hodne drahou tritydenni svatebni cestu, tak se siknou:)). Jinak svatebni cestu bych asi nejak jeste poresila, nemusite jet do zahranici, staci byt nekde v cechach, nebo ji muzete nechat az na leto, ale nekam spolu vyrazte:) budete na to pak vzpominat cely zivot:) nebo aspon jednodenni ci dvoudenni letecky vylet, treba Pariz, letenky pres skyeurope sou strasne levny:)
Odpovědět
Profilova fotka
.Ahoj Kri, sluší ti všechny šatičky,ale mě se nejvíce líbíš úplně v těch prvních šatech ze salonu Valentýna. Jsou krásný a zajímavý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tady po delší pauze zavítala :-) dneska už se můžu pochlubit ... máme zamluvený termín na matrice a zaplaceno, domluvenou restauraci :-) a konečně dneska jsem byla zarezervovat svatební šaty a z těch mám největší radost (v mém albu jsou to ty první). Svatební noviny už jsou taky hotové - sice v počítačové podobě takže teď čekám až nám ježíšek nadělí tiskárnu a jde se na věc. Máme koupené i minivínečka (jako dárečky pro hosty) takže se někdy po vánocích pustím do tisknutí šítků :-) ... je toho ještě spousta ale to nejdůležitější mám snad za sebou :-D Holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na svatební veletrhu v Ostravě?? Já jsem se tam bohužel nedostala tak jsem zvědavá jestli bylo o co stát. Zatím papa Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kri, dvojka, čtverka nebo pětka ze Svatby snů - nádhera. úplně nejvíc z nich asi dvojka. šaty z Valentýny na mě působí nepřirozeně.
Odpovědět
Profilova fotka
mallory, to se lehce řekne a je to přesně to, co jsem psala. někam spolu vyrazit můžeme. mě by pár romantických dnů stačilo, klidně i u nás. ovšem příteli se nechce NIKAM. maximálně můžu dělat smutné obličejíčky a třeba ho do té doby zlomím. jenže i tak pojede jen z donucení. takže nějaké plánování cesty a těšení mě fakt nečeká.
Odpovědět
Holky, přidávám se do debta, já dnes objednala 60 lahviček minivínka :-) Doporučuju před koncem Delvity (1 ks za 19,50) ;-)
Odpovědět
kri, tak mě nejvíce zaujaly na Tobě šaty č. 1 Svatba snů a pak č. 5 svatba snů. V těch 1 se mi líbíš moc. Přijde mi, že v korzetu bez ramínek Ti vylézají minišpíčky v podpaží. To není urážka, to je jen názor, já jsem o dost silnější než Ty, takže mě vylézá všechno :-D 1 Tě dělají ženskou, něžnou a pěknou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kri: můj názor-nejvíce ti sluší č.5 svatba snů. Ty bez ramínek - nic moc. ;-)
Odpovědět
kri: mě se líbíš nejvíc v jedníckách, ale sama musíš vědět v čem cítíš nejlíp! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
corsicanka: no tak kdyz se mu nechce, tak ho nenut, vyzdob nejak byt, nakup zasoby a udelejte si par dni takovych domacich pyzamovych:) kupte si vinko, nejakou hru spojenou treba trosku s milostnyma hratkama a mas to:) bude sranda a taky budete mit na co vzpominat:) no ne?
Odpovědět
kri: ja nevim, mne se libi c. 4:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, trošičku vás nestíhám ...ale alespoň posílám pozdrav :-) :-) Písnu snad o víkendu,ale to se chystám tvořit první várku vánočního cukrovíčka :-D Budu po srazu, tak uvidíme, jak to ustojím :-p Mějte se pěkně ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu nová a chtěla bych se nějak zapojit. Máme termín ne 28. duben příštího roku, ještě není nic zamluvené tak doufám, že bude místečko. Vy už máte zamluveno?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jake, tak tě vítám mezi námi. Já mám svatbu 7. dubna, termín na matrice již zamluvený mám, dále mám zamluvený již svatební šaty a objednané prstýnky.
Odpovědět
beru to paušálně a vítám všechny, které ještě neznám :) Kri: můj názor je takový, že se mi víc líbíš s těmi spadenými rukávky (vede ten první salon 5, pak 1) Pokud vybíráš z těch posledních dvou, líbí se mi Valentýna 1. Mám ale dojem, že se v nich musíš cítit podobně jako já, když jsem tento typ šatů zkoušela - drží, nespadne, ale dojem nahatosti a odhalenosti přetrvává (proto bych bez ramínek volila asi šaty č. 2 z prvního salonu - mají ten korzet vyšší a moc ti sluší) čau Jake, my se bereme 27.4., takže jsme na tom dost podobně. Mám toho zařízeného a hlavně rozmyšleného už docela dost. Je to ale hlavně proto, že bydlím teď v Praze a brát se budeme ve Znojmě, odkud pocházím.... takže "jednat" můžu jenom, když jsem doma u našich :) pěkný den
Odpovědět
Jake, vítej, myslím, že tady máme zamluveno už asi všechny ;-) Já mám o týden dřív než Ty, mám místo, hospodu, hudbu, prstýnky ;-) jen šaty ne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kri: mně se líbíš v Svatba snů 2 a Valentina 1. co se týče šatiček se spadlými ramínky, tak až se budeš rozhodovat, zkus si, jak bys tančila s vyššími partnery. Moje kamarádka měla právě šatičky se spadlými ramínky a byla z toho ve svatební den nešťastná, protože pořádně nemohla dát ruce nahoru. Jake: vítám tě. Vdáváme se stejný den :-) Já mám zamluvené místo, zaplacenou zálohu na šaty, objednané místo hostiny, atd. Pospíchala jsem na boty, šperky, prádlo, protože to jsou věci, které dostanu k vánocům. Všichni jsou šťastní, že už mi nemusejí nic vymýšlet a já jsem ráda, že ušetřím. Pomalu vyrábím výzdobu, jmenovky .... Nechci být po novém roce příliš ve stresu.
Odpovědět
Ahoj Jake. Tak já mám svatbu tak jako ty, tzn. 28.4.2007. Mám zamluvený termín už asi 2 měsíce, restauraci mám taky, boty koupené, šaty skoro vybrané, cukroví objednané, teď vybíráme prstýnky a oznámení. Chystám se na jmenovky, no mám toho dost. Tak snad to vše taky stihneš. Kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jake, taky tě tu vítám. taky se bereme 28.4. máme akorát zamluvenou restauraci a vybrané místo obřadu. na matriku se chystám, protože už nám dorazil opis ztraceného rodného listu. Jinak nemáme nic (kromě spodního prádla, které jsem měla koupené jako první :-D ) šaty mi paní ušije možná za měsíc; prstýnky jsme si ještě žádné nevybrali... takže, jestli teprve začínáš, nic si z toho nedělej ;-) mallorry, nakonec přece jen asi někam pojedeme. vždycky jsme se chtěli podívat na Slovensko. Jánošíkovi diery atak.
Odpovědět
Ahoj Corsicanko. Tak na Jánošíkových dierách jsme byli letos v září z práce na zájezdu a fakt paráda. Můžu doporučit, tedy pokud Ti nevadí šíleně úzké a strmé kovové žebříky ve skalách a prudká cesta po kamenech dolů z kopce, tak tam můžete jet.
Odpovědět
corsicanka, no vidis, a pak ze to s tema chlapama neumime ze? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D liciasku, na ten adrenalin se právě těším. nemáš nějaký tip na ubytování? dobrá zpráva, z matriky už poslali opis rodného listu. můžu zamluvit termín. a našla jsem firmu, která dodává ozdoby a figurky na svatební dorty. růžičky z jedlého papíru, které vypadají křehce. akorát nevím, jestli sem můžu napsat odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsem měla dovču, tak se hlásím až dnes. :-) Všem moc děkuji za názor a postřehy na šatičky! ;-) Zatím je to jen první zkoušení, v prosinci mají přijít nové kolekce, tak jsem zvědavá. Jinak mé postřehy... šaty se spadlými ramínky jsou trošku problém, hlavně ty druhé ze Svatby snů... přítel je totiž o hlavu a něco větší a oni se v nich moc nedají zvednout ruce, jak píše zuzkap :-| Jo jo katwind, máš pravdu, ale na špíčkách jsem začala pracovat, tak doufám, že s nějakým výsledkem ;-) Jinak ty 1. s ramínky ve skutečnosti vypadaly ještě líp :-D. jake: zdravím a vítám tě, já mám taky termín 28.4. a kde se budete brát? Neboj, že ještě nemáš nic zamluveno, já mám jen termín na radnici a zaplacenou zálohu na kytky, jinak je všechno v procesu příprav. ;-)
Odpovědět
Kri, jojo, já na nich taky pracuju, ale já mám nejen špíčky ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky se hlásím mezi dubňačky (nejraději asi 28. nebo 14.) - tedy zatím pravděpodobně, protože zatím nemáme zamluveno vůbec nic - rozhodli jsme se teprve před dvěma týdny a měli pocit, že do dubna je času dost. Samozřejmě když jsem se teď začetla tady, tak mě to chytlo a za chvilku Vás co do zařízenosti třeba dostihneme :-) Co jste měly zamluvené jako první?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marcelllko :-) vítám tě mezi dubnačky ;-) Já jsem si první zamluvila termín svatby - budeme se brát na hradě Zvíkov. Na svatební šaty jsem již složila zálohu. A postupně budu zařizovat dál, ale svatba je až za 4 měsíce, takže je dost času.
Odpovědět
Apfele, Ty jsi taky z Jihu Čech? My jsme se o místě obřadu ještě úplně nerozhodli, Zvíkov nám přijde daleko, takže je aktuální asi Písek kostel svaté trojice - ale nebyli jsme tam léta a teď je to prý po povodních hezky upravené, takže ještě nevím, musíme se tam dojít podívat - neznáš to tam náhodou?... Jinak spoustu věcí už mám v hlavě a času je myslím dost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?