Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
Registrovala se 2. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Svatba byla 27. dubna 2007
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
    Region Znojmo
 dobré ráno... teda už skoropoledne...
prstýnky katwind jsem zase nestihla a začínám toho upřímně litovat, když se tady na ně pějí takové chvály ;)
Během soboty jsme měli slušný maraton. Jelo se do Znojma... kadeřnice,hotely,restaurace,květinářka,farář,babičky, sestřiny narozeniny a ještě okouknout sklep na afterparty ;).... všechno jsme stihli emoticon Jen se na mě občas někteří dívali mírně šokovaně. Paní květinářka chce objednávku až v březnu.... Rezervace se nekonaly - skoro nikde nemají ještě kalendář na 2007
corsicanko? doporučení jsou jenom doporučení pro případ, že nevíš, jak to chceš. Nedělej si z toho hlavu...
27. lis 2006 v 11:35  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
    Region Znojmo
 ... po návštěvě u kadeřnice taky začínám řešit účes... nemám už sice TAK krátké vlasy jak na fotce (sice to bolí, ale poctivě rostou už skoro tři měsíce.....) Jestli máte nějaké obrázky krátkovlasých nevěst, budu za ně ráda .... přece jenom nechci být za fotbalistu emoticon
27. lis 2006 ve 12:35  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky,

tak jsem konečně dal do alba (K+D duben) fotky ze zkošení šatů. Salon Valentýna vede, mají krásné šaty, jako nové a velký výběr, jen mi po prvních 2 šatech došly baterky. Ale ty co jsem vyfotila stejně vedou. Budu vděčná za každý Váš názor. Předem díky! emoticon
27. lis 2006 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
Registrovala se 22. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků.
  • Svatba byla 2. ledna 2007
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
 corsicanka, ahoj, no ja budu dary resit asi tak, ze vsem reknu, ze nejlepsi pro nas budou penize. Take mame spolecnou domacnost, do ktere uz prakticky nic nepotrebujeme a rikat si o nejake veci jen tak, aby meli lidi co kupovat se mi nechce. Penize jsou fajn, usetrim vsem premysleni co maji koupit a penize se vzdycky budou hodit (budeme mit hodne drahou tritydenni svatebni cestu, tak se siknouemoticon). Jinak svatebni cestu bych asi nejak jeste poresila, nemusite jet do zahranici, staci byt nekde v cechach, nebo ji muzete nechat az na leto, ale nekam spolu vyrazteemoticon budete na to pak vzpominat cely zivotemoticon nebo aspon jednodenni ci dvoudenni letecky vylet, treba Pariz, letenky pres skyeurope sou strasne levnyemoticon
27. lis 2006 v 15:33  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
    Region Písek
 .Ahoj Kri, sluší ti všechny šatičky,ale mě se nejvíce líbíš úplně v těch prvních šatech ze salonu Valentýna. Jsou krásný a zajímavý.
27. lis 2006 v 15:53  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
Registrovala se 15. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 2 alba. Bartovice, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    V Šenově u Ostravy, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
Registrovala se 15. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 2 alba. Bartovice, Region Ostrava.
 Ahojky holky, tak jsem tady po delší pauze zavítala emoticon dneska už se můžu pochlubit ... máme zamluvený termín na matrice a zaplaceno, domluvenou restauraci emoticon a konečně dneska jsem byla zarezervovat svatební šaty a z těch mám největší radost (v mém albu jsou to ty první). Svatební noviny už jsou taky hotové - sice v počítačové podobě takže teď čekám až nám ježíšek nadělí tiskárnu a jde se na věc. Máme koupené i minivínečka (jako dárečky pro hosty) takže se někdy po vánocích pustím do tisknutí šítků emoticon ... je toho ještě spousta ale to nejdůležitější mám snad za sebou emoticon
Holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na svatební veletrhu v Ostravě?? Já jsem se tam bohužel nedostala tak jsem zvědavá jestli bylo o co stát. Zatím papa Hanka
27. lis 2006 v 16:21  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 ahoj kri, dvojka, čtverka nebo pětka ze Svatby snů - nádhera. úplně nejvíc z nich asi dvojka. šaty z Valentýny na mě působí nepřirozeně.
27. lis 2006 v 16:40  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 mallory, to se lehce řekne a je to přesně to, co jsem psala. někam spolu vyrazit můžeme. mě by pár romantických dnů stačilo, klidně i u nás. ovšem příteli se nechce NIKAM. maximálně můžu dělat smutné obličejíčky a třeba ho do té doby zlomím. jenže i tak pojede jen z donucení. takže nějaké plánování cesty a těšení mě fakt nečeká.
27. lis 2006 v 16:45  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Holky, přidávám se do debta, já dnes objednala 60 lahviček minivínka emoticon Doporučuju před koncem Delvity (1 ks za 19,50) emoticon
27. lis 2006 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 kri, tak mě nejvíce zaujaly na Tobě šaty č. 1 Svatba snů a pak č. 5 svatba snů. V těch 1 se mi líbíš moc. Přijde mi, že v korzetu bez ramínek Ti vylézají minišpíčky v podpaží. To není urážka, to je jen názor, já jsem o dost silnější než Ty, takže mě vylézá všechno emoticon 1 Tě dělají ženskou, něžnou a pěknou emoticon
27. lis 2006 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
chrobacek.ov (33 r.)
 kri: můj názor-nejvíce ti sluší č.5 svatba snů. Ty bez ramínek - nic moc. emoticon
27. lis 2006 v 18:12  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
legax1
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 26. dubna 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 26. dubna 2007
    Region Praha
 kri: mě se líbíš nejvíc v jedníckách, ale sama musíš vědět v čem cítíš nejlíp! emoticon
27. lis 2006 ve 20:03  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
 corsicanka: no tak kdyz se mu nechce, tak ho nenut, vyzdob nejak byt, nakup zasoby a udelejte si par dni takovych domacich pyzamovychemoticon kupte si vinko, nejakou hru spojenou treba trosku s milostnyma hratkama a mas toemoticon bude sranda a taky budete mit na co vzpominatemoticon no ne?
27. lis 2006 ve 21:34  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
 kri: ja nevim, mne se libi c. 4emoticon
27. lis 2006 ve 21:38  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky, trošičku vás nestíhám ...ale alespoň posílám pozdrav emoticon emoticon

Písnu snad o víkendu,ale to se chystám tvořit první várku vánočního cukrovíčka emoticon
Budu po srazu, tak uvidíme, jak to ustojím emoticon
Mějte se pěkně emoticon
28. lis 2006 v 09:03  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jake
Registrovala se 25. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
jake
Registrovala se 25. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
    Region Most
 Ahoj holky, jsem tu nová a chtěla bych se nějak zapojit. Máme termín ne 28. duben příštího roku, ještě není nic zamluvené tak doufám, že bude místečko. Vy už máte zamluveno?
28. lis 2006 ve 12:22  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
 Ahoj jake, tak tě vítám mezi námi. Já mám svatbu 7. dubna, termín na matrice již zamluvený mám, dále mám zamluvený již svatební šaty a objednané prstýnky.
28. lis 2006 ve 12:36  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kulilic
    Region Znojmo
 beru to paušálně a vítám všechny, které ještě neznám emoticon
Kri: můj názor je takový, že se mi víc líbíš s těmi spadenými rukávky (vede ten první salon 5, pak 1) Pokud vybíráš z těch posledních dvou, líbí se mi Valentýna 1. Mám ale dojem, že se v nich musíš cítit podobně jako já, když jsem tento typ šatů zkoušela - drží, nespadne, ale dojem nahatosti a odhalenosti přetrvává (proto bych bez ramínek volila asi šaty č. 2 z prvního salonu - mají ten korzet vyšší a moc ti sluší)

čau Jake, my se bereme 27.4., takže jsme na tom dost podobně. Mám toho zařízeného a hlavně rozmyšleného už docela dost. Je to ale hlavně proto, že bydlím teď v Praze a brát se budeme ve Znojmě, odkud pocházím.... takže "jednat" můžu jenom, když jsem doma u našich emoticon
pěkný den
28. lis 2006 ve 12:50  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Jake, vítej, myslím, že tady máme zamluveno už asi všechny emoticon Já mám o týden dřív než Ty, mám místo, hospodu, hudbu, prstýnky emoticon jen šaty ne emoticon
28. lis 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
Registrovala se 7. září 2006 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků.
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
zuzkap.
Registrovala se 7. září 2006 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků.
    Region Kolín
 Ahoj holky.
Kri: mně se líbíš v Svatba snů 2 a Valentina 1. co se týče šatiček se spadlými ramínky, tak až se budeš rozhodovat, zkus si, jak bys tančila s vyššími partnery. Moje kamarádka měla právě šatičky se spadlými ramínky a byla z toho ve svatební den nešťastná, protože pořádně nemohla dát ruce nahoru.

Jake: vítám tě. Vdáváme se stejný den emoticon Já mám zamluvené místo, zaplacenou zálohu na šaty, objednané místo hostiny, atd. Pospíchala jsem na boty, šperky, prádlo, protože to jsou věci, které dostanu k vánocům. Všichni jsou šťastní, že už mi nemusejí nic vymýšlet a já jsem ráda, že ušetřím. Pomalu vyrábím výzdobu, jmenovky .... Nechci být po novém roce příliš ve stresu.
28. lis 2006 ve 13:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
Registrovala se 6. října 2005 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
    Region Vyškov
 Ahoj Jake. Tak já mám svatbu tak jako ty, tzn. 28.4.2007. Mám zamluvený termín už asi 2 měsíce, restauraci mám taky, boty koupené, šaty skoro vybrané, cukroví objednané, teď vybíráme prstýnky a oznámení. Chystám se na jmenovky, no mám toho dost. Tak snad to vše taky stihneš. Kde budete mít obřad?
28. lis 2006 ve 13:37  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 ahoj jake, taky tě tu vítám. taky se bereme 28.4. máme akorát zamluvenou restauraci a vybrané místo obřadu. na matriku se chystám, protože už nám dorazil opis ztraceného rodného listu. Jinak nemáme nic (kromě spodního prádla, které jsem měla koupené jako první emoticon ) šaty mi paní ušije možná za měsíc; prstýnky jsme si ještě žádné nevybrali... takže, jestli teprve začínáš, nic si z toho nedělej emoticon

mallorry, nakonec přece jen asi někam pojedeme. vždycky jsme se chtěli podívat na Slovensko. Jánošíkovi diery atak.
28. lis 2006 ve 14:17  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
    Region Vyškov
 Ahoj Corsicanko. Tak na Jánošíkových dierách jsme byli letos v září z práce na zájezdu a fakt paráda. Můžu doporučit, tedy pokud Ti nevadí šíleně úzké a strmé kovové žebříky ve skalách a prudká cesta po kamenech dolů z kopce, tak tam můžete jet.
29. lis 2006 v 06:52  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
mallorry
    Region Klatovy
 corsicanka, no vidis, a pak ze to s tema chlapama neumime ze? emoticon emoticon
29. lis 2006 v 06:59  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 emoticon liciasku, na ten adrenalin se právě těším. nemáš nějaký tip na ubytování?

dobrá zpráva, z matriky už poslali opis rodného listu. můžu zamluvit termín.

a našla jsem firmu, která dodává ozdoby a figurky na svatební dorty. růžičky z jedlého papíru, které vypadají křehce. akorát nevím, jestli sem můžu napsat odkaz?
29. lis 2006 v 09:33  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
fotoportrét
fotoportrét
kri
 Ahojky holky,
včera jsem měla dovču, tak se hlásím až dnes. emoticon
Všem moc děkuji za názor a postřehy na šatičky! emoticon Zatím je to jen první zkoušení, v prosinci mají přijít nové kolekce, tak jsem zvědavá.

Jinak mé postřehy... šaty se spadlými ramínky jsou trošku problém, hlavně ty druhé ze Svatby snů... přítel je totiž o hlavu a něco větší a oni se v nich moc nedají zvednout ruce, jak píše zuzkap emoticon

Jo jo katwind, máš pravdu, ale na špíčkách jsem začala pracovat, tak doufám, že s nějakým výsledkem emoticon Jinak ty 1. s ramínky ve skutečnosti vypadaly ještě líp emoticon.

jake: zdravím a vítám tě, já mám taky termín 28.4. a kde se budete brát? Neboj, že ještě nemáš nic zamluveno, já mám jen termín na radnici a zaplacenou zálohu na kytky, jinak je všechno v procesu příprav. emoticon
29. lis 2006 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Kri, jojo, já na nich taky pracuju, ale já mám nejen špíčky emoticon emoticon
29. lis 2006 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcelllka
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
marcelllka
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Písek
 Ahoj holky, taky se hlásím mezi dubňačky (nejraději asi 28. nebo 14.) - tedy zatím pravděpodobně, protože zatím nemáme zamluveno vůbec nic - rozhodli jsme se teprve před dvěma týdny a měli pocit, že do dubna je času dost. Samozřejmě když jsem se teď začetla tady, tak mě to chytlo a za chvilku Vás co do zařízenosti třeba dostihneme emoticon Co jste měly zamluvené jako první?
29. lis 2006 ve 12:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
 Ahoj marcelllko emoticon vítám tě mezi dubnačky emoticon Já jsem si první zamluvila termín svatby - budeme se brát na hradě Zvíkov. Na svatební šaty jsem již složila zálohu. A postupně budu zařizovat dál, ale svatba je až za 4 měsíce, takže je dost času.
29. lis 2006 ve 12:58  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcelllka
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
marcelllka
    Region Písek
 Apfele, Ty jsi taky z Jihu Čech? My jsme se o místě obřadu ještě úplně nerozhodli, Zvíkov nám přijde daleko, takže je aktuální asi Písek kostel svaté trojice - ale nebyli jsme tam léta a teď je to prý po povodních hezky upravené, takže ještě nevím, musíme se tam dojít podívat - neznáš to tam náhodou?... Jinak spoustu věcí už mám v hlavě a času je myslím dost emoticon
29. lis 2006 ve 13:10  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš