Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca:jezkovy voci................. my dnes pomalu objizdime rodinu a jsem prekvapena, jak moc lidi se chce rozmyslet, jestli pujdou nebo ne. Vypada to ze misto puvodnich 75 bude 45 :-D :-D :-D :-D což mi vadit nebude, ale víte jak to je........... jsem z toho mírně rozčarovaná.... Jo, je krize, ale já nevím no...... taková akce se přece jen tak neopakuje. :-| ]-(
Odpovědět
evita_ij: tak to nám naštěstí odmítla jenom sestřenka, která je pracovně v zahraničí a nedostane žádné volno... rozhoduje se ještě teta se strýcem, která se absolutně nebaví se svým bratrem-mým otcem... no a asi tahle kamarádka, která nakonec napsala, že pokud to ubytování nebude blízko místa oslavy, tak s ní nemáme počítat...
Odpovědět
Profilova fotka
omca: si děláš pr....... ]-( ]-( ]-( ]-( (škoda že tu není střílející smajlík) :-D
Odpovědět
evita: nedělám.. Mauta to zhodnotil, že chudáček holka přišla s těhotenstvím o zbytek zdravého rozumu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to je pěkná kamarádka ]-( asi bych se na ni... víš co
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím no, já jsem kamarádce jela na svatbu z Anglie, stálo mě to 10tis..... a to nejsem pracháč..... prostě si myslím, že mám-li toho člověka ráda, tak mu na svatbu půjdu, a nemám-li ho ráda, tak nejdu. Nic mezitím. Ach jo, to jsou dneska lidi. My vyrážíme na další kolo zvaní, tak pak se ještě ozvu 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi se zvaním řešíme pro změnu zase problém, že každej by si tam chtěl sebou ještě někoho přivést. svědek přítelkyni a to samý přítelovo brácha zase svojí slečnu.... jenže nevim, jestli to tak nechat, když ty dotyčný slečny vůbec s přítelem neznáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co nový svatební model? http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D no já tak odvážná nejsem, ale třeba na svatební noc... kdyby to zlevnili...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jak už dokončujete přípravy? u nás už je vše připraveno jenom stále chybí prstýnky : (
Odpovědět
leawil: geniální, jdi do toho :-D vvvecna: my pokračujem, prstýnky máme, nakonec titan. Rýt si je necháme příští týden. V podstatě nám chybí už jenom Mauťova košile a domluvit menu a výzdobu v restauraci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem to tu teď docela zanedbávala, ale práce mě zaměstnává na tolik, že sotva stíhám. Jinak co jsem tu četla o zvaní, tak u mě je to podobné, místo plánovaných 30 lidí bude asi tak 24 jestli né ještě míň, protože moje kamarádky se vymlouvají a některé se neozvaly radši vůbec a ani moje vlastní sestra asi nedorazí :-( :-( :-( Jinak od čtvrtka máme objednané kytí a v pondělí bude i dort. V pátek jdu na zkoušku účesu, tak uvidím co vymyslíme a asi se tam dohodnu rovnou i s kosmetičkou. Pak už nám chybí jen pro ženicha košile a kravata a pak už jen maličkosti jako noviny a čokoládky, ale to si dělám sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se to s těma lidma děje....... No my naštěstí polovičky svých kamarádů známe,tak je zveme, ale jen přes den mám já 3 kámošky s partnerama, a můj zve 2 kámoše s partnerkama. Na večer 4jeho kamaradí BEZ BAB, ty nezname a ani je tam nechceme. Tak asi tak. No my dnes obešli celkem 5 rodin, z toho jen jedna da vedet behem tydne, ostatni prijdou na 100%. Nám chybí boty pro ženicha, dovymyslet květinovou výzdobu do kostela a zajet dohodnout přesné menu do restaurace. HOLKY - jak řešíte FOCENI - kdy a na jak dlouho???????????? Já to mám vymyšlené, že po obřadu rovnou do restaurace - nemam rada,kdyz svatebcani hodinu nebo dve cekaji, az se nevesta se zenichem uráčí vyfotit - a tak jsem myslela rovnou do rest., hodit do sebe oběd, dát si první tanec a zmizet se fotit, tj. někdy kolem 15-15.30. ALe mluvila jsem nedavno s fotografem a moc se mu to nelibi, ze pry nebude tak dobre svetlo.......... Ze duben není červenec...... Jak to plánujete vy??? jak dlouho bude v dubnu světlo - pořádné světlo - slunce..... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evita to jsem právě řešila ted o víkendu (v albu mám fotky, kde chci fotky ve svatebním), jelikož to máme v 16 hod. takže focení bude muset být kvůli světlu hned po obřadu, mezitím se lidi přesunou na hostinu, kde budou mít svta. noviny a knihu hostů - instrukce píšu do Menu a programu, co bude mít každý na stole a a ještě pověřím někoho, kdo to hostům raději i řekne
Odpovědět
Profilova fotka
evita: my to máme domluvené tak, že po obřadu bude společné focení, pak rodina odjede na hostinu, kde si chvíli počkají a pak dorazíme my, focení nechci moc protahovat a pak bych to viděla, že bychom se vydali na druhý focení po jídle, to už budou všichni usazení a bude klid ;-)
Odpovědět
ahoj holky, u nás to bude obdobné, navíc máme obřad relativně pozdě (ve 13 h.) takže hned p obřadu společné focení a jen krátké nás dvou (tak 15 min.), pojedeme na oběd, najíme se a znovu se už jen sami pojedeme fotit (nejpozději 15:30 doporučovala mi fotografka kvůli světlu) tak na 30-45 min., podle toho, jak se nám to podaří časově zvládnout a kolik bude hodin... Ale oběd snad bude 15:00. Kapela bude připravena na 17:00, takže až se vrátíme, tak první tanec... máme ji na 4-6 h focení, takže přijede asi v 11 a bude fotit tak do 17:00 zhruba... ještě se s ní musím domluvit na detaily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme fotografa a video na 12 hodin (tzn. asi od šesti do šesti - v šest už mám kadeřnici....) Nevím, mám z toho trochu starost :-( Ještě uvidíme. Vím, že některé páry to řeší focením až druhý den, ale to si nedovedu představit - znova se nechat česat, malovat.......???? :-|
Odpovědět
evita: někdo to taky řeší focením už před obřadem... já mám kadeřnici na 8:00, fotografka bude fotit i přípravy, ale myslím, že bohatě stačí, když vyfotí konečný výsledek líčenía ačesání a pak oblékání nafotí... rozespalou a bez make-upu bych moc nechtěla, aby mě fotila...
Odpovědět
Profilova fotka
no já ještě uvidím, musím o tom ještě zapřemýšlet, ale ten den se nedá nafouknout, všechno je naplánované tak natěsno, že se tam nedá ani nic moc vymyslet :-(
Odpovědět
evita: a v kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
ve 12 hod
Odpovědět
ale když máš kadeřnici už na 6 h, to by se nenašel čas před obřadem na focení? Bude Tě česat doma?
Odpovědět
Profilova fotka
jsi hodná, že se snažíš poradit :-) ;-) :-N x-) v šest mám kadeřnici, na osm mám líčení, pak se v klidu oblíkám. Naše rodina přijíždí na cca devět. Ženich s rodinou přijíždí až na půl 11, pojedí a jede se na dvanáct do kostela. Fakt tam není čas odjet se fotit, a ani se to tak nedělá, budem mít beztak furt naspěch.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/163946-s...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bojim bojim počasí, já už to vidím, že nám bude pršet a bude zima :-( ale je ve mě pořád malinká naděje, že by se mohlo na začátku dubna oteplit.... evita: já to focení moc hrotit nebudu, já být tebou, tak bych ho udělala hned po obřadu, svatebčanům bych domluvila v restauračce, že si tam budou moc sednout a v klídku si něco při čekání dát. a zbytek by jste dofotili třeba po jídle.... já focení nechci odbít, přece jen to bude ta největší památka ze svatby, hold si ostatní počkají, prostě to musejí pochopit ;-)
Odpovědět
Ahoj, obřad máme taky na 13h, focení bych si představovala takové ty skupinky, rodinu, svědky, etc. hned po obřadu, pak přesun do restauračky, oběd a jakmile hostům přinesou kafe, tak zdrháre na další kolo focení - už jenom novomanželé. Podle mého nahrubo harmonogramu by to mohlo být kolem 15h.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: máš pravdu, asi to tak uděláme, díky moc ;-) omca: jo, tak to je jasné, skupinky a společná před kostelem, možná na zahradě kostela pár fotek.....a možná bysme je tam fakt poslali a at jdou dovnitr a jakmile bude prijizdet, tak zas vylezou jako by nic :-D - taky možnost :-N fakt nemám ráda, když se čeká venku, všichni jsou protivní a nepříjemní..... Na druhou stranu, chtěla bych vidět a nafotit tabuli nedotčenou, ne už rozbambardovanou hostama :-x no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
evita: nám bylo řečeno v restauraci, že hosté můžou jít čekat dovnitř a na baru si dát něco k pití, babičky se někam posadí ke stolu... přivítání a rozbíjení talíře budeme mít až na sále ne venku, takže do tý doby než přijedeme je k hlavnímu stolu nepustí ;-) focení si nechci nechat zkazit, teda jestli mi ho nezkazí déšť :-D :-p ]-( proto jsme si radši domluvili fotografy ještě po jídle, kdyby pršelo, tak náhodou už by pak nemuselo a šli bychom se dofotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás co se týká focení, tak po obřadu, máme ho v 11:30, uděláme pár skupinových fotek se všemi, pak půjdem na oběd a po obědě svědek rozdá svatební noviny a my se půjdem v klidu fotit, což bude tak kolem 14h.
Odpovědět
Profilova fotka
takmy to mame s focenim prsne jako mikanek. taky se budeme fotit hned po obradu. mastesti jsme si domluvili, ze v tom zamecku je cekaci mistnost a obcerstvovna, tak se tam nasi hoste vrati - to tepla, na caj, dojedi chlebicky z rana ;-) ... a my se budeme zatim fotit. mam na to vyhrazene minimalne hodinu. presne jak rika mikanek - krom prstynku je to jedina hmotna vzpominka, tak ji neodbydu. ty hosti - i kdyz jsou treba otraveny - tak s tim ale pocitali. na kazde svatbe se tim pocita... proste pockaji...je to nase svatba a nase zazitky. a pak se budeme vsichni prepravovat na hostinu (je to 15 km). nechci, aby tam byli driv, jednak chci fotit tabuli a jednak privitani, pripitek a rozbijeni talire probiha uz venku, nez tam kdokoli vstoupi...a az my tam pujdem, tak uz bude hrat kapela - takze ja to nechci, aby byl nekdo na hostine driv nez my.
Odpovědět
tea1909: s tou čekací místností je to dobrý nápad, jdu zjistit, jestli náš zámek nemá zrovna nějakou zajímavou výstavu, že bysme svatebčany odeslali hned po hromadných fotografiích na prohlídku a nikdo by nebrblal ;-) ale voni stejně budou :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?