Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že rodina bude brblat, když na nás budou čekat, ať to bude čtvrť hodiny nebo hodina ]-( holky, v sobotu jsme domlouvali výslužky, kolik čeho.... přítelovo babička pro nás objednala dort, ale já bych ho využila na to, že bych ho do výslužek rozkrájela (aspoň tak zalepim místo na papírovým tácku) :-D na hostině bude stačit náš svatební dort, který bude 3-patrový, tak ten další by byl už zbytečný.... co myslíte? nebo je blbý dávat dort do výslužky?
Odpovědět
Profilova fotka
evita: tak máme taky potvrzené břečťanové srdíčko od květinářky. díky za inspiraci ;-)
Odpovědět
Tak jsem do albika přihodila sobotní úlovek z Ikea ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: není zač - já to stejně zchlamstla někde tady na brms omca: hezká miska - já sháním něco na ty naše prstýnky, neco stredne velikeho,spis mensiho, a taky placatejsi, neco mezi tackem a miskou - nebylo neco takoveho v ikea? ;-)
Odpovědět
evita: v ikea mají všechno 8-) až teda na vlizelín, ten budu shánět bůhvíkde... co třeba http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... ?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: díky :-) asi se tam zajedu mrknout, tady nic nemají krom kompotových misek :-D a svat.trička sis objednala? kam to budete nosit? mě by s tím můj hnal ]-(
Odpovědět
evita: ten odkaz je na talíř, 21x21cm - nevím, jestli to na prstýnky nebude moc velké... ale pokud budeš mít cestu kolem Ikea, určo se tam stav ;-) Mě jen štve, že zrušili v sortimentu barevné skleněné kamínky (teď už mají jenom přírodní barvy)... uvažuju, že bych od nich vzala lístky růží... no a svatební trička chce Mauťa... že se později navečer převleče z obleku do džín... a pak je užijem na svatební cestě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to bude velké, ale mě neřeš, máš svojich starostí dost :-D
Odpovědět
evita: tak vyberete něco jiného, pokud už tam pojedete ;-) neboj, já to neřeším, určitě ti tam nepojedu a nepovezu ti to pak na vsetin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky budeme mít čekací místnost - ale před obřadem - kde se všichni sejdou, ostužkují, občerství před výstupem na věž
Odpovědět
leawil: no tak na tenhle způsob čekací místnost bude u bráchy, kde se všichni svatebčané mají sejít. Ostužkujem, dáme kafe, ozdobíme auta a pojedeme na zámek všichni společně.
Odpovědět
Profilova fotka
už si jdu rozepisovat úkoly pro jednotlivé lidi, budou zapojeni, ať se jim to líbí nebo ne, sama to prostě nezvládnu; právě jsme přišli z procházky a miláček si vydupal ještě jedno místo k focení - prý pod mostem u řeky, no to bude s vlečkou zajímavé, budeme muset přes město pěšky, autem to všechno nezvládneme, nebude kde parkovat - to bude haló:-D
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: tak o přesouvání autem mi ani nemluv, začínám mít "denní můry", že nikde nezaparkujem.... těch aut budeme mít totiž docela dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to my ne, u nás budou 2 nebo 3, máme to asi 500m od baráku:-) řeším, jestli nabrat babičky k nevěstě, nebo samostatné auto, pokud dorazí příbuzná z Němec - ta taky nepije, mohla by odřídit aspoň k Radnici babičky, na hostinu už dojdou pěšky, ségra ženicha taky nepije, ale tu budu mít já jako dvorního fotografa k přípravám, takže tu na řízení nepustím :-N a moje auto bude řídit můj svědek a otčím v jedné osobě
Odpovědět
leawil: no a my budem mít asi 65 lidí, takže 12-15 aut 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mít 60-70 lidí, tak berem autobus plus asi 6-7 aut - to se jeste nevi presne
Odpovědět
evita: o autobusu jsem taky uvažovala... ale to neřeší problém, že stejně budou potřebovat někde zaparkovat když přijedou ráno "k nevěstě"... hele, na kolik půjčení takového autobusu vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě ho nemám buklý, ale myslim nejakych 1200,- a to pojede cca 30 km
Odpovědět
Profilova fotka
omca my budeme mít 55 lidí a 3 auta;-)
Odpovědět
leawil: já vím.. a taky všechno 500m od sebe... to u nás by dali 100 jarních kilometrů, někteří i 400 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak šup šup, sportem ku zdraví, ne?:-D I u nás budou přespolní a zahraniční. Ty ještě řešíme, auta teda zůstanou u baráku(to abychom zablokovali předem celou ulici :-N), ale ubytování... pro rodinu se to snad podaří zajistit (z jeho strany cca 20 lidí, z mé 5) a ty kamarády z Prahy jsme dneska vyřešili tak, že jim můžeme někde zajistit ubytko, ale hradit si to budou sami - jelikož jsou to jeho kamarádi, tak to neřeším, bych se musela zbláznit
Odpovědět
evita: a proč se teda nejdete fotit až po obědě?
Odpovědět
Profilova fotka
nat: ale však jo, máme to naplánováno až po obědě - cca od 15 hod. Jen fotograf říkal, že je to možná dost pozdě - kvůli světlu, víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko omca: 65 lidi a 12-15 aut?? :-o :-o to se nemuzete vejit ne?? nas je 50 a mame jich 13.
Odpovědět
tea: hmm, já jsem jen tak střelila... děsí mě, že nakonec jich bude kolem 20 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, to mi musíme na obřad dopravit max.30 lidí a pojede asi 8 aut... holky, jak s tim dortem? myslíte, že neni blbý, když do výslužky dám 1 kousek dortu??
Odpovědět
Profilova fotka
omca : no tak to si taky myslim :-N. Ten autobus jak tady padlo to neni ubec blby napad ;-) ...taky me to v jednu chvili napadlo, ale vubec jsem si nemyslela, ze by to mohlo byt tak levne =-) . evita : a to budete mit k tomu urcite i ridice toho autobusu, ze jo :-)
Odpovědět
tea: autobus jsem včera večer doma nadhodila a byl rezolutně zamítnut. Dokonce padla tvrdá slova jakože jsme tu svatbu měli udělat ve čtyřech a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea: no jistě, i s řidičem :-) a měl by to být zájezd.bus, takže hezký a dost míst k sezení.... Ty ceny si zjistíš lehce zavolám na vaše ČSAD. Je tam něco za čekací hodiny a sazba na km. mikanek: a do jaké výslužky to chceš dávat? Do té před svatbou? Nebo do té po svatbě (po hostině - co zbyde)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek já myslím, že to blbý není, už jsem tu někde četla, že to tak dělali omca to jsem prohlásila já před chvilkou taky, když jsem se dozvěděla, že stále oznamka nejsou poslána... už ztrácím nervy, na všechno jsem sama, a bohužel adresy jeho přátel nemám k dispozici, že bych i to udělala já... se náramně divil, že z jeho strany je to 40 lidí a z toho 2/3 to vůbec ještě neví.. na to, že bychom příští týden měli řešit jídlo a pití...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?