Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
etiketku jsme ještě trochu změnili, ta co tam mám teď se nám blbě vytiskla, je to špatný formát, tak jsm to trochu změnili, dodám do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
evita co by Tě zajímalo? http://www.beremese.cz/album/view.php... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: :-D :-D hezky - kde se dá najít - co se vše událo tehdy a tehdy? Jinak nějaké srandy mám stáhlé, ale spíš mi teď jde o to jak to uspořádat do sloupečků,aby to vypadalo jako noviny ]-( tak s tím bojuju jak pes 8-( Tys to psala normalne ve Wordu??
Odpovědět
Profilova fotka
evita já to našla na wikipedii, resp. do net vyhledávače jsem zadala datum a vyběhl tam i odkaz na wiki já to do sloupků rozhodně nepsala, mám to normálně v open office jako klasický text, jen jsem tam sem tam dala obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
evit http://cs.wikipedia.org/wiki/25._duben ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro natrix http://cs.wikipedia.org/wiki/18._duben pro všechny 4.4. http://cs.wikipedia.org/wiki/4._duben ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leawil:jsem debil, to mě mohlo napadnout :-D díky moc!!!!! :-D :-D :-D jdu hned něco zkopčit =-)
Odpovědět
To je supr nápad! Vyberu i něco k datumům narození až budu psát info o ženichovi a nevěstě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nic, wilíček se jen nudil :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
teda wilda... no a včil ještě události z anglické, německé, španělské a polské mutace, šup šup :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca: ty máš cizince? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca :-p :-D svět tam máš, to musí stačit v české verzi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že nejde najdou najít přímo staré noviny, např. z data našich narození..........
Odpovědět
evita: no jasně, ten můj valach jak poleno.. spíš si říkám, že v těch mutacích bude spíš něco zajímavého... ty české stránky jsou, no... takové chudé :-N ale neboj leawil, najdu si to sama...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem právě koukala na datum skoromuže a nějak tam umírali samí papežové - celkem 3 - se snad dohodli, nebo co?
Odpovědět
evita: určitě takové noviny by najít šly - zkus se zeptat u místního kronikáře, v knihovně nebo v oblastním archivu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se nám to zvrhává v pátrání v archivech a stromech života:-) a já to mám dobrý - na moje narozky se narodil i prezident Roosvelt a umřel F. Porsche - v příbuzenstvu mám Porschovou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca máš recht, že na české wiki toho dost chybí
Odpovědět
Profilova fotka
můj se narodil 1.4. - aprílové dítě - a je to DEN PTACTVA! No hááááleluuuuja - budem oslavovat i ptáka! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejku lea to je super...s chuti jsem si precetla co vsechno se stalo na moje narozeninky ;-) ...a na den svatby samozrejme ;-) . A teplotni prumer je 8 stupnu..tak nevim, jestli je to dobry... 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea na Tvůj svatební den bude aspoň 12;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca krásný pyžamko na svatební noc:-D budeš dražit nebo kupovat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea : jee kez by.. a kez by svitilo slunicko!!! :-)
Odpovědět
ahojte môzem sa vás opýtať aké doklady a podklady treba ku svadbe v kostole?dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak už máme pátek, ale po měsíci zase 13., tak doufám, že to dneska nikoho nepoznamená a všichni den přežijeme bez újmy ;-) tea a zuhur: máme to za 22 dní, už se pomalu začínám děsit :-N a nejvíc asi toho počasí, taky jsem četla dlouhodobou předpověď a počasí na začátku dubna má být teplotně podprůměrné a srážkově nadprůměrné, tak taky hodně doufám, že to ještě několikrát změní na teplo aspoň 15 st. a sluníčko ;-) evita: kousek novin mám na konci v albu a můžu ti poslat na mejlíka z čeho jsem čerpala, ale do sloupců jsem to nepsala, jen ve wordu a vkládala jsem tam obrázkové vtipy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) mikanek : jj, je to mazec...uz je to zachvilku. zatim to prozivam dobre...spis si to nejak vubec neuvedomuju jeste :-N ...ale uz zacinam mit takovy ty stavy,ze na neco zapomenu. a treba v te nasi restauraci maji v patek predtim oslavu 50. , tak tam nemuzeme jit si sami udelat tu tabuli...tak jsem dneska rano premyslela,jestli to udelaji dobre |-|
Odpovědět
Ahojky, jdu jen pozdravit - letím k zubaři - zrova na pátek 13 - no snad bude mít pan doktor dobrý den. Mkanek - nebezepečně se nám to blíží :-N :-D :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?