Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Taky se musím zeptat zda nás nechají nachystat si tabuli už v pátek večer. Navíc nás bude tak málo, že nevím zda se nedomluvit a místo stolu do "U" nechat samostatné stolky - víc by se to zaplnilo.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur : kdyz je min lidi, dela se stul do T. Vypada to moc hezky. Mne se to mozna libi vic nez do U. Do U se jich ale vejde vic.
Odpovědět
Profilova fotka
tea: tak to mi už to máme domluvené, že přijdem vyzdobit stoly už v pátek, naštěstí.... pochybuju, že by někdo tu mojí výzdobu pochopil, jak jí mám vymyšlenou a okoukanou tady z beremese :-D zuhur: taky bych dala stoly do T, nám to tak chtěli udělat, ale nějak nám moc přibylo lidí, tak jsme se domluvili na stole do U.....
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek : ach jo...mne to tak strasne mrzi... ale prece to tam nemuze jit mamka delat v sobotu rano...to je nesmysl!! ;-( ;-( ;-( jenze oni tam s tema 50. skonci tak o pulnoci...a pak budou uklizet...a to bysme museli jit to pripravit tak v 1 hodinu rano...a na to nemame nervy ani my a asi ani oni... ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
...ale my to mame taky prave presne vymysleny...a ja uz vidim jak to pochopi, kdyz jim to nakreslim... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si možná zkusila vytisknout obrázek podle toho, jak bys to chtěla udělat, jestli tady něco takovýho najdeš a pak už bych to nechala na nich. z obrázku to snad pochopí ;-)
Odpovědět
leawil: to jsem jen tak někde našla a zaujalo mě... proti tomu, jak tady všichni (bez ohledu na proporce) plánují košilky pod zadek :-D
Odpovědět
tea: jak říká mikanek - pokud jim dáš obrázek, tak by to měli být schopni udělat.. viděla jsem tady v jednom albu, jak slečna hodila přes postel ubrus, na to ty dekorace jak to má vypadat a to si vyfotila... předpokládám, že to pak hodí restauračce s rozvrhem stolů a zasedacím pořádkem kvůli rozdání jmenovek a nebude problém.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme presne dnes rano rikali...ze jim to nejak vyfotime...no snad to pujde...budeme to muset nejak zkusit. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdybyste některá "svatbuočekávající" chtěla, tak prodávám se slevou nepoužitý velký bílý deštník (v záruce, koupen letos v únoru). Vejde se pod něj pár. Mám inzerát v rubrice ostatní. Kupovali jsme ho v prodejně s děštníky, není to žádný reklamní šmejd. Měli jsme ho v záloze, počasí se nad námi naštěstí slitovalo . Kdyžtak písněte do IP. Předání nejlépe v Brně, ale můžeme se domluvit i na poslání. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to já mám košilku na jedné straně pod kolena a na druhé k boku rozparek:-D hlavně je za 70,-:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak už jsem si dala do alba druhou zkoušku líčení... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak a už je to tady dneska v noci jsem měla hned 2 noční můry ;-( ..první že přítel se nebude ženit bez svědkaa jinýho nechtěl :-. a to už jsme byli na radnici a druhý že mi v půjčovně někdo šlohl šaty a já měla jiný úplně hrozný a ještě malý (dostala jsem je v neprůhledným vaku a nenapadlo mě si to zkotrolovat) a pak už na mě žádný nebyly :-S :-( .......a to jsem akorát dnes chtěla jít za fotografkou , kt. máme zamluvenou a ona slibovala že ještě zavolá, kdy teda zaolá, ale prej až před svatbou taky to mohla říct hned :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prostě mi už solidně z té svatby hrabe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám saténové pyžamkočervené od miláčka k lonským vánocím (tílko a kalhoty)...tak si ho asi konečně vezmu celé, v létě jsem využila akorát to tílko :-D :-D :-N...v satén moc nemusím není nad bavlnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak já vyrážím do Kauflandu. Kolují tady zvěsti, že tam mají přísavky. Doufám, že je nevěstinky už všechny nevykoupily :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markysek tak nějak, taky se v saténu moc dobře nevyspím, v umělé krajce taky ne, ale na svatební noc to přežiju - snad:-)
Odpovědět
Přísavky mojééé, už jsou doma 8-) A špendliky nikde nemají.. jdu žhavit ebay :-D
Odpovědět
Tak už mám konečně taky knihu hostů - úplně stejné jako omca :-N :-N :-N ale to jen do svatby. Ráda bych knize udělala saténový obal, ale to nechám až po svatbě, aby se moc neutlapkal :-D ;-) Navíc tam pak budu chtít dolepit i pár foteček. Trochu lituju, že se v rodině nevyskytuje polaroid - ten by se dal krásně využít. Špendlíky budu shánět příští týden, vývazky ještě nemám hotové ;-(
Odpovědět
zuhur: špendlíky na vývazky jsem taky objednávala na ebay... 500ks za cenu, za kterou české e-shopy posílají krabičku se 140... teď mám zálusk na ty zdobené, už jsou objednané. Vyjdou na 4,50 za kus... jediné květinářství co je mělo po mě dneska chtělo 15Kč za kus ]-(
Odpovědět
Omca - děkuju za tip, ale bohužel ebay a podobné mi nic neříkají - prostě to nezvládám :-N
Odpovědět
zuhur: kdybys řekla, co přesně sháníš, tak ti to klidně na ebay seženu a pošlu... kámoši už mi stejně říkají ebaymaniak, kupovala bych tam všechno.. a proč taky ne, když je to i s poštovným o polovinu levnější a hlavně si člověk nemusí brát málem půlden volno, aby stihl otvírací dobu normálního obchodu ;-)
Odpovědět
holky, mám v albu Co už máme vyfocený vývazek, už došly, nakonec jsem je odjednala a jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... zuhur : tak ja uz vyvazky mam...dodelaly se tento tyden :-) ...ted se pracuje na vinkach (jsme tak v pulce) a jeste nas cekaji jmenovky ... jeste ze mam tu maminku na pomoc na vsechno.. :-N omca : ty jsi blazen s tim objednavanim :-D :-D ;-) ... hlavne nezapomen dat do alba vsechno co vytvoris...moc me to zajima :-) x-)
Odpovědět
tea: no tso tso.. nemůžu za to, že mě špendlíčky z Anglie vyjdou na třetinu než v pražském květinářství... pytlíčky na sladkosti na pětinu a ještě tím hromadě nevěst udělám radost (rozprodala jsem zbytek v bazaru)... a tak dál..
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holčiny, jak se máte při neděli????
Odpovědět
Profilova fotka
evita poplesově:-D asi udělám obídek a půjdeme zas spát
Odpovědět
Omca - děkuju za nabídku - uvidím - ještě chci skočit do jedné galanterie. Dneska a včera řádím nad svatebníma novinama - vypadá to, že třetí verze bude poslední a konečná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezké nedělní odpoledne :-) dneska jsem doma sama, tak jsem dovařila obídek až teď, žádnej hladovec na mě nechvátal :-D holky, tak včera u nás proběhla schůzka rodičů, seznamovací byla pro naše a přítelovo mamku s přítelem, ale kupodivu to dopadlo dobře, všichni se bavili v klídku ;-) jinak nás můj budoucí tchán překvapil, že nám nabídl, že zaplatí půlku hostiny a kapelu :-) to jsem teda koukala, ale dneska mi ještě volal, že jestli bychom nechtěli radši novou televizi, no a teď babo raď :-p přítel by televizi chtěl, ale říkali jsme si, že jí pořídíme nějakou větší až budeme mít postavenej domeček. do bytu je nějaká větší TV zbytečná....tak nevim...... :-S
Odpovědět
Ahojas.. tak já začínám řešit problémy organizačního rázu. Dneska mě totálně dostala kamarádka, když její jediný zájem o svatbu je to, kde ona bude spát... my neplánovali to kamarádům platit, ona si očividně myslela něco jiného :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?