Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
evita: hezoučká etiketka! to se ty nervy vyplatily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
johanka jojo, hrabe nám všem:-) asi je to normální:-D evita moc pěkné:-)
Odpovědět
leawil: no mi teda ne. Já ještě děsivé sny nemám... nastávající sice jo, ale já spím celkem dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky, vyřídím autorovi :-) Je to vlastně foto z oznamka - dodam ho tam taky do albíčka
Odpovědět
evita: já jsem si říkala, že už jsem to někde viděla :-D gajastudio, nepletu-li se.
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to teda tichá závist:-D
Odpovědět
Ha, potvrdili mi z RTC objednávku krabiček a ostatního materiálu. A dostala jsem slevu za objednání přes net :-D 34Kč! Co já si jenom ještě koupím...
Odpovědět
Profilova fotka
evita: oznámení máte krásné i ty etikety ;-) omca: teda, kolik toho všeho nakonec budete mít? já jsem provedla jednu objednávku na netu pro dozdobení stolů a víc už neřeším. už musíme šetřit.... :-( ]-( ;-) ach jo, taky bych utrácela, ale hostina to bude nejvyšší položka, tak šetříme každou korunku 8-(
Odpovědět
mikanek: beru tam větší a menší krabice na výlužky, krajkový papír, ubrousky na stůl, metrová brčka, frkačky a párátka s vlaječkama :-D celkem 1700, nicméně nakupovat to na místně inzerujících e-shopech, tak za to dám 3000 jen to fikne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ano gaja; ty teda řáááádííííííš - co je RTC? Já si právě na poště vyzvedla dárek pro miláčka - manž.knoflíčky I LOVE MY WIFE :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N Lov It!
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, to si mi ještě připomněla, že já si musím ještě krabice na výslužky a krajkový papír s celofánem taky koupit :-D ale já už to mám vyhlídlé v jednom salonu, kde to měli levněji než v papírnictví... pořád se na to chystám a pořád nic :-N přes net jsem objednávala vlizelín a čajové svíčky s kamínky na stůl, na to jsem nikde po městě nenarazila a do týdne jsem to tu měla, takže veliká spokojenost s internetovým nakupováním :-D
Odpovědět
evita: velko a maloobchod s obalama, papírem, drogerií, kancelářskýma potřebama, etc... a skoro bych řekla, že tam nakupují všechny "svatba" e-shopy, aby to pak prodávali s 50% marží 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evita : teda to oznameni i etiketa jsou suprove!! Tak moc vam to tam obema slusi! Jste krasny par :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: vidělas zelený polštářek? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
holky co myslíte? na focení do parku by to šlo ne?:-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
evita: s motýlkama? ty mě chceš zabít :-D :-D obávám se, že to vidět Mauťa, tak z obřadní síně prchá :-N
Odpovědět
leawil: nádhera, kdes k tomu přišla??
Odpovědět
Profilova fotka
omca na aukru za necelý 4 stovky,- :-D
Odpovědět
leawil: já tam asi fakt neumím hledat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca to já tam najdu vždycky něco a už bych se měla krotit :-N a hlavně až tak moc jsem to ani vyhrát nechtěla:-D no co, trochu to zaberu a hned mám "další šaty" aniž bych se převlíkla, dlouhou vlečku do věže mít nemůžu, ale na focení by byla super, a tím je to vyřešený, vzhledem k tomu, že nebude dlouhý závoj...
Odpovědět
leawil: já se musím krotit spíš na ebay 8-) a včera jsme se museli krotit na RTC. I tak jsme tam utratili 1700 :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca je to moc to dražení:-) to mi zas drahá půlka něco ukázala:-D do té doby jsem o něčem jako Aukro vůbec netušila, na ebay řádí zas on
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo z Vás se pochlubí svat.novinama?????????????? ;-) třeba i na mail ................. :-D :-D :-D :-D nehlaste se všichni
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dnes udělela asi 3 strany, uffffffffffffffffffff
Odpovědět
evita: já o sobě prohlašuju, že jsem pořád ještě ve stádiu sběru dat :-D
Odpovědět
Ahojky, tak pro nás co máme svatbu hned 4.dubna - včera byla v novinách dlouhodobá předpověď počasí - poslední týden v březu krásně a teplo, první týden v dubnu 10°C a sychravo ]-( ]-( ]-( Ještě, že dlouhodobé předpovědi nevychází. Já mám z půjčovny přes šaty jen lehký kabátek s jakousi chlupatinou (kožíšek to fakt není spíš ozdoba) kolem krku a rukávů. V sobotu jdeme s miláčkem domluvit kytičku a jedeme i do restaurace poskládat menu a propočítat kolik nás to vlastně bude stát.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: no Vám se to blíží už nehorázně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
evita: etiketa je hezká :-) zuhur: nějak se to blíží... :-N
Odpovědět
To mi povídejte - mám pocit, že nic není hotové - teda ty nejpodstatnější věci ano, ale ty detaily - nic moc. A svatba přitom za necelý měsíc :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?