Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Hoj ahoj.. tak si říkám, že je škoda, že jsme o tu přípravu na manželství přišli, mohla to být legrace :-D Tak jsem si včera trochu hrála se zbylýma stužkama - výsledek můžete shlédnout v albiku ;-)
Odpovědět
A jinak tady dneska asi budu zase sama, co? No jo, jen hezky pracujte, to je třeba 8-)
Odpovědět
Tak já budu pokračovat v monologu :-D mám domluvenou kadeřnici a líčení, konzultace a střih bude 4.4.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky našla jsem jak by mělo být v dubnu počasí i když se dlouhodobé předpovědi nedá důvěřovat tady je odkaz: http://zpravy.idnes.cz/duben-prozari-...
Odpovědět
marsee: ?????????? ta předpověď je z roku 2007 :-x
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: jooooooooo, je to 2007 :-|
Odpovědět
Hele, to neva, že je to 2007... předpověď je celkem optimistická a o to jde, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
omca ten polštářek je super;-)
Odpovědět
leawil: ještě uvidíme, jestli ho nakonec použijeme nebo ne.... ale včera večer mě chytl tvůrčí rapl a musela jsem si to zkusit :-D je celý ručně šitý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca no právě - super nápad a moc se mi líbí, je netradiční, já nemám ráda takové ty přeplácané klasiky
Odpovědět
leawil: mi se strašně líbí ten tvůj.. asi ti vykradu nápad a taky zkusím něco takového ušmodrchat.. organzy mám dost :-D ty stříbrné čáry na tom podkladu jsi udělala jak? a ty špendlíky máš z kvetinářství? Nebo kde je sehnat?
Odpovědět
Chjo, holky, taky se vám stává, že se někoho zeptáte na reference, pak objednáte a když se s tím jdete pochlubit, tak vás ten samý člověk zpraží s tím, proč jste nešli úplně někam jinam?? ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca - ten polštářek je jediný, co jsem netvořila, vydražila jsem ho a Aukru - na spodu je karton, aby to drželo tvar, pak vatelín a organza a ty stříbrný - to je vázací stříbrný drátek - omotaný kolem všeho:-) jinak špendlíky myslím se dají sehnat v lepší galanterce
Odpovědět
leawil: tak to jsi měla docela štěstí... co jsem zrovna koukla na aukro, tak teda nic moc nabídka 8-)
Odpovědět
holky, byla jsem na zkoušce účesu, tak kdyžtak koukněte do alba: Co už máme a vyjadřujte svoje názory :-)
Odpovědět
natrix: hezké!! Takže nakonec nebudeš mít závoj?
Odpovědět
omca: budu, jen není na fotce :-)
Odpovědět
natrix: aha, já myslela, že kadeřnice většinou dělají zkoušku i se závojem, ať je jasný "celkový" pohled.. ale jinak fakt hezky učesané!
Odpovědět
omca: no my ji dělaly, jen jsme to zapoměly se závojem vyfotit.. ;-) :-D
Odpovědět
natrix: takže matení přítele (mě) :-D :-D
Odpovědět
omca: tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix krásné vlásky, to já si na zkoušku ještě počkám:-)
Odpovědět
lea: děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko x-) nat: taky se mi vlásky líbí ;-) omca: tý jo, ten polštářek pod prstýnky je krásnej, jsi šikulka! ;-)
Odpovědět
Holky, vy jste na mě nějaký hodný :-N :-D Dobré ránko jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj a krásné ranko... tak za tu předpověď se omlouvám, zadala jsem rok 2009 a pak už jsem nekoukala na datum... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: ten účes je fakt pěknej a v finální den bude ještě krásnější. Já jdu dnes na další zkoušku líčení... :-)
Odpovědět
marrsee: na další? sákryš, já ještě nebyla ani na jedné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme dostali včera do ruky předběžný rozpočet na svatební hostinu, nějak mi to zaskočilo, brala jsem, že naše restauračka je nejlevnější varianta, jakou jsme mohli sehnat a ejhle ]-( no asi se budu muset smířit s tím, že se do 20 tis. se skoro 40 lidma nevejdu :-N omca: ty máš času dost na zkoušku ;-) marrsee: se budeme těšit na fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... natrix : moc se mi to libi...je super jak vynikne kazda vlnka omca : teda ty mas sikovny rucicky. je to moc pekny Jinak ja jdu dnes taky na dalsi zkousku liceni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?