Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
No, rozvoz výslužek, to bude taky boj :-( bude to muset udělat brácha a ten z toho dvakrát nadšený není :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to máte komplikované, řešit to na dálku, a vy přijedete na MOravu kdy?
Odpovědět
evita: v dubnu tam budem nejspíš každý víkend, ale na sobotní svatbu přijedem ve čtvrtek v noci...
Odpovědět
Profilova fotka
omca: hmmm, tak to máte náročnééééé..... ale to zvládnete ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak já jenom krátce, protože ležím celý víkend s horečkou a zítra do práce prostě musím. Výslužky budemem dávat až na svatbě - nebude toho tolik a hlavně to nevzládneme před svatbou rozvést. Peče (krom svatebního dortu) sestra - cukrářka s mamkou a já budu taky spolupracovat. Druhů máme jen pár, ale myslím, že to neva. Budou koláčky, linecké podkovičky a kytičky, perníková srdíčka, věnečky, sněhové pusinky a to je myslím vše. Pak budou ještě řezy. Přemýšlela jsem o děkovacích dortech, ale asi je nakonec vynechám - hlavně už asi nestihnu objednat ty fotky na jedlém papíře, takže rodičové a sourozenci od nás dostanou láhev vína. Zrušila jsem taky minivína - původně jsem je hodně chtěla, ale asi to fakt vzdám. Spíš vymyslím aspoň malý dáreček pro ty co nám budou se svatbou pomáhat. Jinak co se tchýní a tchánů týče - já mám momentálně pocit, že je svatba vůbec nezajímá - no ještě je do svatby víc jak měsíc, tak si třeba všimnou, že se jim žení syn.
Odpovědět
zuhur: proč bys ty jedlé fotografie nestihla? já mám kontakt na cukrárnu, co ti to vytvoří a odešle do druhého dne :-N Hezky se vylež, ať jsi fit!
Odpovědět
Profilova fotka
no mě trochu štvou svědkové, taky se moc nestarají, co mají dělat :-S
Odpovědět
evita: no, já svědky připravuju na jejich pomoc radši už půl roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: co od nich primo očekávás? a koho máš? já mám nej kámošku, které jsem byla za svědka před 2,5 rokem, má ted dvouletého klučíka, tak nemá moc času na nic, budu ráda, že tam vůbec bude a bud s sebou bude mít manžela, a ten bude malého hlídat behem obradu, nebo svojí mamku, kdyby manzel jel na dlouhou zahranic.sluzebni cestu. Můj ma za svedka sestru, jednadvacetiletou holčinu, vychazime spolu tak středně, zatím spíš plánuje, co bude mít na sobě, a jak si zařídí profi kosmetiku a profi kadeřnici...... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
A vlastně ani nevím, co po nich chci pomoct. Všechno si stejně vymýšlím a plánuju sama. Budu po nich chtít, aby to tam měly tak trochu na starost, aby se staraly o hosty, aby se všichni bavili a aby pomohly s organizaci. Jinak asi nic. Snad jeste pripitek. Jinak co vlastne dělaj svědci? Já sice jednou tedy za svědka byla, ale byla to menší svatba, s druhým svědkem jsme pořádali jakési hry, to byla celkem sranda, ale nevím jestli chci mit hry na sve svatbe....
Odpovědět
Profilova fotka
salonpaulina mají tam krásné šaty na prodej ]-( ty na půjčení jsou vyrobené před 100 lety 8-) ale ty na prodej jsou některé fakt úúúúúžasnééééé
Odpovědět
evita: no já počítám, že "povinnosti" rozdělíme mezi svědky a sestru a kamarády... zdobení a řazení aut, hlídání, ať se někdo neztratí, přípitek, obstarání trochu zábavy a tak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmmm, to je fakt, dopředu asi moc povinnosti nemají. Ještě mám dva bráchy, oni budou zdobit auta a přijezdovou cestu balonkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: jéééé, vy to máte už 4.4. - to budem za tebe nervozni a těšíme se na Tvoje dojmy, je to ještě někdo hned první víkend??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Trocha inspirace na cukroví http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
nám bude svědčit moje sestra (bude mi pomáhat během dne) a přítelův kamarád, rodinu neznají, takže pomoc a úkoly rozdělím mezi někoho jiného ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj, co myslíte co je potřeba ještě připravit na svatbu na konci dubna? Přítel odjíždí v úterý do lázní a vrátí se za měsíc, já odjedu asi na začátku března a vrátím se až před svatbou. Máme prstýnky, oznámení, restauraci, já už byla na zkoušce kosmetiky a kadeřnici mám taky zamluvenou....... Šaty mi ušije kamoška ale ještě nezačala, budu muset dojíždět z lázní na zkoušky... Co ještě nemáme jsou ozdoby na auta (mamka slíbila, že ušije panence šatičky, cylindr vyrobíme...). Co myslíte je něco co je potřeba ještě zařídit dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
tuta: hudba na oslavu, dort, cukrovi, obřad....
Odpovědět
tuta: mrkni do svatebního plánovače, tam je to vypsané všechno ;-) :-)
Odpovědět
áá, svatební plánovač, ten bych si asi měla updatnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak jsem vás úspěšně dočetla, co jste tu všechno napsali..... ;-) v pátek jsme byli zamluvit dort, předběžná cena je 2000,- a paní nám k dortíku půjčí figurky nevěstu a ženicha, takže jsem ráda, že je nemusím kupovat. jinak jsem ještě přiobjednala 75 ks minizákusků, tak doufám, že k roládám a 150 ks koláčků toho bude dost..... :-N evita: já si to taky odbydu hned první dubnovou sobotu, nějak to všechno moc utíká.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko. Tak my byli o vikendu u pritelovych rodicu, mela jsem volny vikend, ale dopadlo to katastrofalne. Jinak na svatbu radsi nemyslim, nejak moc to leti. Ve ctvrtek snad pujdem objednat dort, mame to ted slozite, protoze ja jsem v praci dlouho a pak maji uz zavreno, ale uz moc nezbyva.
Odpovědět
Dobré ranko všem! Včera mě kámoška dostala, když se mě ptala, jestli jako už jsem nervózní, když to mám za cca 2 měsíce... lidi, nejsem :-D zato ten můj onehda ráno říkal, že se mu zdálo o svatbě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ja jsem nervni jak kdy, ale ten muj se v tom denne pitva a myslim, ze je nervni docela dost. Me jen znervoznuje, ze jeste nijkdo nedal vedet, ze jako na svatbu dorazi :-(
Odpovědět
Uáá, mám depku. Příšerné hrubky v každém albu, které jsem dneska shlédla a k tomu i dvě témata... mi to rve srdce! A to nejsem žádná učitelka... blesková anketa - vadí vám, že Češi (Češky) neumí česky?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: anketa: odpověď - žere mi to nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "mi si koupily" "nam se lýbí" ! to je do nebe volající 8-( 8-( 8-( a to nemusím být učitelka (btw teprv na ni studuju ;-) ) ale žere mě to všude, nejen tady, ale celkově na netu, v televizi, nesnáším novu - nejen kvůli češtině, ale kvůli jejich debilním zprávařském stylu...... jak do všeho dávají reportéři své názory, které MĚ NEZAJÍMAJÍ a nemá to ve zprávách co dělat! bléééé tak jsi mě dohnala se rozčílit! A to jsem dnes měla zatím docela dobrý den! :-D Byli jsme si před chvílí vyzvednout prstýnky - jsou úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééé
Odpovědět
Tuta - zamluv si ještě fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak me to zere jak kdy. Nekdy se muze stat, ze se clovek treba upise, ani ja nejsem vyjimka, ale kdyz to vydim u nekoho (neceho) opakovane,tak mi to taky vadi. Jinak ja jsem ted v praci a pekne me tu se.. jeden clovek, dela ze me blbce a to ze srdce nesnasim. A i kdyz jsem mela pravdu ja,tak nerekne ani pul slova na omluvu.
Odpovědět
Tak to se omlouvám, nechtěla jsem nikomu přivodit špatnou náladu :-( Ale když čtu: koupily jsme si prstýnky.. zamluvily jsme restauraci... tak mám 100chutí autorce gratulovat k uzavření registrovaného partnerství ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: neboj, jsem v pohodě :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?