Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: tak to bylo hezky napsane :-D
Odpovědět
Elpo dík za radu, fotit bude můj kamarád, a obřad přímo fotograf z Belcrediho....
Odpovědět
Profilova fotka
omca nápodobně - jsem na to taky alergická - taky občas dělám chyby, ale většinou si to pak po sobě přečtu a omluvím se - ale třeba býlí šaty mě taky dokázaly zvednout ze židle:-) já mám spíše problémy s přehazováním písmenek ve slově (některé prsty mám prostě rychlejší:-D) - možná jste si všimly - ale na hrubky jsem pes jinak nervní jsem příšerně, hlavně ženich teda vůbec, je mu fuk, že jeho strana ještě ani nemá oznamka - tudíž stále nevíme, kdo dorazí; řekla jsem mu, že to musí tenhle týden v práci rozdat, zítra to nesu své doktorce (zároveň je to jeho kolegyně v politice), tak už to musejí dostat i všichni ostatní holky ještě jeden dotaz - když jdete zamlouvat kytky (teda kdo už byl), kolik tak chtějí zálohu? abych nešla bez peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nám tu gratuluji, překročily první stovku této diskuze
Odpovědět
leawil: s kytkama nepomůžu, to bude zařizovat můj drahý u nich ve městečku v květinářství. Měla jsem tu čest s jejich pár výtvorama k narozeninám a byly naprosto úúžasné. Myslím, že po něm asi ani zálohu chtít nebudou - kdyby si to nevyzvedl, tak bude mít ostudu takovou, že by se z tama rodiče asi museli odstěhovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to máš dobrý:-D tohle já svému svěřit nemůžu, takže to jdu zajistit sama a on to vyzvedne - aspoň doufám.-)
Odpovědět
leawil: neboj, já spoléhám hlavně na ty šikovné floristky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca pokud jsi mu dala aspoň instrukce, jaké kytky mají použít, tak snad jo, ale kdybych já to plně nechala na tom svém, tak by objednal nejspíš nějaké růžové karafiáty na naši bílozelenou svatbu :-N
Odpovědět
Ahojky, tak hrubky mě taky štvou i když zcela upřímně - nedávno jsme si v práci dělaly (samé ženské :-) ) přeposílací diktát, byl na malá a velká písmena a na s a z - teda styděly jsme se hodně - nejlepší byla trojka :-D :-D :-D U mě je nejhorší, když se na něco začnu soustředit - to tam mám pak milión chyb. Kdysi jsem hlídala dvě holčičky - autistky a dělala jsem s nima i úkoly. Byloy ve čtvrté třídě a já jsem byla tak zblblá, že jsem radši všechno kontolovala podle klíče vzadu v učebnici. Takže občas můžu zcela upřímně říct "češtin být má kobyla". Evita - jo už začínám být nervní a to hlavně proto, že do nedávna všude vychvalovaný Žebětínský dvůr schytal v tomhle roce od nevěst hafo kritiky - a já si říkala, že aspoň hostinu nemusím řešit. Navíc se nám zatím neozval pan zlatník kvůli prstýnkům - mají být do konce února, tak uvidíme. Kytky půjdu zařídit asi příští víkend, no začíná to být nebezpečně brzo. Zkoušku u kadeřnice a kosmetičky mám až 24.3. Jen tak nějak pořád nevím co s vlasama.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si právě rýpla do miláčka a poslala mu toto http://www.novinky.cz/clanek/162109-t... pořád nechápe, co na tom netu hledám, co furt řeším atd. - vždyť je to tak jednoduchý zařídit svatbu, ne?:-) kytky chci jít řešit ve čtvrtek - snad už se konečně k tomu dostanu; a zkoušku účesu mám až týden před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my taky ještě kytky neobjednávali, teď bude na řadě náš dort a kytky až pak. A taky ještě musím dořešit kosmetičku. zuhur: Já jsem na tom podobně, kyždý chválil Olomoucké Arighone, jak tam bylo vše super a teď když se zmíním, že to máme tam, tak každý říká, co tam komu provedli hrozného... Jinak se snažím být v pohodě, mám teď dost problémů v práci a to mi úplně stačí ]-(
Odpovědět
leawil: to neboj, fotky kytic, které by se mi líbily dostal předem a už je tam byl i ukázat - a podle nich není problém, dokonce mu přihodili na výběr i jejich album kytic, které už dělali. V sobotu se tam chystám na čumendu ;-) Byla jsem dneska na poště, přišla olivově zelená organza (na přízdobu na autech, kde ji budu kombinovat s bílou), lidičky ta je nádherná!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko devcatka ;-) Tak zas sedim v praci a nudim se, tak premyslim co jeste zaridit na svatbu a zacinam byt nervozni... A to jeste vcera jsem si prisla klidna.
Odpovědět
ahoj holky :-) tak hrubky mě taky vytáčí, ještě takové ty do nebe volající, to je strašný.. taky mi občas ulítne chybka, ale spíš taky přehodím písmenka, jak rychle píšu, ale někdy se fakt nestačím divit, co ti lidi nevymyslí.. A taky píšu domluvily jsme menu (páč jsem tam byla s maminkou) :-) :-D ona hodně takhle organizuje a zařizuje věci do firmy, takže má hodně zkušeností, takže spoustu věcí řeším s ní (a nechystím se na registrované partnerství) :-D :-D :-D
Odpovědět
jinak se mi to holky komplikuje s krajkovým bolerkem, mám několik možností: 1. nechat si ho poslat z Portugalska, když vydržím do konce března, nemusím platit poštovné, je jen ke koupi, cena 55 eur (skoro 1600 Kč) 2. nechat si ho ušít cca 700 Kč za ušití + materiál (obávám se, že krajku jako na šatech neseženu), tady v ČR a nevím, jaký by byl výsledek 3. nechat si ho ušít přes ebay 45 eur včetně poštovného (skoro 1300 Kč), ale na míru a vím jaký by byl výsledek 4. v jednom salonu možná něco budou mít po veletrhu (jejich) na konci března a možná taky ne, bylo by k půjčení, ale nemůžu se na to spolehnout Co mi radíte?
Odpovědět
Profilova fotka
nat: No tak ja ted taky resim bolerko, ale co poradit nevim. Mozna bych to vzala pres ebay, teda jestli mas jistotu ze stihne dorazit.
Odpovědět
ruru: kamarádka si ho nechala šít (to samý) je strašně spokojená, perfektně sedí a přesně za měsíc ho měla... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: tak to bych do toho taky asi sla, kdyz mas takovou zkusenost od kamaradky. Ja si budu asi pujcovat kozisek tady nekde v salonu, kdyz vidim to pocasi, tak mam obavy :-(
Odpovědět
natrix: no tak ebay to řeší, ne? Já budu mít pelerínku do pasu půjčenou se šatama. Snad v tom nezmrznu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem zrovna byla venku s mamčou si vyzkoušet šaty k botičkám a do toho zkusit jakou podprsenku a moc jsem teda nepochodila, ty moje šatky jsou vypůjčený. tak hold nic, další pokus budu mít příští týden.... 8-( četla jsem, že jste tu řešily hrubky, tak to já si nějaké po sobě občas všimnu, ale moc to nestíhám řešit.... u mě bude asi problém, jaké i y dát na konec (snad jinde hrubky nedělám) :-D lea: já už jsem schůzku s květinářkou absolvovala a žádnou zálohu po mě nechtěla, akorát se ujistí, jestli vše platí asi týden před svatbou, kdy bude objednávat kytky... ;-) já jsem zatím kromě zálohy na šaty neplatila nikde nic, jo vlastně ještě u prstýnků, kdy paní chtěla po nás zálohu na zahájení zakázky....
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ale my neřešily hrubky tady v diskuzi, to je jasné, že při rychlém psaní se hned udělá chyba, i já je dělám, ale spíš jsme mluvily o albech - nadpisech a popisech alb a obrázků - prostě tam to bije do očí!!!!!! 8-) diskuzi jsme neřešily........
Odpovědět
holky, chci to krajkové bolerko, ale na zahřátí budu mít štólu z lišky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás nic nového, máme hotové prstýnky, doma vyfotím a dodám :-D Teď nejvíc sháníme ženichovi botky - má béžový oblek, tak béžové společenské, ale zatím máme smůlu, jsou buď černé nebo tmavě hnědé, příp. bílé :-( Na jedny jsme tady u nás narazili, ale nebyly úplně co si představujem, a stály 1400,- tak jsme to zamítli a snad za ty 2 měsíce budem mít štěstí jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
To my zas porad shanime kravatu a porad to neni ta, kterou mame vysnenou, tu jsme videli jen jednou a zrovna byla kazova. Kosile bude nakonec bila, tak z te obavy nemam. Ale jinak uz jsem dobre nervozni.
Odpovědět
rurunka: jakou kravatu sháníte? ti pomůžu.. na kravaty jsem expert 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes nic nevyfotím - půjčila jsem bráchovi foťák 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix taky vím, že je problém s krajkama v ČR - asi bych šla do ebay - jestli je to prověřený prodejce mikanek radši si vezmu aspon 200,- kdyby náhodou:-) omca o fotkách njsem taky přemýšelela, ale mám jen černobílopu tiskárnu, mám to na flashce kdyby měly PC k dispozici - no uvidíme, něco asi splácají, já bych šla jinam, ale miláček má problém, že nikde jinde neberou karty a že je to daleko (tohle je přes ulici) - holt je pohodlnej, ale když to bdue platit on, tak to moc řešit nebudu, jen budu doufat, že se toho ujme šéfová a ne ta holčina co mi posledně vázala smuteční kytku - děs
Odpovědět
leawil: no jo, já i švagrovka to tisknem v práci na barevno :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Nás čeká svatba 25.dubna ve 13 hodin. Letí to jako voda, už se moc těším, ale jsem taky dost nervozní. Vcelku všechno máme už zařízené a naplánované ;-) jinak bych se chtěla podělit o smutnou věc. Když hodně lidem řeknu, že se vdávám, hned mi zkazí náladu blbými řečmi o rozvodech a proč že se vlastně bereme, když "nemusíme" (nezahrnuji sem rodinu, ta je v pohodě, ale známí - to je fak děs) taky si do vás někdo občas tak škaredě rýpne? Mějte se moc moc hezky a hodně štěští a správné lidi při plánování svatby Jarmila
Odpovědět
j.dosedlova: ahoj, vítáme tě. Mi známí a kamarádi nic takového neříkají, u nás v okolí se vdavková mánie rozpoutala asi před 3 lety a další a další se přidávají. Rozvod zatím žádný (klepu na dřevo).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?