Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@petulamrk jo na slavkove :-)
Odpovědět
@mitote no mě paní psala že na duben nebývá problém, že i termíny volné zbývají, a dík že mě odrazuješ..není nad podporu fakt
Odpovědět
@petulamrk neodrazuji...my jsme chteli zari a to je jeste dost frekventovane a ve slavkove nevim vubeec jak to je na zamku, vim, jak eje to na belcredi a tam je to sado maso ;-) ale muzes napsat @angebot a zeptat se ji, ta mela svatbu na zamku ve slavkove v kapli tusim
Odpovědět
@mitote aha tak to jo, právě mě ta paní odtam psala, že nejvíc nabyto mají červen až září právě
Odpovědět
@petulamrk to urcite, to jsou nejvice svatby...
Odpovědět
@mitote uvidím no, zkusila jsem napsat i té slečně :) třeba se ozve...ale tak ta paní ze zámku by měla vědět co a jak si myslím :) jen matrika nějak nekomunikuje jsem tam psala už 2 mejlíkykdy teda bude přesně to zajiš´tování termínu a žádná odezva...
Odpovědět
@petulamrk tak to urcite, je dobre byt v kontaktu s matrikou, my take byli :-) protoze termin musite resit jit na matriku a ja premyslim, jestli nahodou na zamku neoddavaji jen v soboty...? ted nevim, abych nekecala, ale denca (angebot) ti urco rekne co a jak ;-)
Odpovědět
@mitote no matirka zatím nepsala, psala jsem si jen s paní ze zámku přímo, z matriky jak jem psala tak dva mejlíky a nic žádná odpověd jestli mají plnou schránku nebo tam nejsou netuším
Odpovědět
@mitote a jinak myslím že jsou jen soboty ano
Odpovědět
@mitote hele co mě tady děláš reklamu jako :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote taky jsem na FF :-)
Odpovědět
@angebot jen mi poradila ať se zeptám :) nic ve zlém přeci :)
Odpovědět
Článek se načítá
@petulamrk však jo, dělám si srandu, musím si do @mitote rýpnout :-D
Odpovědět
@angebot jojo já vím :) napadlo mě to :)
Odpovědět
@petulamrk tka nasi matrice taky odpovedeli trvali, ale tak do tydne byli :-) a pak jsme volali uz @angebot no sorac, priste nereknu ani n a bud si v koute :-D @petulamrk v poho, my s angebot do sebe rypem nonstop :-D
Odpovědět
@mitote tak to jo :) uvidím snad mi napíší i z matriky, ale pak tam chceme jen přímo osobně
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote z FF? Aha a já myslela, že PdF. Tak tam znám dvě holky, ale úplně na jiných oborech.. @ritush tak držím palce! já mám státnice v lednu na mgr., tak snad to v pohodě dáme :-) .. no já bych se ideálně už chtěla vdávat s mini bříškem (nejideálněji abych byla na konci 1. trimestru, abychom to mohli všem hezky oznámit :-) )
Odpovědět
@mitote a co ty tu vlastně zas děláš jako?? Chceš se znova vdávat, nebo jen děláš chytrou, že už to máš za sebou :-D :-D
Odpovědět
@petulamrk nebo jim zavolej, ted je obdobi dovolenych @zuzkka88 nene FF, na pajdaku je trochu jina socped, premyslim jestli to neni spise specped...my ji mame hodne orientovani na psychoterapii diky tomu dovedku: a poradenstvi :-) holky to me poradite, mam v cervni statnice Bc, jak je to s tematy k bakalarce? Musim si vybrat z tech zadanych nebo mohu si vymyslet svoje? :-) @angebot al to vis draha, delam chytrou a vytahuju se jak jen muzu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote aaha :-) jinak teda nevím, jak na ff, ale já si na fss na bc i mgr vybírala svoje téma
Odpovědět
@mitote zkoušela jsem min. týden a nebrali to
Odpovědět
@zuzkka88 jako ze sis vymyslela svoje? :-) to je fajn :-)
Odpovědět
@petulamrk no jo statni urednici v lete v obdobi prazdnin, co chces :-D
Odpovědět
@mitote na Bc. práci si můžeš vymyslet i svoje téma a musíš si k tomu vybrat vedoucího bakalářské práce. no stress, času dost ;-)
Odpovědět
@angebot tak vedouciho bych mela, tema vim jakym smerem al enevim jakou cilovou skupinu a bude to chtit praxi :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jj přesně tak :-)
Odpovědět
@mitote jojo je mi to jasné :)
Odpovědět
super :-) uz aby to bylo :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Tak to je super! To ti přeji a držím pěsti, ať se vám to podaří. :-)
Odpovědět
@mitote můžeš si vybrat z nabízených a taky svoje, pokud se ale dohodneš s někým, aby ti to vedl..já se na ff budu pokoušet sehnat si vedoucího, ale budu muset externě, na mém oboru nikdo takový neučí a na prf jsem si vybrala z nabízených témat, kde byl rovnou přidělený i vedoucí..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?