Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
hlásím se do klubu
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja sa hlasim do klubu holky :)
Odpovědět
nějak nám to tu utichlo, tak jakpak jste na tom s přípravami a podobně ???
Odpovědět
Profilova fotka
@osicka @vineckobille vítejte,kdy bude svatba?
Odpovědět
@osicka @vineckobile jojo slečny,kdypak bude svatba a kde jí plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
termin 7.7. a miesto este hladame, takze my sme pozadu :)
Odpovědět
@osicka já myslím, že se nedá říct, že jste pozadu, čas zatím ještě je a stejně záleží na matrice, kdy Vám termín pak potvrdí a zarezervuje ... :) uvidíš
Odpovědět
:) happy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@osicka máme stejný termín,už je na něj i diskuze. Jo,taky myslím,že je času dost,nám matrika potvrdí termín až v lednu @petulamrk gratulace :-)
Odpovědět
@stastnanevesta děkuji :) jsem fakt mooc ráda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se k vám hlásím, i když obřad nebude v Brně, ale spoustu věcí budu zařizovat odtud, tak snad od vás pochytím nějaké rady:-)
Odpovědět
@desejka ahoj, vítej mezi námi, a kdepak budeš mít obřad?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulamrk Dnes potvrzeno a zamluveno bude to v Olomouci katedrála sv.Václava :-)
Odpovědět
@desejka tak super :) a kdypak přesně?
Odpovědět
Profilova fotka
petulamrk 7.7.2012 :-)Cas jeste presne nevime asi kolem 11Te
Odpovědět
@desejka krásné datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka moc ti to přeju :-) koukám,že už tady hodně nevěst má potvrzený "náš" termín a my ho budeme mít po Novém roce :-|
Odpovědět
@stastnanevesta Janiii neboj se, dočkáš se to uteče jako voda :) hm :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ stastnanevesta neboj dockas se,akorat by me zajimalo proc nekde to jde a jinde ne
Odpovědět
@desejka to taky nevím, a setkala jsem se i s tím, že někde Ti to potvrdí jen 4 měsíce předem, dřív prostě ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka asi to záleží na lidech,já nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk to je teda blbý:-( jak má pak člověk všechno naplánovat :-( holky myslím na vás to zvládnete ;-)
Odpovědět
@desejka tak já už termínek mám naštěstí, nám vypisovali na začátku října tak jsme hned volali a máme to zarezervované a vyšlo nám to přesně jak jsme chtěli :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se hlasim taky
Odpovědět
@ilonkapomenka vítej vítej, tak jak pokračují přípravy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk pripravy se posunuli tak ze uz mame za sebou treti sezeni s fararem jeste 3 a mame predsvatebni sezeni za sebou jen mi stale delaj starost svatebni saty dosli mi domu krasne ale krajka mela na sobe dirky jak se parala tak se museli vratit tak stale nejake hledam a jak u tebe
Odpovědět
@ilonkapomenka no já jsem na šaty zatím rezignovala, mám strach něco zkoušet, nějak se mi tdo toho nechce, jinak takové ty důležité věci máme hotové- termín obřadu a místo, místo hostiny, fotografka, kadeřnice a kosmetika, na obřad hudební doprovod budeme mít svůj, prstýnky máme, a další maličkosti viz album...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak my jsme na tom taky skvěle :-N Už jsem to tu někde psala, ale nám v Brně vypíší termín až příští rok v březnu a vypisují jen JEDEN na každý měsíc!!! Takže je možné, že náš vysněný vůbec nevypíší :-( Holky vůbec nevím, co mám dělat :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha jj me taky rekli na radnici ze tri mesice predeme mame dojit driv ne a muzem jen doufat ale mi jsme se nakonec nastvali a rozhodli jsme se ze se vezmem na Petrove takze tam uz mame datum i s hodinou zaregystrovany
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jj mi uz taky mame termin hodinu misto hostiny tak na 80% a pak kadernik bude nas kmotr maleho kosmeticka bude od fotografa co mam uz taky zamluvene a prstynky uz mame doma ozdoby na auta taky oznameni ma dojit dnes v plnem poctu pozvanky ke stolu tez figurky na dort doma a taky korunka a strasova souprava nausnic a nahrdelnik zavoj je tez uz doma zenich ma tu tez oblek schovany
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?