Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Luc - i my z vesnice jsme byli fixovaní :-D Rodiče měli kozy, ovce, prasata, slepice, kačeny, krůty, a hroooomady králíků (moje oblíbená hláška: Fůůůj, zase krááálííík :-D ). A jednoho jsme si tak ochodčili, že slyšel na jméno a byl hrozný mazel, a nikdo ho neměl sílu zabít, tak ho táta pak vyměnil za jinýho "plemennýho samce" se strejdou, vysvětlil mu, proč ho nechce zabít, a za pár dní došel strejda jak kdyby někdo umřel, že se hrozně omlouvá, ale že náš milý Ferdík zemřel při vykonávání manželských povinností u něj v králíkárně :-N Dodnes (je to tak 15 let?) na něj všichni vzpomínáme :-N A ještě jsem měla oblíbenou ovečku, se kterou jsem chodila ven a ona za mnou běhala jak ocásek, a táta jednou řekl, že ovečka půjde k hodným lidem do sousední vesnice.... A když už mi bylo 20 pryč, tak jednou se mě ptal, jeslti si tu ovci pamatuju, tak já, že ano, že přece ji pak dal těm hodným lidem.... :-D Tak táta, že neví, jak mi to má říct, ale že mi musí říct pravdu (po asi 13 letech), ale že tenkrát ji vezl na jatka a že teprve teď se odvážil mi to přiznat :-D No i ty pitomý kozy u nás měly jména... třeba Gréta Garbó (jsem se ptala dědy proč takový jméno, tak prý ta herečka taky byla pěkně pitomá koza :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no však ty jsi stejná důchodkyně jako já. ;-) Včera jsem bulela štěstím, jak zachránili tu fenečku na té kře. ;-(
Odpovědět
Holky, takový reportáže z TV mi ani nepřipomínejte :-N Já teď bulím i u večerníčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale ty máš pomatený hormony...takže je možnost, že se ti to spraví, ale nám už asi neee. :-D
Odpovědět
Petruš - mě to z těhotesnké demence přejde rovnou do vykojenýho mozku :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nestraš...snad ti to mlíko nevleze na mozek jako se to u některých mamin stává...pevně doufáme. ;-)
Odpovědět
Jsem si vzpomněla, jak tu padlo téma obleky, včera jsem šla kolem prodejny Jankur (na poštovské, ale mám pocit , že byli dřív o ulici blíž k Maliňáku), tak měli velký nápis, akce obleky 1.500,- a zrovna na figuríně u vstupu měli takový buď hodně světle šedý nebo bílý (moc jsem to nezkoumala) za těch 1.500,-. Což si myslím je super cena, i kdyby to bylo na 1 den, tak pak ho třeba za 1000,- prodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se nechtěla někoho dotknout z vesnice - opravdu ne - já to asi nešikovně napsala - mně to bylo podaný, že já jsem holka z města a oni na vesnici to, jak "my měšťáci kvůli pitomejm mindám blbnem" nikdy nepochopí a že se mám probrat, že je to jenom zvíře. Jinak s pojmenovávím králíků a čuníků mám taky zkušenosti. angebot - no, kocourek se nám podle paní doktorky už neuzdraví. Ale dost už o tom ;-( . Blani, kamarádka říkala, že když kojila, že začala strašně zapomínat - tak třeba to bude zase změna - ale dojímalo jí i ve sportovních novinách když někdo vyhrál nebo prohrál, ještě když byly malé 3 měsíce. Pak to přešlo, tak to asi vážně byly hormony. Ale zase takový "blbnutí" je krásný.
Odpovědět
Luci - však neboj, teda ze mě můžu říct, že jsem tě pochopila, jak jsi to myslela, jen , že zrovna u nás doma se taky dobře ujíždělo na mazlíčkách, ale jinak je fakt, že jsme měli přísný zákaz zvířátka pojmenovávat a mít k nim nějaký vztah :-N Ale co si pamatuju, tak snad každou zabijačku jsme se setřenkou obrečely někde za vratama :-N A blbnutí a zapomínání - to mám už teď, já nebyla schopná ani v práci se soustředit, kolikrát se i muž směje, ale hned říká, že přece za to nemůžu,že mám tu těhu demenci :-N
Odpovědět
Ahoj, jsem dnes byla ve Špalíčku a jak je tam móda Maxim, tak mají, že všechny společenské šaty vyprodávají za 999,-. ;-) Nebýt teď XXXL, tak hned si tam nějaké koupím na příští ples :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, budeš muset počkat až na jinou sezonu - po porodu a po kojení ;-) .
Odpovědět
Takže za takových 5 let, až odrodím všechny děti a odkojím.... :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani, jsi mě po ránu rozesmála :-D , díky :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu i pro zdraví, jak tradice vypráví. Veselé velikonoce!!! Lucka
Odpovědět
ahoj holky, mám prosbičku.V létě budeme mít svatbu a kamarádka, co mi měla péct dorty otěhotněla (je na riziku), takže nemám zajištěné pečení sv. dortů (cukroví zajišťují maminky).Nemohly byste mi poslat do IP kontakty na cukrářky, které pečou dobré dorty (zatím vedou potažené marcipánem nebo fondán).Ty co jsem zkoušela, jsou už bohužel obsazené, tak nevím, kde to zkoušet dál. :-( Díky moc za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
yvett - my měli dort z Rozprýmu (Líšeň) a dobré pečou i Kuncovi (Maloměřice) - od těch jsme měli cukroví, akorát tenkrát neměli nic moc z dortů nafocené, ale teď už víme, že pečou krásné a hodně dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
My meli dort ze Sweet clubu na Lesnicke. Super cena a udelaji cokoliv podle obrazku, co si doneses. A chutna i mne a to ja dorty jim jen vyjimecne. Tak mame zas pozvanku na svatbu...uz teda letos na druhou. :-D
Odpovědět
My jsme pekli dort doma, ale měla jsem 2x dort z Rozprýmu (sice narozeninový, ale třeba byl jako kus sýra s dírama, a z toho lezly myšky...vše marcipán a byl výborný), a pak mám tip na spolužačku sestřenky, hodím ti odkaz do IP, od té mi posílala fotky, co si nechala dělat dorty na míru (pro rybáře a pak myslivce) a taky nádhera a prý výborné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ten Sweet Club doporučila Peťule-brnanda, tak jí v tomto věřím, protože je z oboru. Proti Rozprýmu tam byly lepší i ceny. ;-) A mně i víc chutnal...z Líšně jsem měla pro manžela, když měl 25 a na mně to bylo už moc krémové.
Odpovědět
ahoj, děkuji za tipy -hned začnu obvolávat.Rozprým je bohužel pasé -tam jsem volala už loni (dřív než jsem se domluvila s tou kamarádkou), ale mají na náš termín dovolenou.Takže nic :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak taky hledám...kosmetičku, co by mě nalíčila, teda spíš hhlavním úkolem bude zamaskovat šílenou pleť, jakousi vyrážku, 3 brady (snad jich příštáí týden nebude víc :-D ) , kruhy pod očima a nateklou tvář... zkoušela jsem volat té paní Přichystalové, co líčila Nat, ale ta nemůže :-( takže hledám dál, někoho v okolí centra, nějak už moc nejsem schopná jezdit na kraj Brna na líčení :-N A nebo pak někde poblíž cesty Řečkvice-hlavák (Krpole, Lidická,...)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, mne na svatbu licila slecna na Lesne.
Odpovědět
luc1979 : Luci děkuji za poradenství ohledně kytky. Do IP jsem Ti napsala svůj mail :-)
Odpovědět
ahoj holky, dlouho ale dost dlouho jsem tu nebyla, muzu se vratit? :-D
Odpovědět
Blanka.k: co mimi? jak se dari? kdy uz vystrci rucicky? :-) koukala jsem na konika ze vybava uz je komplet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, hodila jsem Ti něco na Hrnčířské do IP, ale kamarádka byla v lednu se líčit na ples na Lužánecké, ale mám dojem, že se to jmenuje jinak - dneska odpoledne půjdu kolem, tak se Ti podívám na jméno toho salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tohle jsi asi už prohlížela, že? http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: tak mě navnadila hvezdicka na tvoje kytičky a musím teda smeknout....fakt krásný je máš ;-) ty bílé kaly jsou přesně to moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,, Leni - a kde jsi viděla fotky kytiček od Luc,,, taky je chci vidět :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zpět :-D jsem si myslela, že ty co má Luc v albu pro inspiraci, že je to její práce :-) ale nepochybuju že by to udělala s nějakým rozdílem ;-) Měla jsem pocit, že tu někdy na podzim proběhly nějaké fotky od Luc....a že už to más koro jako ofiko živnost ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?