Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, kde se dá sehnat nějaký pěkný oblek, a cenově přijatelný, nejlépe tak do 6tis.?
Odpovědět
Ahoj, V Olympii v OP Prostějov ... tam mají cenově přijatelný :-) Za oblek, košily, pásek a kravatu jsme dali cca 9 tis a to byl údajně nějaký dražší oblek, mají i pěkný a levnější :-)
Odpovědět
My jsme koupili taky v OP, doporučuju kolekci Wash and Wear, dá se normálně prát v pračce, M. si tam už dřív koupil do práce, hodím do pračky a je jak nový, klikrát jsem ho ani nežehlila, puky držely i po vyprání ;-) Ten svatební sv.béžový stál 7000,-, ale třeba loni ho měli ve výprodeji za 700,- :-N Akorát v každé pobočce mají různé věci, my snad nakoupili v každé něco (nejmíň toho měli ve Vaňkovce, nejvíc na Orlí ;-) ) Do 6000 seženeš v u Blažka, nebo fi.Koutný (myslím, že ji měli v OD Centrum), to jsou taky dobré české značky, taky máme tyhle obleky odzkoušeny na denní nošení do práce ;-) Ještě se dají kolem 5000 koupit v Peek and Clopenburk a v Maximu (jsou v patře ve Špalíčku), tam mívali hodně slevy třeba i typicky svatebních saténových smetanových obleků, atd. z 10t na 3t., atd. Taky jsem min.týden viděla tm.šedé obleky za 1500,- v Tesku, za podobnou cenu se dají sehnat v CaA, tam jsem koupila tátovi hnědý s proužkem za asi 2,5 nebo 3 a prý je docela dobrý. teda máma říká, že to jde, tak jí věřím, 30 let šila pánské obleky :-D Ale OP, Blažek jsou lepší ;-)
Odpovědět
taky musim doporucit Peek-Clopenburg. je to velky obchod a maji tam pomerne kvatilni strih i latku. ale OP je ted v krizi a dela ruzne vyprodeje, takze tam to bude urcite taky o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doporučuju OP - taťka tam natrefil před svatbou na oblek za 2200 z původní ceny kolem 9000. Ale i bez akce lze koupit. Měli jsme ten samý, co kupovali Blanka. A v Tescu jsme taky koupili šedý, dokromady za 1400 a nevypadá zle. Měli i tmavě modrý, ale ty já nemám ráda.
Odpovědět
V Tesku prodávali (před těma 2 lety to tak bylo) i značkové, teď nechci kecat, ale myslím, že tam byl zrovna i Blažek nebo nějaké ta česká firma,... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když oblek z OP, tak doporučuji si zajet do Hatí...mají tam nové kolekce za půlku. Ten náš byl z 10tisíc na 4,5.
Odpovědět
My jsme mužské části rodiny kupovali obleky klasicky v Olympii v OP a Blažkovi, zrovna jsme chytli slevy, takže manželův oblek byl o polovinu levnější, jinak bysme ho asi ani nekoupili....
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. My jsme koupili šedý lesklý oblek v CaA za 2,5 tis. Je i s vestičkou. A to nebyla žádná sleva... Původně jsme ani takto levný nechtěli, jenže přítel má moc malou velikost a jinde to prostě nebylo k sehnání. Ale jak píšou holky, OP a Blažek je jistota. Spíš bych ale doporučila toho Blažka, tam si myslím, že mají modernější věci. Nám se v OP nelíbilo nic, akorát jsme tam koupili ozdobnou kravatu s kapesníčkem...Akorát zase Blažek teď v nové koleci bude mít ty ceny asi trošku výš...V Tescu se mi teda obleky moc nepozdávaly...
Odpovědět
Profilova fotka
No my v tom Tescu narazili na jeden šedý a právě jsme si mysleli, že bude dražší, ale měl cenu jako ostatní z horších materiálů - třeba měli špatně naceněno :-D - ale pro nás dobré ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Věřím, že se tam určitě dá narazit i na kvalitnější za dobrou cenu ;-) Chce to prostě projí a zkoušet. Kolikrát to, co vypadá na věšáku třeba blbě, pak člověk hodí na sobě a zjistí, že je to dobrý :-) Můj vůbec v obleku nechodí, takže se nám taky nechtělo dávat 10 a víc tis. za oblek, kterej mu pak bude doma viset ve skříni. Má sice jeden černej, ale černej se nám na svatbu nelíbí. Jsem happy, že to máme z krku, protož už to celkem začínala být noční můra. Ještě mu ho teta poupraví a bude fešák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 - přesně náš případ. Ten šedý jsme kupovali, protože měl svatební světlý a jsou příležitosti, kam ho neunosí. Tak má teď ještě i šedý. Uvidíme, třeba ten světlý někam vytáhnem v létě. Jinak jsem se koukala, máš vybrané opravdu nádherné šaty!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luc1979: příležitosti určitě jsou, jen je využít ;-) My třeba pak taky častěji budem chodit na slavostnější akce, když už budou obleky dva :-D Díky moc za pochvalu šatů! Já furt váhám, jestli jsem se neukvapila, protože jsem je zamluvila ve 3. salonu a víc jsem toho neobešla. Paní do mě "kvokala", že když si je zadám hned, že mi dá slevu. Půjčovný bylo celkem drahý. Mamce se taky líbily, tak jsem nakonec řekla, že jo. Teď když občas koukám na netu, tak si říkám, zda by nebyly lepší ty nebo ony... :-) Ale padnou mi super, akorát ty moje jsou sněhobílý a bez tý kytky na boku. To jsem pak zjistila až zpětně z jejich webovek, že tam ta kytka má být. Možná jim pak zkusím říct, aby ji pohledali, že by se tam ještě došila...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuju za rady, určitě si ty obchody všechny projdu :-)
Odpovědět
Lenya - šatky fakt moc pěkné. A neboj, to je normální, že jak si něco vybereš/ koupíš, že hned pak koukáš po jiném,jeslti by to nebylo lepší,... :-N :-x My jsme nakonec ten světlý oblek prodali, protože by ho M. nevyužil, i když chodil v obleku cca 3x týdně, ale do práce to vhodné nebylo. :-N I tak má doma obleků plno :-x Luci - tak jsem dnes opět byla zkouknout kytičky, v Botan. na Kotlářské jsou bonsaje, ale ty orchideje byly mnohem lepší :-N http://www.btweb.cz/bonsaje2010.html ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k: děkuju ;-) no máš pravdu, je to normální. Teď tady už asi 2 hodiny čučím na dekorace a furt váhám, zda to či ono a stejně vím, že jakmile se rozhodnu a něco objednám, v tu chvíli už budu přemýšlet, jestli fakt radši nebylo místo toho lepší něco jiného :-D Nám prodej obleku asi nehrozí...leda by nějaký malý ženich po něm moc toužil :-D ale třeba ho využije přítel na ples někdy v budoucnu...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 - pokud budeš mít kytku, jako máš v albu (kaly), tak si tam tu růži ani nenechávej dávat. myslím, že by se ta růže k tomu ani tolik nehodila - "volalo" by to pak po kytce z pravidelných souměrných květů (typu růže). Tedy pokud můžu v kytkách radit ;-) - což tady bez ptaní většinou dělám, že do kytek kafrám ;-) :-D .
Odpovědět
ahojky holky, ta k řeším kytku...tu co chci převislou, tak mi v květinářství řekli 1 500, takže asi půjdu do malé kulaté no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tyto saty jsem mela v champagne puvodne zamluvene u pani Damborske. Ta kytka je na spinaci spendlik a asi ji meli sundanou, protozet ji tam pry vetsina nevest nechce. Ja je chtela urcite s ni i kdyz jsem mela taky kaly.
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979: já jsem vděčná za každou radu, takže v pohodě ;-) no já jsem právě viděla na nějaký fotce ty kaly v kombinaci s růžema a vypadalo to docela pěkně a zajímavě. Navíc pro mamku a ostatní bych chtěla kytičky z růží (kaly jsou drahý), tak aby to nějak tak všechno ladilo....Uvidím ještě, co mi řekne floristka. Hodně se mi líbí i kytka, co měla petruskaa. Každopádně ty jsi teda měla hodně zajímavou a netradiční. Krásnou! ;-) hvezdikcka07: myslím, že to je normální cena za svateb. kytku... Zkus se poptat i jinde, ceny se můžou lišit. petruszkaa: Díky za info s tou kytkou, zkusím ji od nich vyptat a zkusit, jak to s ní bude vypadat. Oni ji tam prostě automaticky neměli a ani mi o ní neřekli, zjistila jsem to pak až z fotky na netu, že tam má být. Tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - ony jsou kaly pěkné v kombinaci, to by mi pak až tolik nevadilo, jen mi přijde, že když bude jen z kal, tak že ta růže na šatech je trochu mimo - ale já jsem detailista. Kdyžtak jukni do alba Inspirační - tam jsem pro janu dělala podobnou, co měla Peťa (byla inspirační) a doplnila jsem tam kvůli motivu na šatech drobná kvítečka). Ono by to takto šlo vyřešit i u Tebe. Však uvidíš, co se dozvíš od floristky. Ono to samo až tak nevadí - ty šatky jsou krásný. hvezdicka - Tys chtěla tu s těmi liliemi, viď? Tobě bych zrovna volila trošku menší, takže by ani tak drahá být nemusela - jukni do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja o te kyticce vedela jen diky tomu, ze na prvni me zkousce ty saty byly uplne nove, na dalsi uz byla sundana a mne to prisllo takove prazdne bez toho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jak si užíváte jarního sluníčka? My máme špatné zprávy ze včera z veteriny. U kočiček to neumí tak dobře zvládat jako u pejsků, tak nám dávají tak 4-6 měsíců i s tou nejagresivnější léčbou, ale tu nechceme, protože je to 1 x týdně celodenní hospitalizace a infuze do žíly. To nechceme, aby se tolik trápil - strašně špatně snáší cesty k doktorovi, pak nechce ani žrát. Půjdeme do nějaké varianty léků na doma. Nejhorší je, že už vypadal zase dobře, že mu ta oparce ulevila a předchozí prognóza byla na 1-2 roky, ale podle toho výsledku je to agresivní nádor, neléčitelný. Tady se aspoň rozptýlím s děvčatama, co chtějí poradit s kytkou - aspoň ten mozek přepíná na jiné délky. Omlouvám se za ranní dávku blbých depresivních keců :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, ja te chapu. Brecela jsem i kdyz Tenuli vypadnul zub, takze je mi jasne, ze to je strasny. A i kdyz bude mit kratsi zivot nez jine kocicky, tak ho ma plny lasky a pece. A treba i diky tomu tu bude dele. Moc drzime palecky.
Odpovědět
Luci - je mi to líto :-( Držím palce, ať to zvládá co nejépe a je tu s váma co nejdéle ;-) Já si od pondělí užívám MD, tak jsem ráda, že to počasí tam vychází.
Odpovědět
luc1979 : to je mi moc líto.. mě teď během roku umřel kocourek i se psem.. hafan byl starej, tak se s tím člověk tak nějak vyrovnal.. Ale kocourek měl teprve 3 roky a to nesu blbě ještě dnes :-( .. Měl ze začátku nějaké neurotické záchvaty, byl zmatenej, bez zájmu.. Jezdili jsme každý dva dny na injekce proti křečím, bral léky, vypadalo to každým dnem líp a líp, jeden den už i vylezl z pelechu a pořád se ke mě hrozně tulil, olizoval mě, jako by mi chtěl poděkovat.. tu noc umřel.. :-( Držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
Už zas brečím...jak stárnu, tak je ze mně taková plačka. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já teď bulím skoro ze všeho - to už jsem asi jako důchodkyně. angebot - to je mi líto. Známí mě považují za pako, který se tak fixuje na zvíře. Oni jsou z vesnice a nedokážou to pochopit, že je to člen rodiny, oni mají zvířata jen k užitku - pes hlídá barák a druhý stádo, kočky loví myši, ovce jsou na mlíko a maso atd.. To jsem pak za exota a Roman za ještě většího, že mě to trpí.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Balni, dyť Ty už to máš "za pár" - to to letí. Tak v klidu užívej sluníčka. A holky, díky za povbuzení.
Odpovědět
luc1979 : já jsem teda taky z vesnice, ale pro nás je taky zvíře jako člen rodiny.. je to podle člověka , ne podle toho odkud pochází.. držím pěsti, ať se kocourek? brzo uzdraví.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?