Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
My měli čokoládky od Milky...taková ta podlouhlá krabice. laala, jsem pro ty kratší, ale ty už nějaké stejně máš doma. ;-)
Odpovědět
pro Efendy:Listuji tady vaší diskusí,tak ještě bych poradila mrknout se do salónu v Řečkovicích /nevím bohužel název/,mají otevřeno jen odpoledne,je to tuším Banskobystrická a pak ještě salón Trendy naproti Jadranu v Krpoli,odtud mám šatky já!Taky tam mají otevřeno odpoledne!Ceny u obou salónů průměrně 5-6tis.,v Trendy i včetně doplňků-mám v ceně botky,bižuterku,pelerínu a ozdůbku do vlasů,takže pohoda ;-) !
Odpovědět
Profilova fotka
holky dík za rady na ty čokoládky. Určitě bych si je chtěla udělat sama, nejsem žádný béčko :-D Jen nevím na jaký formát mám tisknou, jak to prostě odhadnout, abych pak mohla nastříhat ty proužky.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. - já to dělala tak, že jsem si změřila ten původní, rozlepený papírový obal a v Excelu zadala přesné rozměry tabulky, do toho vložila obrázek, text, výplň, naměřila a naskládala po 3 na stránku a natiskla a rozstříhala. To zvládneš. Jde to i ve Wordu, ebo i v těch programech na úpravy obrázků. Ten Excel byl pro mě nejrychlejší a nejschůdnější ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky :-) , mohla bych se zeptat co je to za zvyk s čokoládkami? Nikdy jsem o tom neslyšela... a zní to mile.. Dlouho jsem tu nebyla, ale zase jsem nelenila a zařídila pár věcí - šaty, šaty na převlečení (ty jsem si půjčila v Olympii v tom svatebním salonu.. původně jsme šly vybírat šatky pro kámošky družičky, ale těm co jsem si nakonec vybrala já se nedalo odolat. Svatební šatky mě vyšly levně - taky to bylo strašné dilema, tak jsem si půjčila ještě jedny na převlečení), botky - z humanicu - krásný střevíčky, úplně se na mě smály :-). Ještě chybí fotograf, oznámení, prstýnky.. ale pěkně se to už dává vše do kupy :-). Nemáte prosím holky tip na svatební oznámení, ale chtěla bych i s fotkou.. netuším, kde se to dělá a taky jsem se chtěla zeptat na téma, které jsem tu zatím nenašla 8-) - rozlučka se svobodou.. Začínáme s holkama pomalu plánovat :-) a chtěla bych aby to byla vážně dámská divoká jízda.. jen netuším, kde v Brně by se dala udělat.. Nevíte o nějaké dobré "hospodě" se salonkem.. tuším, že holky objednají striptéra :-D .. děkuji moc, mějte se nevěstinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: děkuji moc, myslím, že v tom excelu to zkusím, to bych mohla zvládnout :-) Jinak zítra mám schůzku se slečnou Smrčkovou, ještě by nás v září vzala, tak uvidíme jak cenově. petka: Já si nechám oznámení s fotkou udělat v Japosu, ale ještě nevím jaká bude cena.
Odpovědět
Profilova fotka
petka.no - já ty čokoládky viděla tady - myslím, že to ani zvyk není, možná to někdy vyšlo z těch mandliček - to je zvyk, že se jich dává 5 a každá něco znamená. My je dávali každému hostu k talíři - na mls. Asi třetinu jich stejně zpucovali děti, co je vyloudili na hostech :-D . My rozlučku nedělali ani jeden - nějak na to nejsme - ale salonkových resaturací je dost. Záleží, kolik váz pak "bab" bude ;-) . Jinak na fotografa si myslím už máš nejvyšší čas, protože léto je svatební rej a už by mohli mít pomalu obsazený termíny, tak neváhej. Prstýnky máš do měsíce hotové. S oznámením neporadím, my vyráběli doma.
Odpovědět
pro petka.no:Co se týká loučení se svobodou,ještě jsem také nic nezajišťovala,ale několikrát do roka organizuji sleziny se základkou,střední a s výškou!Pořádám to,buď v La Bottě - tuším Palackého 53,mají to na patro,celé může být vaše včetně terásky!za pronájem neplatíš nic,chtějí jen zálohu,cca 500-1000Kč,kterou Ti pak strhnou z útraty!A další dobrá restauračka se salónkem je naproti Moravskému gymplu na Veveří,Maxim Pub /myslím,že se to tak jmenuje/,také jsme tam byly s holkama spokojeny! Jinak všechno - šatky,kytku,prstýnky i fakt úžasné svatební oznámení mám z toho salónku Trendy,naproti Jadranu,jak jsem psala v předchozí diskusi!Na prstýnky nás poslali na Fryčajovu 18 do Obřan,mají tam s nima asi domluvu,vybrali jsme si a vymysleli svůj design/začátkem března si pro ně jedeme/,svat.oznámení měli ve velkém výběru včetně výběru s fotkou,které bylo v různých tvarech/skládací atd/. Chce to asi vidět,nevím,jakou máš představu.Můžu říci,že jsem dost náročná,ale ta oznámení se mně fakt líbila z jednoho katalogu snad všechna,každé mělo něco do sebe!Cenu za to fotkové oznámení si bohužel nepamatuji,my platíme za jedno 24Kč + 200,- Kč za raznici,takže myslím,že taky o.k! Tak přeji dobrý výběr ;-) !
Odpovědět
Petka - já viděla, že holky měly ty čokoládky místo jmenovek, že t kadž měl třeba na talíři nebo vedle, nebo to měli jako dáreček na památku. ;-) Oznámení s fotkou jsme taky měli, čb fotky na vínovém podkladě, ale dělala jsem si je sama a 60ks nás vyšlo na 143,-, protože jsem měla levnou cenu v tiskárně ;-) Ale i tak co teď tisknu, tak na trvdší papír do 20,- A4 barevně se seženě v pohodě (tj. třeba 3-4ks oznámek na A4, podle toho, jak to má vypadat ).
Odpovědět
Profilova fotka
Já o těch čokoládkových jmenovkách uvažovala taky, ale nakonec jsem dělala i jmenovky x-) . Dneska si jdu vyzvednou materiál na svatební kytku - tak doufám, že všechno budou mít a mně se kytka povede! Na oznámení by bylo asi nejlepší jít na ten svatební veletrh - tam jich bude zhuštěné nožství na jednom místě a můžeš porovnávat jak typy tak ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zamluvenou Simču Smrčkovou, jsem z ní moc nadšená, asi hodinu a pů jsme kecaly v kavárně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak gratuluji - další ze seznamu máš odškrtnuto ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mám hotovou další svatební - je v albu "Inspirační pro..." (miska, do vlasů, pro ženicha, pro družičku a svatební): http://www.beremese.cz/album/view.php.... Za chvíli si ji přijede vyzvednout. Ještě byla šerpa, ale tu jsem nějak nestihla vyfotit. Blani, si říkám, že bych Tě na to zdokumentování vždycky potřebovala ;-) - když si vzpomenu na Tvoje krásný fotky, tak se u těch svých můžu jen čílit :-D .
Odpovědět
Děláš opravdu pěkné vazby.
Odpovědět
Luci, jsou nádherné :-) x-) jsi moc šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, zase parada a to ja na oranzovou vubec nejsem! Jak se mate holky moje?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, nevěstě i ženichovi se taky líbilo - to je nejdůležitější ;-) .
Odpovědět
Peti, já mám frmol, ale 2.8. bych měla nastoupit na plný úvazek... tak přežít státnice a předtím napsat diplomku a k tomu se naučit anglicky a je to dobrý... :-N :-D :-D :-D A co Ty? A co vy ostatní holky? :-)
Odpovědět
no jak se tady koukam, tak myslim, ze polovina z vas uz jste vdane pani! no neva, aspon nam "nezkusenym" o to vic poradite. ji a luci, tak vazba je fakt moc hezka. ja taky nejsem moc na oranzovou, aspon svatbu bych radsi v pastelovych barvach (bila, modra, lila, champagne), ale je videt, ze to umis......
Odpovědět
Ahoj, Luci - no nádhera, kytka se ti jako vždy povedla. O focení mi nemluv, já bych někam vyrazila, až bych brečela. :-N Tak jsem dnes poprosila M., ať mě hodí autem do obchodů, a pak jsem půl dne spala :-D Ale v týdnu jdu k sestře, má prý nového králíčka, tak se aspoň vyřádím focením na něm, snad to přežije :-D Já jsem táááák ráda, že taje, tady to bylo o hubu, X týdnů 10cm uklouzanýho sněhu na led, neuklizeno, neposypáno, no huráááá, letos mě ten hnus bílej dost vytáčel. :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky - tak každá jsme na jiné barvy. To bylo na přání nevěsty (já zase oranžovou ráda x-) ). Původně chtěla jen bílé tulipány, ale při povídání, že má výzdobu a ženicha laděného do oranžova jsem "vnutila" míchanou variantu ;-) . No, tak já se včera taky staršně těšila, že už to odtaje, je fakt, že mnohde ty veklké zmrazky na chodnících jsou fuč, ale ránoo jsme zase na teploměru měli -5°C :-p . Ale tento týden slibují +10°C, tak třeba to odatje všechno. Stejně je v ulicích jenom to čerbné zledovatělé svinstvo, to bílé už je vesměs fuč. Ve čtvrtek jedem do termálů do Maďarska - konečně jsme udali poukaz, co jsem dostali jako svatební dar, doplatili zbytek a vyrážíme do Sárváru. Chtěli jsem jen na 1 den, ale oni pořádají nejkratší 3 denní, nebo pak týden - to si ale nedovedu moc představit, co tam ty lidi celou dobu dělají, jestli se vážně celý týden jenom rachtají - plavecký tam není (jenomže jinde to bylo min. na týden :-| ). Tak aspoň přijdeme na jiné myšlenky a poznáme novou kuchyň - snad se z ní nepo... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukali jste včera na hokej? :-| :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já si teda sníh užívám - každý víkend si člověk může jet zajezdit na prkně a nemusí se kodrcat nikam daleko. Je teda pravda, že po jednom takovém víkendu a pak hodině spinningu jsem skončila na neurologii s nachlazeným ramenem, ale už to je skoro dobrý. U nás uklizeno je docela obstojně a je i bílo...zrovna jsem si ráno říkala, že je to pořád jak v pohádce. Ale v Brně mamka v centru docela bojuje s parkováním u její práce. Prostě jsem se měla narodit někde v Alpách, já to říkám pořád. Jinak u nás nic moc new...chystáme se ještě na hory do Itálie a to je vše. Luci, hokej jsem trochu sledovala...ale na Olympiádě jsem nejvíc prožívala U-rampu. Jinak já koukám na ZOH skoro pořád, když jsem doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to sis užila, co, snowboaďačko. U ás, když jsem doma, taky frčí olympiáda, jen je blbé, že spousta je toho v noci a když máme být na 6 v práci, tak je to trochu neslučitelné :-D . Jinak já mám zimu jak v pohádce taky ráda, ale tyhle zamrzlé špinavé sračky ve městě mě vytáčí. Včera jsem byli na prochajdě na přehradě - tam se mi to líbilo, ale jak jsme jeli přes město, tak to už ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, můžu ti říct, že jsem fakt šťastná, že před těma nějakýma 4 rokama jsme se zbláznili a z Brna vypadli...přece jen tady u nás je to trochu jiná zima než když jsme bydleli kousek od Obilňáku. ]-(
Odpovědět
Dobré ránko, hokej se moc nepovedl, no :-N Já jsem tipla odpoledne výsledek 3:2 pro Rusy a skoro to vyšlo :-x Koukala jsem se, ale poslední třetinu jsem se šla naložit do vany, nějak mě bolelo břicho, tak jsem jen slyšela z povzdálí křik, když padl gól :-) Sáblíková byla lepší, na to jsme poctviě koukali, však taky M. teď před chvílí teprve odcházel do práce :-x :-N Sníh mám normálně ráda, ale letos mě to štve, není to uklizený, tak chodím většinou po silnici, kdybych spadla a nedejbože se malýmu něco stalo, tak jim tam na radnici z toho asi udělám kůlničku na dříví ]-( :-x Ale za barákem na poli to vypadá hezky, když je bílo.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bylo lepší, když si to lidi uklízeli sami, radnice na to kašlou a podle toho to zejména v Brně vypadá. Holky, jezdí tu někdo lyžovat na Semmering? My bychom tam chtěli o víkendu zajet, ale tak dlouho jsem tam nebyla, že teď nevím, které to středisko tam je lepší? Stuhleck nebo Zauberberg?
Odpovědět
Já lyžovala naposledy před asi 15 lety na gymlu :-N A těma hodníkama máš recht, my si platili nějakou firmu, která to odklízela, ale teď ji samo neplatíme (přece jen to bylo pár tisíc ročně na barák), ale taky už jsem musela říct M., ať koupí kilo soli a posype část, abych se na ledu nezabila :-N A do termálů bych jela hned, ale stačil by jeden den, si pamatuju jak jsme následujíc den byli rozlámaní z těch různých trysek a bublání :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Petr odklizi nase 2 parkovaci stani a chodnik u toho. Plus cestu ke vchodu pokud neni nekdo rychlejsi. A tatka u baraku si to cele odklizi sam, protoze mesto odklidi jen uzky pruh chodniku.
Odpovědět
Peti, u nás i když si to sama odklidíš, a výjimečně jede ten chlap s tím, jak to ten sníh háže nabok, tak jde a když je uklizeno, tak ten kartáč ze země nezvedne a jak vedle chodníku stojí auta, tak do nich lítají ty kamínky a štěrk... na pěst... ]-( taky si uklízíme sami... a je vidět, že jak má vedle sousedka jen chalupua není tam a neodklízí, tak je to neudržované... ale celkem se mi líbí že starosta MČ aspoň ve zpravodaji poděkoval... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?