Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
laala, zkus horní patro Peek and Clopenburg ve Vaňkovce.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka si koupila dvoje šaty ve Verino na Starobrněnské (koukla jsem na stránky a prodávají ty kolekce i v Musilce, takže jsem Ti moc nepomohla ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak společenské šaty i prodávají ve svatebních salonech - ale možná jsou obnošené, nevím (Sunny Life,Silhouette Fashion).
Odpovědět
Profilova fotka
peta: aha, myslela jsem, že pí. Přichystalová je fotografka... laala: já si koupila v obchodě na rohu Maliňáku a Kobližné. Také doporučuju Peek...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se právě bála té obnošenosti. A ten Peek and Clopenburg, to není značka, že? Nebo je? Nebo se v tom krámě sdružují různé značky, takže to může mít různé cenové relace? Luc, a ta Musilka, jak je na tom cenově? Já jsem se koukala na jejich web. stránky, ale přišlo mi, že v krámech "skladem" mají jen velikosti 36,38,40 - a do toho bych se asi nevešla :-(
Odpovědět
laala: na Josefské je Butik, jmenuje se Ra a vyprodávají tam šaty, mají těď dokonce slevy 50% víš, kde jsou tam výtvarné potřeby? Na kraji ulice od nádraží, tak naproti, mají za výloho figuríny v šatech. Mají pěkné, jen je to doprodej, tak je otázka, jestli budou mít velikosti a výběr, ale ještě toho měli dost, za pokus by to stálo ;-)
Odpovědět
laala: a v tý Musilce mají i hotové šaty, zajdi se podívat, to je nejlepší ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laala: Peek and Clopp. není značka, mají tam výběr různých značek... Dají se tam sehnat věci za 3000 (možná i levněji, nevím), ale třebas i za 15000...
Odpovědět
laa: nebo zkus třeba Orsay, je i ve Vaňkovce, taky mívají i společenské ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to projdu - asi zítra. Stavím se ve Vaňkovce, připadně vyběhnu do té Josefské. lenieka, 15 tisíc, tak to mi teď vystřelilo obočí :-D :-D To je fakt trochu moc :-) Měla jsem představu, že někde stáhnu šaty z ramínka, dám za ně dva tisíce a půjdu :-N Asi to nebude tak levná záležitost :-N Pokud by všude měli drahé věci, tak se rozjedu ještě do Prahy, mám dobrou zkušenost s Cool Butikem, bohužel je jen v Praze :-( Zase si říkám - že je pak unosím do divadla nebo na jiný ples, já vážně žádné takové šaty nemám, nikam nechodíme, ani na tenhle ples se nám nechce, ale je to tak trochu nutnost (je to ples od práce). Koukala jsem na ty šaty ze Silhouette fashion, některé jsou pěkné, ale pokud mám dát 3 tisíce za půjčení, to už radši - i když velmi nerada - přidám tisíc dva a šaty někde koupím....
Odpovědět
Profilova fotka
laala: to víš, prodávají tam i Armaniho, Versace apod., takže cenové rozpětí je opravdu veliké :-) Teď jsou hodně slevy, tak snad na nějaké šaty narazíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si před pár lety koupila dlouhé šaty v Centrumu. Já jsem v Musilce nebyla, tak nevím, kamarádka je před 2 lety pořídila za nějaké 3500. Já vážně nevím. Zkus proběhnout Vaňkovkou, tam na něco narazíš. V tomhle nemám moc přehled - na mě navíc moc nic nikde namají ;-), jsem ráda za ty, co mám.
Odpovědět
Článek se načítá
laa: v tom butiku na Josefské teď budou stát do těch dvou tisíc si myslím a mají dlouhé saténové, takový jednoduchý střih, ale pěkné a i krátké... do tří tisíc by jsi se vlezla určitě, myslím, že i do dvou a míň... ale otázka spíš je, jestli se Ti budou líbit a budou Ti sedět... ;-) v tom Peeku jsem taky šaty hledala, ale když se mi líbily, stály 5 a víc... spíš těch 10... ještě mě napadá, že v Hustopečích mají pěkné, ale to je pro Tebe asi z ruky, co?
Odpovědět
Profilova fotka
laala, nenech se vyplasit, v Peeku mivali vzdy plno satu kolem 2tisic. Ja tam shanela populnocky, ale byl problem, ze meli bud male nebo velke, protoze moje 38 byla vyprodana. A za tech 15 tacku tam maji spis obleky, tak drahe saty jsem tam ani nevidela.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem našla na www Musilky sekci slevy - a jsou to slevy z cen 3,5-4,5 tisíce korun třeba o pětistovku. A zas tak krásné šaty to nejsou, takže tam nepůjdu, ať toho nemám moc :-) Luc, no právě, bojím se, že na mě taky nikde nebudou nic mít :-D Vaňkovku určitě proběhnu a zkusím ten butik na josefské. Deset tisíc za šaty je už fakt dost, to bych nedala. I pět je teda až dost :-) Hustopeče pro mě až tak z ruky nejsou, já bydlím brno - jih (pod Tuřanama) a jsem pojízdná :-) Je pořád lepší jet do Hustopečí než do Prahy :-D Co je v Hustopečích?
Odpovědět
laa: je tam takový obchůdek, kde mají taky moc hezké šaty :-) koupila jsem tam popůlnočky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... ty stály nějak 3 a půl, ale mívají tam hezké... je to na náměstí, když vyjdeš nahoru a dáš se doleva, tak tam to je, nevím teda, jak se jmenuje, ale je to jak ústí silnice do náměstí nahoře vlevo, tak v těch místech, mají šaty za výlohou ;-)
Odpovědět
laa: pod Tuřanama směrem do města, nebo směrem z města? Já se ptám, protože jsem z Tuřan a hledám tady ideálně někde blízko nějakou posilovnu, nebo cvičení - nejlépe jógu, pilates, spinning nebo něco takového, nevíš o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou moc hezké šaty. Jenže ty jsi krásně štíhlá, já ne :-D Myslela jsem, že mě pošleš do hustopečského svatebního salonu, tak to jsem se spletla :-) Akorát bych potřebovala vidět co tam prodávají,l abych nejela zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
petruzska: je vidět, že jsem tam dva roky nebyla :-N natrix: krásné šatičky!
Odpovědět
Profilova fotka
z města :-) Ze Sokolnic. Cvičení vůbec neznám, jsem v Brně teprv dva roky a zatím jsem nikam nechodila, takže i proto se ptám na ty butiky, nevím vůbec, kam jít - jsem původem z Prahy, tam bych věděla, ale momentálně tam nemám cestu. Nicméně, stejně tam budu muset ke kadeřnici před tím plesem na střih, takže v nouzi, kdybych nic nesehnala, nechám šaty na poslední chvíli a koupím je prostě někde v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
ááá tak to jsi byla ty, kdo měl hostinu v Orlovně, já si pamatovala, že tu taková nevěsta je :-) A svatbu jsi měla v Tuřanech v kostele? Jsi to ty? Vím, že jsem kdysi narazila na tvé album.
Odpovědět
laa: bohužel nevím, jak se ten obchod jmenuje, ani nevím, jestli mají stránky... ale napadlo mě, mám tam kamarádku, tak se jí zeptám, jestli nemají nějaké stránky nebo tak... ty šaty jsou úžasný z mé mega pudele udělaly sexy pudel ;-) :-D když jsem se převlíkla a přišla, tak všichni chlapi ztichli a koukali, to byl příjemnej pocit ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzsko, jéééé díky za uklidnění, tak to tam půjdu stoprocentně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix, ano ano, taky chci, abych přišla na ples a ztichl sál :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď koukám na mapu, do Hustopečí to je po dálnici na čtvrt hoďky, takže to si tam klidně zajedu i naslepo.
Odpovědět
laa: jojo, to su já :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka, já tam ty šaty kupovala v roce 2008, ale šaty tam od těch návrhářů neměli a i když tam chodím a na ty šaty přímo nekoukám, tak je to pořád stejný styl - Esprit, Vero moda, apod. A to jsou šaty tak do 5-6 tácků, ale před slevou, oni to většinou tam dají do slev, ale v tom obchůdku, co je vedle Peeka mají to stejné za plnou cenu. Třeba jednoduché smetanovou dlouhé šaty, co by byly ok i na svatbu tam stály 4 tisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem při cestě do práce neodolala a do Peeku jsem zaskočila zkusit si alespoň jedny dvoje šaty, na víc jsem neměla čas. Tak musím říct, že když jsem vyjela do prvního patra a na první cenovce šatů jsem viděla 12 tisíc, chtěla jsem odejít, ale pak jsem došla do oddělení plesových šatů a tam to bylo o poznání lepší :-) Dlouhé šaty 3-4 tisíce, krátké šaty 2-3 tisíce. Nabrala jsem v rychlosti patero šatů, troje černé, jedny růžové, jedny hnědé ze slevy za tisícovku - ty byly super, ale malé, mít o číslo větší, brala bych je. Jedny jsem si tam okamžitě rezervovala - jednoduché koktejlky s velkým výstřihem, od prsou splývavé - zakryjí břicho, fakt lehké, až skoro průsvitné, cena 2 tisíce, zítra tam jedu znovu, vezmu si nějaké lepší boty a punčochy, s mými "prsťatými" ponožkami to fakt nešlo :-D a budu zkoušet a zkoušet. Jsem naprosto spokojená, měli tam celkem výběr, v nejhorším vezmu ty rezerované a nikam jinam už stoprocentně nepůjdu. Možná si vyberu nějaké dlouhé, ty "moje" jsou ke kolenům - uvidíme. My moc netančíme, jdeme na ten ples jen tak ze společenské nutnosti, takže je skoro jedno, co budu mít na sobě. Sice jsem původně černou nechtěla, že je to tuctové, ale na druhou stranu, černou asi nic nepokazím. Zítra tam jedu hned dopoledne, teď kolem dvanácté tam bylo až dost ženských, tak se těším, že ráno to bude lepší a nebudu se muset prodírat davy.
Odpovědět
Profilova fotka
laala: no vidíš, jak jsi pochodila :-) Zítra přeji úspěšný lov ;-)
Odpovědět
Ahoj, Laala - já taky v Peeku koukala na svatební šaty (jak píše Petruš, mívají tam dlouhé se spodnicic, smetanové, bílé) kolem 3-4000,-, akortá jsou pojmenované třeba jako koktejlové nebo plesové :-N ), sestra si tam koupila korzet z 2000 na 500,- atd. ;-) Výprodeje tam mají skoro pořád, tak jednou za 3 měsíce tam nakouknu :-D V Olympii je přímo prodejna spol.šatů úplně na kraji té vnitřní pasáže, vedle vstupu do Sconta. ;-) A nevím,jeslti ta stejná firma,ale něco podobného je ve Futuru v patře za jezdícími schody. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?