Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ta kytička je moc moc krásná - šikulka. Blani, tak už mám konečně zrcadlovku doma - teď ještě umět fotit jako ty a jsem vysmátá. :-D Zatím jsem si doma vyfotila ovladač na TV a lak na nehty...nic moc. :-D
Odpovědět
ahoj, byla jsem v tom outletu za Jakubem a mam smulu, vetsina botek je jen 37 :-( No neni to jednoduche zit si na "velke noze" :-| :-D Tak nevim, ke kterym tamanum zajit, aby meli alespon trochu uchazejici boticky. Nevite, kde maji i jakoby svatebni?
Odpovědět
jankabr - na malinaku jak jsou tamani tak jsem videla pekny botky. jsou smerem k namesti svobody po prave strane hned na zacatku jeste pred ceskou sporitelnou.
Odpovědět
Profilova fotka
jankabr - v Deichmannu jsi zkoušela? Mají i nadměrné velikosti (i dámské 44 - ty ženské fakt lituju |-| ) a ceny taky slušné. Dají se do 500 v pohodě pořídit.
Odpovědět
selmice - zajdu hned zitra, mam to kousek z prace Luc - tak nastesti mam jen 39-40, akorat kvuli tomu outletu jsem si povzdechla, ze v takovychto vyprodejich nanestesti byvaji zrovna zminene velikosti pryc v cuku letu :-( Deichman je ve Vankovce, ze? Zkusim se tam kouknout. Diky za tip.
Odpovědět
V Deichmanu jsem byla pred mesicem a moc svatebnich bot jsem nevidela...ale levny boty tam maji kdyz to porovnam s batou treba.... ale zalezi jak sednou....39-40 je normlani velikost! To jsi v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak přece se dají koupit i lepší boty (já těm igelitovým od rákosek nebo z Deichmanna prostě nefandím, sorry) - vybrat nějaké, co se dají nosit i jindy než na svatbu a těch je v obchodech plno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba když to pak holky neunosej. Některé chodí jenom v botaskách nebo sportovních sandálkách anebo nenosí bílé boty. Tak na to ten Deichmann úplně stačí. Já kupovala taky v menší obuvi boty, ale v 50% slevě, protože byly poslední - ale asi bych je vzala i tak, protože jsme nemohla v zimě nic pořádně sehnat. Sice mají černý podpatek, což některé holky tady na svatbu odsoudily, ale teď na nošení je to zase výhoda. Chce to procházet ty menší obuvi, tam občas dokážou i překvapit. Nebo pak v některých půjčovnách se dají koupit kolem 700, ale opravdu pak vypadají jen jako svatební.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já teda radši chodím taky bez podpatků, ale občas nějaké vytáhnu. Proto jsem vzala raději stříbrné než bílé. Ale tak každý někdy zajde třeba do divadla. A holky, co se vdávají v létě, si můžou koupit sandálky. Já mám doma jedny bílo-stříbrné - kdybych se nevdávala až koncem září, tak bych je použila. Takto stále zůstanou jen na letní klubíky a barůvky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak téma boty, teeda holky početla jsem si. Jinak botů mám moooc, až se kolikrát divím, ale můj drahý je na tom velmi podobně takže naše návštěva v obchodě stojí za nto. Slevy jsou moooc fajn, dají se vychytat supr kousky. Já mám ráda italskou botu. Má nápad. Jinak bych vás všechny chtěla moc poprosit. Celkem jsem vyhořela na kadeřnici a vizážistce, nemáte některá šikovnou na 11. července???!!!!! MOC DĚKUJI
Odpovědět
snažím se vytvořit seznam darů, co by se nám hodili a napadl mě novej digitál - poradíte mi prosím co by měl umět?
Odpovědět
Profilova fotka
morche: hlavně co největší rozlišení, stabilizátor obrazu. Po tom bych šla já :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
morche - zkus pokonzultovat s Blankou. Jde o to, jestli klasický nebo zrcadlovku (ta je teda dražší - záleží, kolik myslíš, že by měl dar stát). Já jsme si před 2 lety koupila Fuji Sd6500 a jsme spokojená - tak jestli obyč digitl, tak zkus zkouknout někde na netu parametry tohoto a pak porovnávej - jistě teď najdeš i lepší v jiných řadách nebo firmách.
Odpovědět
Profilova fotka
morche, my máme kompakt digitál od Sony DSC P200. Ono se to už sice neprodává, ale fotky dělá na kompakt hodně dobré, každý čučí. Takže Sony můžu doporučit. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak by ste právě neuhádli co dělám ;-) já se včera tak vytočila, že sem šla dneska utratila hodně moc peněz za nové věci v mé velikosti ,ktomu si koupila odbarvovač a červenou krásnou barvu -zrovna mě pálí odbarvovač jak prase :-D a půjdu na zrzavo :-D že mě vlastní manžel nepozná a je mi to úplně jedno :-D změna je život ;-) odpo jdu do města na rikn,moc se těším,jak si to tam projdu dva roky skoro sem tam nebyla a tak se těšínkuju jak malý děcko.. bude mě chybět jen ten košíček jak v nějaké telenovele :-D :-D co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulo, tak pak hoď fotku, jakou máš barvičku ;-) . My budeme mít asi pracovní víkend - doma Roman za zedníka a já za pomocnou sílu a "paní na domácnost" v jednom :-D :-D :-D . Odpoledne si to užij - budeš nakupovat kytičky a sadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jdu dnes taky ostříhat! :-D Chtěla bych jít na krátko (jako to má zpěvačka Rihanna), ale mám na to asi moc krátkou ofču, chjo. ]-( O víkendu budu slaviiit! :-D Peti, fotku musíš hned hodit, jsem zvědavá jak blázen. :-D
Odpovědět
Tak já sem to tam dala.. http://www.beremese.cz/album/view.php... sice sem po celodenním lítání spocenájak myš,vlasy splihlé,neboť moje kadeřnice je už 14dní nemocná,tak sem ztěch vlasů namrtvicu..znáte to,kdo chodí na krátko,když vám to trochu povyroste a já chodím každé 3 týdny stříhat a te´d sem nebyla no vlastně měsíc a půl už uf.... :-D No manžel na mě koukal,protože sme měli spicha na maliňáku a viděl mě jen proto,že sem se otočila kněmu předem a oba dva sme měli mobil na uchu,že kde každej znás stojí :-D A jen se zmohl na tuto větu " to je kvůli mě?" a já,že nejen kvůli němu,ale prostě mě ten stereotip za chvíli zahrabe! a pak se mě optal " a to bude napořád takto?" echt.
Odpovědět
jedinou změnu,co jsem dělat nechtěla,byla výměna šatníku bože ,copak je každej jen štíhlej vtéto zemi? je to až k pláči...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja mam sice prumernou velikost, ale prodavacky mi uz naznacily, ze tak velke veci nemaji, tak nevim. Ja nakonec uplne nakratko nesla, ale docela dost jo. Jdu na tebe juknout. ;-)
Odpovědět
brni: Ty brdo ty vlasy teda jsou! to chci taky! (ale az po svatbe...)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je barvička ;-) - až budeš od holičky, tak sem šoupni fotku i s novým sestřihem. Tak jestli Petruszce říkají, že tak velké věci neamjí, asi budu za chvíli oblékat jen party stany :-N ;-) .
Odpovědět
luc1979.. mě taky x ženských ve sv. salonech řekli,že nadměrné velikosti nevedou a tak,když sem si měla jít koupit nové tričko a pod. v nynější o 4 čísla větší velikosti,než před svatbou, plakala sem x nocí dopředu,že nechci. Ty máš taky nějakou takovou podle fotek ,-) morche no tak to pak můžeme udělat :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulo, tak hlavně, že nás mají ti naši manžílci rádi, že? ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jako fakt! Mám na to i svědky. Velikost mám 38, kalhoty někdy i 40 a konkrétně u džín mi to už několikrát řekli. Takže od té doby nesnáším prodavačky v obchodech s oblečením. ]-( Peti, ta barva je fakt pěkná divočina. Jsem nosila červenou na střední škole. :-D Sekne ti. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Selmice - tal jak jste dopadli? Teda, to je pech, že vás takto vypeli před svatbou :-| A toho klubu fotografů jsem si fakt nikdy nevšimla :-N Peťo - to jsem zvědavá jak vypadáš "v celku" v těch vlasech. Luci - ta kytka je nádherná, já chtěa buď takovou jak jsem měla a nebo "kouli", takže za mě ti dávám 1 ;-) A stěma velikostma...mě štvě, že třeba normální oblečení taky nedělají něco jako podrpsenky..že by třeba dělali 36A, 36B,... nejlěpší byl můj nákup v Teranově nedávno...měli v akci trika (jinak je tam moc nekupuju, přijdou mi, že se hend vytahají, ale chtěla jsem nějaké pod šaty)..jedno mám vel.S , druhé XL a z největších mi není :-D V týdnu jsem proběhla asi 2x město a mám nové typy na botky: Cestou z maliňáku na SVoboďák hned vpravo je obuv ("značková", hned vedle ťamanů o kterých tu teď se některá z vás zmiňovala, naproti stánkům před OD Centrum), tak mají bílé lodičky a bílé sandálky za 299,- a 499,- (ale asi jen 3 druhy) Pak Gryc obuv na starobrněnské (kousk od oděvů Maxim a Musilka) -tam jsem si loni kupovala bílé sandálky v akci za 399,-.
Odpovědět
Tak jem se chystala za 10 min. na karneval masek a prd :( Akorát jsem zklidila věci z terasy, zavřela okno a koukám smutně ven ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera ta fujavice u nás shodila starou meruňku :-| a polámalo některé kytky :-| . Akorát to nadělalo škodu, překazilo plány a sucho je furt. Blani, díky za pochvalu x-) . Tak si holky užijte víkend - já jdu pokračovat v domácích pracech. Nějak mi to nejde, jsme naštvaná, protože nám začala zlobit pekárna :-( , chce píct furt jeden program.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, my jsme se vcera tak desne vozrali - myslim, ze jsem tu 30ku zapila jak se slusi a patri. :-D Blani, nejvic me dostalo, kdyz jsem si kupovala kalhoty na snowboard, ty mam xl. :-S
Odpovědět
Luc, zrovna jsem koukala do jednoho alba na nádhernou kytici, barevně je úžasná a celkově a teď koukám, že se konečně musím kouknout na tu, co jsi dělala Ty a ona je to ona :-) :-D :-D :-D krásná, fakt :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?