Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme meli asi stejne kolacky jako natrix - taky 4 naplne. Tak jestli ten termin nechcete, tak ja Zuzku beru..., ale mne uz si asi nikdo nevezme. :-D
Odpovědět
Petruszkaa: budu se po tobě a Nat opičit, zítra tam zavolám a koláčky si objednám, do nosu si potom dám :) Můžete se s manžou vzít znovu a pak fotečky porovnat :).
Odpovědět
morche:jsem rada, ze jsme si to ujasnily ;-) jinak koukam, ze budeme skorou sousedky, chystam se stehovat taky na misto kousicek od semilassa :-D
Odpovědět
JInak, já dnes vběhla na Husitské do toho centra Jadran a koupila si u ťamanů lodičky za 99,-. Mají tam asi 6 druhů bílých letních páskových bot, vše za 99,- ;-) Vedle mě totiž ta obuv naštvala, tak jsem šla ke "konkurenci " :-D
Odpovědět
jinak dotaz - nevíte, co na hlasivky? M. 3 dnyy školí nějaké lidi v Bratislavě, 8 hod . denně, jen on sám a te´d mi píše po iCQ, že má hlasivky za 1. den v háji :-|
Odpovědět
Butt - neměla jsi dřív v albíčku foto Sýpky na obřad nebo hostinu? :-)
Odpovědět
Blani, tak na to thymomel, nebo cumlat panthenol (nějakej cumlací), nebo je nejlepší biolampa na to, ale tu tam asi těžko vezme... a prý ještě vincentka s mlíkem zabírá...
Odpovědět
Silvi - tak Vincentku jsem mu už napsala, to jediiné vím, ale prý fuj, tu nikdy :))) Díky, napíšu mu zbytek, ať to někde ráno koupí.
Odpovědět
Blani: není zač :-) snad mu to pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lollia, ale manzel si me uz vzit nechce...je rad, ze to ma za sebou :-D
Odpovědět
Peti, já jsem taky říkala, že jednou mi to stačilo a podruhé bych do toho nešla... :-p :-D :-D :-D bylo to hezký, ale stačilo to... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co teda ten srazík? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A málem bych zapomněla! Všechny vás tady moc moc moc pozdravuje Katchen. Pro holky - budoucí nevěsty: Pokud hledáte kapelu na svatbu, tak mi piště IP - pošlu odkaz na odbornici. ;-)
Odpovědět
ho já jsem pro, navrhujte teda někdo něco :-) můžu 1.5 i 8.5, ale toho 1.5. dost záleží, kde to bude....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak určitě mimo centrum, to už beru jako hotovou věc. A asi toho 1.5., když nám pak Lucka frčí na tu svatebku. Koukala jsem u tebe na stránkách na fotky, moc hezký. ;-)
Odpovědět
Peti, díky :-) no jo, ale kde teda? i vořechy tam mám, vidělas? :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak ty jsem zkoukla jako první - to víš, tady na tom antivořeším foru jich je poskrovnu. :-D
Odpovědět
Ahojte... Lucinko a kampak pádíte na svatebku. Tak to s tím deštníkem musím ještě počkat :-D Jinak jsem tu dlouho nebyla NATRIX...dodatečná gratulace... Moc Vám to sluší. Vůbec bych tě nepoznala. A fotečky máte opravdu mňam mňam. Tak hodně lásky, tolerance a štěstí ;-)
Odpovědět
Ahoj po dlouhé době, fotky dneska dostaneme přímo profi s Belcrediho zámečku (od toho fotografa). Jinak mám chřipku jak řemen (nějak mě od minmulé středy nechce pustit ale už se to trochu spravuje). Jiank 8 giga neprotříděných fotek, snad už mi bude líp a't na to můžu mrknout. Dortu jsme měli z Líšně a byla úžasná. Kosmetika pí. Malášková, kadeřnice Iva Pokorná (moc šikovná slečna kontakt pošlu na IP), nehty Lenka Šibravová (studionadja).... Snad ty fotky brzo nahraju aspoň pr na ochutnávku
Odpovědět
blanka:mela ;-) puvodne jsme premysleli, ze bychom tam meli hostinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já bych měla taky tip na moc šikovnou nehtařku Katku Melichárkovou,kontakt napíšu do IP,pokud budete někdo chtít
Odpovědět
Profilova fotka
butt, budete mít hostinu na Zlobici?
Odpovědět
petru:jj chteli bychom :-) zatim to tam mame predbezne domluveny, v patek se jdeme domlouvat presne :-) akorat je trosku problem, ze nas bude hodne, tak nevim, jestli se tam vlezeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt, já tam chci slavit ty svoje škaredý kulatý narozky příští měsíc, ale ještě jsem se tam nedomlouvala. Ale termín by měli mít volný.
Odpovědět
petru:oni tam urcite nemaji nejak moc soukromych akci, akorat je potreba si dat pozor jestli tam neni nejaka ta ovci akce :-) tak pokud tam fakt budes ty hnusny narozky :-D slavit, tak urcite budu rada, kdyz se se mnou pak podelis o zkusenost :-) bavila jsem se o zlobici a katchen a ta vypadala nadsena a spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky ptala Katchen a my bydlíme...no možná kousíček našeho baráku je i na té fotce vidět. :-D V květnu tam mají 2 akce, ale můj vybraný termín žádné stříhání apod. není. ;-)
Odpovědět
petru:to je asi kurim na te fotce, ze? :-) ja jsem z lelekovic, tak to mam trosinku dal :-D
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Koukám, že jste víceméně z mého okolí. Já jsem z Ivanovic. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z Vás nezná jednu paní z České, která peče výborné trubičky. Říkala mi o nich kámoška, ale sama na ni neměla kontakt a ani neví, kde přesně bydlí. Neznáte ji některá????
Odpovědět
kenndra:nasi maji v ceske znamou a rikali, ze ju o trubicky poprosi. tak to bude mozna ona :-) ale ona se tim teda podle me nezivi, dela to je tak bokem pro zabavu.akorat jmeno ted presne nevim, se jich zeptam a pak dam kdyztak vedet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?