Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli byste mi někdo nemohly poradit dobrou nehtařku v Brně, nejlépe v centru? Chtěla jsem si udělat až na svatbu gelovky, ale rozhoduju se, že bych si je nechala udělat už teď. Možná jen potáhnout svoje nehty gelem (bez tipu) - uvidím. Jestli někam chodíte a jste spokojené, tak prosím poraďte (a taky kolik platíte). 🙂 Děkuji

• Petruško, my budeme mít na foto pana Ryšavého z Mikulova. On už fotí spoustu let při zaměstnání. Fotil kamarádce a moc se nám to líbilo. 🙂

Jo a díky za zprávu v IP. Vidím to stejně jako Ty. Lidi jsou různí. 😐

• johanka, tak toho neznám, takže se těším na vaše fotečky. 😉

• Sponzor fóra
  • Tady se o něm nikde nepíše. Je hodně dobrých fotografů, jen se o nich moc neví. 🙂

• to janinka22 - ahoj, já jsem objednaná k panu Milenu Simeonovi - studio Nely v Brně na Kozí ul. Už jsem u něj byla když byl ještě v nail expertu, je vážně dobrý, není tedy nijak zvlášt citlivý (co do zacházení s pilníkem), ale takové nehty jaké vykouzlil na mých minipackách - no paráda!! Navíc poradí jaké nehty na jaké ruce (zda gel, akryl či porcelán), není to zas tak jedno jak jsem si myslela.
    Cena je malinko vyšší než jinde /já platila 750Kč/, ale nehty mi vydržely dlouho a vůbec se neoškrabaly.

• Tak koukám, že odkaz na web mi smázli, no tak neva, tak si pak když tak napište, kdo by chtěl kontakt na kameramana.

Bopik - v nail expertu jsem taky párkrát byla, není to tam špatný. Jo a cena 750 od Soni není tak moc, jsem slyšela že nehty od něj začínaj na tisícovce a víc. Jinak u těch holek většinou platím přes 500 a to jsou začátečnice. Takže pokud ten rozdíl není až takovej, tak proč nezajít k mistru republiky 😉

• Děkuji za tip. Dívala jsem se na stránky nail expertu i studia nely. U toho studia Nely nechápu,jestli ty sumy co tam mají chtějí za modeláž-to by byla teda pálka... 😮 jinak nail expert je taková střední cenová bych řekla...to bych zkusila..takže říkáte že i ty holčiny jsou tam šikovný??? Nebo musím jít k mistrovi 😃

• janinka22 - "mistr" tě nevezme, bere už jen svoje zákaznice, takže proto jsem tenkrát šla k "vícemistrovi" 😛 Simeonovi. 😛 Ty 2000Kč co myslíš, to je za kurz, za modeláž je to kolem 1000Kč. I tak je to dost 😒

• Aha,tak to máš pravdu,je to dost,tak snad budou šikovný i v tom nail expertu ty holčiny-teda jestli ty ceny na netu mají platný.... Jinak nevím kam jít,nehty dělají na každým kroku,ale bůh ví jak,proto bych radši někam šla po doporučení 🙂

• janinka22- no mě dělal jednu ruku Simeon a druhou mu pomáhala ta jiná nehtařka.. jeho nehty supr, hrál si s každým půlmilimetrem, ona flákla lepidlo, šup nehet, ufiknout a hotovo. Když to on pak viděl, musela to celý předělat, nebyl vůbec spokojenej, koukal na to ze všech možných i nemožných světových stran. Nakonec ji poslal pryč a dodělal to sám. Byla jsem u něj celkově přes 4hodiny!!! a to mi dělal jen franc.zdobení, takže nic náročného. Dal si fakt záležet. Je fakt že moje nehty mají rozměry 10ti leté holky a navíc moc roztřepené, tak se snažil aby to vůbec drželo (proto mi nedal gel ale akryl a porcelán).

• Aha,to je síla,takže tě dost odflákla...no oni se s tím asi málokde piplou...já mám taky úzké nehty.Nejlíp si s tím asi vyhraje ten koho to baví,když to někdo dělá jen pro výdělek,tak je mu to fuk a nafláká to tam jak píšeš...ach jo

• ty jo, 4 hodiny? Tak to bych se zbláznila. By mě zdřevěněl zadek 😃

Já tam byla u pár holčin a umí to. Toho bych se nebála. A hlavně pokud si s něčím neví rady, tak zavolají mistra a ten běží na pomoc 😃

• Ahojte, zkuste Milena, Je super i když to není pan mistr, je to určitě vicemistr. Chodila jsem k němu několik let a půjdu znovu.

• Ahojky, potřebuju děvčátka boubelátka poradit.. jdeme 23.ledna na ples do hotelu Internacionál -jsem dneska na Petrově vyhrála lístky 😃 jenže mám obavy,že tam je to nóbl a že tam asi chodí všici v róbách že???? mám obavy ,že se dost ztrapním,když půjdu vtom,jako vždycky spol. kalhoty a halenka..
    Nebyla ste tam někdo někdy? neslyšeli ste otom jak s etam chodí ?? prosím prosím o radu 😵

jinak Vám musím požalovat, jak lumpačí Jessí... včera sme měli intimní chvilku a měli přivřené dveře a najednou zničeho nic mě cosi prolítlo pod rukou a začalo volizovat ksichtík a já tak zařvala ,jak sem se lekla, že manža se lek mě a Jessiny,že bylo po intimní chvilce 😃 😃 pak sem se musela řechtat jak trdlo a pak sem byla nanštvaná 😃 😃 😃 😃 šlo se spát.
    Se budeme asi muset zavírat ,jak se zavírají rodiče před dětima 😃 😃 😃 😃

• Peti: a co je to za ples?
    jinak na plesy a kór do intru bych si teda asi vzala dlouhé šaty...

k Jessí jenom: 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • brnanda, my jsme na plese v Internationalu jednou byli. myslim, ze tam maji jeden ples, tak by to mohl byt ten stejny 🙂 zadne prilis velke roby se tam nekonly. spis bych si ale na tvem miste sla pujcit nejake satky nebo je koupila. v halence a kalhotech se to vazne moc nehodi. meli byste obdrzet i pozvanku, na ktere my jsme meli vhodnou barvu obleceni. uzasny byl raut. to bylo dobrot! hudba vyborna. byli tam jakoby salonky a v kazdem jiny druh hudby. krapet nas tedy vyvedl z miry pocet Nemcu, kteri se take zucastnili. ti byli jako prasatka v chlivku-s prominutim. oni ten ples maji nejak v cene zajezdu nebo tak neco. tak si to uzijte!

• brnanda: šla bych v dlouhých šatech 🙂. Btw mám podobný dotaz - nikdy jsem nebyla v Janáčkově divadle a jdeme s mazlem na Labutí jezero - takové černé zavinovací šatečky (jednoduché) pod kolena a střevíčky - šlo by?

natrix: mám prosbičku, poslala bys mi prosím kontakt na cukrárnu, odkud budeš mít dortík? Začínám shánět kontakty a tak bych je ráda prubla na narozeniny, posléze snad i na den D 🙂.

Jinak máme za sebou první oficiální sedánek s panem farářem, bylo to skvělé, je to opravdu moderní a osvícený muž. Také jsme složili zálohu na hostinu, dnes jsem také zuřivě bookovala bratrova kamaráda - kameramana s výhružkou, že mu budu psát připomínací sms každý měsíc (je to takový rozevlátý bohém, který na mě asi moc myslet nebude) 😃, objednala pár blbinek (vývazky, létající lampion, magnetky na ledničku a tak) a vytipovala oznamko/pozvánka ke stolu/jmenovka na stůl + napsala jsem si o vzorek, abych si to ochmatala 🙂.

• lolia.. to já byla a šla sem v sukýnce černé, podpatky halenka kabelečka,vše bylo ok.

paolin jenže já nenosím šaty 😃 to je můj problém a na mě šaty nikde nemají uf

Ale říkala sem si,že tedy dobrá,že bych šla v sukni a v halenečce,ale nemám zase ktomu černé boty uf a bude tam O. Havellka- takže vlastně on hraje sving apod.ne?

• Brni,
    zkus třeba v Centrumu, třeba budeš přkvapená - já si nemyslím, že bys měla mít problém sehnat na sebe šaty - vždyť svatební Ti tolik slušely 😉 . Taky záleží jakou suknia halenku - myslím, že by to šlo i tak, ale jestli by to vypadalo jako vedoucí knihovny, tak to radši nee 😉 😃 .

Jinak už jsme dodělali oznamka včetně obálek a začínáme rozdávat, dneska koupím známky a rozšlu je. Myslím, že se nám to docela zdařilo. Jak stáhnu fotky, tak sem šoupnu.

Tento týden půjdeme objednávat dorty. Pros rodiče bych chtěla dorty s našema fotkama. Akorát tam dělají s obyčejnýma fotkama (to jedlé foto bychom si museli nechat udělat). Nemáte někdo zkušenost, že by tam byla obyč fotka? Přijde mi to dost nepraktické to před krájením patlat a odstraňovat fotku. To jedlé foto má v tomto směru výhody. Nemáte někdo kontakt na cukrárnu, kde ho v Brně dělají? Našla jsme na netu kontakt, že pošlou poštou, ale neznám je. Tak to zkusím poslat a u vidíme.

• Ahoj Luc: nebudes mit cukrovi nahodou z cukrarny z Malomeric??

• Lidu ahoj, cukroví jo, to je už objednané, ale dorty odjinud, ty se mi líbí z Líšně. Měli jsme od nich narozeninový,a byl dobrý. Vy jste měli všechno z Maloměřic?

• Luc1979 😃 😃 😃 😃 😃 te´d jsi mě dostala .. vedoucí knihovny možná vypadá líp v těchto věcech,než já 😃 😃 😃

• Ahoj holky, vy jste se rozepsaly.
    Peti, já na plesy budu používat mé nepoužité popůlnočky, ale pokud bych je neměla, tak bych skutečně zkusila nějakou půjčovnu. 😉
    K té intimní chvilce...toto se nám stalo asi předloni na horách...najednou mi po nohách lítá pes...chtěla se taky pomazlit. Doma to je v pohodě - ve dveřích je zátarasa, ale musíme přes ni vždy hodit oblečení, protože jinak máme diváky. 😃
    lollia, ty hadry budou v pohodě - dnes chodí lidi (i do Janáčkova) i v riflích (což se mi teda vůbec nelíbí). Já tam osobně chodím v kostýmku s hezkou halenkou. 😉
    Ta cukrárna je Sweet club v Černých Polích (jsou i na webu) - tip tady kdysi hodila Peťa-Brňanda a já jsem jí za to moc vděčná, protože svatební dortíky byly moc mňam. 😉

• ahojky 🙂
    lollia: akorát nemají žádnej katalog, takže je dobrý přijít s obrázkem 😉 🙂
    ale já chtěla jen dva marcipánové pejsky a potahovaný marcipánem, nechala jsem to na nich a byla jsem spokojená (foto v albu)

• bopik a charlie: děkuji holky za názory,jsem objednaná na pátek odpoledne do nailexpertu-ke komu to mi neřekli,tak uvidíme-pak napíšu jak jsem dopadla a jak jsem spokojená 😉

• brnanda a myslis, ze by nemeli ani v nejake pujcovne? treba Star nebo v salonech? nejaky korzet? jestli mas kalhoty, tak korzet by k nim byl supr 😉 ja si obcas pujcuju v salonu v Zabinach. ale nevim, jestli ho nezrusili.
    Havelka je uuzasnej! kdyz jsme byli na Metropolitnim plese, tak tam hral. nic lepsiho jsme zatim nezazili 😉 on je proste skvelej a na jeho hudbu se da bezva blbnout. stridal se z Beatles revival a uplne je rozvalcoval 😉

• Já byla na Havelkovi asi předloni v Janáčkově a taky se mi to moc líbilo...štvalo mě, že se tam sedí...pěkně to "tepalo". 😉

• Ježíš já sem hloupá já mám korzet ,co sem si koupila ,když s eměl ženit kamarád a nakonec neženil .. pipa si mi ho připoměla 😃 jdu to zksuit hodit na sebe.

• no vidis! super! vsem jim to tam natres 😉

• tak nikam nejdu já se do ničeho nevlezu a vtom kkorzetu vypadám jako kdyby ste mě chtěli narvat do skulinky pro 4leté dítě a já dospělá ne a ne tam vlíst..
    Já už nevím,co ze sebou dělat, sice jsem dostala za úkol se objednat do sv.anny k mudr judr cosi ,nebo´t s emi zbláznil metabolismus a musím se štítnou žlízou,to ani nevím kam mám jít!Se za chvíli nevlezu do dveří ani .. 4měsíce 14kilo nahoře 😞 kaýdej mi akorát říká z doktorů " no není něco v pořádku" ale doteď mi není nikdo schopen říct co není v pořádku!!!! jako bych byla slepá nebo já nevím ...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů