Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
To je nádhera :-) Vždycky jsem chtěla pejska na svatbě. Ale bohužel musí zůstat doma :-( Přeji také všechno nejlepší. :-)
Odpovědět
Za 5 minut začíná nad Špilasem ohňostroj, tak se jdu obléct a koukat z terasy :-D :-D
Odpovědět
johanka: máme kostel před barákem, takže už jsem se domlouvala s naší fotografkou, že fotky s pejsky být prostě musí! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte výborný :-)
Odpovědět
Má to své výhody... ale nevýhody by se taky našli, teď o svátcích neustále zní zvony kostelní a ono je to přeci jen přímo před barákem... :-p :-D
Odpovědět
pardon našly
Odpovědět
natrix.. ta fotka je krásná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravím v novém roce! Včera jsme se taky byli neplánovaně podívat (tedy přítel plánovaně ;-) , já na to zapomněla) na ohňostroj - cestou domů jsme zastavili a koukali s ostatníma - u hřbitova :-x , ale výhled byl krásný, nědo tam měl nahlas puštěné rádio s doprovodnou hudbou. Paráda. Jen kdyby nebyla taková zima. Klidně to mohlo být i poloviční, i tak by to bylo hezké. Dneska se chystám pokračovat ve výrobě svatebních oznámení. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-N . Jak to bude, hodím do alba. Asi to nebude tak krásné jako máte z výroby, ale zase to bude naše originální práce x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Johanko, máš vybrané nádherné šatky!
Odpovědět
Luc - však originalita se cení. Nás vyšlo oznámko na cca 2,50,- za kus, jednak nesnáším holoubky, srdíčka, zlaté písmo, obrázky novomanželů,atd (stejně tak manža) a dávat 50,- za kus papíru tedy ani náhodou a hlvně jsem chtěla něco osobního. Sice někteří příbuzní (starší osoby ženského pohlaví = hlavně babička :-D :-D :-D :-D ) byli torchu zklamaní, že nemáme "pořádné" oznámko (=zlaté písmo, holubci a srdíčka), ale mají být rádi, že jsme tam nedali to co se nám fakt líbilo: "Oznamují, že dosavadní činnost zlegalizují...." :-D :-D :-D A na ohňostorj jsem se koukala asi minutu, protože bylo houby vidět :-p , byl opar a mlha "jak sviňa" :-D
Odpovědět
Neberete některá HA Harmonet? Já te´d našla 1 celé platíčko, tak bych je darovala tady "známým" holkám z BRM, jinak to hodím někam na net.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Blani, taky si říkáme, že originalita se cení. My jsme teda zůstali u srdíček :-N , ale návrh jsme udělala sama. A to "Oznamují, že dosavadní činnost zlegalizují...." se nám taky zdálo jako nejlepší, ale nepokoušeli jsme :-D . Oznamka se lisují, ale v týdnu to sem šoupnu. JInak to vaše je super!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den v novém roce 2009 všem! Taky přeji moc moc moc úspěchů a ať se vám podaří si splnit všechny vaše sny. ;-) Já chodila mezi svátky do hokny, ale pátek 2.1. volno, takže jsme si od Silvestra užívali sněhu v Orlických horách. Sešla se tam dobrá parta, takže spokojenost. Byli jsme jezdit na Říčkách, ale nějak mi chyběla kondička, takže udržet se na prkně na ledu bylo docela umění, tudíž mám na zadečku krásný monokl. ]-( Vánoce super, asi jsem byla zase celý rok hodná. :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Peti, taky jsem chodila do práce mezi svátky, ale má to pozitivum, od června mám slíbenou práci :-) takže zkusím dodělat zkouškové co nejdřív a možná bych mohla začít už koncem ledna :-) hlavně papírování a práce s pc a netem, takže klíďo z domu a u školy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix, tak to gratuluju k práci. To je bezva. V červnu už končíš ve škole úplně?
Odpovědět
luc: nene, ještě mám rok a půl
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix, tak přeju ať to dobře kloubíš se školou. Nějak nevím, možná jsme zapomněla, co děláš za fakultu a obor(nepsala jsi náhodou, že jezdíš do Lednice?)? Já dělala zahradnickou obor zahradnictvi :-) .
Odpovědět
luc: jojo, Lednice, MZLU, obor bakalářskej byl jakost rostlinných potravinových zdrojů a navazující je Řízení managementu jakosti. A pracuješ v oboru?
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix, Johankak: Ahojda holky, taky bych ráda na svatbě pejska! Nevím, jestli mi to dovolí alespoň v parku po obřadu (Brno-Líšeň), ale na oslavě potom rozhodně nesmí chybět :-)
Odpovědět
milada: tak to já je na oslavu tahat nebudu, bude tam živá hudba a dost halas a i když vím, že by to zvládli, nechci je tomu zbytečně vystavovat... když měli naši oslavu ve vinotéce s venkovním posezením, tak to bylo něco jiného, ale takhle nee... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my plánujeme malou svatbu a navíc naše Elinka je velice společenská a milovnice, takže čím víc lidí, tím víc možností muchlání :-) A hlavně by se mi o ni neměl přes den kdo postarat a odjíždět několikrát za den z oslavy domů se mi fakt nechce... Restauraci ještě zamluvenou nemám, ale pokusím se sehnat nějakou s vekovními prostory...
Odpovědět
milada: Elinka? Já mám taky Elinku, tedy Ellie Mae, ale říkáme jí Ellie, Ellinko :-) My máme kostel před barákem, takže budou při focení a u baráku je zahrada... taky hostina bude 4 km odtud... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix: Koukla jsem na Tvé albuma moc se mi líbily některé šaty a účes, tak jsem si je s dovolením stáhla pro inspiraci. Kdyby ti to vadilo, vymáznu je...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte některá o hezkým místě pro hostinu severně od brna? Okolí Tišnova ideálně. potřebujeme aby se tam vešlo aspoň 80 lidí... Nemůžeme nikde nic najít.. Díky za kažou radu :-)
Odpovědět
Ahoj Holkýýý ste mi chyběli :-D ;-) :-D no já vím,že já vám ne,ale aspoň jsme na Vás myslela :-D Tak jsem v pondělí byla na výb.řízení na telefonistku no a jedinou si mě vybrali z tý skupiny a včera sem měla šklení-což byl otřesný záhul ,neboť to trvalo od 13-20hodin! a jen sme seděli a poslouchali milion sto keců o digitální tv , internetu a pevné lince,hrozný :-D Úspěšně jsme to tam všici zvládli, no a zítra mě čeká náslech a zkoušky zvedání telefonů :-D a mluvení se zákazníkama :-D myslím,že trémou nezvednu ani jeden telefon :-D popř. nevytočím ani číslo :-D takže toho mám čím dál víc .. taky od 1.1.2009 jsem na ŽL ,aby si lidi mohli odepisovat vše z daní,neboť jsem u nich x let na černo a najednou si vymysleli toto že ,-) No a Jessí je pořád štěňátko a chová se už jak puber´ták,co má roupy a neví,co by kde udělala a neudělala že :-D už máme vypadaný všechny zoubky ,-) a řádíme strašně ve sněhu,hrozně se jí líbí,když děcka sáňkují za barákem a já lítám a snažím s ejí chytit,myslím,že by si rda sedla na klín an ty boby ajela :-D Ono ktomu moc teda nechybí kolikrát :-D Takže tady je jen slyšet smích rodičů, a mě ,jak furt řvu "Jessí po´d sem, jesi jessinóóó´já tady nebudu lítat,po´d sem,Jessí tak já jdu ahoj " a ona se jen koukne a utíká zase dolů :-D :-D absilutně jsem jí ukradená :-D :-D
Odpovědět
Jo natrix.. jak to teda vypadá stou vaší restaurací??? už se Vám to blíží coóóóóó :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Peti, po zkouškovým už se ale fakt musíme domluvit a sejít. :-) A příští sobotu se jedeme podívat na ty štěniska, koukej, už zase povyrostly a jedno má jméno, které jsem vymyslela já :-) :-D http://www.borderkolie.cz/action.php?... No a bude to v té Telnici. A známí nám jako dar slíbili přispět na hostinu, tak jsem trochu klidnější, že to snad nějak zvládneme. :-)
Odpovědět
Jé ty sou ňunínci .. jak Sid je vtom sněhu chichi a bělinka má jedno modré očenko a Zorinka je krásná a jak tam papají sami uf no jo ňunítka :-D jás etěším až jessí zmoudří,ale kdyby takto rozkošná zůstala navždy,vůbec bych s enezlobila :-D
Odpovědět
Peti Bělinka bylůa moje favoritka :-) chybělo málo a měla jsem ji doma, ale počkám si na další vrh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se sice opožděně, ale přece dočkali svatebního videa a je bomba! Moc se nám líbí a stálo za to čekání. Jinak jsem uklidila vánoční výzdobu a už máme jen stromeček. Taky máme novou pračku, která ale protíká a vyhazuje pojistky, takže jsem pěkně nas...., ach jo. Tak snad u vás to je lepší. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?