Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc: jasný, že datum podle numerologie nevybíráme, ale musím si to nějak vysvětlit, ne? ;-) :-D Brni, no uvidíme, jak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já teda piju, ale s mírou. ;-) Silvi, to máš s počasím všelijak...já si myslela, že 27.9. už bude kosa, ale ten den bylo hezky. Dnes je taky hezky a to je 31.10. Co se týče numerologie, tak na to já nekoukám, ale je fajn, když ty čísla vychází tak pěkně. My jsme si říkali, že 2+7=9 a měsíc je taky 9, že to je pěkný. :-D Luc, oni tam tu hudbu nějak hrají asi i u mluvení, ale já fakt nevím, byla jsem jak v rauši. Uvidím podle videa.
Odpovědět
Profilova fotka
Já na numerologii nevěřím,ale vybírali jsme datum aby se nám líbilo a vyšlo taky zajímavě...11.7.2009-1+1+7=9, rok bude 2009, v datu svatby budeme mít za sebou 9 let chození...a tak,ještě jsme z toho vydedukovali i další...jen doufám,že tohle datum nekrachne...příští týden budeme podepisovat smlouvu na hotel,kde bude kompletní svatba,ale na úřadě si prý máme podat žádost až koncem března,tak doufám,že to tam vyjde..to by byla katastrofa :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já si to právě myslím taky, že ani nebudu pak vědět, jestli něco vůbec hráli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, ti říkám, že fakt nevím, zda hráli toho Bryana. :-D Pochod jsem zaregistrovala a snad hráli i ty Bee Gees...ale Bryan mi fakt unikl. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak včera jsme koupili oblek - v OP ve Futuru. Moc příjemná a ochotná slečna. Chtěli jsme světlejší barvu a měli. Jinde jsme narazili na tmavé a ve světlé jen bílé. To se mi nelíbí a navíc je to nepraktické. Byli jsme předtím v OP ve Vaňkovce a a si jsme vypadali jako sociální případy, protože paní se nás zeptala co chceme, já odpověděla, že se síváme po obleku a paní mě sjela pohledem a jen pohrdavě odvětila, že u ty, co si prohlížíme, že jsou luxusní, od 9000 výš. Tak jsme se otočili a radši šli :-S . Ještěže to přítel neslyšel. Řekla jsem mu to až v dostatečné vzdálenosti obchodu :-N . Tak měla po kšeftě. To nepříjemné chování se mi tam stalo už podruhé. Ta paní by se měla probrat. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočeny :-) Vy ste toho zase naplkaly :-) Taky souhlasím, že co si vybreš za hudbu je úplně jedno, protože to vůbec neregistruješ :-) Ani nevím, jestli nám hráli, co měli :-) Já sem taky s manžou šla na oblek :-) Paní byla sice příjemná, ale, ale když sme jí řekli, že to je svatbu, tak jí ujelo "Jako s vámi?!" :-D Chěla jsem jí nabídnout občanku... :-) S tím datumem - to máte jedno... Pokud k tomu datu nemáte nějaký citový vztah... Za ten týden se počatí už nějak radikálně nezmění :-) I když my sme taky uvažovali, že svatbu posunem (kvůli hospodě) o týden později a já sem protestovala, že nééé, že se chci vdávat v září :-) Manža byl na prášky :-) Natrix, jak sem vysadila ty prášky, tak sem krvácela mimo cyklus a teď už tu týden měla být mrška a nic... Mě by taky nevadilo nemenstruovat, ale jaksi bez toho to mimi asi nebude :-( Jinak si to taky užívám bez prášků... Jak mám hlad, chuť na sex, žádné výkyvy nálad... :-) Jenom nechci na žádnou blbou vyvolávačku a zas do sebe ládovat umělé hormony... :-| Ty Brni, to kafčo už asi nestihnu... Sem si to přečetla až dneska :-( a na víkend jedu na babský víkend (=na chatu s kamoškama)... Ale kdyby ses urvala někdy příští týden, tak klidně možem ;-) (Nemůžu ve čtvrtek) A možem vzít aj Peťu :-) Aby neplakala :-D (Ona mi taky dluží kafé :-) ) A můžou jít aj další, ať to tady neomezujem :-)
Odpovědět
Zuhur: tak jak jsi pořídila v tom Žebětínským dvoře? Budeš mi tam dělat konkurenci?
Odpovědět
Prcku ty vážně boduješ.. prej svámi :-D :-D :-D mělas říct,ne to je můj táta :-D :-D :-D :-D A jak ste tady psali o tom datumu... my třeba chtěli toho 25.7 -protože mě vloni 25.7 požádal o ruku,ale byl to pátek,takže sme si šli za tímto datumem a trvali sme na něm ,-) jinak by mi to asi bylo taky jedno ,-) Jinak měla kamoška odsud te´d o víkendu svatbu a ozony a fotografa Hermana si nesmírně chválila. Konečně mi poslala aspoň jednu fotku,pořád je v takové té eufóriíí :-D :-D :-D Jinak sme dneska objeli hroby a povím vám,že toho mám až až dost! Tolik aut a lidí i na cestu zpět,dva hrozby máme v pouzdřanech -šílený!!! a v tuřanech sme byli ráno s mamkou a skoro nebylo kde zaparkovat v půl devátý ráno!!! No a Jessinka zjistila,že může i nahoru na desku na repráky na kufru,že nemusí ležet jen na zadním sedadle že a kdyby ste viděli ušušňaný to zadní vokno :-D :-D :-D ty jo já říkala, že normálně jestli toto děti dělají na ty boční okna,že jim jednou přivážu ruce k sedačce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e... ovulační testy za 18kč ,já bych si je chtěla od ní koupit, nechcete někdo taky?
Odpovědět
Ahojky :-) dnes jsem tu první :-D :-D :-D Markaz - konkurenci ne, ale asi se tam spolu potkáme ;-) paní mi řekla, že místa je tam určitě dost, takže se tam chceme jet podívat. Navíc u nás moc velké tancování nehrozí - znám bohužel svoji rodinu, takže možná budu trsat jen já a mě stačí relativně malé prostory :-D :-D :-D Navíc holky co mi tam budou tancovat (kamarádky z břišních tanců) jsou zvyklé na malé prostory. Jednou jsme vystupovaly v čajovně, kde jsme tancovaly víceméně ve dvou a muselo nám stačit něco málo přes metr čtvereční.
Odpovědět
Zuhur - abys rodinu nepodcenila. U nás se kamarádi odstěhovali ven do parkku (hned před dveřmi ze sálu je park a bylo tam pár stolečků) a moje 69leté babičky trsaly jak o život. Akorát Rammteiny nezvládly :-D I mamky, fakt tyhle naše "baby" vydržely trsat na svůj věk fakt dlouho. Prý abychom tam netancovali sami, když se nikdo nepřidal. Ale mě to v tu chvíli bylo jedno, já tam kolikrát tancovala sama nebo jen s M. Aspoň máme hezký fotky, kde nám nikdo nezavazí. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre rano damy! Peti, nechci ti do toho kecat, ale to jezdis se psem v aute a nemas ho nejak zabezpeceneho jestli jsem to dobre pochopila? To bych teda neriskovala. Predstava toho, co se s tim telickem muze dit pri narazu...nemluve o tom, ze muze zabit i tebe. My mame teda pas a do toho ji zapneme na zadnim sedadle a ona tam haja a kouka na nas. Ale musim ji vzdycky vypnout zadni vydech klimatizace, to ji desne znervoznuje.
Odpovědět
AHoj Peťo, můžu se tě zeptat jaké jsi objednávala to album z netu? Já zatím sehnala toto : http://www.fotoalbashop.cz/scripts/po... a vymyslela to tak, že mi máma na něj ušije z látky, co jsme měli polštářek a jmenovky "potah". Takový nějaký obal. Větší už jsem nesehnala. Chtěla jsem aby se mi tam vlezly vedle sebe 4 fotky 10x15 a to byl u alb výšky 300 problém.
Odpovědět
ahoj Peti, my sme nikd ynemuseli toto mít.. betynka byla bu´d na zadním sedadle opřená o přední sedadlo- je pořád dané do zadu jako spolujezdcovo víš a na dálky si lehávala ve předu na zem.. takže tady nebyl problém,ale s jess ta právě prozatím byla vždy jen sněkým vzadu,takže vklidu spala ,-) a te´d podruhé jela sama vzádu.. o těch šrákách sem už slyšela...ani nevím,kde je objednat ...právě proto jsem ztoho byla taková to,že ju furt manžel volal,aby šla dolů a ona né, ona si znás te´d dělá furt legraci,ale nezkutečnou jestli na ní jde puberta :-D to nevím... my klimu nemáme a vypínám vzadu bedny,nechávám si vždy zaplé jen ve předu ,-)
Odpovědět
Nejede nám telka od rána od pátku a tak sme te´d koukali na slováky na dvojce byl dokument jak v Rusku v r.94 obsadili tu školku a tam zahynulo přes 170dětí a 200dosp. a povídali tam děti,který přežili .. jak jim vybuchla bomba vedle nich, a jeden ,že měl mozek na hlavě cizí, malá holčička, vyprávěla třeba, že za ní došla -připlazila se holčička a řekla jí,jestli snímůže zůstat,protože její kamarádi jsou všici mrtvý.Nebo když utíkali pryč, že ten klučina lítal sem tam před kulkama a vedle něho utíkal menší klud, ten dostal do nohy kulku,že se mu snažil pomoct,ale najednou mměl kulku v hlavě a ukázal jak se rozstřikla ta krev všude... no sme na to hleděli a mě u toho tak tekly slzy,že sem si všimla,že se manžel se neudržel.. autentický záběry -jak tam ty rodiče čekali, jak při každém výbuchu začali plakat, mě se chce plakat i te´d,když to píšu no hrozný dokument! dokument byl natočený v r.2007, byli tam aji fotky těch dětí a byli menší,než sou te´d... To bylo prostě hrozný,uf...
Odpovědět
Brni: dá se to koupit nočrmálně ve větších zveráčích, buď prodávají kšírky, s koncovkou na zaklapnutí jako pásy, nebo jen tu koncovku, pokud už kšírky (postroj) máš... :-) ;-)
Odpovědět
Silvi ještě kšíry nemáme- ale chci je,ale co měla betka jsou jí moc veliký ,ještě čekáme až vyroste,proto říkám,že má i přechodně oboječek ,-) aha takže mi pak stačí koupit jen "na ten pás to" a připne se to na kšíry ,-) super ,že to vím.díky ,-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme včera měly sraz "červnovek" v Brně a bylo to naprosto super, tak co kdybychom udělaly i něco tady my Brňačky (a okolí)? Jsme se s holkama shodly, že jsme se každá pipravovaly jak na rande, až manželové nechtěli veřit, že mám sraz s holkama. A doma jsme pak večer zářily jak sluníčka, fakt jsme si úžasně pokecaly, odreagovaly se....prostě super ;-)
Odpovědět
Blani, tak to je dobré, já včera byla na srazu v Praze, ,,Rok 2009" :-D a souhlas, bylo to super a bájo a já jsem i pro ,,brněnský" srazík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky souhlasím se srazem, minule už mi to nevyšlo, tak tentokrát to snad vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme zamluveného Skalku na focení. Schůzka nás oba nadchla, je vážně příjemný a má dobré nápady a hodně slušné ceny. Docela se těšíme, co z toho bude. Jsem taky pro sraz ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím radu. V albu jsem dala fotku svatebního obleku. Nevím moc jakou barvu bot. Bílé určitě neprojdou a černé si nejsme jistá - když se koukám na ty ponožky, tak mi ta černá připadne, že je moc výrazná. Co vy na to? Ještě nemáme kravatu - ale bude do oranžova a bílá košile. Na zkoušku jsme tam jen píchli vývazek, tam bude samozřejmě korsáž/vonička.
Odpovědět
luc1979... hele já bych vzala boty ve stejné barvě obleku- hravě je seženeš v každém obchodě, nebo slonovou kost,ale určo bílé ani čené ee a hnědé už vůbec ne.. tady ti nic asi nezbyde ,-) Možná bych já brala botky tmavší o něco než oblek,ale určo ne bilý.. .. Jednou na beremku jsem viděla fotky,kde měl podobný oblek jeden mladý ženich a on ktomu měl tmavě hnědé boty!!! to vypadalo hrozně,aji chlap a to on moc na vymóďování není,tak sám řek ,že není de*il,aby si toto oblíknul na nohy ktomuto obleku :-D :-D :-D :-D sem vtu chvíli nějak nechápala.. nádherná nevěsta a všude zářili tmavě hnědé boty ke světlýmu obleku... chichi a já byla včera taky na kvoku s kamoškama :-D :-D ta sobota byla nějaká plná drbů u všech jak tak koukám :-D :-D
Odpovědět
jo a vývazkama jsi šikulka ,-) a chlapovi tvýmu to moc sluší ten oblek ,-) a jakou bude mít vázanku?
Odpovědět
Luc - pokud se nemýlím, tak oblek je Bernhardt z OP, že? :-D Brni, bohužel tě zklamu, ale s botama je to fakt problém, teda pokud chceš toršku dodržet etiketu a mít fakt oblekové boty. Já je sháněla několik týdnů, všude měly takové moderní, hodně třeba s přezkou, nebo něaké jako kdyby ošoupané, žíhané atd. Ale klasické na tkaničky a hezké fakt skoro nikde. U Bati měly, ale skoro bílé. Jinak souhlas, že černé ani hnědé ne. My jsme to tak zkoušeli (možná ještě mám někde fotku), protože manža má doma několik černých bot k oblekům do práce a vypadalo to hrozně. A pak jsem si fakt dala práci a asi 2 hodiny projížděla albíčka, někteří mají hnědé boty, ale fakt to vypadá blbě. :-N A botky jsme nakonec sehnali v OP, mají tam několik odstínů béžové, takže není problém koupit to pravé ;-) Akorát teď nevím, v které jejich pobočce, já byla snad ve všech v Brně kvůli vestičce a pak i obleku, a už se mi to plete. Ale mám pocit, že to bylo přímo ve Vaňkovce. ;-)
Odpovědět
Blani víš jak to bejvá... když sme my zháněli tmavé botky,všude sme viděli světlííííí :-D :-D :-D a nebo co s enám absolutně nehodili :-D :-D :-D ale vím,že v deichmanovi sme viděli v září strašně velkou škálu světlých bot-a kor te´d před začínající za chvíli plesovou sezónou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem tu na skok,mám poslední dobou fofr
Odpovědět
Ahoj Jani ;-) Peťo - jo jo,přesně tak...něco sháníš a všude mají akorát to co zrovna nepotřebuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám formule - jsou to nervy, tak jen na chvíli. Peti, jde o to, že pejsek může být sebehodnější, ale představa, co by se dělo s tím tělíčkem při nárazu!!! My máme takové šráčky od Karlie, co mají ouško, které připneš k pruhu bezpečnostního pásu. Máme to myslím ze zveráku pod Tescem v Kr.Poli. Blani, já vybrala toto: http://www.fotoalbashop.cz/scripts/po... Pro sraz jsem...my budeme mít teď v listopadu snad se zářijovkama...snad z toho nesejde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?