Menu Forum

Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
    V Brně, Region Brno
 luc: jasný, že datum podle numerologie nevybíráme, ale musím si to nějak vysvětlit, ne? emoticon emoticon
Brni, no uvidíme, jak to dopadne...
31. říj 2008 v 10:57  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky,
já teda piju, ale s mírou. emoticon

Silvi, to máš s počasím všelijak...já si myslela, že 27.9. už bude kosa, ale ten den bylo hezky. Dnes je taky hezky a to je 31.10.
Co se týče numerologie, tak na to já nekoukám, ale je fajn, když ty čísla vychází tak pěkně. My jsme si říkali, že 2+7=9 a měsíc je taky 9, že to je pěkný. emoticon

Luc, oni tam tu hudbu nějak hrají asi i u mluvení, ale já fakt nevím, byla jsem jak v rauši. Uvidím podle videa.
31. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka22 (32 r.)
Registrovala se 23. října 2008 na beremese.cz. Přidala 692 příspěvků a 4 alba. Má 10 přátel. Ivančice, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2009
    V Parkhotelu v Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
janinka22 (32 r.)
Registrovala se 23. října 2008 na beremese.cz. Přidala 692 příspěvků a 4 alba. Má 10 přátel. Ivančice, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2009
    V Parkhotelu v Brně, Region Brno
 Já na numerologii nevěřím,ale vybírali jsme datum aby se nám líbilo a vyšlo taky zajímavě...11.7.2009-1+1+7=9, rok bude 2009, v datu svatby budeme mít za sebou 9 let chození...a tak,ještě jsme z toho vydedukovali i další...jen doufám,že tohle datum nekrachne...příští týden budeme podepisovat smlouvu na hotel,kde bude kompletní svatba,ale na úřadě si prý máme podat žádost až koncem března,tak doufám,že to tam vyjde..to by byla katastrofa emoticon
31. říj 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1091 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. března 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1091 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
    Region Brno
 Peti, já si to právě myslím taky, že ani nebudu pak vědět, jestli něco vůbec hráli emoticon
31. říj 2008 ve 12:21  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Luc, ti říkám, že fakt nevím, zda hráli toho Bryana. emoticon Pochod jsem zaregistrovala a snad hráli i ty Bee Gees...ale Bryan mi fakt unikl. emoticon emoticon emoticon
31. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
 Jo, jinak včera jsme koupili oblek - v OP ve Futuru. Moc příjemná a ochotná slečna. Chtěli jsme světlejší barvu a měli. Jinde jsme narazili na tmavé a ve světlé jen bílé. To se mi nelíbí a navíc je to nepraktické.

Byli jsme předtím v OP ve Vaňkovce a a si jsme vypadali jako sociální případy, protože paní se nás zeptala co chceme, já odpověděla, že se síváme po obleku a paní mě sjela pohledem a jen pohrdavě odvětila, že u ty, co si prohlížíme, že jsou luxusní, od 9000 výš. Tak jsme se otočili a radši šli emoticon . Ještěže to přítel neslyšel. Řekla jsem mu to až v dostatečné vzdálenosti obchodu emoticon . Tak měla po kšeftě. To nepříjemné chování se mi tam stalo už podruhé. Ta paní by se měla probrat. emoticon
31. říj 2008 ve 12:52  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Čau kočeny emoticon Vy ste toho zase naplkaly emoticon

Taky souhlasím, že co si vybreš za hudbu je úplně jedno, protože to vůbec neregistruješ emoticon Ani nevím, jestli nám hráli, co měli emoticon

Já sem taky s manžou šla na oblek emoticon Paní byla sice příjemná, ale, ale když sme jí řekli, že to je svatbu, tak jí ujelo "Jako s vámi?!" emoticon Chěla jsem jí nabídnout občanku... emoticon

S tím datumem - to máte jedno... Pokud k tomu datu nemáte nějaký citový vztah... Za ten týden se počatí už nějak radikálně nezmění emoticon I když my sme taky uvažovali, že svatbu posunem (kvůli hospodě) o týden později a já sem protestovala, že nééé, že se chci vdávat v září emoticon Manža byl na prášky emoticon

Natrix, jak sem vysadila ty prášky, tak sem krvácela mimo cyklus a teď už tu týden měla být mrška a nic... Mě by taky nevadilo nemenstruovat, ale jaksi bez toho to mimi asi nebude emoticon Jinak si to taky užívám bez prášků... Jak mám hlad, chuť na sex, žádné výkyvy nálad... emoticon Jenom nechci na žádnou blbou vyvolávačku a zas do sebe ládovat umělé hormony... emoticon

Ty Brni, to kafčo už asi nestihnu... Sem si to přečetla až dneska emoticon a na víkend jedu na babský víkend (=na chatu s kamoškama)... Ale kdyby ses urvala někdy příští týden, tak klidně možem emoticon (Nemůžu ve čtvrtek)
A možem vzít aj Peťu emoticon Aby neplakala emoticon (Ona mi taky dluží kafé emoticon ) A můžou jít aj další, ať to tady neomezujem emoticon
31. říj 2008 ve 13:18  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markaz
Registrovala se 26. října 2008 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
markaz
Registrovala se 26. října 2008 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Region Brno
 Zuhur: tak jak jsi pořídila v tom Žebětínským dvoře? Budeš mi tam dělat konkurenci?
31. říj 2008 v 18:15  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 Prcku ty vážně boduješ.. prej svámi emoticon emoticon emoticon mělas říct,ne to je můj táta emoticon emoticon emoticon emoticon

A jak ste tady psali o tom datumu... my třeba chtěli toho 25.7 -protože mě vloni 25.7 požádal o ruku,ale byl to pátek,takže sme si šli za tímto datumem a trvali sme na něm ,-) jinak by mi to asi bylo taky jedno ,-)

Jinak měla kamoška odsud te´d o víkendu svatbu a ozony a fotografa Hermana si nesmírně chválila.
Konečně mi poslala aspoň jednu fotku,pořád je v takové té eufóriíí emoticon emoticon emoticon

Jinak sme dneska objeli hroby a povím vám,že toho mám až až dost!
Tolik aut a lidí i na cestu zpět,dva hrozby máme v pouzdřanech -šílený!!! a v tuřanech sme byli ráno s mamkou a skoro nebylo kde zaparkovat v půl devátý ráno!!!

No a Jessinka zjistila,že může i nahoru na desku na repráky na kufru,že nemusí ležet jen na zadním sedadle že a kdyby ste viděli ušušňaný to zadní vokno emoticon emoticon emoticon ty jo já říkala, že normálně jestli toto děti dělají na ty boční okna,že jim jednou přivážu ruce k sedačce emoticon emoticon emoticon emoticon
31. říj 2008 v 19:24  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=174918&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D200 ovulační testy za 18kč ,já bych si je chtěla od ní koupit, nechcete někdo taky?
31. říj 2008 v 19:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuhur
1
Registrovala se 10. března 2008 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zuhur
1
Registrovala se 10. března 2008 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky emoticon dnes jsem tu první emoticon emoticon emoticon
Markaz - konkurenci ne, ale asi se tam spolu potkáme emoticon paní mi řekla, že místa je tam určitě dost, takže se tam chceme jet podívat. Navíc u nás moc velké tancování nehrozí - znám bohužel svoji rodinu, takže možná budu trsat jen já a mě stačí relativně malé prostory emoticon emoticon emoticon
Navíc holky co mi tam budou tancovat (kamarádky z břišních tanců) jsou zvyklé na malé prostory. Jednou jsme vystupovaly v čajovně, kde jsme tancovaly víceméně ve dvou a muselo nám stačit něco málo přes metr čtvereční.
1. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuhur - abys rodinu nepodcenila. U nás se kamarádi odstěhovali ven do parkku (hned před dveřmi ze sálu je park a bylo tam pár stolečků) a moje 69leté babičky trsaly jak o život. Akorát Rammteiny nezvládly emoticon I mamky, fakt tyhle naše "baby" vydržely trsat na svůj věk fakt dlouho. Prý abychom tam netancovali sami, když se nikdo nepřidal. Ale mě to v tu chvíli bylo jedno, já tam kolikrát tancovala sama nebo jen s M. Aspoň máme hezký fotky, kde nám nikdo nezavazí. emoticon
1. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Dobre rano damy!
Peti, nechci ti do toho kecat, ale to jezdis se psem v aute a nemas ho nejak zabezpeceneho jestli jsem to dobre pochopila? To bych teda neriskovala. Predstava toho, co se s tim telickem muze dit pri narazu...nemluve o tom, ze muze zabit i tebe. My mame teda pas a do toho ji zapneme na zadnim sedadle a ona tam haja a kouka na nas. Ale musim ji vzdycky vypnout zadni vydech klimatizace, to ji desne znervoznuje.
1. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 AHoj Peťo, můžu se tě zeptat jaké jsi objednávala to album z netu? Já zatím sehnala toto :
http://www.fotoalbashop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5616 a vymyslela to tak, že mi máma na něj ušije z látky, co jsme měli polštářek a jmenovky "potah". Takový nějaký obal. Větší už jsem nesehnala. Chtěla jsem aby se mi tam vlezly vedle sebe 4 fotky 10x15 a to byl u alb výšky 300 problém.
1. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 ahoj Peti,
my sme nikd ynemuseli toto mít.. betynka byla bu´d na zadním sedadle opřená o přední sedadlo- je pořád dané do zadu jako spolujezdcovo víš a na dálky si lehávala ve předu na zem.. takže tady nebyl problém,ale s jess ta právě prozatím byla vždy jen sněkým vzadu,takže vklidu spala ,-) a te´d podruhé jela sama vzádu.. o těch šrákách sem už slyšela...ani nevím,kde je objednat ...právě proto jsem ztoho byla taková to,že ju furt manžel volal,aby šla dolů a ona né, ona si znás te´d dělá furt legraci,ale nezkutečnou jestli na ní jde puberta emoticon to nevím... my klimu nemáme a vypínám vzadu bedny,nechávám si vždy zaplé jen ve předu ,-)
1. lis 2008 ve 12:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Nejede nám telka od rána od pátku a tak sme te´d koukali na slováky na dvojce byl dokument jak v Rusku v r.94 obsadili tu školku a tam zahynulo přes 170dětí a 200dosp. a povídali tam děti,který přežili .. jak jim vybuchla bomba vedle nich, a jeden ,že měl mozek na hlavě cizí, malá holčička, vyprávěla třeba, že za ní došla -připlazila se holčička a řekla jí,jestli snímůže zůstat,protože její kamarádi jsou všici mrtvý.Nebo když utíkali pryč, že ten klučina lítal sem tam před kulkama a vedle něho utíkal menší klud, ten dostal do nohy kulku,že se mu snažil pomoct,ale najednou mměl kulku v hlavě a ukázal jak se rozstřikla ta krev všude... no sme na to hleděli a mě u toho tak tekly slzy,že sem si všimla,že se manžel se neudržel.. autentický záběry -jak tam ty rodiče čekali, jak při každém výbuchu začali plakat, mě se chce plakat i te´d,když to píšu no hrozný dokument!
dokument byl natočený v r.2007, byli tam aji fotky těch dětí a byli menší,než sou te´d...
To bylo prostě hrozný,uf...
1. lis 2008 v 15:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Brni: dá se to koupit nočrmálně ve větších zveráčích, buď prodávají kšírky, s koncovkou na zaklapnutí jako pásy, nebo jen tu koncovku, pokud už kšírky (postroj) máš... emoticon emoticon
1. lis 2008 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Silvi ještě kšíry nemáme- ale chci je,ale co měla betka jsou jí moc veliký ,ještě čekáme až vyroste,proto říkám,že má i přechodně oboječek ,-)
aha takže mi pak stačí koupit jen "na ten pás to" a připne se to na kšíry ,-) super ,že to vím.díky ,-)
2. lis 2008 v 10:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, my jsme včera měly sraz "červnovek" v Brně a bylo to naprosto super, tak co kdybychom udělaly i něco tady my Brňačky (a okolí)? Jsme se s holkama shodly, že jsme se každá pipravovaly jak na rande, až manželové nechtěli veřit, že mám sraz s holkama. A doma jsme pak večer zářily jak sluníčka, fakt jsme si úžasně pokecaly, odreagovaly se....prostě super emoticon
2. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Blani, tak to je dobré, já včera byla na srazu v Praze, ,,Rok 2009" emoticon
a souhlas, bylo to super a bájo a já jsem i pro ,,brněnský" srazík emoticon
2. lis 2008 v 11:24  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivana.mati
1
Registrovala se 4. září 2007 na beremese.cz. Přidala 646 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    V Ostrovačicích, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
ivana.mati
1
Registrovala se 4. září 2007 na beremese.cz. Přidala 646 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    V Ostrovačicích, Region Brno
 Já taky souhlasím se srazem, minule už mi to nevyšlo, tak tentokrát to snad vyjde....
2. lis 2008 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
 Tak máme zamluveného Skalku na focení. Schůzka nás oba nadchla, je vážně příjemný a má dobré nápady a hodně slušné ceny. Docela se těšíme, co z toho bude.
Jsem taky pro sraz emoticon .
2. lis 2008 ve 12:30  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
    Region Brno
 Holky, prosím radu. V albu jsem dala fotku svatebního obleku. Nevím moc jakou barvu bot. Bílé určitě neprojdou a černé si nejsme jistá - když se koukám na ty ponožky, tak mi ta černá připadne, že je moc výrazná. Co vy na to?

Ještě nemáme kravatu - ale bude do oranžova a bílá košile. Na zkoušku jsme tam jen píchli vývazek, tam bude samozřejmě korsáž/vonička.
2. lis 2008 ve 12:37  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 luc1979... hele já bych vzala boty ve stejné barvě obleku- hravě je seženeš v každém obchodě, nebo slonovou kost,ale určo bílé ani čené ee a hnědé už vůbec ne.. tady ti nic asi nezbyde ,-) Možná bych já brala botky tmavší o něco než oblek,ale určo ne bilý.. ..

Jednou na beremku jsem viděla fotky,kde měl podobný oblek jeden mladý ženich a on ktomu měl tmavě hnědé boty!!! to vypadalo hrozně,aji chlap a to on moc na vymóďování není,tak sám řek ,že není de*il,aby si toto oblíknul na nohy ktomuto obleku emoticon emoticon emoticon emoticon sem vtu chvíli nějak nechápala.. nádherná nevěsta a všude zářili tmavě hnědé boty ke světlýmu obleku...

chichi a já byla včera taky na kvoku s kamoškama emoticon emoticon ta sobota byla nějaká plná drbů u všech jak tak koukám emoticon emoticon
2. lis 2008 ve 12:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 jo a vývazkama jsi šikulka ,-) a chlapovi tvýmu to moc sluší ten oblek ,-) a jakou bude mít vázanku?
2. lis 2008 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Luc - pokud se nemýlím, tak oblek je Bernhardt z OP, že? emoticon Brni, bohužel tě zklamu, ale s botama je to fakt problém, teda pokud chceš toršku dodržet etiketu a mít fakt oblekové boty. Já je sháněla několik týdnů, všude měly takové moderní, hodně třeba s přezkou, nebo něaké jako kdyby ošoupané, žíhané atd. Ale klasické na tkaničky a hezké fakt skoro nikde. U Bati měly, ale skoro bílé. Jinak souhlas, že černé ani hnědé ne. My jsme to tak zkoušeli (možná ještě mám někde fotku), protože manža má doma několik černých bot k oblekům do práce a vypadalo to hrozně. A pak jsem si fakt dala práci a asi 2 hodiny projížděla albíčka, někteří mají hnědé boty, ale fakt to vypadá blbě. emoticon A botky jsme nakonec sehnali v OP, mají tam několik odstínů béžové, takže není problém koupit to pravé emoticon Akorát teď nevím, v které jejich pobočce, já byla snad ve všech v Brně kvůli vestičce a pak i obleku, a už se mi to plete. Ale mám pocit, že to bylo přímo ve Vaňkovce. emoticon
2. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Blani víš jak to bejvá... když sme my zháněli tmavé botky,všude sme viděli světlííííí emoticon emoticon emoticon a nebo co s enám absolutně nehodili emoticon emoticon emoticon ale vím,že v deichmanovi sme viděli v září strašně velkou škálu světlých bot-a kor te´d před začínající za chvíli plesovou sezónou emoticon
2. lis 2008 v 17:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 ahojky holky,jsem tu na skok,mám poslední dobou fofr
2. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Jani emoticon
Peťo - jo jo,přesně tak...něco sháníš a všude mají akorát to co zrovna nepotřebuješ emoticon
2. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ahoj holky, koukám formule - jsou to nervy, tak jen na chvíli.

Peti, jde o to, že pejsek může být sebehodnější, ale představa, co by se dělo s tím tělíčkem při nárazu!!! My máme takové šráčky od Karlie, co mají ouško, které připneš k pruhu bezpečnostního pásu. Máme to myslím ze zveráku pod Tescem v Kr.Poli.

Blani, já vybrala toto: http://www.fotoalbashop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5571

Pro sraz jsem...my budeme mít teď v listopadu snad se zářijovkama...snad z toho nesejde.
2. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš