Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
:-D :-D :-D a řidičák ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Řidičák ne...tam se přece vdaná nepíše. ;-)
Odpovědět
Ahoj Jani, Tesco a Wagner je fakt naprd, svatební tam teď mají asi 2ks. Určitě si zajdi na Rašínovu ulici do Fotexu (kousek od Jakuba), něco málo mají i v Kodaku ve Vaňkovce, a pak fotoateliéry na České (má zelenou výlohu, do úhlopříčky je takové to známé okýnko s pizzou) a pak jsou 2 fotoateliéry kousek od Jakuba na Běhounské - jeden přímo na rohu s Jakub.nám. a druhý za dalším rohem (možná už je to Moravák) Peťo - gratuluji k novému OP :-D
Odpovědět
Peti,ale máš tam změnu jména ne ;-) i to je klásný,ikdyž ten řidičák je hnusnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťule, ale vždyť jsem to tady už řešila...já jenom OP - zbytek manžel - vzal si přece moje jméno. ;-)
Odpovědět
ježiškote omlouvám se.. mě to nedocvaklo.... já že ho mám teprve týden a je hnusnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, nic se neděje. ;-) Já ten malý už nějakou dobu mám - ten můj původní byl ještě na staré bydliště. Holky, já teď řeším vysavač. Vůbec nevím, jaký koupit? Náš se téměř rozloučil. Chci určitě s elektrickým rotačním kartáčem (u starého jsme to měli a bylo to super), ale ten výběr je omezený. Nejvíc se mi líbí jeden od Miele, ale stojí 21 litrů a to zas uklízení tolik nemiluju, abych do toho vrazila tolik peněz. Tak jsem našla nějaký Zelmer a Electrolux. Zelmer má lepší parametry, ale ta značka ve mně vyvolává nějaké negativní pocity nebo co. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luc tak ty saty si pamatuji :-) A to bolerko jak patri k tem satum jsem mela pujcene a bylo krasne pohodlne. Pani me ho shanela jeste tesne pred svatbou. A pokud budes mit druzicky tak si pujc i od ni satky da ti je se super slevou :-D
Odpovědět
Peťo - m si koupili Philips 3v1 (suché a morké vysávání a mokré čištění) a já ho zapla a už nevypla, zasekl se ten čudlík :) Tak čekám, kdy bude manža v Brně, abychom ho dotáhli na reklamaci, tak rabice je totiž těžká. Ale jinak byl super, tah měl teda festovní. Já zas chtěla s mokrým čištěním na podlahy, což se moc do domácnosti nedělá. Jinak by byl ve hře od Miele, už nevím ten typ, ale byl to vítě zkoušet časopisu Test, a stál jen 5000,-. A nakupovali jsme přes net a stál o 3000,- míň než v obchodě :-p Zelmer (Kobra) mají naši cca 10 let a taky dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, a Test je to stejné jako D-test? To mám totiž tady vytištěné a ten Miele je nic moc (teda podle mých požadavků), nemá skoro žádné příslušenství...prostě není to ten za 21 tisíc :-D Asi koupím ten Electrolux - má klasickou hubici + tu s elektrickým kartáčem (bezva na koberce, když máte doma hafina) a koukala jsem, že se k tomu dá přikoupit asi za 400 ještě hubice na tvrdé podlahy. My máme totiž část bytu s plovoučkou a část koberce. Pořád si říkám, že Electrolux nemůže být tak špatný - když dal vysavači jméno (jsem z těch reklam úplně zblbá :-D ). A ještě k našemu oblíbenému tématu fotoalba. Tak na lagoonu dostali nádherné od Walther s černými listy (ale jen 40 stránek, tak by to chtělo vzít tak 2) - jenže jedno za 1500! ]-( Takže to pořád vypadá na to bílé s tím otřesným zlatým rámečkem. Nevím, jak zvládnu nalepit ty fotky s růžky a rovně!
Odpovědět
Díky za tip, já objednám to vínové s imitací kůže, jak jsem ti dávala ten odkaz. Taky vyjde na 1400,-, ale zas má 80 stran a hlavně má na výšku 36cm. Teď dávám dohromady fotky z výletů a cest a jak mám teď jiný foťák tak nevím, jak je budu dávat dohromady. Lepím je na A4 papíry a ty pak zakládám do takových hezkých šanonů a ty fotky jsou akorát 15 cm na výšku, takže 2 nad sebe bez ořezu nedá :-S Chci si konečně vyvolat fotky ze svatby, ale čím víc fotek, tím levnější, a foto už jsem asi rok nevyvolávala, tak toho bude :)) A růžky jsem vyloučila, mám strach do nich dávat fotky 20x30, že jak se strana ohne, tak to vypadne, mám nakoupené ty lepící čtverečky i teda růžky a uvidíme, jak to bude vypadat. Ten vysavač si nepamatuju typ, hledam na netu, ale nějak na tom dtest.cz mi nejdou táhnout výsledky testování, prý jen pro předplatitele. Já vím, že to byl v Černých ovcích nebo v nějakém takovém pořadu, že testovali vysavače a ten Miele zvítězil. A my pak i koukali na ten web, ale teď to nemůžu najít. Možná až dostahuju fotky, posílám teď pár set MB fotek ven :-N , tak mi to nějak nejede.
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád s tím albem váhám. To otřesné jediné použitelné má taky 80 stránek. Mám strach, že když to dám ty fotky do těch samolepek, že pak to nepůjde odlepit. Ten test bude stejný...taky jsem objevila, že jen pro předplatitele, ale pak jsem našla ten seznam někde na foru a vytiskla si ho. Jen mě překvapuje, že vyhrálo Miele, když v tom, co mám, má hodnocení 2,3 a třeba Bosch 2,0???
Odpovědět
Článek se načítá
Tk už jsem objevila ten test: http://www.vysavace-domacnost.cz/rece...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale to je 2007 - já mám asi 2008: http://emimino.cz/modules.php?name=Fo...
Odpovědět
Tak tu "5000" tetovali v r.2008, to taky na tom dtestu bylo, ale nešlo to otevřít a přečíst si výsledky :( My uvažovali o tom "starším" modelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Test je jen pro předplatitele - já ho našla jen tady a moc chytrá z toho fakt nejsem. Třeba ten první Bosch nemá žádné extra parametry, tak nevím, proč má takový výsledek. Ten Miele je zas podle parametrů průměrný a můj vybraný Electrolux tam netestovali a kromě toho Oxygenu (který je už dražší) ostatní dopadly nic moc.
Odpovědět
My ten náš Philips zkoumali na recencích přímo pod výrobkem na různých inetových obdchodech (bilezbozi.cz, cybex.cz,...)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, na cybex jsme ještě nekoukala - myslela jsem, že tam mají spíš mobily a pc. Já ho měla v plánu objednat na mall.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na cybexu mají fakt jen ty počítače. Ale zase k těm recenzím pod výrobkem. Víš jak, co vyhovuje mně, tak nemusí vyhovovat jinému.
Odpovědět
To je jasný, ale občas u nějakého výrobku bylo těch neg.recenzí víc, tak jsme ho vyškrtli ze seznamu. S tím Cybexem máš pravdu, já už nevím, co jsme procházeli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasně - pokud tam je, že každému druhému to přestane fungovat, tak to bude krám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti my máme taky Zelmer Kobra - s rotačním kartáčem a super. Ale asi jsou teď na trhu už lepší typy. Je jasné, že potřebujete s kartáčem, když máte psí slečnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, moc děkuju za ty typy na fotoalba!!! snad nějaké zítra nebo v pondělí seženu!!! A můžu se zeptat, přes jaký program si upravuješ fotky? máš je úplně nádherné!!! jak se tam dělají rámečky a koláže, je to jednoduché, nebo to nezmáknu, když jsem amatér? Kdyžtak písni do ip nebo do diskuze v Blansku, ať vás tady neruším ;-) Moc děkuju!!!
Odpovědět
Holky moje zlatý, my máme klasickou rowentu za 4litry,sice tři roky starou,ale je i na vysávání vody a podlah ,sice nemá rotační kartáč,ale nemůžeme si ju vynachválit!Na chlupy je super,na lino taky a udělá to stejné,jako vysavač za 15tis ;-) Měla sem bezsáčkovej,kterej sem po 3měsících vyhodila,protože když člověk vysává každý druhý den a musela sem to furt vysypávat, zamítla sem i vysavače s malýma pytlíkama a ta rowenta nemá chybu.Má už i látkové pytlíky,více poberou smetí do sebe ,než papírový a vydrží dlouho a všelijaký doplňky se ktomu dají dokoupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Blani, taky by mě zajímalo, v jakém programu upravuješ fotky? Já se peru se Zoonerem, ale fakt peru! Luc, na Zelmer jsem koukala na nějaký Solaris 5500. Peti, na vodu je zbytečné pro nás. Spíš chci s parketovkou (na plovoučku) a tím kartáčem (na koberce). Nemíním do toho vrazit víc jak 5 tácků. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nepamatujete si, jak je to s výzdobou síně v Líšni na zámečku? Mám fotku, na které jsou jakési 3 vazby, ale nerozeznám, jestli jsou z umělých kytek, což mi tak přijde. Nevzpomenete si některá? Asi vzhledem k tomu, že to tam běží jako na běžícím páse nám nepovolí vlastní jednoduchou výzdobu a tu jejich na chvíli nevystěhují, že?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tam výzdobu nijak neřešili - a já jsem to ani nijak neregistrovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na zamecku do ted nevim jaka tam je vyzdoba :-) byla jsem tak nervozni ze me bylo jedno jestli je nekde nejaka kytka :-)
Odpovědět
luc je to tam umělý ,tam nemají živé kvítka.- některé tam měli i před 8lety ;-)
Odpovědět
AHoj, Jani, Peťo - fotky jsou upravené v programu Corel Draw, není to přímo určeno na fotky,a le mě se v tom dělají dobře rámečky atd. A umí to i takové ty základní věci, jak pohát si s intenzitou, světlostí, kontrastem, dát ji do čb, atd. A když jsem potřebovaa fotku ořezat nebo vyretušovat pupínky, tak jsem to dělala v Corel Paintu, ale v tom moc neumím, v klasickém Corelu dělám v práci, tak raši dělám v tom. My taky měli neznačkový vysavač za asi 2000,- bezsáčkový, a vysávali jsme cca 1x za 14 dní a po 2 letech ho vyhazujeme, skoro nesál, čištění a výměny filtrů nepomáhají. Teď máme jak na sáčky, tak se dá vysávat jako s bezsáčkovým, tak snad vydrží víc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?