Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ty Peti, nám to jedno nebylo .. chtěli sme to 25.7- bylo by to přesně rok,co mě požádal o ruku,ale jelikož to bylpátek,šly sme vklidu na 26.7 :-D my jiné datum nechtěli :-D :-D Už se těším na foto v albíčku, půjdu chrnět jsem ko .. jo jinak sme byli s tchýňou na pozdním obědě a bylo to super, vykládali jak se tam měli a dostali sme moc dárečků,že nevím,kam to dám :-D :-D Tak dobrou noc a zítra kdo se vdádá,ikdyž tady nejsou tfuj tfuj tfuj i dnešek už je za nimi Ivka jéje to se těším na fotečky-zase budu plakat chicht
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ono je to jiné, když je to jako u vás...naopak takto jste to měli lepší: říká se do roka a do dne. To já byla požádána o ruku v prosinci 2006, takže to už asi nestihneme :-D Ale 8.8. takovou souvislost v 99% nemá, takže nakonec to podle mne dopadne tak, že si to manželé sice budou dobře pamatovat, ale celkově bude ta svatba asi finančně náročnější apod., protože bude na většinu dodavatelů mnohem větší nárok. U švagrové jsem zažila, že jim na poslední chvíli odřekla kapela 7.7.2007 - někdo je totiž přeplatil. Jdu vkládat fotky. Takto by asi měla být definitivní podoba. Ale nejsem si jistá, zda ta čelenka ladí k té bižu. Ale zas mi aspoň drží na palici. Budu vám vděčná na vaše ohlasy. A omlouvám se za kvalitu i zjev, ale fotila jsem se sama mobilem a po celém dnu nevypadám zrovna svěže. :-D
Odpovědět
uf.. ty Peti,můžu ti říct otevřeně názor? .. tam vté co jsi měla ,jak tě´d prodáváš jsi byla originální.. tato,co máš ve vlasech jsi hodně jemňounká,ale mě se ktomu nelíbí ten náramek a korálky.. samotnou tě to dělá hezkou jemňounkou ta vtěch vlasech , je pěkná se mi líbí,ale dala bych ktomuto nějaký delší korálky s kytičkou,když už vté čelence jsou kyti,ale jemňoučký víš. A na ruku bych nic nedávala,protože když budeš držet kytku ,a na druhé ruce budeš mít "nový" prstýnek x-) nešla bych do řetízku na ruku. A pak až se převlečeš, tak bych si tu bižu dala a sundala čelenku. A máš to vyřešený- použiješ všechno a budeš jiná se vším všudy jak ve svatebním,tak iikdyž se převlečeš ,-) Doufám,že sem tě nenaštvala.. ale měla sem tu čest tě spoznat osobně a tamto na tom obrázku jak máš stáhlý foto .. to není tvůj styl.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, díky za názory, ale jde o to, že mám už určté šaty, takže to bude chtít něco nenápadného - ony jsou už dost samy o sobě vyzdobené. Mám teď nové favority...obrázky jsou v albíčku.
Odpovědět
Ahojky,tak sme s evrátili od známých z baráku jsme grilovali celé odpoeldne a jsem přežraná k prasknutí :-D Tak Pe´tko moc moc moc s emi líbí,jak máš u ní napsnao že je favorit.. ta poslední fotka mám dojem teď ,-) hele to je hrozný začínáš bejt jak já :-D já sem poměnila všechno, co sem měla nakoupené :-D :-D a nebo vymyšlené bylo vše pak jinak :-D a furt sem hledala něco,co by bylo ještě hezčí popř. lepší chichichih :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jsem se po týdnu vrátila z dovolené - odpočatá a spokojená - s přítelem jsme byli pořád spolu - žádný internet, žádná televize, prostě jen my dva - no super ;-) klidně bych ještě týden zůstala, teda, kdyby nebyla v noci tak příšerná zima :-S Napsaly jste toho požehnaně, ale pročetla jsem poctivě ;-) Se mnou těsně před dovolenou začal probírat svatbu i budoucí tchán - nestačila jsem se divit, ale musím říct, že jsem byla fakt příjemně překvapená.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, tak jsme před chvílí dorazili z večeře...byli jsme s našima a mojí babičkou...no a kde jinde než na Žebětínským dvoře - opět nezklamali, bylo to mňam. No a pokud holky některá z vás plánuje svatbu příští rok, tak na to bude tato hospoda ještě ideálnější, protože se tam začíná vzadu přistavovat a bude tam i bowling, wellness a jiné blbiny. zuhur, taky bych brala ještě dovču, ale mám smůlu - už jsem si ji vybrala a zbytek musím vyšetřit na svatbu. Peťule, já jsem normální blázen...dost mi výběr té bižu připomíná výběr šatů. Prostě to, co mám mít na sobě já, je vždy děsně komplikované. Ale už jsem rozhodnutá (budou to ty poslední obrázky). Ale fakt furt nevím tu barvu...bílé nebo krémové perly??? Co myslíte holky vy? Já se sama asi nerozhodnu. V průběhu večera vám sem šupnu košili a kravatu ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě otázečka pro ty, co na výzdobu (jmenovky, apod.) používaly lepidlo. Jakou značku, aby se to nezkroutilo, please?
Odpovědět
Peti: jaké máš šatky? Bílé? S lepidlem bohužel neporadím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, smetanové...do bílé mají daleko, ale do šampaň taky. :-| Jinak přeji pekné pondělí...do víkendu zas tak daleko. :-(
Odpovědět
Peti já bych nebrala bílé perly a pod.. mě v salonu tehdá říkali,neboť manžel chtěl jít ve smetanovým obleku jo.. a já že bílé šaty a paní mi říká ee, bílá strašně řve a vy by ste ho svými šaty úplně zastínila... no a tak sem si našla jednu fotku na beremku, kde stála nevěsta ve smetanovým a vedle ní družička smetanová a druhá v bílých šatech a první co bylo moje oči sklouzly opravdu na tu družičku vtom bílým-místo na nevěstu že. Takže do bílé barvy jako perliček čelenek a pod. bych asi nešla.. ale ta jemňounká čelenečka je vážně nej nej,co jsi měla ze všech kdy vybráno ,-) Jinak ahojky zuhur ;-) kde ste to vlastně byli,že tam byla zima? a kor vnoci :-D jste s emálo zahřívali že chicht a co to dovolená je :-D to si už nepamatuju echt
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, když já mám furt za to, že ty bílé bych pak využila více než ty krémové...že se budou hodit k více hadrám až bych s nima vyrazila třeba do divadla a tak. Myslíš tu čelenku perličky na 3 drátcích? Já chci taky dovčuuuuu! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
stejně do divadla nepůjdeš :-D :-D :-D :-D já bejt tebou,tak si koupím,co s emi líbí a pak t tady prodám a mám klid :-D tady řešíš co na svatbu a ne co potom .. já bych taky brala dovolenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já občas na ples nebo do divadla zajdu...sice je to tak párkrát do roka, ale ano. Do divadla chodíme s maminou. ;-)
Odpovědět
Peti, já bych šla do kombinace smetanové s bílou nebo smetanové. Ale spíš smetanové. Stejně ty černý šatky máš se smetanovou, tak k těm bys to pak mohla nosit... Smetanová je ale lepší se smetanovou, pokud cíleně neděláš kombinaci smetanovo - bílou. Kdyby měl třeba chlap bílou košili a smetanovou kravatu... ale pokud jsem dobře koukala, tak ta košile je taky smetanová... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ale ono to není smetanové, ale krémové...mrkni do alba (poslední fotka soupravy), takže je to dost tmavé oproti smetanové. Sama vidíš, že mé šaty (sice nekvalitní foto) jsou docela světlé. Si asi z toho hodím bo co. :-D
Odpovědět
Peti jsem Ti odepisovala a spadl mi net... takže, odle mě, je to takhle: bílá, pak smetanová(=ivory, smetanová, slonová kost, krémová) a pak champagne. Nejlepší by bylo porovnat to se šatama ... to jsem Ti poradila, co? :-( Ale stejně bych šla spíš tedy do té champagne, než bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty jsou prostě smetanové. Původní W1 byly takové champagne, ale toto je taková "zapraná" bílá. :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D jás e zvás poser* jeslti jsem toto dělala taky tak,tak se divím,že mě nevodstřihli z beremka :-D :-D ikdyž si moc dobře vzpomínám s mojím líčením fotky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já jsem horší...vždyť to pořád říkám, že jsem pacient a patřím do vodmašťovny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ...ta barva je jako na tom obrázku.
Odpovědět
Peti koukej. smetanových odstínů je hafo-od světlejší po nejtmavší.. prostě košile na tvé fotce v albíčku je smetanová a kravata je výraznější . ty šaty cos tady dala nejsou bílé ani šampaň-šampaň bejvá do takové jako by světlé hnědosetanové barvy .. prostě tfuj :-D barva nepopsatelná.. máš bílou,smetanovou a šampaň ... když sem viděla vyfocené silonky moje -chicht na jedné fotce i s botama ,sem nějak stála nebo asi jak mi tam kouše ten podvazek manžel :-D tak sem čučela jak to zářilo,že to vypadalo jako bych měla jak bílé boty,tak bílý samodržky a všechno a ty víš,že bílé nebyli-sami sme je kupovali spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že šampáňo je trošinku i do žluta...prostě jako ten chlast. :-D Ty původní šaty s kytkou na boku (první zamluvené takové byly) - k těm by ladila ta kravata. K těm zamluveným definitivně jde zas ta košile. Já už z toho dostávám pomalu migrénu. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tady je dobré porovnání těch mých šatů...vedle je možné vidět bílé a pak jsou tam i ty asi champagne.
Odpovědět
hele a vidíš ty za něma? ty jsou právě té barvy šampań.. ty v levo jakoby uprostřed vzadu..ber to zleva...bílé ,pak vzádu smetanový a bedle nich o něco tmavší ve předu právě smetanové vzádu zase bilé a vedle nich zase smetanové. Hlavně aby sis nevzala samodržky takové té jako by světlejší tělové barvy- jak mi jedna paní chtěla je vnutit, že si to nevěsty kupují! že smetanový nemívá! :-D a viděla si sama,že je někdo mívá že ,-)
Odpovědět
panebože já ti tady radím a já neviděla rozdíl vmejch šatech- byl podklad bílej s vínovým a smetanovej podklad s vínovým a dokud nedali ty korzety vážně vedle sebe,aby si toho člověk všimnul,já neviděla rozdíl :-D :-D a nevím,co řešíš,když se chceš převlíknout a doufám,že i chlap se ti pak převleče,protože to pak bude vedle tebe jak cizinec,když budeš mít ty černé šaty a on pořád světlou košilu se světlou kravatou ................................................................................................to už si vážně dělám legraci né aby ses toho chytla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť říkám, že tam je srovnání bílé, smetanové a champagne. Hele a se samodržkama mi fakt neraď, když jsme je kupovali spolu...mám je přece tělové :-D Chlap se převlíkat nebude - zhodí max sako. Takže bude ve tmavém obleku a smetanové košili a já budu mít černé šaty, které mají smetanovou stužku a stejné oblemování, takže to bychom mohli ladit.
Odpovědět
Peti, já vím, že máš smetanové šatky, akorát mi nebylo jasné, jakou má barvu ta bižu... ;-) :-D Já mám taky smetanové, tak vím. :-)
Odpovědět
Brnando, byli jsme ve Lhotce u Telče pod stanem - ve dne bylo horko a v noci děsná kosa. Zahřívat jsme se moc navzájem nezahřívali, protože každej byl zalezlej ve svým spacáku a já měla na sobě krom toho asi čtyři vrstvy oblečení - halt otužilá už moc nejsem :-N Jinak tam bylo opravdu nádherně, takže dovča super, jen krátká. Petruszkoo, tos mi udělala velkou radost, my budeme mít hostinu v Žebětínském dvoře příští rok a zrovna tem bowling mi tam trošku chyběl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silvi - aha! :-D Buď může být bílá/krystal nebo krémová/krystal. A já nevím, co k té smetaně je lepší. :-S zuhur, chystají tam toho fakt hafo. Bowling, squash, wellness, bazén...úplně mi bylo líto, že o to příjdeme. Jen nevím, kdy to dorazí...zatím toho postaveného moc nemají, ale pokud bude mírná zima...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?