Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
tak se pak rozhodněte jak chcete ,-) ale já už se nebudu angažovat ;-) když dojde natrix a blanka, tak taky bude veselo ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já chci taky dojít, ale ono je to těžký, když člověk nemá pevnou pracovní dobu. :-S
Odpovědět
já vím,je to těžké...ale to by sis nesměla v životě ani natáhnout budík,aby sis naplánovala ,že vstaneš v pět a ne v devět :-D
Odpovědět
Brni: zítra asi nemůžu... mám nějaký program mimo Brno (jedeme se psama na veterinu a tak) a nevím přesně, jak to bude časově vycházet...
Odpovědět
tak koho mám dneska čekat? :-)
Odpovědět
a nechtěl by někdo se mnou zítra zajít na tu kosmetiku? ceník mám v albíčku příprav daný a mě se tam néce semotné :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zpět od Peti, její video nemělo chybu....jak všichni mlčeli :-D :-D :-D Ještě jednou P. díky za pozvání. A zapomněla jsem ti pochvílit líčení! Svatební i to dnešní, já to vždycky na sebe nějak naplácám....Fakt moc hezké!
Odpovědět
dobré ránko Promítání bylo super, škoda, že jsem neměla víc času. A taky jsem ráda, že jsem poznala Blanku. ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj Holky, tak sem dorazial domů,ty jo jednou za čas jedu trolejákem a jedu dom hodinu :-D místo 20minutek max. Jé Blani co blbneš chicht já byla normálně nalíčená,teda jen očenka a obočí si maluju furt :-D náhodou bych chtěla bejt zase jako ty.. jsi zvyklá na nevýrazný a on ti to moc slučí ,jsi štíhlounká,jemňoučká a ty šaty všera ti suprově seděli! vidíš,toto zas ejá nikdy mít nebudu ,-) A hádej co akorát mám před sebou :-D tent vůj balíček mandlí v čoko. nebo co to přesně je a říkám si mám to otevřít,nemám to otevřít :-D :-D No Silvi, příště u tebe ,v dubnu po svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
Brni: klidně dřív, uděláme pokec u bazénu, bylo to moc fajn :-) mám suprovou zprávu! Oponentka moji práci doporučila k obhajobě a za C (za 2)! :-) :-D :-D :-D Já jsem dneska jako zfetovaná štěstím, měla jsem hroznej strach, že mi to taky vrátí... :-p
Odpovědět
:-D no vidíš ,super, te´d to ještě vobhájit vi´d ,-) musím na poštu a musím jít umejt baráky kuwa se mi néce chicht Jo a holky psala mi ta známá, jeslt dojdeme teda na tu kosmetiku ;-)
Odpovědět
Peti, jo, ještě obhájit... Já dneska určitě nemůžu, za chvíli jedeme do těch Hustopeč na píchanec a tak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, už mi Peťa psala, jak se to včera pěkně vyvedlo. No snad příště...a snad to bude i dřív. ;-) Silvi, tak jsem ráda, že ta práce dobře dopadla. ;-) Mám migrénu, ach jo. :-(
Odpovědět
:-D já nemyslela dneska.. já jdu akorát uemjt ty baráky a věřte mi,že s emi nechce :-D tak prozatím papa
Odpovědět
Děcka to se posere*e.. já mám za chvíli scuka na kafíčko s kamoškou odsud a chtěla vidět foto,jenže manžel má foto v ppráci a te´d mi volal,že nestíhá a tak sem si řekla,že nám tady od napa Hermana zbyli ještě 2dvd co nám dal a tak říkám,jedno jí maximálně dám.. ale hodila sem to do počítače abych se přesvědčila,že tam je obřad a fotky a manžel měl hudbu na hodně hlasito a tak sem to přetrpěla ty bedny a jak sem překlikávala rychle rychle skočilo mi to na konec jako obřadu,když už odcházíme a tam stojí u kameramana paní matrikářka a začala tleskat ,aby roztleskala ty lidi a říká jako pro to štěstí a normálně vedle ní stojí ta švagrová a ona říká té matirkářce "tady není k čemu" já to ještě víc zesílila a pustila si to znova a vážně! ona tam říká,že tady není k čemu! ono těch pííp vod ní je asi vážně málo! Víte co si přeju! aby si to tady všechno přečetla,aby věděla, co všehcno nám kamarádi řekli! a kor tuto náhodu,která mě te´d sere :-D že to vím :-D zavolala sem ještě te´d manželovi do práce a řekla sem mu to a on, "těch pičov*n řekla asi málo" no já to nechci vážně vidět až dojedou ztý dovolený ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, je to prostě dylina. :-D Víš, ono jak se říká "boží mlýny melou pomalu, ale jistě", tak ono to je většinou pravda, tak ju nech, však ona časem uvidí. ;-)
Odpovědět
ahoj holky, pokud mi to dovolíte, ráda bych se k vám přidala, když už jsem patřím bydlištěm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo, jasná věc. ;-)
Odpovědět
petruszkaa: máš vybraný krásný šaty, teda jestli jsou to ty poslední, basora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bethanka, ano jsou. Díky. Nejsou sice nejpohodlnější, ale asi nejlepší, co jsem zkoušela.
Odpovědět
mně se libí, že ti pěkně dělají pas, ty ostatní šaty tak nevynikly. Máš tam asi kostice, že? Ty nejsou zrovna příjemný, ale holt to ten jeden den se nějak bude muset vydržet, já taky nejsem z toho nadšená, ale ty šatky by bez toho vypadaly hrozně a když už je mám a připadám si v nich relativně pěkná, tak to musím vydržet.
Odpovědět
Brni - je to kravka, vypadá tak i od pohledu, jak jsi mi ji včera ukazovala, nic si s ní nedělej. Já radši ani nechci vědět, co si o mě říkají někteří příbuzní (teda spíš některé :-D ), že jsem je nepozvala.....Jsem včera ukazovala doma, jak jsem doběhla tu šalinu (s tím rozepnutým zipem, tak prý tak mám chodit normálně, doma se to líbilo :-D :-D ) Silvi -taky jsem ráda, že už vás znám víc "naživo" ;-) A hlavně gratuluju k "Céčku" ;-) Beth - vítej
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, jak to tu čtu, tak to vypadá, že se srazík vyvedl :-) Zkoukly jste jedno videjko nebo víc? Kolik se vás teda sešlo? Vítám beth ;-)
Odpovědět
Já, Peťa, Silva + svědkyně Peti + 1x pejsek :-D Video jsme zkoukly moje a P. ;-)
Odpovědět
Bethanka ahojky.. . Blani já vím,že s eříká nedej na první dojem,ale u ní by člověknesměl dát na dojem ani p 20letech :-D ikdyž to je valstně smutný a ne k smíchu echt.. Ale kdyby ste mě viděli,jak sem byla napružená ,jak si vyčítala,že sem to slyšela uf..
Odpovědět
Bet a kdy máš svatbu? myslela sem si,že máš něco v albíčku na pokochání a prozatím jen asi vybíráš a přemítáš co koupit co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - jsem si přečetla tu situaci s videem, no tak to je teda extrém, je to kravka a zaslouží si dostat dělo :-D
Odpovědět
ahoj holky, ahoj Beth :-)
Odpovědět
Ahoj Silvi ;-)
Odpovědět
chárlí -to mi vykládej ještě dlouho budu se muset držet ,jak je v pátek uvidím na tom letišti,abych jí to náhodou nedala písemně do ruky! a to všechny prupovídky.... víš co ta paní si musela myslet vo nás vtu chvíli!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?