Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už tu taky jsem....
Odpovědět
petru: tak tos e do toho zase dostaneš rychle.. já na kole jezdit umím, ale kondičku mám taky dost hroznou, co sedím na zadku a furt se učím, nebo sedím u pc, místo, abych se učila... :-N Šatky víš, že máš, že se můžeš převlíct, když už nebudeš chtít být ve svatebních a třeba je ani nevyužiješ. Černá nevadí... aspoň já myslím, že ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, no trošku se na tom klepu jako ratlík, ale baví mě to - musím prostě trénovat. Jinak jsem přidala do alba moje popůlnočky a nově vybranou bižu. Původní čelenka (s vločkama) je na prodej.
Odpovědět
Peti, hlavně, že Tě to baví, zbytek přijde časem. :-) Šatky jsou hezké, elegantní. A ta smetanová nahoře je ještě zjemňuje. jaké normálně nosíš barvy? Nosíš hodně černou?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, černé šatky se smetanovou mašlí jsou hezké a elegantní, rozhodně nejsou jako na pohřeb! A taky to bude změna z bílých do těchto... Ale myslím, že ty svatební nebudeš chtít sundat ani po půlnoci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, to víš, že černá je moje. Černá, bílá, červená a hodně proužky a puntíky můžu. Děkuji za pochvalu. V těch svatebních asi od rána fakt nevydržím, jsou v nich ty lamely a to tlačííí! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké lamely tě tlačí?
Odpovědět
Profilova fotka
ivča, ty co jsou s nimi vyztužené moje svatební šaty. Sice mám pak lepší figuru, ale není to extra pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to mě napadlo, ale nevím kde je v těch šatech máš.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsou tam kde bývají, tj. jak u korzetu. Jenže jak to je vyztužené, tak to tlačí i když šaty jsou zatažené lehce. Nejsem totiž nahoře dost vyvinutá a lezou mi žebra, takže mě to tlačí do těch žeber. Ale to dělaly všechny vyztužené šaty. Ale jsem ráda, že jsem si konečně vybrala a měnit to nehodlám. Pro krásu se musí trpět. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...Peťula nám přidala fotky, super.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to mě nenapadlo že může být vyztužený i ten korzet! Já mám jen obruče ve spodničce... Taky nejsem vyvinutá, ale budu mít takovou bezva podprdu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmm, fotky přibyly a nic nám nenapíše??? :-( Ale ten účes měla fakt krásný!!!! Ta kadeřnice musí být hrozně šikovná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ivčo, některé šaty jsou právě vyztužené a není to moc pohodlné, ale zas to udělá pěkný pas. Jak už jsem psala - pro krásu se musí trpět.
Odpovědět
ivi: bezva podprdu, jo? :-) :-D Peti: já jsem si to myslela, že normálně hodně nosíš černou, takže Tě tak všichni znají a nikomu to nebude divné :-) ;-) Na to se vykašli. A kdyžtak, Iva Fruhlingová se vdávala v včerných a v Japonsku je barva nevěst černá a pohřeb v bílé... kdyby měl někdo nějaký problém! Ty se musíš cítit dobře. Šaty jsou nádherné, elegantní a určitě Ti moc sluší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ale Iva Fruhlingová se taky za půl roku po svatbě rozváděla!!! :-D
Odpovědět
Peti a myslíš, že to bylo těma šatama? A navíc, Ty máš černé jako popůlnočky, tak i kdyby to byla šatama, tak pro tebe to neplatí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: JJ, bezva podprdu :-D Peti: Tak budeš krásná nevěsta a po půlnoci už krásná paní, hmm?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad se hned nerozvedeme, šatama to asi nebude. Ale musela jsem si rýpnout. :-D Silvi, ty jsi přes ty pejsky...kdybys v nějakým zveráku někde v Brně viděla sponku, kterou jsem teď šupla do alba, tak mi prosím dej vědět, thanks. ;-)
Odpovědět
Peti ale já nejsem přes sponkový hafíky... ;-) Zkus zajít do bižu nebo tak, jestli to není normální sponka, ale malé velikosti, myslím, že tam to seženeš spíš, než ve zveráči. Kde jsi to našla na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, já vím, že tvoji hafini nic takového nenosí a nejsou na to stavění, ale třeba jestli jsi něco nezahlédla, když jim kupuješ mlsku. Ve bižu nic takového nemají, to už jsem zkoušela. Na netu to mají v luxurydog, ale tam za to chtějí 600 a to za to teda nedááám!
Odpovědět
no tedá jak můžete si myslet,že se na vás vykašlu :-D :-D :-D já snad ani dovolenou nemám :-D v neděli sme vše stěhovali pryč z hospody, dojeli sme až večer,v pondělí sme byli s rodičema a se svědkama v hospůdce,dovezl nám ty fotky fotograf,což ste měli foto tady dřív,než je někdo viděl z rodiny ,-) ,odpo sme vraceli věci onlečení a pod. v úterý tady ještě byla teta a ve středu už odjela a já ani envím,jak sme se dneska dostali je čtvrtku,jak to utíká a my doma nic neděláme :-D moje teta z červenýho kostelce už taky odjela :-D takže by s emohla dohnat svatební noc :-D jinak každý den brečím nad tím naším videem,protože je to tak nádherný! a kdo ho viděl,i chlapy sami uznai,že mají cod ělat ,aby neřvaly,jak ten fotograf to vážně profesionálně udělal a krásně! chodíváme pozdě docela chrnět a pak ráno nevíme co dřív že ,-) tak jak s emáte všichni? čtu,že Peťa se snaží jezdit na kole :-D ,že ste si koupili šaty,ikdyž taky si myslím,že je nedáte ze sebe dolů,i já to vydržela a užívala si ,ikdyž sem si furt tahala korzet nahoru :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj Peti, to je dost, že se taky ozveš :-) A co hospoda? Splnili co slibovali?
Odpovědět
co máš na mysli stou hospodou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám blíží víkend, jupííí. Ale ten můj bude asi vopruz, protože jedeme k tchýni, takže tam buď zdechnu nudou nebo od nas****. Taky mě docela štve můj milý. Mám pocit, že tu svatbu chystám úplně sama a asi jen pro sebe. Jinak už mám všechny oznamka nachystaná na rozeslání. Musím hupnout na poštu. Nakonec mi zbyla jen 3, což jsem čučela. Peti, šatky mám jen do rezervy (mrkni do albíčka - jsou takové pohřební). Taky chci zůstat ve svatebních a tyto si nechám třeba na plesy apod. Hele a co kapela? Co hráli a tak? Furt nevím, jak to vyřešit s prvním tancem. U nich si nějak nemůžu vybrat. Jinak mám pro hafinku první ozdobičku. Je to maličká látková růžička na stužce, tak jí to dám na krk. A dokonce ji měli v šampáňo barvě. Koupila jsem ji v bižu v Tescu v Kr. Poli. Na hlavu do culíku ji dám buď bílou froté gumku nebo zkusím sehat výstavní mašli ve světlé barvě. Na štrasovou sponku jsem už rezignovala. Musím vám ji vyfotit s tou kytičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevím, zda jsem to psala i sem nebo do zářijovek, ale mám vybranou novou bižu. Co na to říkáte (je v albu)??? Původní korunka s vločkama je na prodej. Mám ale strach, že ta nová bižu - ty náušnice budou tahat ušiska.
Odpovědět
Ta nová bižu je moc krásná! a ktěm šatům by se taky hodila ,-) ho´d to na bazar určo to prodáš rychle ,-) nabídni ktomu aji paragon a uvidíš ,-) a mě se ty šaty líběj... tak sem musela ráno jed na veterinu-betynce řezaly nohu jéé to byl řev-ta viváděla! aji s e strachy počůrala a já smrděla celá od lulánek jak pras emusela sem jít do sprchy a vyprat oblečení,te´d chuděra spí,jak byla unavená..ani nejedla.
Odpovědět
Profilova fotka
V bazáču ji mám, ale furt nic, chjo. A díky za pochvalu. Bettynce velkou pusinu a ať ji to bebíčko nebolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám objednáno pro hafinku výstavní smetanovou mašličku se stříbrnými perličkami na culíček. Pro jistotu 2 kusy. Nebo mám vzít 3?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ty seš trdo Pe´tul,ve finále na tu mašlu zapomeneš :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?