Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ne, nezapomenu. Musíme ji taky trochu vystrojit, když tam bude s náma.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak co ta kapela (jak jsem se ptala na předchozí stránce)?
Odpovědět
Peti, taky bych chtěla mít sebou i pejsky, ale s tolika by to bylo složitý... :-( Ale na fotkách budou! To už mám s paní fotografkou domluvený. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvi, s takovou smeckou je to tezky. To ja lapnu to moje 2,6 kg stesticko pod pazi a jde se. Ja jen doufam, ze se na te veselce nepoblije, jak ji tam asi budou vsichni krmit kdecim, chjo.
Odpovědět
petru: no jo, místo svatební kytice :-D naše štěňátko pětiměsíční má 8,3 kg. :-)
Odpovědět
jejda promiň..asi sem to nějak přejela očima hi stou kapelou... můžu ti říct,že každej byl v řiti ztý slečny-ta když otevřela hubajznu aji můj brácha říkal "já sem ztý zpěvačky hotovej" :-D byli úžasní! dojeli ve tři,začali hrát v půl patý , nám ten první tanec úplně skvěle udělali! až na manžela,který to kazil že :-D že sem zněho byla v řiti já :-D Ve finále karaoke se ujalo jak něco! mě topřipadalo jak na koncertu chvílema.. všici stály před něma,někdo zpíval a každej poslouchal toho dotyčnýho a nebo s esmál že :-D no a skončilo se se zpěvem mezi 2-3 nějak tak,poslední tanec se mnou slečna zpěvačka oplakala :-D a takže od čtyř do třechdo rána budu počítat-- hráli +-11hodin .. samo že přestávky atd a ještě aji tančili na place s lidima!!!!! to bylo neúžasnější!! slečna chtěla 2200kč- dali sme jí 2800-my neměli u sebe peníze a to sme tam dostali jako darem,tak sme jim to tam dali a pan Š. chtěl 3400 nějak tak přes 3tis. si to přesně nepamatuju a dali sme mu 4tis. takže ikdyž sme jim dali skoro o 1tis. více,pořád to byla nejúžasnější cena!za 10hodin jejich pobytu na svatbě! oni se bavyli, byli milý dokonce při vypouštění toho lampiónu asistovali a moc se jim to líbilo a jak sem už někde řekla,že manžel bude v lednu slavit 30tiny, to bude jak druhá svatba :-D tak určitě to budou oni,kdo tam bude hrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: Nemáme ti te´d už vykat, když už jseš ta "paní" a my ještě slečny???? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D no jasně a klečet u toho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už padám na kolena!!!!! :-D :-D :-D A co jinak, užíváš si to? Počkat, vy nejste na žádné dovolené?????
Odpovědět
ne na vykání si nepotrpím a nikdy nepotrpěla,jo pokud mě někdo nenasere,tak se pak neznám :-D a bude mi vykat do posledního výdechu života chichi jen se bojím,co bude až se vdáte i vy,jasně já mám hektický týden po svatbě a před svatbou,že člověk lítá jak trotl ,ale mám tady nové známé a nerada bych o ně přišla hlavně né o ty,co sem měla možnost se sněma vidět a spoznat osobně ;-) no aještě pár novinek Tak sme dneska byli zase na veter. a pan doktor dneska vytáhnul osynu betyně z vrchu z tlapky a tak velkou! že sme na to všici čuměli jak trotli. ta se zase polulala strachy,ale už ej to venku celý a dostali sme antibiotika dom a musíem převazovat a v úterý deme na kontrolu. Včera sme byli u pavla-svědek Víti a den předtím u dany a co sem se zase dozvěděla,ta jana je vážně kráva, ona si neuvědomuje ani, že nám to lidi řeknou! Napřed držkovala doma -"tady se jako vyzouvá jo? no natálko ty se nevyzouvej" pak na obřadu,když oddávající řek "berete si přítomnou slečnu ... a ona "že jakou slečnu" pak při focení ... "vy ste sestra? " optal se fotograf... "ne ,ani švagrová ne." pak při jídle na hostině držkovala,že si asi zajede koupit do tesca nějakej zákusek!protože na stole -né naší chybou ale nevšimli sme si toho ani,že tam chybí ještě pohádky dvě,které tam měli bejt rozkrájený. no a ve finále,když dostala dort do ruky,tak řekal že smrdí zatuchlinou- a jen na dortu byla chybička ta,že krém byl maličko cítit pudinkem-práškem,ale to s eztratilo. když donešli guláš, tak se Jana rozkřikla na celé kolo,že ona si vybrala poslední maso z guláše a že teda ostatní mají smůlu. No a ve finále svojí nasraností skazila zbytek dne jak nám,tak natálce,protože ju donutila k odjezdu a přitom mohla bejt u tchýně-babičky, takže se ani tchán se mnou nebavil pak natož aby s ebavili ostatní. Super ne? to sem se vážně dostala do super rodiny,
Odpovědět
Profilova fotka
A je kráva nebo co????? ]-( ]-( ]-( Tu dostat do ruky, tak se neznám!!!!!
Odpovědět
spíše sme to oba dva smanželem čekali od jejího muže, ale i ten se usmíval na fotkách úplně bez problému, i s neteří byli skvělý a to ještě měla kecy na moje šaty,protože jsem je neměla bílé a nechtěla sem,aby měla malá bílé šatečky,protože takové,které vybírala,byli hrozný -šíleně načančaný a prostě tfuj a ty co vybrala na konec byli přesně můj styla Natalince hrozně slušeli!a ona tam ještě před našema známýma pronesla, že zaplatili malé šaty ,tak s enemůžeme divit, že nám jako svatební dar dali to co dali -dala nám roztrženou vejpůl tisícovku do obálky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooojky holky, tak už je pátek a odpoledne valíme ke tchýni, chjooo. Včera jsem odeslala poštou všechny oznamka, tak snad tu svatbu nebudeme po víkendu rušit. :-D Potřebovala bych kontakt na někoho, kdo dělá vývazky, nemáte tip? Please!!! Peti, je to fakt kráva, to neřeš. Tak jsem ráda, že kapela je super. Hele a co hráli za repertoár? Já furt nevím jestli mi vůbec kápnou něčím do noty - já mám dost vyhraněný vkus. Ale zajímá mě ten tvůj lampion. A neboj o nové známé nepříjdeš. Já už se těším až zas vyrazíme na kafčo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: Já budu mít vývazky od Anety z Ivančic i kytky, je milá, šikovná a levná, chceš kontakt do IP? Druhá Peti: šaty jsi měla moc krásné, je to příjemná změna v té záplavě bílých a moc ti slušely!!! Takovou kačenu aby člověk hledal, fakt!!! Nenech si pokazit zážitky, na fotkách jste vypadali šťastní, tak ať vám to tak vydrží a nějaká kráva ti to přece nemůže pokazit! (normálně jsem z toho rozčilená a ani ji neznám... :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo a posílá i na dobírku? Zas kvůli pár vývazkům by se mi tam nechtělo jezdit, takže kupuju vše na netu nebo v Brně tam, kde se dobře parkuje :-D Kolik si bere za 1 kousek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, to by ses musela zeptat, bere si 5,-, ale má je moc hezké a barvu udělá jakou chceš... Zkus se zeptat a uvidíš....
Odpovědět
Profilova fotka
peti: IP
Odpovědět
tak další věci ze svatby jsou prodané uf mě s epo nich bude stýskat :-( x-) Peťule až budete mít po svatbě ,lapneme noťas a půjdeme na kafčo,nebo klidně knám to je fuk a musíme s ejuknut na dvd :-D repertoár ber to tak,že kdyby měli hrát třeba metál,tak asi by ostatní čuměli ,99% na tvé svatbě by zíralo co to je zač že :-D co vlastně máš ty za repertoár..
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, díky - poptám se. Peti, já metal nemusím, ale spíš něco víc současnějšího by bodlo. Tak snad mě překvapí. Škoda, že jsi měla úplně jinou barvu svatby než já...to bych si to od tebe vše koupila. Na kafe budeme muset zajít i dřív...budeš mi muset ještě dát nějaké instrukce co a jak ;-)
Odpovědět
:-D jo a já bych pak plakala,že bych to viděla u tebe ne ani rana :-D :-D :-D :-D chichcichihi zpívají a hrají všechno-my sme byli na české písničky hodně a hodně chlapy zpívali kabáty :-D no a děti zase pohádky atd.. jsou prostě od všeho něco,nemusíš se bát.. ale na první tanec si vyber písničku a spoj se s ďáblem přes icq abys věděla,jeslti to má nebonemá a pod.
Odpovědět
ti brni, já chci takyvidět dvd.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brni - bude promítání, či co? :-D Ivi - kurňa tobě se to ale fest krátí, co???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda! Přijdeš jednou za uherský rok, abys mi řekla tohle??? :-D Na promítání si taky rezervuju lístek..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo no jasně, taková podpora je přeci třeba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti to podporuje, když už máš vše za sebou!!! x-) Za týden touhle dobou už budu paní - asi se půjdu opít!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska? Kam chodíváš? No a co vůbec taková rozlučka? Budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
No, dneska určitě nee, jsem zítra zase ještě v práci :-( A opíjím se většinou doma, je to pohodlné... :-D Rozlučka už proběhla minulý pátek, byli jsme v Hradčanech a byl to vééélikýýýý večíííírek.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vykroutila z navstevy tchyne a budu o vikendu pekne lenosit. Pritel jel sam. Dost se diky pripravam hadame, tak si od sebe aspon odpocineme. Tak to ja dnes asi trosku popiju - s mamkou:-)
Odpovědět
Petruszkaa - nemáš obřad náhodou v Brně-Líšni na zámečku jako já??? Moc sem nepíšu, spíš chytámj postřehy a inspiraci...
Odpovědět
Profilova fotka
peti: To ti moc úpřímně závidím, mě to zatím nikdy nevyšlo a musela jsem tam.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?