Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
To je tím horkem... Taky sem byla ve Vaňkovce a koupila si trička, jedno má velký výstřih, druhé je zas takové neforemné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, nechala jsem se ukecat mým nastávajícím, že prý toto je mnohem hezčí...ale teď si říkám, že jsem měla dát na svůj výběr. Ti chlapi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň se mu budeš líbit víc než v tom, co sis chtěla koupit :-) To je taky pozitivní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale cítím se jako d... :-D Přidány dvě fotky po koncertě...snad mi to hned nesmažou, když nejsou svatební :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, ty sis toho přítele jenom překopírovala a vyměnila mu tričko, že jo! On se tváří úpně přesně jako na na LP v Brně :-D Ty přetím ti taky nesmázli, tak třeba to už ty trapné razie přešly... Já sem si taky psa vyfotila se svatebníma věcma, aby mi tam zůstal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, on se fakt furt tváří na těch fotkách stejně - na všech, co máme. A taky by se někdy mohl usmát. Hele, to je dobrý nápad, jak sem dostat tu moju hafinu. :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, koukala jsem do tvého albíčka...konečně někdo, komu můžu pochválit svatební boty ;-) ...když máme tu stejnou značku. :-D Pejsek tam je úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pardon za naruseni diskuse:-) ale nejak nemuzu najit tema ohledne dobrych/vyzkousenych kvetinarstvi v brne, muzete mi pls poradit a nebo me nekam na naky to tema vykazat?:-) dikec!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jj, ty máš ty stříbrné, tyhle jsou asi o dva cenťáčky nižší, jinak stejný typ... Jsou bezva, už sem je měla dvakrát ve městě, aby se rozšláply :-) Taky to byla morda, ho přemluvit, aby zůstal stát na tom balkóně a vykašlal se na ty zvuky z dola :-) Stejně s ho jenom překopírovala, to není možné, aby se někdo tvářil na všech fotkách naprosto stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninouche: http://www.beremese.cz/forum/show.php... (tohle mi ale nějak blbne, uvidíš) http://www.beremese.cz/forum/show.php... nebo http://www.beremese.cz/forum/show.php... Taky sem četla, že je dobré na Merhautce a obě na Křenové... A kamarádka mi radila v Bohunicích někde jak je ul. Spodní, jenom maličké květinářství v rodinném domku, že ta paní je tam výborná a sežene ti co chceš za dost dobrý peníz... ;-)
Odpovědět
když to je těžký květinářtsví by se neudrželi nad vodou,kdyby svým způsobem každý nebylo dobrý ,- ) Já si třeba růže nakoupím ve voneklu sama,protože tam růže i s DPH stojí 22kč a jelikož na výzdobu stolu-na dvě kytky, na kytky pro maminky+3 kytičky pro malé družičky+ pro mě na kytku a ještě do vlasů kyti budu potřebovat +-50 růží ,asi bych s ev květinářství nedoplatila ;-) kde růže stojí od 45-9 korun do 80 ,-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jo, záleží co chceš, pokud něco složitého, tak bych šla radši do květinářství, ale já zas nejsem ten typ, co by musel mít výběr z 8 odstínů rudých růži apod. Tam ti pak ta růže vyjde na 80kč + 200 příplatek jenom za to, že je to svatební vazba...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak já už mám svatbu bohužel dávno za sebou, ale nedá mi to a stále na beremese nakukuji, asi nostalgie ;-) Ke květinářsví - nedám dopustit na - Květiny -Petr Matuška, na Horové- navázali mi krásnou kytku a i cenově byla dostupná! Pan majitel je velmi milý a ochotný a ikdyž jsem přišla bez představy o kytce, dokázal mi vybrat krásnou vazbu! Vřele doporučuji! x-) Jinak všem nevěstám přeji krásnou svatbu! x-)
Odpovědět
Ivčo.. já mám totiž známé v květinářství a ikdyž jedna znich má svatbu ve stejný den ,jen v 11 na Petrově,takže ju ani neuvidím a druhá,ikdyž je na mateřské te´d čerstvě měsíc,tak že nám oboum ty kytky udělá :-D jiank vážně holky na tom nic není si to uvázat doma.Pokud teda nechcete něco složitého že.. no což pár listů a zeleně taky koupím vtom voneklu a pár m.stuhy koupíte všude ve švadlenkářství a pod. a jinak korsáž si maxim. necháte uvázat ;-)
Odpovědět
Te´d sem dodělala něco na svatbu hodím foto do albíčka ,-) tak mmnt a potřebuju poradit.. na košíčky jsem nalepovala papír.. uvidítena fotu a nějaksi se to moc krabatí, co stím? aby to tak blbě nevypadalo ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kytky chci od Lucky...květinářství Lucie na Lesné, je šikovná a ceny se mi zdají ok. Prcku, já si právě říkala, že ty botky vynosím i jindy a není tam ten podpatek tak šíleně vysoký, takže se to dá. Nemohla jsem je v té stříbrné nikde sehnat, všude měli jen zlaté nebo černé, tak jsem je nakonec objednala z Otta. Překopírovaný můj nastávající fakt není...asi se tak divně tváří, že to fotil sám, tak nahodí pozu a je rád, že tam máme celé hlavy. Pejsáček je fakt klááásný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
panenko, tady to není je pro chystající se nevěsty, ale pro ty, co už do toho praštily. Však to je Brno a okolí a ne nějaký termín. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám botky z Otta, nesnáším boty do špičky, tyhle se mi hrozně líbily už od začátku... Ty srříbrné sem taky zvažovala :-) Brni, hoť to sem, něco vymyslíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, já vím, že smetanové, co máš ty, by se víc hodily, ale zas by mi k nim potom nic nešlo, tak proto jsem brala tyto. Byla jsem zoufalá, když je nikde neměli, tak jsem si zkusila ty černé přímo v Tamarisu a pak jsem šla s velikostí přímo na jistotu. ;-)
Odpovědět
Peti to si měla super,že sis je vyzkoušela a pak šla rovnou na 100% že sis je mohla objednat.. tož holky jukněte na ten papír,jak je lepený na tom košíčku, já sem to lepila jemně, tenkou vrstvou,dokonce jsem si tu vrstvu pak nanášela štětečkem a i přesto je to vidět asi ten papír by chtěl bejt silnejší nebo já nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží jaké máš oblečení, stříbrná je dobrá barva, smetanové jsou takové obyč, stříbrná je elegantnější :-) Já sem to riskla hned... První boty ze zásilkového obchodu :-) Přísahla bych, že boty jsou věc, kterou si musíš zkusit, aby ti sedla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa, to máš sice pravdu, ale většinou tady řešíte tu přípravu! :-) Já jsem se už přesunula na Modrého koníka a sem už chodím jen okukovat krásné nevěsty! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: fakt mooooc krásnej účes - moc ti to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panenka: náhodou rady někoho, kdo už to zažil a řešil jsou taky potřeba! Kdyby sem nechodily holky, co už mají svatbu za sebou, tak se my chystačky nic nedozvíme, protože ty největší vychytávky víš až s křížkem po funuse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prcek: to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem fakt magor!!!!!!!!!!!! Svatbu jsme začali chystat v květnu a už skoro všechno máme a já jsem dneska propadla panice, že je všechno špatně a že jsou lepší šaty, lepší kytky, lepší dekorace a všechno :-p 8-( Asi se budu muset přestat dívat na Net....
Odpovědět
Profilova fotka
Maly prcek - no to máš taky pravdu! Ale mě někdy příjde, že za tři roky se všechno kolem přípravy svatby posunulo strašně dopředu - je víc možností sehnat všelijaké doplňky, šaty jsou stále krásnější a krásnější, prostě mi příjde, že moje svatba už je pravěk! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
panenko, hlavně, že jste štastní, zdraví a vždyť ono o nic jiného stejně nejde. My tady poslední dobou ani moc o svatbách netlacháme...to je vždy jen tak na okraj. ;-)
Odpovědět
janoushek.. jé děkuji moc se červenám hihi no to mi povídej ,víš kolik věcí jsem už obměnila :-D :-D právě sem denska udělala jeden košíček a zjsitila sem,že musím mít jen blbý jiný lepidlo ,aby s emi to nekrabatilo ten papír, který lepím na košík ,-) vidíš lepidlo a já ztoho byla vedle hihi Taky furt sem zháněla kadeřníka, furt si říkám,jde to líp? je ještě hezčí? může to bejt na mě hezčí? co když tytto nebudou sedět ? atd atd atd a takto se sama sebe nervuju ,-) Nesmíš to takto brát musíš říkat si.. toto s emi líbí a ne abys proseděla celé dopoledne každý skoro den u počítače jak já a byla ztoho všeho vřiti :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?