Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • To je tím horkem... Taky sem byla ve Vaňkovce a koupila si trička, jedno má velký výstřih, druhé je zas takové neforemné... 🙂

• Prcku, nechala jsem se ukecat mým nastávajícím, že prý toto je mnohem hezčí...ale teď si říkám, že jsem měla dát na svůj výběr. Ti chlapi... 😃

• Aspoň se mu budeš líbit víc než v tom, co sis chtěla koupit 🙂 To je taky pozitivní 🙂

• Sponzor fóra
  • Ale cítím se jako d... 😃 Přidány dvě fotky po koncertě...snad mi to hned nesmažou, když nejsou svatební 😃

• Ty jo, ty sis toho přítele jenom překopírovala a vyměnila mu tričko, že jo! On se tváří úpně přesně jako na na LP v Brně 😃
    Ty přetím ti taky nesmázli, tak třeba to už ty trapné razie přešly... Já sem si taky psa vyfotila se svatebníma věcma, aby mi tam zůstal 😉

• Já nevím, on se fakt furt tváří na těch fotkách stejně - na všech, co máme. A taky by se někdy mohl usmát. Hele, to je dobrý nápad, jak sem dostat tu moju hafinu. 😃

• 😃 😃 😃 😃

• Jeee, koukala jsem do tvého albíčka...konečně někdo, komu můžu pochválit svatební boty 😉 ...když máme tu stejnou značku. 😃 Pejsek tam je úžasný.

• holky, pardon za naruseni diskuse🙂 ale nejak nemuzu najit tema ohledne dobrych/vyzkousenych kvetinarstvi v brne, muzete mi pls poradit a nebo me nekam na naky to tema vykazat?🙂 dikec!

• Peti, jj, ty máš ty stříbrné, tyhle jsou asi o dva cenťáčky nižší, jinak stejný typ... Jsou bezva, už sem je měla dvakrát ve městě, aby se rozšláply 🙂

Taky to byla morda, ho přemluvit, aby zůstal stát na tom balkóně a vykašlal se na ty zvuky z dola 🙂

Stejně s ho jenom překopírovala, to není možné, aby se někdo tvářil na všech fotkách naprosto stejně 🙂

• ninouche: http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=11290&vSearchOffset=0&q=Kv%ECtin%E1%F8stv%ED+Brno (tohle mi ale nějak blbne, uvidíš)
    http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=24194&vGroupOffset=480
    nebo http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=15117&vGroupOffset=0&vOffset=0

Taky sem četla, že je dobré na Merhautce a obě na Křenové... A kamarádka mi radila v Bohunicích někde jak je ul. Spodní, jenom maličké květinářství v rodinném domku, že ta paní je tam výborná a sežene ti co chceš za dost dobrý peníz... 😉

• když to je těžký květinářtsví by se neudrželi nad vodou,kdyby svým způsobem každý nebylo dobrý ,- )
    Já si třeba růže nakoupím ve voneklu sama,protože tam růže i s DPH stojí 22kč a jelikož na výzdobu stolu-na dvě kytky, na kytky pro maminky+3 kytičky pro malé družičky+ pro mě na kytku a ještě do vlasů kyti budu potřebovat +-50 růží ,asi bych s ev květinářství nedoplatila 😉 kde růže stojí od 45-9 korun do 80 ,-)

• To jo, záleží co chceš, pokud něco složitého, tak bych šla radši do květinářství, ale já zas nejsem ten typ, co by musel mít výběr z 8 odstínů rudých růži apod. Tam ti pak ta růže vyjde na 80kč + 200 příplatek jenom za to, že je to svatební vazba...

• Nazdárek,
    tak já už mám svatbu bohužel dávno za sebou, ale nedá mi to a stále na beremese nakukuji, asi nostalgie 😉
    Ke květinářsví - nedám dopustit na - Květiny -Petr Matuška, na Horové- navázali mi krásnou kytku a i cenově byla dostupná! Pan majitel je velmi milý a ochotný a ikdyž jsem přišla bez představy o kytce, dokázal mi vybrat krásnou vazbu! Vřele doporučuji! 😵
    Jinak všem nevěstám přeji krásnou svatbu! 😵

• Ivčo.. já mám totiž známé v květinářství a ikdyž jedna znich má svatbu ve stejný den ,jen v 11 na Petrově,takže ju ani neuvidím a druhá,ikdyž je na mateřské te´d čerstvě měsíc,tak že nám oboum ty kytky udělá 😃 jiank vážně holky na tom nic není si to uvázat doma.Pokud teda nechcete něco složitého že.. no což pár listů a zeleně taky koupím vtom voneklu a pár m.stuhy koupíte všude ve švadlenkářství a pod. a jinak korsáž si maxim. necháte uvázat 😉

• Sponzor fóra
  • Te´d sem dodělala něco na svatbu hodím foto do albíčka ,-) tak mmnt a potřebuju poradit.. na košíčky jsem nalepovala papír.. uvidítena fotu a nějaksi se to moc krabatí, co stím? aby to tak blbě nevypadalo ,-)

• Kytky chci od Lucky...květinářství Lucie na Lesné, je šikovná a ceny se mi zdají ok.

Prcku, já si právě říkala, že ty botky vynosím i jindy a není tam ten podpatek tak šíleně vysoký, takže se to dá. Nemohla jsem je v té stříbrné nikde sehnat, všude měli jen zlaté nebo černé, tak jsem je nakonec objednala z Otta. Překopírovaný můj nastávající fakt není...asi se tak divně tváří, že to fotil sám, tak nahodí pozu a je rád, že tam máme celé hlavy. Pejsáček je fakt klááásný. 😉

• panenko, tady to není je pro chystající se nevěsty, ale pro ty, co už do toho praštily. Však to je Brno a okolí a ne nějaký termín. 😉

• Taky mám botky z Otta, nesnáším boty do špičky, tyhle se mi hrozně líbily už od začátku... Ty srříbrné sem taky zvažovala 🙂

Brni, hoť to sem, něco vymyslíme 😉

• Prcku, já vím, že smetanové, co máš ty, by se víc hodily, ale zas by mi k nim potom nic nešlo, tak proto jsem brala tyto. Byla jsem zoufalá, když je nikde neměli, tak jsem si zkusila ty černé přímo v Tamarisu a pak jsem šla s velikostí přímo na jistotu. 😉

• Peti to si měla super,že sis je vyzkoušela a pak šla rovnou na 100% že sis je mohla objednat..

tož holky jukněte na ten papír,jak je lepený na tom košíčku, já sem to lepila jemně, tenkou vrstvou,dokonce jsem si tu vrstvu pak nanášela štětečkem a i přesto je to vidět asi ten papír by chtěl bejt silnejší nebo já nevím..

• Záleží jaké máš oblečení, stříbrná je dobrá barva, smetanové jsou takové obyč, stříbrná je elegantnější 🙂 Já sem to riskla hned... První boty ze zásilkového obchodu 🙂 Přísahla bych, že boty jsou věc, kterou si musíš zkusit, aby ti sedla 😃

• Petruszkaa, to máš sice pravdu, ale většinou tady řešíte tu přípravu! 🙂 Já jsem se už přesunula na Modrého koníka a sem už chodím jen okukovat krásné nevěsty! 🙂

• Brni: fakt mooooc krásnej účes - moc ti to sluší 😉

• Panenka: náhodou rady někoho, kdo už to zažil a řešil jsou taky potřeba! Kdyby sem nechodily holky, co už mají svatbu za sebou, tak se my chystačky nic nedozvíme, protože ty největší vychytávky víš až s křížkem po funuse 🙂

• prcek: to je fakt 😃

• Holky já jsem fakt magor!!!!!!!!!!!! Svatbu jsme začali chystat v květnu a už skoro všechno máme a já jsem dneska propadla panice, že je všechno špatně a že jsou lepší šaty, lepší kytky, lepší dekorace a všechno 😛 😦

Asi se budu muset přestat dívat na Net....

• Maly prcek - no to máš taky pravdu! Ale mě někdy příjde, že za tři roky se všechno kolem přípravy svatby posunulo strašně dopředu - je víc možností sehnat všelijaké doplňky, šaty jsou stále krásnější a krásnější, prostě mi příjde, že moje svatba už je pravěk! 😃

• panenko, hlavně, že jste štastní, zdraví a vždyť ono o nic jiného stejně nejde. My tady poslední dobou ani moc o svatbách netlacháme...to je vždy jen tak na okraj. 😉

• janoushek.. jé děkuji moc se červenám hihi

no to mi povídej ,víš kolik věcí jsem už obměnila 😃 😃

právě sem denska udělala jeden košíček a zjsitila sem,že musím mít jen blbý jiný lepidlo ,aby s emi to nekrabatilo ten papír, který lepím na košík ,-) vidíš lepidlo a já ztoho byla vedle hihi
    Taky furt sem zháněla kadeřníka, furt si říkám,jde to líp? je ještě hezčí? může to bejt na mě hezčí? co když tytto nebudou sedět ? atd atd atd a takto se sama sebe nervuju ,-)

Nesmíš to takto brát musíš říkat si.. toto s emi líbí a ne abys proseděla celé dopoledne každý skoro den u počítače jak já a byla ztoho všeho vřiti 😃 😃 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Evžen
    Praha
    Špičková kvalita, letecké záběry, cena za celý den ~10 000 Kč.
    Vkusné a nepřehnané svatební fotografie od mladé vystudované fotografky z Prahy.
    Ahoj, jsem Káťa a fotím svatby!
    Nejčastěji mě potkáte v Brně, Zlíně a nebo na Vsetíně, ale fotit jezdím třeba i do Turecka Rakouska nebo kamkoliv!
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů