Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahoj holky, nebyla dneska některá si dělat oznámko ve firmě Česká reprografická na KOpečné? A4 na pauzák???
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Blani, kdy spíš??? :-D
Odpovědět
hihihihihi no jo aurinko kolem 11hod. jsem tam dojela hihihi ty smě poznala? bla sem nenamalovaná, spocená jak myš, unavená jak pes a ještě jak blb nakupovala pro tři lidi co chtěli vzít a sobě si koupila půlku věcí,protože sem na to zapoměla,co sem chtěla :-D měla sem na očích sluneční brýle,ale oni se na mě lidi tak blbě dívali a všici brejle na hlavě,tak sem to zdělala a koukala sem s e do země a šla jen proto,co sem potřebovala a vduchu s etěšila až dojdu dom a dám si sprchu a hlavně umeju ty vlasy :-D :-D :-D a vůbec jak jsi na mě došla? :-D chárlí.. mě jé já sem chtěla napsat.. mě manžel taky barví.. a on je to ještě přítel :-D teda mě už dneska hrabe. .ale vytahuje mi melír z čepice hi No,ale naposledy sis mohla přečíst,jak sem dopadla že .. viz prací prášek ;-) malyprcek- ani nemluv , já tam volala 2! přehodila sem si to o hodinu později. Dojdu tam,slečna že jestli můžu počkat měla rozdělanou paní +-15min. sem seděla , kecala sněma, zdála s emi holčina v poho,pak sem si sedla já a ona mi hlásí.. no víte, já mám dovolenou vtu dobu,ikdyž sem mělabýt tady,ale já tady sem sama, takže jsem vám domluvila kamarádku ,která sice teda je až v kr.poli,ale ona je tak šikovná .. atd atd atd ..furt s emi hrabala ve vlasech , problém je ten,že to má strašně hustý a já se těšila,že s emi to už nějak ostříhá!ksakru a co sem tam strívila půl hodiny jen tak sezením, na 11došla paní další a já na ní koukala, jako teda že mi ani nic dělat nebude? Já sem letěla jak idiot,abych to stihlana půl 11!půl hodiny tam sedím jak blb a pak se dozvím,že mám jít jinam až do kr pole. A to sem teda ještě volala té její kamarádce a ta mi do telefonu říkala asi 6x že teda snad tady bude vtom červenci a pod. a objednala si mě až za dva týdny! na to s e můžu vykašlat , budu asi ráda,když mě udělá ty vlasy ten kluk x-) a nebo je to vážně znamení, že on mi udělá nej nej účes abych nikoho už nehledala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, tak tos teda moc nepořídila :-) A to slečna nedojede za tebou? To by se mi nechtělo, někam se ráno trckat do Krpole...
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou teda služby...bych se na to vyflákla a šla jinam. :-S
Odpovědět
já bych strašně ráda šla jinam!!ale kammmm???? no já sem taky právě chtěla,aby někdo došel ke mě,ale všici ,že mám dojít já tam.. Peti a Ivčo kam vy dete?nebo dojde někdo kvám??
Odpovědět
Profilova fotka
No já jdu taky k holičce, ale ona bydlí jenom asi 5 minut autem od nás, takže to považuju za výhodu (a taky v mém případě mě nebudou "otravovat" děcka), ale jinak bych si taky představovala, že přijede domů....
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já mám známou kadeřnici na Lesné, ale ještě nevím, zda ji využiju ani zda by dojela. Stejně se asi učešu sama, takže ti moc neporadím. :-S
Odpovědět
dámy něco Vám povím jo.. viděli ste film Rambo-do pekla a zpět? myslím,že toje rambo4 mám dojem...? Tak já si připadám jak Stalone stěma delšíma vlasama :-D :-D na to jsem právě přišla,když jsem ten film te´d viděla. :-D :-D ikdyž jemu to docela sedělo a cítil se vtom,já teda néééeeééééeeéééeéeééé Peti,ty to máš jednoduché.. necháváš si vlasy rozpuštěný?? já za prvé potřebuju vostříhat,prostříhat to hustý a já bych s etaky nejraději učesala sama,ale znám se,jak někam máme jít,jak na svińu mi to nechce držet :-(
Odpovědět
Tedáá já sem v šoku,no spíše v řiti echt... jn tak brouzdám po netu.. našla sem si rupriku ,nebo diskuzi "krátké vlasy,a super účes?" a já sem v řiti,protože sem tam našla tolik odkazů a to projíždím jen odkazy od slečen co jdou na stránkách- podotýkám,že jsou tam i na dlouhé vlasy,ale upřednostňují tam krátké ,-) a já mám vybraný účes a od toho nepustím ani kdybych chtěla :-D :-D jsem tak nadšená až je mi úplně zle :-D já sem magor,vážně magor magor magor magor ,-) a tady jedna ochutnávka slečny co má krásné šaty na sobě ,-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... až teda na ty vlasy, mě připadá,že strhává tou barevností na sebe pozornost,než na celkovou jako nevěstu ,jsou moc hodně výrazné ,-) ale zase je tojiné a ulítlé ,-)
Odpovědět
Janoushek - v práci, kde jinde :-D :-D Ne, dělám si srandu, asi poslední 2 měsíce se mi prostě věčer nechce spát, chodím tak v 1, ve 2, v 5 se budím,...dřív jsem chodila taky v 1, ale budila jsm až budíkem v 7 :(
Odpovědět
mar76.. kdy dojdeš říct, co ti na hlavě udělali?? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holčeny nevíte, kde v Brně seženu prádélko - svatební soupravičku ,,Leilievle by manicardi,,...nebo poradit nějaký dobrý obchod se spodnám prádlém ..potřebuji nějakou dobrou podprsenku pod šaty- korzetové
Odpovědět
ilcik: proč podprsenku pod korzetové šatky? Jinak já nedám dopustit na Triumph, ale otázka je, jaké prádlo si kupuješ normálně...
Odpovědět
Ilcik - taky doporučuju, pokud to není opravdu nutné, jít bez podprsenky. Já ji nakonec mít musela, šaty my byly větší, a bez podprsenky vypadaly blbě, tak jsem na posledních chvíli koupila podprsenku za asi 400,- v HaM. Jinak na ples mám Triumph a ráda nakupuju v obchodě na rohu Rašínovi a Svoboďáku, je to 2 patrový obchod se spodním prádlem , mají tam výběr z různých značek snad ve všech velikostech ;-)
Odpovědět
ilcik: já si teda koupila prádlový korzet, protože šaty nemám korzetové a mám v nich trochu místa, ale mít korzet, tak podprsenku neřeším...
Odpovědět
ilcik: IP
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-) Teda Brni - hotová story s tou kadeřnicí, být tebou tak se na ně vykašlu a fakt jdu jinam =-) Ilcik - já podprdu pod korzet měla a koupila jsem ji na Jánské, je tam obchůdek hned u ul.Masarykova, je to jakoby naproti eBanky :-)
Odpovědět
ahojda, tak holky, uz jsem taky trosku brnak, sice asi nebudu nikdy mluvit tou zpivanou cestinou, jako jsou moravaci prosluli, ale uz semtam neco pochycuju(pritel ma koreny na hodoninsku). jinak v brne jsem na dyl teprve od pondeli 16., navic jeste ne uplne natrvalo... prespavam u pritele na privatu, kde jich je jeste dalsich 5-7, je to na lesne (tam je moooc krasne), jenze se budemem muset vystehovat, ptz pritel se pristehoval dodatecne, takze bude muset vyklidit zase pole. tkaze ted shanime nejake bydleni tak 3+1 nebo 4+1 pro 6-8lidi, njem tak to 2500 za osobu i s inkasem (da se to sehnat, jen ted nejak nejsou nabidky). KDYBYSTE NEKTERA O NECEM VEDELA, DEJTE MI PROSIM VEDET... DEKUJU brni: napsala jsem ti neco do ip a pak si teprv precetla vzkaz tady na diskuzi... to jsem cela ja...
Odpovědět
Ahoj holky! Vůbec teď nestíhám beremko, natož přípravy na svatbu. Dneska se mi zdála první předsvatební noční můra. Nemohla jsem si ve snu vzpomenout, jestli se vdávám v červnu nebo v červenci, bylo to hrozný, brečela jsem, že nevím , kdy se vdávám, nikdo mi to nechtěl říct...no kravina, hlavně se vdávám totiž v srpnu, tak nevím co to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi: To jsme na tom podobně - mě se minulý týden zdálo, že mi udělali v květinářství úplně jinou kytku, než jsem chtěla a nikdo mi nechtěl pomoct. Byla jsem z toho mimo a strašně jsem brečela :-D :-D . Jinak jsem si chtěla včera dát do albíčka link s počítadlem a stáhla jsem si vir ]-( ]-( (naštěstí jsem to hned chytla a stáhla do antivir trezoru a odstanila)
Odpovědět
Ahoj holky,zdravím z hokny :-( ilcik17-mrkni do galerie n orlí-po eskalátorech dolů ;-) brnanda:velikánská spokojenost na Jungmance-díky za kontakt.strašně šikovná paní -několikrát měnila účes,až to bylo dokonalý.strašně moc nápaditá.Dcérenka bude mít různě zaplétané vlasy-byla nadšená.konečně je s něčím ve svých 10 letech spokojená :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi - taky jsem měla 2 předsvatební noční můry a obě byly úplně stejný - ve svatební den jsem zjistila, že nejsem nalíčená ani učesaná.... ]-( Pak jsem se vzbudila tak nevím jak to dopadlo :-D
Odpovědět
aurinko.. nojo vždy´t to já šla pro to album-od kolegyně synátor má ty medajle hihi hele to ste docela z hodně levného kraje ne :-D 2500 za osobu platí studenti pokoje si a ne byty ,-) jo možná bys tak garsonku +- od 6tis. vejš se to pohybuje anebo možná něco ve druhé kategorii ,-) a nebo když vás tam bude víc, jak píšeš 4+1 pro 6-8 lidí , tak budeš na mrtvicu ,nebudeš mít soukromý a nic..... teda tě obdivuju vtomto,. Tož ti přeju hodně štěstí v hledání ,-) A kdy máte svatbu? že si zavítala na beremko? protože v albumu máš že ste to zase posunuli a posouváte ?hm? jinak vzkazíček jsem si četla ,-) ale píšu radši semka , vidím aspoň co si psala semk a ;-) :-D
Odpovědět
mar76- no super ,hlavně že jste byli spokojené ,-) četla si co mi udělali tady v kadeřnictví jo?.. to je nezkutečný, budu ráda,když se zítra konečně dozvím u své kadeřnice, která super stříhá,ale mě osobně pak hrozně učeše a zase klučina áách jooo .. no uvidíme ,-) diggi... :-D :-D :-D ty jsi šišáááá
Odpovědět
Profilova fotka
Baf brni, tak už jsem doma z koní a za chvilu razím na didžinu :-D
Odpovědět
ježkovi voči,že s e ti chce chárlí ,-) a kam razíte na disku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho tady zase napsaly...jeeje. Brni, ja jsem s cesanim taky nemozna, ale od kaderniku to mam vzdycky sice dobre ostrihany, ale desne ucesany. Pristi tyden se budu muset jit nechat ostrihat, tak se s tou mou musim o tom trochu pobavit. Mam taky problem, ze mam tech vlasu hrooozne moc. aurinko, tak teda nevim, ale Moravaci zrovna nezpivaji! My mluvime hantecem, ostravaci kratce a zbytek spisovne. Zpevaci jsou v Cechach. Blani, my byli vcera taky ve statlu na tanecku, ale bylo moc horko. Co se tyce nocnich mur, tak uz jsem taky jednu mela. A to, ze svatba nebyla v zari, ale v cervnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Je, to melo byt pro Brnandu a ne Blanku. Pardon.
Odpovědět
Peti.... hele já mám zas etakové dobrévlasy.. když to umeju, hodím tužidlo , používám i gel po vyfoukání a lak,ale to potom večer rozčešu a je klid, a když ráno vstanu,tak jen si navlhčím ruce vodou a prohrábnu to a jsem učesaná ,-) a takto to mám až zase než si umeju hlavu.. vždycky mi to prostříhá,že si připadámjako bych neměla vlasy hi ,a jak mi to dorůstá, třeb ate´d jak sem 2měs. nebyla stříhaná, mám to jak paruku! šíleně hustý a to jsem si včera obarvila hlavu na tmavo,protože ikdyž jsem měla čerstvej melír teoreticky řečeno, musela sem to hodit na jednotnou barvu, abych zas eo svatbě nedávala barvu a neměla ty vlasy odrostlé v jiným odstínu - když sem byla u toho kadeřníka,přopadala sem si jak mourovatá kočka ,když to hodil vlastně nahoru že...no a takto až to obarvím ještě jednou, bude to mít stejnou barvu . No a jak sem to včera obarv. na tmavo, hrozně se mi opticky ty vlasy zdelšili hrůza :-D nedávala sem ani pěnu, nedávala sem ani gel nic a ty vlasy jsou jako kdbych to tam vše použila-takže jsou šíleně hustý :-D takže vím přesně o čem Peťko asi mluvíš .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?