Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
tak uvidíš, budu držet pěsti, ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klári už to tak asi bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... s tou otázkou co pod prstýnky to je dobrý nápad-taky nějak nevím :( Jinak už jsem do alba vložila foto ze zkoušení šatů, tak můžete kuknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaa: koukala jsem na tve zkouseni a jestli mam byt uprimna tak ti favoriti ti nesedi pres hrudnik, bud to mas moc stahle nebo je to male. to u tech Svozilku ti sedely nektere lepe. Jo a myslim, ze se neohlizej na cenu, jestli priplatis dva tisice za saty usetris je treba na spercich k tomu nebo nekde se to ztrati. myslim, ze dulezitejsi je aby si se v tom citila co nejlepe a ten den D si poradne vychutnala
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso-no, je to blbá fotka, přes prsa mi to právě sedělo luxusně, jedny z mála šatů, u kterých jsem neměla pocit že mi prsa každou chvíli vypadnou... Bohužel, je-li cena 2x taková, tak se na to ohlížet musím :( kdyby šlo jen o dva tisíce :D no zatím nejsem rozhodlá pro žádné šaty, to spíš jen tak, jak se v nich cítím a jak v nich vypadám... Rozhodně půjdu obhlížet salony dál a když nic nevyberu, risknu to a objednám z číny :D Paradoxně jsem se nejlépe opravdu cítila v těch nejlevnějších, pač byli nejlehčí (vím že je to na úkor materiálu, ale mě to vyhovovalo)... Co s těma prstýnkama? Jak to budeš řešit? Polštářkem?
Odpovědět
Profilova fotka
je pod prstynky jsem jeste nepremyslela nad nicim, bud bude polstarek, ale radsi bych misticku na ktere bude orchidej, bude z nich kytice. ale nejak to neresim, mame to v kostele a vim, ze pan farar tam ma neco, nevidela jsem jak to vypada, ale znama rikala ze je meli taky a ze fajn. jo nad satama z Ciny jsem taky premyslela, nez jsem videla par vyrobku ve skutecnosti. je pravda ze je tady kazda nevesta chvali, ale copak na ne muze nadavat, kdyz je pak chce prodat? Urcite bych ti doporucila navstivit salonu vic, ja mam saty od svozilku a jsem spokojena moc vyhoveli mi snad ve vsem. Ale taky dlouho trvalo, nez jsem je nasla. Ale radsi priplatim za tohle, nez za nejake jine veci. My treba usetrime na fotografovi, pac mame znameho tak si vezme jen symbolickou cenu. A myslim, ze cena odpovida i jednani salonu, napriklad oprani satu atd. (Nektere salony to maji tak, ze jim zaplatis treba pulku, ale ve finake zaplatis stejne, protoze ti naustuji cisteni atd. na to si davej pozor)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si u svozilku vybrala hned na třetí pokus, padly jako ulité... no šaty za 9 tis mi přijdou opravdu hodně :( bohužel na to peníze nemám, už tak ta svatba bude dost drahá :( a bohužel nemám ani rodinu, která by mi na to něco přispěla... já zas naopak raděj ušetřím na tomto, a připlatím si pak na svatební cestu třeba :) přeci jen je to jen jeden den, a nejde o něj, o ten den, jde o to, že si bereš milovaného člověka, že se z vás stane jeden... a je jedno co máš na sobě :) a nejhlavnější je to, co vás čeká... když jdeš rodit, je to daleko významější, a taky nikdo nepřemýšlí, co na sebe :))) Jinak ty z toho hradiště jsou za půlku se vším všudy, paní byla velice ochotná a snažila se ve všem vyhovět...
Odpovědět
Profilova fotka
no 9tisic je dost. ja je mam jen za 8 a pul :-D :-D :-D :-D :-D me nejde o to mit drahe saty, kdyby se mi libily nejake levnejsi, tak je beru taky a rada, ale nesedlo mi to , bud me vse kousalo a nebo neco zavazelo. a jde mi celkem o to co mam na sobe, protoze fotky budeme mit na cely zivot a protoze si beru toho milovaneho cloveka, tak chci aby byl rad, ze je se mnou a ze jsem to prave ja. Jo a mimochodem myslim, ze u porodu nebudu mit nic :-D :-D ;-)
Odpovědět
tinulkaaa: jestli můžu mít připomínku, tak ty u svozílků ti sedly snad všechny, naopak to hradiště nevím no, buď to máš nějak moc stáhnuté, nebo to na té fotce tak blbě vyzní, ale zdá se mi, že ti až tak nesedí. Nechceš zkusit ještě jiný salon? Já dokud si nebudu stoprocentně jistá, tak neberu žádné :-D :-D
Odpovědět
tinulkaaa, taky bych řekla, že ti ty poslední padnou nejméně. V jedněch co máš na sobě od svozílku se budu vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc za připomínky, ale jak už jsem psala výš, nejsem rozhodnutá ani pro jedny, z toho hradiště jsou zatím favoriti více méně jen kvůli ceně,a kvůli tomu že bych v nich vydržela celý den (dobře mi drží prsa a jsou lehučké).. Zatím si prostě pořád pohrávám s myšlenkou nechat si šaty ušít, nebo si někde koupit, a jak jsem psala, ještě mám v plánu minimálně dva tři salony omrknout :) Prý je dobrý na Jižnácích ve Zlíně, a pak chci zkusit Valašské Klobouky a Slavičín, tak uvidím :) Btw-u svozílků mi minimálně dvoje hooodně neseděli, a v jedněch jsem se necítila, i když mi všichni říkali, jak moc mi sluší, měla jsem pocit že v nich mám moc namáčklá prsa (jsou to jedny z posledních šatů od svozílků na sadové, s ramínkama)... Btw zkoušeli jste si, nebo máte vybrané šaty dvoudílné? Korzet a sukně zvlášt? Váš názor na toto?
Odpovědět
Na Jižňákách to můžu doporučit, byla jsem tam, paní je příjemná, sice má menší výběr, ale jedny jsem si tam vyhlédla, ale zatím váhám :-) Dvoudílné jsem si zkoušela, nevím jak to teď je, protože v jednom salonu říkala paní, že už to nefrčí a že to nevěstám ani nedává a v druhém to na mě navlékala, že je to moderní, tak nevím teda :-D :-D Ale vůbec mi to nesedlo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si dvoudilne nezkousela, ale chtela jsem vzdy jednodilne tak asi proto :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se právě taky víc líbí jednodílné, v tom Slavičíně prý mají převážně dvoj, tak jsem zvědavá... No uvidím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Změnila jsem foto šatů z UH, no každopádně kvalita fota je mizerná tak nebo tak :D
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaa treba to bude na nejakem lepsim principu nez kdyz jsou dvojdilne saty na ples ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa i kdyz jsi zmenila foto z hradiste, porad mi to k tobe nesedi. Libi se mi na tobe vice saty co jsi mela u Svozilku na Sadove a to s raminky a to oboje co jsi tam mela na sobe. ale je to muj nazor. Doporucila bych ti ukazat priteli fotky co mas ze salonu at ti rekne on svuj nazor na vsechny saty co jsi si zkousela. nerikej mu ktere jsi si vybrala ale jen co si o jednotlivych mysli.
Odpovědět
tinulkaaa: ty šaty jsou pěkné, o tom žádná, ale fakt ti sedí dobře? Jsou ti pohodlné? Mě se moc nezdá =-) :-) picasso: jo taky jsem zkoušela ukázat příteli fotky, jen tak, neřekla jsem mu co se mi líbí, ale on se podíval tak na čtyři a prohlásil, že neví, že mi sluší všechno. Což samozřejmě není pravda, ale je to milé. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela na prvni zkousce pritele s sebou tak ze jsem jeho vkus znala. a podle toho jsem hledala dal. a z ostatnich salonu jsem mu saty taky ukazala a rekl mi co se mu zda moc, co je naopak hezke a co mi nesedi pres prsa atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty s ramínky nechci určitě, ty mi nesedí.. necítím se v nich :( Osobně bych od tohoto tématu už možná i upustila, protože, jak jsem už několikrát napsala, neřekla jsem že si ty z Hradiště budu půjčovat :D prostě se mi nejvíc líbili jak pro cenu, tak protože byli lehučké a cítila jsem se v nich dobře. Přítel všechny fotky viděl-ze začátku se sice zdráhal, nakonec svolil a samozřejmě mi řekl to samé co gutgirl-že mi sluší všechny :D A jak ho znám, on se nejvíc bude těšit na to, až ty šaty vysleču :D
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: tak se asi omlouvam za muj nazor, asi jsi nehctela slyset nazor nnas, ale chtela jsi abychom ti potvrdily ty co jsi si vybrala. Nechtela jsem te nastvat nebo urazit. udelej podle sveho uvazeni.
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: nejlíp se mi líbí ty 3 od Svozílků, jinak bych si nevybrala žádné, ty z Hradiště vůbec, ani kvůli ceně. Určitě zkus salon Bonetka v Otrokovicích, pokud ti jde o cenu, paní tam má nádherné šaty a půjčovné kolem 4 tisíc korun... :-) :-)
Odpovědět
tinulkaaa: přesně, chlapi to prostě tak neřeší, nejvíc se budou těšit na svatební noc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte o dobré kosmetičce a kadeřnici v Otrokovicích? Kamarádka mi doporučuje Hair Factory ve Zlíně, ale je to pro mě už trošku z ruky..
Odpovědět
Profilova fotka
Kadeřnici můžu doporučit Katku Zítovou, má salon na nádraží naproti Mašinky (spolu s tetovacím salonem) a češe i barví moc pěkně :-) Dnes jsem u ní zrovna byla a zamluvila si svatební česání :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: nemá webovky? že bych koukla..ať žije internet :)
Odpovědět
Profilova fotka
to si myslím, že nemá, ale je moc šikovná a ceny má luxusní...já mám dlouhé vlasy a dvojbarevný melír+ střih za 500,- :-) :-) Kdybys chtěla, můžu poslat tel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pošli prosím telefon do IP (i jméno) zkusím se s ní domluvit. Nehty a make up si necháš dělat kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Nehty mi dělá sestřenice (dělá v salonu Orchidea v Napajedlích) a vizážistku mám doporučenou paní ze Zlína, web má na stránkách Svozílků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm do Zlína se mi jet právě nechce..a pokud bych jela do zlína na kosmetiku (asi k Pavlovi Kortánovi) tak bych to spojila i s vlasama..ale jsme z Tlumačova tak bych radši něco v Otrokovicích, protože fotit chceme ráno před svatbou dokud je ideální světlo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?