Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak teď mě málem šlehlo... dva měsíce jsem sháněla látku na jmenovky a dekoraci stolu, až jsem ji našla, tak jsem zjišťovala, kolik toho bude potřeba... už to vim a teď jsem ji v e-shopu nenašla! Látka je vyprodaná! Naštěstí, když jsem tam napsala, tak mi odpověděli, že látka bude, že se dá doobjednat... tak snad to tak skutečně bude... ať mi to nedělají, takové šoky... :-x pak se mi nemají zdát blbý sny :-D
Odpovědět
ahoj holky, zdraví vás mladá paní :-) svatba byla pohádková, počasí luxusní a všechno proběhlo ku spokojenosti všech!!!! Nádherně jsme si to užili, je to prostě den D v životě a teď to teprve začíná... Dnes jsme obrdželi fotky a jsou úžasnééé..šak posoudíte samy. Nějaké vložím a přidám reference, protože jsme byli nadmíru spokojeni se službami. :-D Přeji Vám sobotním nevěstám a ne jen jim jen to dobré, ať se Vám to vydaří a užijete si parádně jako my!!!!!! ;-) jupíí
Odpovědět
@zzvonecek ahojka mladá paní :-), tak to je super, že vám to všechno vyšlo tak jak jste chtěli. Užívej si pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Moc gratuluji a přeji vše nej do manželství... ;-) šup sem s fotkama! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx @marefa Holky ani mi o zlych snech nemluvte, ja jsem na to expert;-) A doufam, ze si pred oddavajcim vzpomenu, ze mam rict "ano":-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Taky přeju vše nej do manželství! Počasí vám muselo vyjít suprové, protože jsem se slunila a vzpomněla jsem si na vas, jake to musite mit super za takoveho pocasi;-) A jak se ted tak divam, tak @gutgirl a @pep.e maji taky nadherne pocasi, jen aby to vydrzelo cely den;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda holky, vy co máte dneska svatbu, moc je mi líto, že vám nevyšlo počasí. Vypadá to šíleně a pepe to má myslím celé venku a ta bouřka, co se žene..... :-( Snad vymyslíte nějaký záložní plán!
Odpovědět
Holky, tak já to mám ode dneška přesně za 70 dní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chelsey25 já týden po tobě ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec se holkám včera vyčasilo, to mám radost a těším se na komentáře, jak jste si to užily, mladé paninky :-) :-) :-) No a kde jsou slibované fotečky z minulého víkendu??? nooo??? :-) :-) :-)
Odpovědět
Holky, budete koláčky rozvážet den předem?
Odpovědět
ahojky nevěstinky, vytvořila jsem svatební album a přidala jsem ,,pár,, fotek z naší svatby ;-) Pan fotograf Pecháček byl opravdu skvělý.!!!! Ať se líbí ;-) Také jsem přidala reference, doufám, že třeba pomůžou při vaší volbě dodavatele)) Jedem na Petřín, hledat tu třešňu :-D Krásnou neděli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, bylo to naprosto skvělé, úžasné a prostě nepřekonatelný zážitek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ral My jsme to tak původně plánovali, ale pak jsme si řekli, že by jsme se tím zbytečně zdržovali, tak budeme dávat výslužku až když hosté budou odcházet z hostiny. Budeme všechny rozvážet sami, takže se to bude dát ještě uhlídat, aby nikdo neodešel s prázdnou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, všem, co o víkendu vstoupily do stavu manželského a jsou z nich mladé paní, přeju všecko nejlepší! ;-) Jinak teda svatba v sadu byla SUPER :-D ale myslím, že si to tu popíše @pep.e sama, bouřka přešla, takže gumáky byly fakt potřeba, ale pak se vyčasilo, takže paráda - netradiční a nezapomenutelné 8-)
Odpovědět
Vložila jsem pár fotek do svatebního alba, samozřejmě jen od kamarádů, tak kdyžtak jukněte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl úplně super už jsem na ně natrefila :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec. Ještě nedávno jsme si tu radily, kde co která sehnala a už jsou to spíš gratulace těm, které už nejsou slečny :-) Jinak teda velká gratulace všem :-) A zrovna mám i otázku. Holky, oddací list jste dostali hned, nebo si ho někde musíte vyzvednout? Tohle mě zajimá kvůli dokladům, ať vím, jestli je můžu vyřizovat hned (což potřebuju), nebo budu muset čekat ....
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl No krása! Mělas nádhernou kytku! A jak se tak dívám, tak jste hostinu měli na stejném místě, jak kámoška před rokem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, juchám! Dneska jsem si konečně koupila ty dlouho sháněné červené botky ke svatebním šatům! Jsou úžasné a dokonce byly s 50% slevou na 400:-))) Teď ještě se naučit chodit na podpadku a bude to OK;-)
Odpovědět
@gutgirl @zzvonecek Gratuluji novomanželkám, vypadáte jako krásné, spokojené a šťastné nevěsty!!! :-)
Odpovědět
@maajinkaa Taky moc gratuluju novomanželkám:-)...máte krásné fotečky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ral Ano, my den předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím říct, že naše svatba byla úžasná :-D , ani jsem nedoufala že by se mi tak mohla líbit (ale opakovat to už nikdy nehodlám 8-) ). Obřad začínal v 15, před 14 přišla pořádná bouřka včetně krup..Fotit jsme se vyrazili 13:30 takže když jsme dojeli k lomu a viděli ty černá mračna moc dobře nám nebylo..prvních pár fotek ještě bez deště jsme udělali se psy, pak šli pěšky k vodě (a mě s pupkem to fakt chvilku trvalo :-x ) takže k vodě jsme došli za kapání. No a pak..pak jsme teda spáchali pár fotek, ale bylo to náročné :-D naštěstí jsme měli ty úžasné deštníky, ale i tak..já si v tom humbuku zapomněla vzít na focení botky (měla jsem croksy) takže jsem se fotila bosky :-D . Zpátky k autu jsme běželi, páč slejvák příšerný! Po cestě jsme teda dešti na chvilku ujeli, takže jsme přibrzdili u řepkového pole, kde taky udělali pár snímků (ale zase jen pár, protože nás bouřka dohnala). Když jsme na 15tou dorazily do sadu, bylo mi zle, protože všechno co bylo nachystané bylo bouřkou změněné, spousta věcí odklizená aby nezmokla, a tak v chatě chaos nad chaos..děti nepřevlečené, nakonec neměli motýlky (jsme je prostě v tom binci v chatě nenašli). Původně trávník střižený na 2 cm se změnil v úžasné bahniště (chudáci ti, co neměli gumáky! 8-) ). U obřadu pokapávalo, ale já byla tak mimo, že vlastně vůbec nevím co všechno nám oddávající říkal :-( Zaujala mě kniha větrů ze které citoval :-D . No a po obřadu se přálo, bylo moc příjemné, že se nekonalo žádné nebetyčné dojetí a slzy. Holky nám připravily úžasný program, krásné kulisy..no prostě jedním slovem POHÁDKA on-line :-) . Vyrobily svatební noviny, které neměly chybu! (ještě teď máme požadavky účastníků, že to nestihli přečíst..naštěstí krom jedněch krásných pro nás, máme i jedny na půjčení na čtení). Zábava byla podle mě paráda, byl i program se soutěžema pro děti aby se nenudily. Jinak děti obsadily naši bažinu (pod chatou) a tak se během chvíle změnily z nastrojených robátek v prasátka :-D ). Prostě celkový dojem ze svatby byl úúúúžasný, dokonce i ženichovi se to líbilo že se báječně bavil :-D . Za tmy se konal čarodějný rej, a musím říct, že jsme byly krásné čarodějnice! Byla to fakt legrace :-D Pravda, svatební noc jsme pro únavu odložili ( a v neděli přišli na to, že s pupkem už to fakt nějak nejde :-x ).
Odpovědět
Ještě malá ukázka toho, co pro nás děcka ze souboru nachystali (můj s nimi tancoval od malička), bylo toho povícero, ale tohle je zatím jediné video: http://www.youtube.com/watch?v=q9lLcN... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e pokud budeš chtít, můžu ti noviny hodit do mailu... tak dej echo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl :-) to je supr!
Odpovědět
@marefa jj, bylo toho víc, ale všechny ty videa se tak nějak postupně dávají dohromady :-D
Odpovědět
@motomischel a která kámoška? Já tam bydlím, tak možná vím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl ta barevná prachovka to parádně oživila... :-D a předtím vás jakože čepili?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?