Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Ahojte děvčata, neznáte prosím někoho, komu na svatbě fotil pan Robert Solanský z Kateřinic u Vsetína? Byl mi doporučen jednou mojí kamarádkou, která se vdávala loni, ale chtěl bych si přečíst více referencí.
Odpovědět
Předchozí příspěvek byl ode mě, změnil jsem si nick. Díky za reakce. Ještě se zeptám, je zde nějaká nevěsta, která se bude vdávat na zámku ve Vizovicích?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty ze Zlína, jaksi taksi patřím do Zlínského kraja.. :-D tak jestli se můžu k Vám přidat?? :) Svatbu plánujem na 15. říjen, a sháním nějakého fotografa.. nevíte o nějakém????
Odpovědět
krtilda: my máme také svatbu na zámku Vizovice...
Odpovědět
@krtilda my taky zámek Vizovice
Odpovědět
Profilova fotka
@nicholees Ajoj. Zkus mrknout na stránky Libora Pecháčka, třeba se Ti bude líbit jak fotí....
Odpovědět
to slunicko333 & gutgirl: a kdy máte termín? My 9. července. Rádi bychom byli oddáni, pokud to počasí dovolí, v zámecké zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicholees Zkus Mlýnkovy, na 15. 10. mají volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicholees Taky moc moc doporučuju Mlýnkovy a jsou i na facebooku ;-) ;-)
Odpovědět
@krtilda termín máme 30.dubna, takže zachvíli :-) Pokud bude počasí dobré, tak ten obřad venku bývá nádherný, takže to jste si zvolili dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Ahojky, jéé děkuji! Podívám se.. ;-)
Odpovědět
@nicholees Taky doporučuji zkusit Mlýnkovy :) My máme termín 1.10. a Verunku už máme zamluvenou :-) Anebo mě ještě napadá R. Chvíla - ten má asi ještě taky volno
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenhal Děkuji, skusím se mrknout, děěěkujíí..:)
Odpovědět
@nicholees Já myslím, že najít fotografa problém nebude ;-) přeci jen ty říjnové termíny už nejsou tak obsazené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenhal V tom máš pravdu.. ale najít cenově dobrého, a i hezké foto.. ;-) ale, už jsem poptávky poslala, tak uvidím.. :-)
Odpovědět
@nicholees jj, to je pravda ;-) Zaleží, kolik do toho chcete investovat.
Odpovědět
krtilda: svatbu máme až 17. 9. tak trošku obrácené než u vás ;-) nicholees: my máme fotografku přímo z Vizovic, jmenuje se Renata Mládenková a ta nebyla tak drahá, jsou i fotografové za mnohem více, deset tisíc a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenhal No to je právě to, být jen na mě tak do toho investuju i víc, budu se vdávat jen jednou(snad :-D ), ale přítel drží můj velký optimismus v ruce, nevím, každý fotograf má svou cenu, nejlíp max 7tis. ale uvidím mno.. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 To určitě, taky záleží, co vše se fotí...jestli hned od rána až do večera, nebo jen obřad a společné fotky...záleží na výběru "balíčku". Třeba Mlýnkovi fotografují dva - v tom je obrovská výhoda, jeden může fotit ráno u ženicha a druhý u nevěsty....honorář tím pádem je pro dva fotografy a když se rozpočítá na jednoho, tak to vyjde opravdu skvěle a o moc levněji, než u jiných fotografů. Na fotografovi bych nešetřila, kromě prstýnků je to snad jediné, co ze svatby zbyde jako památka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Jej, aha, tak tu jsem nenašla nikde.. to by to k nám měla blízko.. zkusím se mrknout, děkuju za tip! ;-)
Odpovědět
@nicholees U nás naštěstí bitka o cenu nebyla :-D Jsem ráda, že přítel uznal, že to bude pěkná památka a rozhodli jsme se na fotografovi nešetřit. Naopak kamarádka měla opačný problém...ale nějak rozumně to vybojovala :-D U těch Mlýnkových, jak píše Verisek, je to dobré,že jsou dva za cenu jednoho ;-)
Odpovědět
@verisek.s to má verisek pravdu, na ceně se to pak dost odvíjí, jestli jen obřad + třeba zahrada u zámku anebo kompletně celý den od rána až do včera...
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych právě ráda celý den, když už, tak už.. :-) Už jsem psala snad všem, které jste mi holky poradily, tak už z nich jen s přítelem vybereme. Jste hodné.. U nás je právě jedna fotografka, a ta bere 5tis, jen za to že nás po kostele vyfotí v zahradě.. tak to se mi zdá jako moc, a někteří fotografové si zase berou 5 tis za celý den.. což je rozdíl :-)
Odpovědět
@slunicko333 A už víš, jak ten obřad na zámku ve Vizovicích probíhá? Zajímá mě hlavně venkovní varianta... Prý se kolem zámku a v parku nesmí rozhazovat rýže... to nám udělalo čáru přes rozpočet, chtěli jsme pro všechny svatebčany pytlík s rýží, aby jí pak na nás házeli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krtilda on je tam totiž na zemi všude štěrk, takže to docela chápu...
Odpovědět
@krtilda my máme klasicky obřad uvnitř zámku, takže to je více méně jasné a jednoduché, matrikářka nám o tom něco říkala... ano to je pravda, že se tam nesmí rozhazovat rýže, mě to vůbec nevadí, protože mám v záměru spíše bublifuky příp. okvětní lístky růží; než by někomu rýže padla do oka nebo tak a pak ještě ze sebe střepávali kilogramy rýže :-) opravdu kdyby každá svatba za sezonu tam vysypala jen pouhý 1 kg rýže, to by tam vypadalo... v tomto je také chápu...
Odpovědět
@beruska_sedmitecna No jo, ale je to škoda. Byli jsme loni na dvou svatbách a pokaždé jsme na novomanžele vyhazovali do vzduchu tu rýži a líbilo se nám to. No nic, budeme to muset holt přehodnotit. Anebo... možná by se to dalo realizovat před branou do zámku z ulice Palackého.
Odpovědět
Ahojky Krtilda..Moje sestra měla taky svatbu ve Vizovicích na zámku a rýži jsme po nich házeli před tou branou a bylo to taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Ahoj, prosím tě, píšeš, že zvedli poplatek na Lešné? A to jako na kolik korun? My máme taky Lešnou, ale nikdo mi nedal vědět, že by se něco zdražovalo. A ty vstupenky do zoo jsou vlastně ten poplatek, co platíš za obřad, nic není zadarmo nebo jako pozornost. Aby mohli hosté dovnitř, tak jim prostě musíš zaplatit vstup. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lenhal Ještě jsem se chtěla zeptat, vy máte jen jednoho z Mlynkových? :-o říkáš jen Verunku? to znm, že vás bude fotit jen ona, a budeš to mít za pooviční cenu než jakou uvádaí když fotí oba? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?