Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, tak jsem vás pročetla, jsem marod a nebyla jsem ani schopná vstát, natož sedět u PC... 8-( My jsme cukroví zadali známé ze Hvozdné, upeče i dorty... podle obrázku upeče jakýkoliv. Jen koláčky budeme mít odjinud, myslím, že z Trnavy, ale mi se ty dědinky pletou... (Kašava, Trnava, Držková - tam všude se peče a dobře :-D) @verisek.s máte krásný prstýnky, podobný styl jsme zkoušeli od LauraGold, jen v jiné barevné kombinaci... taky mám doma nějaké zlato, jen musíme najít někoho, u koho si necháme prstýnky udělat... jsem zvědavá, za kolik že toho zlata máme... a vy jste měli i zub, joo?? :-D :-D @pep.e jé, tak konečně máte autko z domu...
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Jojo, babička ho někde našla, tak nám ho přibalila do pytlíčku :-) Prostě gold echt gold!! :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa teta to je dost že se taky ozveš :). Hele mě se z té hotelovky od pondělí neozvali, začínám chytat nerva...
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e klid... nenapsali ti na mail? Zkus tam zavolat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Zkusím v pondělí, zítra mají školáci prázdniny. A Pančocha je taky celý týden mimo, takže se s ním nemůžu domluvit, vlasy už mám mega příšerné a začínám být zoufalá :(
Odpovědět
ahoj holky, tak přidávám další otázečku do naší bohaté diskuse :-) Jak to vidíte s kadeřnicema a kosmetičkama? Můžete doporučit nějaké dobré osvědčené... atd.? Papá, ať se vám všem dobře daří v zařizování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít koláčky z Bohuslavic. Bereme tam koláčky na každou oslavu a jsou výborné. Cukroví budeme brát od více cukrářek, ať se to pěkně promíchá a dort zatím nevím. Nějaká paní tady z beremka měla dobré reference na někoho z Machové, tak možná se tam poptám.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Já se nechám učesat u kadeřnice v malenovicích. Chodíme k ní s máti a sestrou už léta a je výborná. Sestru česala na svatbu, mám její fotky v profilu. Nalíčím se sama. Ať mám kukadla tak, jak mě všichni znají, žádné divoké změny. :-D
Odpovědět
Já se nechám učesat v salonu Annie naproti Zlatému Jablku, tam mě budou i líčit, jsou tady na beremku od nich něvěsty krásně učesané a nalíčené.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes volali od Svozílků, že mám hotové vyčištěné svoje šaty, co jsem tam v úterý nesla. Jen ta cena, 800,-, ufff. Ale co se dá dělat, jsem ráda, že mi to vůbec udělali. :-)
Odpovědět
@zzvonecek prosim, mohla bys mi dat kontakt na ty melody boys ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my necháme dorty péct u paní z Machové. Co jsem viděla, tak je má fakt nádherné. A když jsem slyšela chválu z úst holky, která dorty nemá ráda a řekla mi to stylem "Tož na ten jsem chodila tajně aj já", tak jsem neváhala :-) Jinak s česáním to jdu včil zkoušet k jedné teď na ples a když to klapne, tak mě bude česat i na svatbu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@smisekivuska Jéé a můžu poprosit o kontaktík? Já půjdu taky na zkoušku účesu, asi teď během února, tak jsem zvědavá. Už mám doma i clipy do vlasů, tak snad se mi na té hlavě něco podaří Kačce z kadeřnictví v Otrokovicích vytvořit ;-)
Odpovědět
@verisek.s jé a jak došly clipy? dobré? chceme vidět fotku :-D Ten účes pak bude snadnější, jak má člověk těch vlasů hodně :-D
Odpovědět
Jinak já mám domluvené líčení s paní od vizovic, na konci února půjdu na zkoušku a ve svatební den přijede ke mě domů, což mi maximálně vyhovuje a s účesem to samé, to zas mám domluvené se sousedkou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu na účes do salonu, mám to 5min od domu a líčit mě pak bude doma známá :-) @gutgirl Clipy super, včera jsem to jen zběžně zkoušela a chci tak dlouhé vlasy pořád :-D :-D Je to fakt super, tak se těším, až je trošku namelírujem, aby vypadaly stejně jako moje a jak půjdu za koušku :-) To si ten účes pak budu chtít nechat a ne ho sundávat :-D Fotku zkusím nahrát do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak kontakt máš v poště A já naštěstí prodlužovat vlasy nemusím, protože je mám dlouhé do 3/4 zad, tak uvidíme jak se jí s tím bude pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Já mám vlasů strašně moc, o hustotu by nešlo, ale ta délka, chci mít prostě dlouhé :-D To máš perfektní, mně by se o to nebavilo starat, u dlouhých vlasů toho právě na denní nošení moc vymyslet nejde, tak mám polodlouhé, ale teď by se mi dlouhé šikly :-) @gutgirl foto jest v albu ;-)
Odpovědět
@verisek.s jejda to je hezké x-) určitě budeš krásná nevěsta, ty clipy jsou fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Jéé, děkujííí mooooc!!! Pak se těším na tvoji fotečku ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@verisek.s teď jsem si do alba vložila fotečku z prvního zkoušení účesu, ale fakt to chce ty prodloužené vlasy :-D
Odpovědět
@verisek.s vlásky parádní, odkud je máš objednané? Já je teď aktuálně řeším - vybrala jsem si na aukru od ashleees, tak se je odhodlávám objednat...a jakou máš délku a hmotnost? @gutgirl Ta patka ti moc sluší, to bude vypadat moc hezky...:-)
Odpovědět
@verisek.s Jééé a kupujeme obdobné dekorace, počínaje úžasným pískem z tesca za pár korun :-D no, ta fialová je prostě náádherná barva, jsem zvědavá co pofrčí mezi nevěstinkami příští rok 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Mám je od fotografky Verunky Mlýnkové, měla je na své svatbě. Měly by být 60cm dlouhé a je jich tam hooodně :-) :-) Jojo, písek z Tesca, Baumaxu - výprodeje, to je moje :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s Tak to se povedlo. :-) Prý jsou vysoce návykové :-) Tento týden jsem byla znovu omrknout Ikeu a dost jsem se lekla, protože jsem tam měla vyhlídnuté svíčky v různých odstínech fialové a ony nejsou!!! Vůbec tam ta sekce se svíčkami byla nějaká poloprázdná... tak doufám, že zboží doplní, jinak grrr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie ahoj Ivuško, moc Ti gratuluju, neviděla jsem tě ni nepamatuju, jak se máš? Lucik
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Jééj, taky tam máme namířeno, svíčky chci světlé a taky ty v odstínech do fialova, myslím je jich 12 v balení. Taky kalíšky skleněné na svíčky :-D :-D Je to tam fakt za pár korun. Tak snad to doplní, chystáme se tam na jaro :-)
Odpovědět
@maajinkaa děkujiiii x-)
Odpovědět
nehticek1:ahoj, našla jsem kontakt, poslala jsem ti ho do IP. Na náš termín měli obsazeno :-| Dubňačky tak se nám to krátí ;-) , koncem měsíce jedeme do Zlína a musíme vše dořešit a domluvit se na podmínkách. Volala nám i paní z Lešné, zvýšili poplatek na zámku, ale naštěstí to není moc a svatebčané dostanou volnou vstupenku do ZOO, což je milé, protože máme lidi z celé republiky a moc se těší do Zlína :-) Konečně jsem dala pár fotek do alba i šaty..čekám na vaše názory :-N samozřejmě Svozílkovi zvítězili! Byla jsem i v Bonetce,paní je opravdu milá a je vidět, že to nedělá to jen pro peníze, ale nenašla jsem tam ty pravé. Holky, ty clipy by mě dost pomohly,mám jemné vlasy, nemáte nějaký kontakt?díky)) Řešíme prstýnky, příští týden jdeme na svatební veletrh v Pze, uvidíme nebo zkusíme Prior ve Zlíně. Holky,kdy máte ten sraz? ;-)
Odpovědět
Holky, kde si budete kupovat prádlo pod šaty? Mám pocit, že už jsem byla snad všude a nikde nic =(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?