Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jo, vím kde tam jsou, tak to já tam zkusím zajít :-) a jak dlouho trvá výroba?
Odpovědět
@eulanie Taky doporučuju Pechance, my jsme tam zadávali prstýnky někdy minulý týden a měli by být hotové v půlce března. A nic nebyl problém, vytiskli jsme si obrázek a podle toho jsme si to ještě upravili, jak by se to líbilo nám. Jsem strašně zvědavá :-D Určitě tam zajděte.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uděláme jak radíte, hlavně musí být zaoblené aby neřezaly, když nám otečou prsty :-D mě teda ne já mám děckou velikost :-D na tom snad ušetříme :-D a přídáme na prstýnek pro mojeho :-D tak snad když tam zajdu v březnu do srpna to bude hotovo, ale říkám hlavně bychom to chtěli co nejlevněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju po rodine sesbírat staré zlato, co už třeba nenosí nebo je poškozené. My jsme to tak udělali a měli jsme za zlato slevu 8100,- Kč!!! Takže jsme nemuseli tolik do prstýnků investovat. Opravdu se to vyplatí. Ono nezáleží na velikosti, ale spíš, jak je prstýnek široký a jakou má tloušťku. My jsme tam byli začátkem ledna a paní nám říkala, že prstýnky budou hotové koncem února nebo začátkem března. A před týdnem nám volala, že už jsou hotové a ať si přijdeme vybrat rytinky. Takže výroba byla za 3 týdny hotová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no obávám se že staré zlato nemáme :( přítel si v létě za zlato co měl nechal udělat řetěz na krk, nedošlo mu že by se mohlo hodit na prstýnky :-D ale nějak to vyřešíme, doufám že do 8tis. bychom se mohli vejít za oba prstýnky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@tinulkaaa Moc ti děkuju za tip s těma Svozílkama. Včera jsem tam zavolala a dneska už jsem tam nesla svoje šatičky na vyčištění. Byli moc ochotní, přebíral si to sám pan Svozílek. Fakt mě to překvapilo. Upřímně, myslela jsem si, že když od nich nemám šatky, že mi to nikde v salónu nevezmou. Super. Ještě nějaké úpravy u švadleny a snad už to bude OK. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s My si budeme dělat prstýnky taky ve 4. etáži, ale u toho druhého zlatníka, co je nalevo. Funguje to úplně stejně, řekneš si co chceš a on ti to udělá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s S tím zlatem to taky tak plánuju. Ségra to udělali a vyšly je oba prstýnky dohromady asi na 6 tis. Já už jsem zaúkolovala tchýni, aby prohrabala šuplíky a staré krámy. Ještě rozhodím sítě po babičkách. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 My máme bílé i žluté zlato na prstýnkách, + já jsem chtěla ještě zirkon, takže nás prstýnky celkem vyšly na 12000,-, ale 8000,- jsme měli ve zlatě, takže jsme dopláceli jen 4000,- :-) @eulanie tak přítel roztaví řetěz a je to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s to vůbec to byl jeho sen :-D nějak to uděláme nebo si koupíme nějakou bižu aby se neřeklo, pojedeme na svatební cestu do turecka a tam si za pakatel necháme vyrobit :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si nechejte udělat z chirurgické oceli, vypadá to nádherně a oproti zlatu to vyjde na pakatel. Taky je otázka, jestli ho budete nosit, nebo ne. Pokud ne, tak je podle mě zbytečné investovat do zlata. Ta chirurgická ocel by mohla být pro vás supr ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Já chci zlatý prstýnek, ale uvažujeme že pro přítele zvolíme nějakou levnější variantu. Protože on pracuje rukama a 90% času ten prstýnek stejně nosit nebude. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s s náma je to složité, přítel musí mít zlato jak jste asi už pochopily on je maniak na zlato (žluté) takže žádná jiná varianta nepřichází do úvahy :) nějak to vymyslíme věřím že nějaký kompromis výjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer holky, tak jsem si myslela, že dnes bude to druhé kolo zkoušení a vybírání šatů. A ono ne, akorát jsem se vytočila a naštvaně z blue rose odešla. NEUVĚŘITELNÁ arogance!!! Včera jsem se tam stavovala domluvit se na dnešek, dneska tam příjdu, plno lidí ale opravdu hodně jako, 15min tam stojím, madam se dívám asi 10x z očí do očí jestli si mě jako všimne nebo co a po 15min se mě jako mimochodem zeptá co bych jako potřebovala? říkám svatební šaty jsem domluvená na dnešek .... a ona mi za odchodu kdy je ke mě zády říká: To musíte jako počkat nevidíte že tady je plno, hold musíte si počkat. tak jsem zůstala s otevřenou pusou chvíli stát a pak jsem se na patě otočila a odešla. Jak jistě vidíte ještě ted se z toho nemůžu vydýchat, co to je pro boha za chování toto??? no obávám se nebo lépe řečeno zaplať pán bůh za pana Svozílka!!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Vidíš, že jsme tě posílali dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jste strašně hodné!!!!!!!!!! :-N děkuji za to opravdu a ted jsem ráda že mám aspon předběžně u toho svozílka, jinak bych chytla ještě větší nervy to mi věř :) zítra to ošéfuju a snad budou definitivně "moje" :) jinak mi to samozřejmě nedalo a šla jsem opět nakouknout do toho svitu, schválně co bude, když dopoledne tam nikdo nebyl tak jsem si říkala že třeba odpoledne bude.... a nebyl ani odpoledne a dokonce ty štendry měli schované pod přenosnou látkovou plachtou..... tak nevím jen mě to opravdu pobavilo :D
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, smím se přidat do vaší diskuse? =-) Verísku, a kolik prstýnků bylo potřeba na takovou úžasnou slevu? A zlato může být jakékoliv barvy? 8-) Jinak chválím vaši plodnou diskusi, trvalo mi sice 14 dni, než jsem ji pročetla, ale dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Ahojky :-) Pááni to už snad ani nevím, my jsme měli 3 přívěšky, dvoje naušnice, náramky, asi 2 řetízky, asi 3 prstýnky, zub, ulomenou naušnici a přívěšek. Ono taky záleží, z kolika karátů to zlato je a jak je těžké. Měli jsme celkem asi 27g zlata a gram vykupují za 300,- Kč.
Odpovědět
@eulanie to je divné, já jsem byla na JS v Blue rose a celkem to šlo. Je pravda, že tam nikdo nebyl, takže se nám paní věnovala. To asi zapracovaly nervičky, když se na tebe tak utrhla. Nicméně je pravda, že bych z toho asi taky nebyla nadšená, kdyby se ke mě tak zachovala. Vyber si tam, kde se cítíš nejlíp. :-) @verisek.s To jste toho měli hodně teda :-D My jsme donesli zlato asi jen 6 g, takže žádná velká sleva, ale aspoň něco. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Jojo, měli jsme toho spousty :-) Vybrala jsem šperkovnice, sobě, mamce, babičce, i přítele maminka nám něco dala a bylo to :-)
Odpovědět
@verisek.s my jsme právě ještě něco našli doma a babička taky jseště něco vyhrabala, tak přemýšlím, jestli to tam ještě půjdeme dodat. Každá koruna dobrá, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem byla v Blue Rose, tak paní byla milá a ochotná, ale je taky pravda, že sem tam byla úplně sama. :-|
Odpovědět
@verisek.s No, tak to nevím, nevím, takové poklady asi doma nenajdu.... :-) @gutgirl Taky myslím, při těch všech výdajích každá korunka dobrá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nám se pro změnu dnes podařilo prodat mé staré autí..cena nižší než jsem doufala, ale před svatbou každá koruna dobrá, zvlášť když už nám rok stálo na zahradě :)
Odpovědět
capaja1 to je náhoda, zrovna dneska jsem byla se podívat v blue rose ;-) měli frmol, zrovna se zkoušelo..., paní byla příjemná, to opravdu, ale nijak mě tam nic v tomto salonu mimořádně neohromilo a ani žádné šatky se mi nelíbily, z těch co mi byly nabídnuty, bych si opravdu nevybrala a hlavně neladila k ženichovi... ta nevěsta, co tam právě zkoušela, tak měla opravdu krásné šaty, slušelo jí to moc...
Odpovědět
Ahojte holky, s dovolením se přidávám do diskuse a chci se zeptat, kde si necháváte dělat dorty? My máme koláčky a cukroví domluvené, ale dortík bych chtěla opravdu krásný s marcipánem...nevím ale kde. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@damai a kde si necháš dělat cukroví? My dorty dělat nebudeme..
Odpovědět
Přítel a tchýně znají nějakou paní, která peče na svatby (já ji neznám, takže úkol "cukroví" přenechán příteli, kde bude upečena 1/2 cukroví) a druhou polovinu mi peče teta. Koláčky necháváme dělat na Trnavě (za Slušovicema)...
Odpovědět
Profilova fotka
@damai Jasně, Trnava je na koláčky nejlepší, taky tam necháváme dělat. Na všechny akce jsme si nechávali péct tam, nikde jinde to tak dobře neumí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e Cha, to teda umí, nejlepší jsou v Držkové :-D :-D Jiné cukroví a zákusky máme z Kašavy od Šarmanů a ještě někde z Otrokovic a dort bude asi z cukrárny Dino, má ji náš známý, takže nám splní jakýkoliv požadavek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?