Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: 15? tak šup s nima do alba ať vidím :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám taky v albumu a psala mě ta holka že by vyšly všechny okolo 6000kč..tak to je super.)a ty tvoje to je jedna velká princezna:)
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně mám pocit, že bych kupovala zajíce v pytlli. Ale psala jsem i jedné holčině, která měla ty šaty co se mi líbí a byla moc spokojená. Já si nejdřív objednám šaty na večer a uvidím jaké budou. ;-) Šaty máš vybrané krásné, taky jsi na ty těsné koukám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, s Váma se tu vždycky ráda vrátim zpátky.. výběr šatů ;-) já bych jich nejradši vyzkoušela desítky x-) měla jsem je normálně vypůjčený ze salonu, 6,5tis.(St.Patrick) - když jsem je zkoušela, byly úplně nový, přede mnou je měli max.2 nevěsty, takže v době "mimosezony"-jak říkáte ;-) vypadaly pořád moc dobře.. Já bych neměla asi odvahu objednat přes Ebay-ne kvůli tomu, aby seděla velikost, spíš bych se bála, že nepůjdou ke mně, že prostě nesednou :-( ale mám známou, která si je tam objednala a byla spokojená, měla k tomu podobný i pro svoji družičku/dceru :-) a je tu plno takových, který byli spokojený.. Tulikiss má krásný šaty v albu, mně se taky moc líbí ty jednoduchý, s mašlí - někde v albech jsem narazila na takový-nevěstě to v nich moc slušelo, ještě k tomu měli nádherně nafocený fotky.. Jinak za prstýnky jsme dali něco přes 9tis., bílý zlato, malej diamant - z Goldexu.. lowe: nejsem přímo z Varů, ale kus od Sokolova.. Fotila nás paní Petele z Varů, úžasná ženská, my focení nesnášíme, ale s ní to bylo super ;-) Radko, já nemyslela, že ty lampiony jsou drahý, jen jsem narážela na to, že od září je o dvacku zdražili - asi dopad hospodářský krize :-D :-p Mějte hezkej víkend! (my jedem až do Hradce, ukázat babičce fotky ze svatby:) pa Peťa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se pridavam k zarijovym nevestam, pokud teda vsechno klapne. Pritel me pozadal o ruku loni v prosinci na nase 7.vyroci. Ale zacit planovat jsme zacali az v lete. Ale od zacatku se mi neco borti, tak uz z toho mam velkou hlavu. Svatbu jsme puvodne planovali na 29.srpna, ale protoze je nas moc(tak asi 75+30), tak jsme nemohli sehnat zadne misto, kam bychom se v okoli vesli a nemuseli pritom ubytovat celou svatbu v hotelu. Nakonec jsme sehnali hotel, kde se vejdeme, ale tam svatby pres leto nechteji delat a prvni mozny termin nam dali az 12.zari. Navic mame zamluvene jeste jedno misto, stary mlyn, ktery je na samote a je cely zrekonstruovany na restauraci a ubytovani. Ale tam teprve buduji novy, druhy, vetsi sal. Takze pokud se tam vejdeme, tak bychom radsi chteli do mlyna. Ale to se uvidi nejdriv v lednu. Dalsi problem je, ze nemuzeme sehnat cukrarku, vsechny maji beznadejne plno pomalu na cely pristi rok. Jinak obrad bude unas v kostele. Hroti s ety problemy jen u nas nebo jste na tom podobne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a k vasi diskuzi k satum. Ja uz jsem zkouset byla. Dnes se chystam znovu. Radim Vam jit driv, i kdyz budete chtit novou kolekci. Byla jsem ve 3 svatebnich salonech a vsude mi rekli, ze maji zadane nejake saty i na pristi rok na rijen a listopad. I pokud chcete novou kolekci, tak si muzete vybrat saty ted a pak je vymenit, pokud se vam budou jine libit vic. Premyslela jsem i nad nakupem satu, ale beru to jako risk, ze se mi na nich treba nebude pak neco libit, tak si radsi nejake pekne pujcim.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: ahoj vítám tě tady mezi náma zářijo-říjnovkama:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: ahoj, no tak to máte tedy zajímavé :-| my chtěli svatbu v červenci a to jsme nemohli kvůli rodičům, že jim se to nehodí a nechtějí s tím mít starosti, dostali jsme vynadáno tak jsme to změnily na září a táta nám stejně vynadal, ale na to už přítel řekl, že je to naše svatba a ať tam klidně nechodí, když nechtějí, protože řekl, že tam nepůjdou (to teda ze srandy a přítel taky) a máma zase, že je to pátek atd., ale nám už je to jedno, je to naše svatba :-) jinak jsi mě docela zděsila s těma šatama a cukrárnama, to by byl gól, aby nic neměli, asi na šaty půjdu teda už v prosinci, jdu se domuvit s mamčou a ségrou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: neboj, neco se najde. Saty budou vzdycky, ale cim driv, tim vetsi vyber. Ja jsem uz rikala, ze ten termin vickrat posunovat nebudu, kdyby co bylo. I kdybych to cukrovi mela nakonec pect sama. :-) Beru to tak, ze kdyz to skripe ze zacatku, tak nakonec to bude ok... aspon doufam. Tojsou proste zakladni a nejhorsi veci, vybrat misto, saty a zamluvit cukrovi. Zbytek se da uz nejak zvladnout
Odpovědět
Profilova fotka
babss: diky za privitani :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zari 2009 jsme meli vybrane uz driv. Jen s terminem jsme meli trochu problem. Nejdriv jsme chteli 26. Jeste nez jsme zacali zarizovat, tak nas mamca od pritele poprosila, ze pokud to bude mozne, jestli bychom to prelozili, ze tam neco ma. Dalsi termin jsme chteli 12., uz jsme i zamluvili restauraci v Brne. Bude nas okolo 55 lidicek a chteli jsme jeste k tomu i dost mista na tancovani. Pak jsem sla na matriku a tam mi sdelili, ze ten termin na 90% neoddavaji. Takze nakonec svatba bude 19.9.2009. Na matrice si me pani zapsala, ale oficialne terminy budou az od dubna. Ted davali pouze predbezne. Jinak zatim jeste nic nezarizujeme, spis zjistiji, kde je co dobre. Z Brna nepochazim, takze se spis ptam domorodcu.
Odpovědět
Ahojky holky!Tak dnes jsme konečně zvolili termín a to 26.září 09 :-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veroniccca: Ahojky tak to gratuluju a super vítej mezi zářijovkama:)A co máte už domluvené a kde to máte??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám Vás mezi zářijovkami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: Rady ahoj tak jak na tom jsi???:)něco new??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, také Vás tu vítám já musím asi taky už zajít někam vyzkoušet nějaké šaty, fakt se mi do toho nechce, chtěla jsem až v lednu
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: v lednu bude hrozne moc lidi a budes muset dlouho cekat ted je tam volno tak to budes mit rychle za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
nestrašte mě
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Asi to nechám až po Lednu:)
Odpovědět
Profilova fotka
ja te nestrasim, ted je idealni doba, ja vychytala dobu kdy zkouseli holky do tanecnich a nekde sem cekala i 45 minut coz byl fakt hnus..a to vetsinou zkousi tak dvoje troje saty ale kdyz je tam nevesta tak jich zkousi vic...navic si myslim ze kdyz pujdes v lednu tak na tebe nebudou mit tolik cas, kamoska rikala ze v lednu to bylo rychle obliknout kouknout do zrcadla a hned ven a zkusit jiny.. proste kdyz ti tam ceka dalsich nekoli lidi tak se ti tolik nebudou venovat..
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já všechno chápu, ale stejně se mi do toho moc nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
babss: zatím přemýšlím taky jestli zkusit šaty, ale holky jsem asi divná a vůbec se mi do toho nechce. Nějak se na to netěším, nebudu vědět, které si vybrat. Jinak jsme byli ochutnatn koláčky v Čelákovicích v cukrárně a byly moooc dobré. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nejlepší je se do salonu předem objednat a budou mít čas jen a jen na nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se taky moc zkouset nechtelo furt sem si rikala ze mi nic nebude sluset a ze se do niceho nevlezu, ale nakonec to celkem slo, teda doporucuju to rozhodit na nekolik dni ja zkousela 17 satu za jeden den a uz mi to lezlo krkem.. jinak je dulezity hooodne fotit klidne i 10 fotek jednech satu protoze z fotek si pak vyberes, nektery saty co se mi libily na fotkach vubec nevypadali dobre takze na to pozor...
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: tak to jsem na to stejně, tak se mi do toho moc nechce koláčky mám jasný teta peče báječný a každou chvíli někomu jinému ale týden před 19. zářím 09 mám rezervovaný celý já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: že bych tety také využila? :-D :-D ne, nemusí se bát, bydlíte docela daleko a vlastně to akorád bude jen pro tebe :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se objednávala na zkoušení radši předem, nemusíte na nic čekat, když s Váma počítají.. ostatní maj smůlu x-) zkoušela jsem jen v jednom salonu asi sedmery šaty - z toho si hned vybrala.. a můžu říct, že se mi do toho taky moc nechtělo.. nějak mě zklamalo, jak vypadají St.Patricky na netu na fotkách a ve skutečnosti - nakonec jsem si vybrala ty, který mě předtím vůbec nenadchly. Jak se znám, kdyby těch vyzkoušených šatů bylo víc, tím horší by u mě bylo to rozhodování :-| nejhorší je pak doba, kdy šaty jsou zamluvený, visí v půjčovně a nemůžete si je kdykoliv vzít na sebe ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky nebudu umět vybrat, to je ono. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me se do zkouseni taky nechtelo, mela jsem tendence z toho vycouvat, ale svedkyne me tam dotlacila, kdyz uz jsme byly jednou domluvene. A nelituju, aspon mam predstavu, jake saty ano a jake ne. Ale rozhodnout se nemuzu. Porad si rikam, ze treba jeste nekde narazim na nejake, ktere budou uuuuzasne :-) I kdyz vim, ze to tak nebude. A ten rozdil na fotkach na modelkach a pak v realu je dost velky. V podstate me vzdycky sedely saty, ktere se mi na fotkach vubec nelibily.
Odpovědět
Profilova fotka
jj já se asi taky zajdu podívat, jen se musim odhodlat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?