Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoooj Tak s těmi fotkama jsem na tom taky tak, taky mám pocit, že jsem chtěla ještě úplně jiné a zajímavé. No ale i tak je jich moc a moc. Zašla jsem si ráno vyřídit občanku , podepsala jsem se opět jak hňup.... :-D A představte si, že máme v oddacím listě fakt napsáno, že manželství bylo uzavřeno na sjezdovce. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
edvi: :-D :-D :-D :-D sjezdovka je fakt dobrá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdo mne znáte, tak konečně jsem v práci a udělala jsem svat. album tak jukněte jestli chcete, jinak nestíhám, takže se rozloučím
Odpovědět
Lowe: moc hezké. ;-) Gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: krásné... :-) edvi: fak psaná sjezdovka..?? To je dobrý :-D A co se týče tch fotek,tak nápodobně......Máme jich snad milion (ty umělecké co mám v albu ty jo,ty se povedli a jsou krásné) ale jinak nic moc, nemáme žádnou fotku jen já s mamkou,či segrou atd.....a vůbec ne s malým,teda jen pár.... :-| ,ale zase říkám,vždyt je jich i tak dost,a holt,už s tím člověk stejně nic neudělá. A to dvd určo bude stát za to,na to se už těším ;-)
Odpovědět
Lowe: krásný fotky:-)
Odpovědět
Jani mě nejvíc mrzí, že fotek stovky a nejsem na jediné fotce s mým tatkou. :-(
Odpovědět
já jsem s našima asi jen na jedné.....a s bráchou jen na jedné a ta je ještě pěkně ošklivá...:-( Ale ty co mám jsou super, tak aspon tím se utěšuju
Odpovědět
aci: Přesně jako u mě - žádná euforie, všichni se nás ptají, jak ej novomanželům, co se změnilo, a my odpovídáme - žádnou změnu nepociťujeme, jako zamlada :-N je fakt, že kdybychom se aspoň někam přesťehovali a nebydleli s rodiči, asi by to změna byla, ale zatím na to nemáme. :-( A co se fotek týče, taky se mi zdá, že jsem měla chtít ještě jiné, nebo spíš že jsem chtěla ještě i nějaké jiné, ale při tom focení jsem na ně zapoměli...No co už. krtek: S tou prací je to nemilé, hlavně v této době, ale určitě se ti něco poštěstí :-) Ja bych ale teda asi šla do dítěte...
Odpovědět
edvi: To jsou taky hezke inicialy, takove neobvykle.
Odpovědět
lowe: Moc pěkné fotky, Potůčkovi umí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych radu. Manžel chce do aknceláře na stůj nějakou naši svatební fotku. Můžete mi poradit, kterou vybrat z těch co mám v albu? Vůbec nemám ponětí, která se hodí víc. =-)
Odpovědět
Článek se načítá
lotri: A kolik lidí mu tam bude chodit? Jako jestli má nějakého nadřízeného, nebo spíš zákazníky a nebo je tam skoro pořád sám...?
Odpovědět
salom: žádní zákazníci, max. podřízení k němu chodí, nadřízeného nemá.
Odpovědět
Tak to tu jak se k sobě tulíte, myslím č.20 :-)
Odpovědět
Já právě přemýšlím nad 16 nebo 19. =-)
Odpovědět
lotri: Jé, to máš hezkej úkol ;-) Mně se moc líbí 15 a taky 29, ale to už neni ze svatby. lowe: Moc pěkný fotky ;-) Ty poslední působěj tak úplně umělecky. Já taky nemám pořádnou fotku s rodičema a ani oni nemaj žádnou slušnou jenom spolu. Při obřadu seděli tak, že je nešlo vyfotit pořádně, to by fotografka musela stát před náma - snoubencema :-D Tak mám jenom nějaký amatérský rozmazaný. Ale jinak s fotkama fakt velká spokojenost, všem se moc líběj. Já dneska byla posedět s kamarádkou, poprvé od svatby, a pěkně jsme pokecaly, právě jsme nějak zdrbly i tu svatbu, tak jsem se na chvíli přenesla o ten měsíc zpátky a bylo to fakt příjemný. Ale od tý současný reality bych se nejradši nějak odstřihla, nechce se mi řešit takovýhle problémy :-( Ona pak taky řikala, že si to setkání po svatbě představovala jinak - že se sejdem v pohodový náladě nad fotkama... A místo toho ona práci na prd a já už de facto žádnou :-| Na mým místě by prej taky uvažovala o mimču. No ne že bych neuvažovala, ale připadá mi to nějak míň reálný než nová práce. Ale třeba to s neúspěšnými pokusy najít práci přehodnotim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,¨tak co se fotek týče máme jich přes 2000 já dělala předběžný výběr,je jich přes 500 tudíž musím pak udělat další a další až jich zbude maloučko 8-) ,aby se nám vešly do alba. Ty jo vy co se bavíte o fotkách na stůl..nedávno se mě ptala tchyně zda si necháme udělat obr fotku nad postel v ložnici :-D.Mě to přijde střelený x-) . A fotku na stůl,já nejsem proti,ale nevím kam by se mu to vešlo.Každopádně budu raději ať máme fotky raději doma než aby mu neustále padala z pracovního stolu. Jinak lowe - moc krásný fotky Krtku - mě se práce taky nějak hatí a mimčo bych brala.Opravdu moc.
Odpovědět
ahoj, já včera seděla 2h u pomalého pc a snažila se odeslat pár fotek na udělání, jelikož babičky a mamky to jaksi neberou v elektronické podobě, tak jsem jim nechala nějaké momentky udělat. Fakt k zešílení. :-) Každou chvíli se dívám na oddací list jestli to je fakt pravda, že jsme se vzali. :-D :-D :-D Jinak u mě nervozita stoupá, každým dnem začnem s tím umělým oplodněním a nemám nějak myšlenky na nic jiného, což mi jaksi na psychice nepřidává. :-(
Odpovědět
lotri: já bych dala taky tu, jak se k sobě tulíte....:-) edvi:tak to držíme palce at to určitě vyjde.....snaž se tím moc nestresovat :-) salome: já tomu skoro ani nemůžu uvěřit, že jsme se vzali, protže je všechno tak stejné jako předtím....
Odpovědět
Lotri: Tak to pak tu 16. petrajda: Tak to já zase mám v plánu si udělat nějaký obraz nad postel z našífotky, teď se dělají fota na plátno, takže až se pro jednu rozhodneme, tak to uděláme. A nebo sundáme ty, co tam mýáme te´d a uděláme víc fotek cca 20x30. aci: Prostě pohoda, jako před tím, holt už to není jako ve středověku, kdy se čekalo s určitými věcmi až na svatbu, že jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla taky dilema jakou fotku do obýváku,ale jako svatební dar máme digi foto rámeček,tak tam mám všechny a je to.
Odpovědět
salome: :-) no jo, to je jasný :-) my žádnou svatební fotku nad postel neplánujeme, ani nikde jinde po bytě
Odpovědět
Profilova fotka
No já zatím s fotkou do ložnice nemusím pospíchat,protože ložnici máme teď ještě z obíváku x-) Ale jinak sem zvědavá na videonahrávku.Dostali sme ji darem,ale zatím kde nic tu nic...
Odpovědět
petrajda: my taky dostali video...máme dvě vereze, zkrácenou a celou....ta zkrácená je 20 minut a super, už jsem jí viděla, ale mrzí mě, že tam sestříhal i obřad - jako přímo ten moment obřadu....chtěla jsem si poslechnout co ta paní oddávající říkala :-) budu muset projet i tu dlouho verzi
Odpovědět
Profilova fotka
aci - tak to mi musíme ještě počkat co to dostanem. Pani se s náma přivítala a víceméně nechala na nás jak dlouho ji tam chcem mít.Přiznám se že ani nevim kdy nakonec odjela.Těm co ji objednali řekla,že se nemusí bát,i kdyby zůstala celou dobu s náma. Že to prý o moc dražší nebude x-) . Nejvíc se těším právě na ten obřad. Třeba na moment kdy se nejmladší družička začala dloubat v nose :-D a kamera ji prej zrovna zabrala. Tak tenhle moment doufám nevystřihne.
Odpovědět
mě ta svatba přijde fakt tak neskutečná.....už je to hrozně dávno.Asi si dneska to video pustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak ještě k obřadu.Měli jste tam některá i přípitek s oddávajícíma? My tedy ano a starostce co nás oddávala nešel otevřít špunt. A to den předem otvírala u hejtmana čtyři bohemky. Nám koupili nějaký lepší šampus no a nějak se špunt zasekl :-) .Musím říct že to byl jeden z hezkých okamžiků,všichni se bavili,ona teda moc ne,ale překvapil mě muj ženich. Vyndal z kapsy saka zavírací nůž s vejvrtkou. Nevěřila bych co všechno je schopen sebou tahat na obřad :-) . Takže nakonec se povedlo..Bavili se všichni
Odpovědět
Profilova fotka
aci - spustu vdaných paní my tady řeklo,že si svatbu užívalo až u fotek a videa. Já myslím že na tom jsem podobně. taky mi to přišlo,ž to strašně uteklo,přišlo mi že na nic nebyl čas,ale samozřejmě byl to byl krásný den.Kdyby ničím jiným tak aspoň tím počasím. Video teda ještě nemáme,ale těším se na něj..
Odpovědět
Petrajda: my jsme taky měli přípitek, ale paní už ho přinesla nalitý ve skleničkách na tácku.....takže žádná legrace :-) no to víš "každý správný muž, nosí v kapse nůž" :-) tak se podle toho řídil....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?