Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Krásný moc vám to slušelo a byla to romantika jak blázen vid.Hodně originální místo,ale krásný.A moc ti to seklo. Mě to přijde jako kdyby to bylostrašně dávno co byla tasvatba.Uteklo to strašněrychle,ale já jsem si to užívala,nic jsem neřešila pověřila jsem ostatní a tak. No s přímením je to hustý hlavně v práci když se představuju do telefonu,spousta lidí mě nepozná a pak mi řeknou jestli se nemůžu představit nějak normálně třeba po staru ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem hodila do alba profi fotky, kdybyste se chtěly mrknout... Babrala jsem se tu s tím tak dlouho, že mě to úplně vysílilo, takže víc Vám teď nenapíšu. :-)
Odpovědět
edvi: moc ti to slušelo a měli jste to opravdu hezké,takové krásně volné v těch horách, ten rozhled okolo, super prostředí :-) janicka: určitě ti to moc slušelo a myslím, že malé sebevědomí tedka můžeš s klidem zahodit :-) filu: fotky krásné, musím říct že jsem si nevšimla předtím, jak jsi měla hrzkou kytičku,ta byla super...a manžel měl velice zajímavou kravatu :-) na jméno si nemůžu vůbec zvyknout, většinou se představím do telefonu postaru, když vidm svoje jméno v příchozím mailu, nebo v nějaké nabídce, tak v první chvíli vůbec nevím, že to je pro mě....jedine co mi nedělá problém je novej podpis.....ten mi jde dobře :-)
Odpovědět
Nazdárek kočky, Edvi už jsem si říkala,kdepak se nám touláš!!!!Takže teď bude ta druhá..myslím ještě důležitější mise???Kdy jdete k mudře???Jdu okouknout fotečky,ale podle toho jak to tady holčinky chválí,tak to bude krása.... Jéé a Filu má taky další nášup,tak to jdu čmuchat... Ještě nám tedy chybí estrelka....oni někam jeli??? Aci mě nejde ani podpis a ani představování.....mluvila jsem v týdnu s pánem,se kterým jsem mluvila již před 14 ti dny a on říká,že chce paní F......já se ale předsatvila jako Č....Tak mu říkám,že jsem to já a on mi řekl,hmmm ta to jsem vám minule asi blbě rozuměl.....Ale jako nechce se mi cizímu chlapovi vysvětlovat,že jsem se o víkendu vdala....
Odpovědět
Teda Edvi ono se to přirovnání moc nehodí,ale napadlo mne to jako první..."To byla romantika jako prase".....úžasný!!Moc ti to slušelo a k tomu ten nádherný výhled....Musím říct,že tenhle styl mi přijde bližší než davy lidí...takže parádička!!!!
Odpovědět
Janicko dík, co se týká té druhé mise, tak čekám na začátek cyklu což bude tak za týden a okamžitě musím letět k dr. pro injekce a začne to. Budu si je píchat do břicha asi 14 dní a pak odběr vajíček v narkoze a snad se nám podaří něco vytvořit aspon v té zkumavce a pak hurá šup do mě zpátky. :-) No snad to vyjde. Zrovna tady k tomu podepisujem hromadu papíru a tak si procvičuju docela podpis. :-D
Odpovědět
janicka: jo, tohle se mi stalo už mockrát...."ale já jsem volal paní T.....a ta už u vás nepracuje?"....taky se mi nechce každýmu vykládat, že jsem se vdala....někteří to pochopí sami, dokonce gratulujou, jiný to přejdou ...jeden pán to nepobral vůbec, ten to uzavřel slovy "takže jste si změnila jméno, jo?"
Odpovědět
Ahoj holky, tak musím říct, že s představováním nemám problémy vůbec, to šlo automaticky hned :-) . Podepisovala jsem se asi tak 4x a ještě to nemám v ruce... A nejdivnější je, když vidím svoje nové jméno napsané.. :-N :-N A ano, s tou svatebkou to jsem já :-D :-D edvi: krásné fotečky x-) x-) . Fakt Vám to moc slušelo:-) filu: profi fotečky jsou super, kytička byla taky krásná... :-)
Odpovědět
edvi: Teď jsem si toho teprve všimla - ty sis taky vázala kytku sama? Ty brďo, vy jste holky šikovný a odvážný! Já bych to možná zvládla, ale určitě bych si nakonec netroufla... filu: Fotky krásný, já si teda kytky všimla hned, protože přesně takový se mi líběj ;-) Na jméno už jsem si docela zvykla, používám ho x krát denně, hlvně ty podpisy, takže už to střílim dost suverénně :-D spíš mi vůbec nedochází, že už nikdy nepoužiju to původní :-N Teď mi teda přišla pošta ještě na to starý, tak jsem to musela i podepsat postaru, to mi docela vadilo ]-( A maila mám taky postaru, ale už jsem si zřídila i novej, jenom to budu muset nějak propojit, aby se mi nějakou dobu přeposílala pošta, nechci kontrolovat pořád oba. A zase psát něco oficiálního s tim, že podepsaná budu nějak, ale mail bude jinak... To asi neni nejpřehlednější vizitka že :-p Chtěla jsem klasicky jémo.příjmení nebo příjmení.jméno, ale obojí obsazený :-| Holt je nás s tim příjmením moc. Takže mám jméno.příjmení, ale bez -ová, to šlo :-D A zní to trošku "italsky" :-D :-D
Odpovědět
edvi: Jee, tak na té vaší svatbě bych chtěla být! Jen se koukám na ty fotky, cítím ten horský vzduch! A dívat se na obřad vsedě z kopce je podle mě maximální pohoda :-N Moc ti to slušelo ;-) Jinak já si nechala obě příjemní, takže v práci jedu "po staru", jen ti nejbližší mi už říkají "po manželovi" :-N Doklady už mám skoro všechny oběhané a vyzvednuté )úkromě řidičáku a pasu, ti si dávají na čas), a překvapilo mě, jak to všechno šlo rychle. Teď už mám i většinu dalšáích papírů vyřízených (banka, mobil, pojištění). A podpisový vzor si všude nechávám ten půdovní, dkyž mám ta příjmení obě.
Odpovědět
Teda, sorry za překlepy, to je tak, když si to po sobě nečtu ]-(
Odpovědět
sal: Já čekám na občanku, ta by měla bejt od zítřka za týden, a pak mě taky čeká ten papírovej maraton. Tys to všechno zařizovala s oddacím listem, nebo jsi měla občanku tak rychle? A na tá svatbě edvi bych bejvala taky ráda byla "muškou na zdi", to musel bejt krásnej zážitek pro všechny x-) Já se teda nedávno viděla s babičkou a dědou poprvý od svatby a děda pořád opakoval, jak se mu ta naše svatba líbila, zámek ho úplně uchvátil a prej to bylo takový "důstojný a civilní", žádná "šaškárna" :-N , tak to mám radost, že se to zrovna jim líbilo. Já jsem teď před chvílí zblízka koukla na svůj snubák - už má první škrábance :-| Holt já ho vůbec nesundavám a to bílý zlato neni nijak extra tvrdý. Ale podle pana zlatníka se dá kdykoliv vyleštit, aby vypadal jako novej, takmu holt asi jednou za čas budu muset dopřát údržbu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
A taky mě dneska chytla ta pořádná nostalgie a nejradši bych to celý vrátila a dala si to ještě jednou. Nějak se mi po tom přípravným období stejská =-) Asi začnu připravovat Vámoce, ale to neni ono, to je každej rok :-N
Odpovědět
JJ kytku jsem nakonec fakt uvázala sama. :-) Sal: Já si nechala taky obě příjmení. ;-)
Odpovědět
krtek: Kdekoliv jsem byla na úřadech, stačila jim občanka s papírkem, kde bylo napsané nové jméno. Ten jsem dostala hned v den svatby, oddací list poštou za 3 dny po svatbě, ale ten zatím nikde vidět nechtěli. Stačilo to na VZP i na řidičáku. Jinak občanku jsem měla velmi rychle, do 14ti dnů. Řidičák už trvá skoro měsíc a nic. A v práci jim stačilo to, že jsem na personální poslala mail s novým jménem a pak nascanovaný nový OP a oddací list.
Odpovědět
edvi: A jak je používáš? Všude obě nebo jen někde?
Odpovědět
sal: Jo, tak v práci už jsem taky "vyřízená" ;-) S ostatnim čekám na OP, i proto, že se mi do toho zas tak moc nechce - je to dobrá výmluva, že radši čekám na občanku :-D
Odpovědět
tak já čekám na občanku i řidičák, na pas jsem se zatím vykašlala......na oboje mi řekli měsíc a protože jsem to začala zařizvoat až po svatbece, tak to bude až za 14 dní....v práci jsem to nahlásila hned, už mám změměný email i jméno ve všech telefonní senamech,takže se mi často nedovolá někdo z firmy, protože si nemůže vzpomenout, jak se nově jmenuju :-) salome, edvi: a máte první jméno od manžel a pak to svoje, nebo je to opačně? a máte obě jsména s "ová" nebo jedno s a jedno bez?....jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Tak mám doma oddací list :-) Sal: používám to které se mi zrovna hodí , než se to nějak vytříbí. Do telefonu se představuju starým, jinak jsem ještě neměla kde používat. :-) Arci: ano první je manželovo a na druhém místě svoje. Já mám manželovo bez ová, není české.
Odpovědět
holky, proč jsem si myslela, že oddací listy jsou dva? Chudák manžel dneska naklusal na matriku a ženská na něj koukala jak zjara... :-N :-N
Odpovědět
sarka: není každý den ideální :-)
Odpovědět
Sarka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,hodila jsem "pár" profi fotek ze svatby do alba,když tak jukněte.......zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - květiny je mé zaměstnání a práce ;-) Jinak jsme byli na minisvatební cestě nebo víkendu,chcete-li. V Lázních Bělohrad jsme si objednali hotýlek,takže aspoň něco.Víkend byl hezký,trajdali sme po okolí,mužíčkovi se teda ozvala bolavá kyčle ]-( ,takže večer romantika tak akorát :-D . Edvi - krásné fotky,moc vám to slušelo.. Se jménem má ořád problém.Jsem tak napůl.Chvíli se ještě musím představovat postaru a chvíli mi to vyjde i s novým jménem,do telefonu jen raději ...prosim... a podpis mi teda vůbec nejde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana - krásné,na to se říct snad nedá nic lepšího. Mě se líbej hlavně ty černobílé a sépie. A ta fotka jen s prstýnky a "rozmazanou" kyticí v popředí je super.
Odpovědět
jani: moc hezké fotky, krásně na nich ladíte :-) hezoučká kytka, paráda patrajda: no to máš dobré, alespon jsi "ušetřila" za květinouvou výzdobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jo a paradoxně na mou sv. kytku byl nejmíň čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,díky :-) A co se týče příjmení,holky,já si asi nezvyknu nikdy....možná kdybych byla v práci a tam jsme se podepisovala furt,ale tak..?? Prostě pořád mě ta ruka táhne automaticky na mé již bývalé příjmení :-p :-D
Odpovědět
jana: jo, ty to máš ještě horší, jak jsi na mateřský, to chápu,že se asi jen tak někomu nepředstavuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě,maximálně u doktora,jak mojeho tak prcka,a to už jsme ted použila své "nové" :-D ,ale ted mi přišla pošta a já se automaticky podepsala starým,že...?? Naštěstí já na hl.poště dělala,než jsme šla na mateřskou,takže se navzájem všichni známe :-D ,tak ještě že tak. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?