Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: Pár určitě a už je mi to trapné :-|
Odpovědět
salome: fakt? to já jsem nenarazila na nikoho....je fakt, že většinou spíš jednám s chlapama a ty se sem asi nekoukají.. petrajda: tkay jsem si tě představovala jinak :-)
Odpovědět
mayer: měli jste takovou malou pohodovou svatbičku, je to tak? ;-) petrajda: prolétla jsem Vaše alba a moc Vám to slušelo... Souhlasím s Aci: super netradiční kytí:-)
Odpovědět
ano chtěli jsme takovou malou svatbu. a povedla se jen nejbližší rodina
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: krásné x-) a přidávám se k holkám,taky jsem si tě představovala jinak ;-) slušelo ti to a moc....
Odpovědět
Aci: Jojo, no taky jsi z vetsiho mesta, tady je to vetsi vesnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju :-) .Kytí vázala má kolegyně,ostatní já. Ale abych pravdu řekla na mou svatební kytici v pátek nebyl už skoro čas,respektivě sme byli obě už dost unavené. No bylo toho dost,dobrej maraton máme všichni za sebou a zpětné vazby všech zúčastněných včetně hostů jsou prostě pozitivní.Udělalo mi to radost.Takže celou naší svatbu prožívám tak nějak znovu a jsem zvědavá na video protože to jsme dostali darem. Atmosféra byla naprosto spontální,povedlo se vše co se dalo a už sem uklidnila všechny škarohlídy,kteří nechápali proč máme svatbu takhle "jen" na úřadě.Jó to kdybych jim řekla Sychrov,nebo nějakou radnici tak se nedivěj. A i těm škarohlídům se to moc líbilo.Prostě už se divit přestali. aci - jídla bylo dost a nakonec i pití a stále ještě máme plnej sklep :-) Lidi byli rádi že byl raut,každej si vzal kolik chtěl a co chtěl. Hudba perfektní a to sem zapoměla ještě dodat,že když sem byla v pátek na nehtech,tak manžel manikérky je právě zpěvák z té kapely.Nemohl ani mluvit,dělal si zábaliya pil heřmánek,protože měl chřipku jak blázen!!Řekla sem mu ať se na to vykašle,ať nám jen pučí nahomem notebuka a aparuturu,že si budem hudbu pouštět sami. Ne,že prej to nejde a že budou hrát. A hráli! A dobře! Jsou to kabrňáci!!
Odpovědět
Holky byla tady už Estrel??? Její fotečky mi nějak unikají... :-o Teď se jdu vrhnout na Petrajdino albíčko,tak snad už tam taky nějaké fotečky má. Holky na CD s oststníma fotkama jsem ještě objevila jednu svou a musím říct,že se na ní sama sobě moc líbím(to jsem narcis,co :-N :-N )..je černobílá a máte jí v albíčku..
Odpovědět
Jéééé Petrajda jde máš fotky????Ty jsi je zase smázla???Nějak jsem to propásla,tak prosím pro loudavé nevěsty ještě jednou... ;-)
Odpovědět
Hmmm..říkejte mi brzda..už jsem ty fotky objevila :-D :-D :-D ...moooc Ti to slušelo,byla jsi taková křehounká ;-)
Odpovědět
Jani, ta fotka je vážně hezká, vždyť seš hezká baba:-)
Odpovědět
Sarkajak....já za prvé prostě nějak nemám sebevědomí,za druhé mne stresovaly ty pitomě zavázané šaty a za třetí,když jsem byla malá(tak 2 roky),tak jsem přimrzla pusou ke koňské ohradě..takže mi přijde,že když se směju,tak mám takovou "křivou tlamičku" :-D :-D Jinak jsem teda četla,kam se vydáváte na svatebku...jsi to Ty s tím Thajskem,Vietnamem a tak,viď????To je teda paráda....asi nejlepší svatebka z nás všech.....I když já mám taky dobrou...prstem po mapě...takže se můžu podívat,kam budu chtít... :-D :-D :-D Baráček nám nevyšel...nakonec z toho pána vypadlo,že je to za 2 mega jen polovina domu..takže bychom tam bydleli s nějaku babkou..a to fakt díky,ale ne.Takže asi teda půjdeme do pozemku a začneme stavět nový,jenom nějaký menší..tak max.4+1....Pozemky se budou prodávat začátkem příštího roku,takže máme ještě chvilinku na rozmýšlení...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janicka:Jsi mockrásná navšech fotkách. Holky já jsem si spousty z vás představovala úplně jinak,no nevím.Myslím ty co jsem neviděla v albech ;-) petrajda:Fotečky krásný i ta kytička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - moc krásné fotky,opravdu moc.Slušelo vám to
Odpovědět
Ahoj! petrajda: Fotky krásný, ty kytičky jste fakt vázaly samy? To jste teda holky šikulky, fakt se vám to povedlo ;-) Mně dneškem asi definitivně skončilo bezstarostný období :-| Fakt se omlouvám, že vám sem vnášim negativní energii, ale momentálně doslova se slzou v oku vzpomínám na ty dny kolem svatby, kdy největší mojí starostí byly mašličky, šaty a dort :-( Nehci se o tom tady blíž rozepisovat, přece jenom je internet věc až moc veřejná :-| Ale nejni mi vůbec dobře, auuuu :-( :-(
Odpovědět
jani: Mně se líbíš prakticky na všech fotkách, co máš v abíčku ;-) Třeba ta černobílá, kde jsi ty s manželem a kytkou, lehce našikmo (č.9?) - ta je taky nádherná! petrajda: mě jsi svým vzhledem překvapila tak napůl - představovala jsem si tě takovou sportovní, holku do nepohody, ale přiznám se, že ne až tak štíhlou až křehkou (snad mi to promineš) :-N A na estrel jsem taky zvědavá. A na edvi, ale ta je tušim někde na svatebce? Budiž jí to přáno, taky bych nejradši někam zmizela, nejradši úplně někam pryč od problémů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:tedakrtí,takhle smutnou nebo neštastnou tě vůbec neznám :-| petrajda:Kolik je mužovi vypadá hodně mladě :-)
Odpovědět
sidi: No jo, já byla od ledna díky tý svatbě furt docela veselá (nebo maximálně naštvaná :-N ) a tohle mě docela zkrouhlo. Fakt blbej okamžik na blbý zprávy :-S
Odpovědět
ahoj holky, tak se hlásím ze svatební cesty, právě jsme přijeli. Něco nového tady?? Jdu se kouknout na fotky a snad hned zítra sem hodím ty naše. :-)
Odpovědět
edvi: Ahoj! Právě jsem si na tebe o pár řádků vejš vzpomněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Ahojky no už takyčekáme na fotečky,jsme děsně zvědavé ;-) A taky ještě chybí lowe krtek:Vždycky není tak špatně aby nemohlo být hůř.A myslím,že člověku spousta věcí nestojí za nervy ani ty slzy
Odpovědět
Holky už je tam jdu hodit, nemůžu se dočkat celou svatebku :-) :-D :-D A hned pak zkouknu ty ostatní, tak za chvíli jsou tam. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Čekáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: krásné,opravdu..... x-) Krtek: copak? Co to jsou za smutné slova...???
Odpovědět
Tak je to tam. Uf, musela jsem to pozmenšovat. :-) Dnes jsem už vyřízená a musím vybalit , ale zítra jdu na všechny ty vaše alba. :-)
Odpovědět
Edvi: Tý jo, to je taková rebelská romantika - nádhera x-) Moc ti to tam sluší - já tu minule prošvihla tu fotku vlasů, tak to je docela překvápko ;-) A kytička se taky moc povedla! jana: Trošku problémy no.
Odpovědět
Krtek: jj přesně taková svatba to byla. ale fakt se povedla. Těžká pohodovka.:-) :-D Vlasy se nakonec hodily k šatům, takže to bylo fajn. :-) Jen nevím jestli tyhle pocity máte všechny , ale já si připadám jak bych tu svatbu prožila tak trochu otupěle. :-) uteklo to ani nevím jak a konec.
Odpovědět
edvi: A zapomněla jsem napsat to nejdůležitější - ty šaty vypadaly naprosto super!!! ;-) Já to nějak pořád celý vnímám jak hru - "hru na svatbu", teď "hru na manželství a na to, že jsem pani V...ová", jak kdyby to bylo všechno nanečisto. Jestli jo, tak dobrý, beru, můžem to sjet "naostro" :-D :-D
Odpovědět
:-D Krtek: díky. taky to tak beru, v pondělí zajdu pro oddací list a udělám kolečko s doklady. :-) Tak snad mi to konečně dojde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: souhlas s krtek,ty šaty byly úžasné,fakt. x-) a co se týče změny příjmení,no já si "furt" nemůžu zvyknout,a to už jsem se párkrát i podepisovala,ale už naštěstí správně :-D . No prý to trvá 3 měsíce,než si člověk úplně zvykne..... :-) A co se týče dokladů,tak občanka se vyřizuje,no a musím čekat až bude hotová,protože nikde žádnou změnu neprovedou ze starou občankou. I když na pojištovně jsem nebyla,tak to nevím.... :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?