Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci no já vim,ale mám nerva.Měla sem víc dbát na parádu,já fur řešim to p... ž...l :-o o teď už je tp jedno.Ono to nějak dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak číst by jsme chtěli,tak snad k tomu dojde. Jo a sehnat meloun místo polívky byl vážně zážitek,ale sehnali sme. V Praze ve Strašnicích,táta proň jel. Liberec,Dub,vymetýno,vymelounováno..
Odpovědět
petrajda: meloun? jako že budete místo polévky dloubat meloun?
Odpovědět
petrajda: Taky se přidávám - meloun??? Aci: My nečetli blahopřání, podle ohlasů (u nás) to stejně většinu lidí nudí a nebo jim to přijde trapné.
Odpovědět
tak jsem narvala šaty do vany, odmočit do vanishe.....do pračky se vejdou jen tak tak, nevím teda, jestli je mám dát ještě do nějaký cejchy, aby se to vůbec v tý pračce otočiloa vypralo, bude to tam hrozně nacpaný....ale zase se bojím,a by se ty volánky nepotrhaly, i když to bude naruby..... salome: na jaký program jsi to prala? jako na jak dlouho myslím.....45 minut? nebo mín?
Odpovědět
petrajda: no jo, meloun! Já si to pamatuju, žes to tu kdysi psala ;-) jé, tak to budou super fotky! jizi: Fotky krásný x-) Fakt romantika. A ženich je velkej sympaťák ;-) My přáníčka nečetli, z vlastní zkušenosti vim, že to moc velká zábava neni. Obzvlášť pokud se lidi jenom podepíšou pod prefabrikovanej text, což udělala většina. A od tří nebo čtyř docela blízkejch skupin lidí, co byli na hostině, jsme dokonce žádný nedostali. takže ještě že jsme nečetli, to by jim mohlo bejt skoro trapně. Třeba jedna část rodiny nám dala fakt jenom obálku s penězma, nebylo tam žádný přání, nic =-) Jako já chápu, že člověk nedá přání k věcnýmu daru (to jsem taky nedávno udělala - vůbec mi to nedošlo) - ale k penězům? Jsme málem nevěděli, od koho to je :-N
Odpovědět
tak už jsou v pračce na 45 minut a děj se vůle boží...zabalila jsem je do prostěradla, cejcha byla moc velká a s ní se to nechtělo do pračky vejít...tak doufám, že budou po vyprání v celku....
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,holky,meloun :-D .Už sem to tu kdysi publikovala. Máme ten raut,ale tohoto jsme se nechtěli nechat vzdát. Nikdo nic nebude servírovat,nemáme klasickej oběd.jenže co s polívkou? Napadl mě meloun,může to bejd dobrá sranda,akorát nás musej pořádně zabalit,aby sme nebyli jak čuňata ;-) A málem nm to nevyšlo. Já musím mít vždycky něco extra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to půjde. Dalas jemné praní? Máš sice šaty jako pavučinky,ale záclony se taky v pračce nepocuchaj..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musim napsat jednu pochvalnou odu na svatebni raj :-)na posledni chvili jsem si vzpomnela, ze budeme davat par vysluze (kadernice, manikerka atd.) a objednala jsem je v nedeli vecer a v pondeli mi pani volala, ze maji problem, ze namji az do konce tydne volne messengery a ze jim ted prijizdi posta, tak ze mi to posle postou. a dneska mam balicek doma x-) x-) meloun je super :-D co nervy petrajdo? :-)
Odpovědět
estrel: to mně objednali kolegové dárek z inernetu, měl dorazit hned po svatbě - na poštu ho dal prodejce minulý pondělí! A furt nic ]-( Jako mně to neva, já počkám, ale všichni kolegové v tom maj penízky a to by mě docela mrzelo, kdyby byl nějakej problém, tak snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: dobry je si na postu zavolat, nedy se stane, ze je balik na poste, ale listek ti trea nedaji :-(
Odpovědět
Článek se načítá
aci: Na ruční praní (symbol riky ve vaničce, nevím, jestli to máš taky). A jak dlouho to trvalo? Ani nevím, ale asi těch 40 minut....Tenhle program je takový klidný, spíš to to prádlo v pračce jen tak převaluje a nechává máčet.
Odpovědět
Profilova fotka
nervy ? Už jsou rozteklý :-D :-D . Dneska jsme chystali místnost kde se bude scházet rodina,zejtra jedu na ty šaty,ve čtvrtek přítel pro oblek a přiveze mi i ty mé,pak květiny dělat,navézt věci do sálu,přichystat tabuli,jídlo atd. No a co ty? Máš už trému?
Odpovědět
My to máme těsně vedle práce, tak tam chodíme osobně. Ale mně se stalo, že byl balík na úplně jiný poště, ačkoliv adresa byla naprosto správně - fakt nechápu. Až když to pani prodávající urgovala (bylo to na dobírku, tak v tom měla vlastně svoje peníze, tak se zázračně našel a do dvou dnů byl "doma".
Odpovědět
petrajda: jsme zvědavá na fotky s melounem místo polévky :-) krtek: no jo, ot je pech, mě taky kolegynjě objednaly na netu dárek (to bylo k narozeninám) a stejně to nestihlo přijít..... tak snad to ty šaty přežijou, já jsem optimista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajdo:ja jsem prave zatim v naprostem klidu, az se teda divim :-) jedine, cim jsem se stresovala, bylo pocasi a to ted vypada, ze vydrzi.ale jinak jsem uplen OK:-) ja si zitra po 12, hod taky jedu pro saty, pak jedem s mamkou na nakup jidla a zajdu si jeste na posledni solarko :-) ve ct nam rano dovezoukolacky, tak je pojedu zavezt do prace, pak vyzvednu auto, pojedu se podivat jak vazou kytky, pak pojedeme s pritelem zavest veci do restaurace a pak uz me ceka jen manikura a pohoda u rodicu doma, kam prijede i bracha a jeho pritelkyne :-) kde ty budes vecer pred?
Odpovědět
Koukám,že tady to frčí!!! Tak já taky přispěju se svou troškou do mlýna... Zítra jdu na radnici vyčenichat podrobnosti co kde kdy v kolik.... Včera jsem byla na melírech,tak jsem jí poprosila i o ten "bobek" na hlavě..ale minule mi vlas\ moc ostříhala..takže mi to nejde...holoky mě to tak štve..to by byl účes ve kterém bych se cítila parádně a líbila bych se i sama sobě...bééééé.... Zítra jdu naposledy do práce...no naposledy..beru si volno jen ve Čt..v Pá půjdu normálka do práce Dneska mi volala manikérka,že mi to v pátek přesouvá z 19 na 20 hodin...když já většinou teď v 20:15 už spím..chacha... Šári to je dost,že jsi sem dala fotečky..musím říct,že prostředí jste si vybrali bezkonkurenční..je to tam moc jrásný...A jinak se budu opakovat,ale zase jsi jedna,která vypadá uvolněně,v pohodičce a celou "akci" si užívá..takže to jsem moc ráda...snad to nebude opravdu tak stresující jak se to zdá...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky ta podprda je hloupá,nezdá se vám??? Aci budeš ty šaty teda prodávat nebo si je schováš????
Odpovědět
Profilova fotka
estrel - budem s přítelem spolu.Kdybych byla u rodičů,bylo by to trochu z ruky. Večer v pátek jdu na nehty a pak se uvidí.Možná už budu odpočívat..Jsem ráda,že mám okolo sebe hodně ochotných a doufám,že i spolehlivých kamarádek,který mi moc moc pomáhají. No ty\ nervy,to je jak kdy.Když jde vše jak po másle tak jsem ok a když se něco mění tak nic moc,ale vždy mám vedle sebe svého miláčka a jsem za to ráda.\Pohladí mě a je zase vše ok. My žijeme už dlouho spolu,takže mi zas přišlo divné bejt pak každý zvlášť,zvlášť když by to bylo i nepraktické
Odpovědět
My jsme včera byli na večeři..včera jsme totiž byli spolu přesně 3,5 roku..teda holky uteklo to jako voda... a těch věcí co jsme spolu prožili..tolik zásadních životních věcí..tak snad jsme si jeden druhého vybral správně... ;-) My budeme taky v pátek spát oba spolu doma..já pak odejdu v sobotu v 8 hodin k holičce a uvidíme se až na radnici...
Odpovědět
janicka: no jo, ta podprsenka je divní...na to bacha....jani,ale máš přece volno ze zákona na svatbu, tak jestli si nechceš brát dovolenou,tak můžeš mít v pátek volno....
Odpovědět
hmm..ale neplacené...to nechci, víš....tak já si raději vezmu dovču...a já opravdu nějak nepotřebuju v pátek být doma....mám v plánu trhnout rekord a to co jsem měla v plánu udělat všechno ve Čt...a v pátek půjdu dřív...mám nějaké nadělané hodiny,takže to nebude problém....Na pátek navíc máme jenom zajít za Pepčovo tátou do kostela,dát mu tam kytku a zapálit svíčku,vyzvednout dort a rolády a večer ty nehtíky...jinak nic.
Odpovědět
janicka: vy jste jedinej seznamkovej pár, který znám :-) teda spon trochu znám :-) to máte štěstí, že jste se našli :-)
Odpovědět
janicka: pravda, neplacené....já bych ho brala, dovolený mám strašně málo...jdu vyndat šaty z pračky
Odpovědět
Aci já půjdu na "ostro" budu mít jenom kaťátka..sice mám velké kozenky,ale ten korzet u šatů je tak bombičkovej,že tam pod to nic nepotřebuju,už to mám vyzkoušený ze zkoušky...chichi..jen doufám,že mi nikdo nestoupne na šaty a já nebudu nahoře bez..chichi..no to by mne asi humor přešel...
Odpovědět
Fakt jo???To já člověče znám ještě pár lidí.....ale asi jsem to tady psala,já byla opatrná,takže jsem si Pepču "okoukla" na ostro předem..Louny nejsou nijak veliké.....To on byl ten totální odvážlivec,co nevěděl,do čeho jde.... Víš,my jsme taková dobrá dvojka,super se doplňujeme a kdyby nebylo jeho vypečené rodiny,neměli bychom ani důvod se o něčem dohadovat...vždycky se nějak domluvíme a najdeme kompromis....Jeho rodina je obrovské mínus....a myslím,že jsem postoupila ze stavu "nemám je ráda" do stavu " mám na ně averzi"......
Odpovědět
janicka: já myslela, že jste byli každej od jinud...tak to bylo ještě větší náhoda, že jste se našli na netu, když jste z jednoho města :) tak šaty dopadly všelijak :-( plisování se nějak "rozplizlo" a saténová spodnička se moc nevyprala.....asi jsem je neměla dávat vůbec ždímat, jsou zmuchlaný (dala jsem jen jen na 400 otáček) ...uvidím, jestlis e to nějak zlepší, až uschnou....nemám je kam pověsiyt, jsou děsně dlouhý a my mám nízký stropy :-)
Odpovědět
janicka: no jo, rodinu si člověk nevybírá...tak hlavně, abyste ustáli i ty dohody o jeho rodině
Odpovědět
Profilova fotka
jani, ale jeden placeneho a den neplaceneho a kdyz si vyiras jen jeden den, tak je to preci ten placeny :-) tedy mysli. ja si kvuli svate v patek beru oba! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?