Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co je driv - prvni tanec, nebo krajeni dortu? rikali jsme si, ze by bylo fajn dort nakrojit po obede, pak si dat prvni tanec a po prvnim tanci utecn na foceni. co myslite?
Odpovědět
estrel: no my měli dort až po tanci...aspon si lidi maličko odpočali od jídla....dokonce jsme ho měli až později....cca v půl sedmý...a jídlo začíno ve čtyři...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: dekuju, je fakt, ze by pak toho mohlo byt jeste vic. my budeme jist cca od 2 hodin. takze bysm epak dali prvni tanec a mohli po jidle prchnout rovnou na foceni (uvidime opdle pocasi, ale je to cim dal tim lepsi :-) a az se vratime, tak rozkrojit dort, pak nechat lidi najist a pak teprve hazet kytici, coY?
Odpovědět
estrel: ideální plán :-) já jsem ani tu kytici nestihla a ten dort jsme tam nacpali jen tak tak, ten čas letěl strašně rychle...
Odpovědět
ahojky holky, my dort nekrájeli, všichni radši křepčili na parketu a nebylo možné je nahnat ke stolu:-)) kytici jsem neházela, přišlo mi to líto...takže je doma a suší se:-))
Odpovědět
k anketě Celková cena svatby - cca 80 tisíc, hostina 21 tisíc pro 46 lidí 1. Vyšlo vše podle představ? ano, všechno bylo super, počasí nádherné, účes se povedl, hostina veselá. byli jsme oba moc spokojení 2. Nejvtipnější/nejdojemnější gratulace? to už si ani nevzpomínám, ale vím že mi v kostele tekly slzy, když nám bůahopřáli, ale kdo a co to způsobilo si už nepamatuju:-( 3. Obzvlášť vypečený svatební dar? od všech jsme dostali peníze, ptž opravujeme byteček 4. Co nejvíce překvapilo? jak se umí tchán parádně rozjet:-) 5. Svatební noc? byla a byla úžasná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Při obědě pustili v hospodě soundtrack z Pána prstenů - docela se to hodilo, nijak nahlas, takže fajn... A fotili jsme se jenom po obřadu ;-) Jinak jsme po obědě jako zákusek krájeli dort, pak přišli kamarádi a byl první tanec a kytku jsem házela až někdy kolem osmé večer - před tombolou - přítelkyně svědka, co ji chytla, měla potom s partnerem krásný sólo, takže chytání kytice se moc povedlo (navíc u nich to na tu svatba fakticky vypadá :-D)
Odpovědět
jizi:tak co ty profi fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Je jich necelých 300 - tak 20 je naprosto luxusních, většina je super - budu to muset probrat a udělat tvrdou selekci :-)
Odpovědět
takže jsi nadšená :-) tak šup, já jse zvědavá :-)
Odpovědět
ach jo, potřebuju jít zítra na občanku a nemůžu najít diplom ze školy, aby mi tam zapsali titul :-( to je hrůza, já vdycky něco takovýho hledám a nemůžu se dohledat.... tedka mě napadlo., jakpak se asi má sidi na Mauritiusu....tam musí být super...ty pláže a to moře...
Odpovědět
Ahojky, tak u mě nervozita stoupá čím dál víc. Nachlazení se snad zastavilo jen na silném nachlazení, ale i tak mě to otravuje. Cpu se vitamínama a plánujem a plánujem. já se už tak těším... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
edvi: no jo,už jen 6 dní, vid...:-)
Odpovědět
aci: Jestli jsi měla titul i na předešlé občance, tak teď už by ti ho měli zapsat bez problémů :)
Odpovědět
Ahoj! Tak hned gratuluju novomanželkám, i když se tu zatim objevila asi jenom Jana ;-) jani, moc ti to slušelo, jak princezna x-) jizi: Jsem zvědavá na fotky ;-) petrajda: my měli s sebou spoustu CD, ale nakonec na ně vůbec nedošlo. Během hostiny jsme měli puštěnou nějakou klasiku a pak Nohavicu - od restauračky, docela se to hodilo. Pak doma koukám . někdo to CD považoval za naše a šoup ho mezi ty ostatní :-N Bylo to něčí cédo z obřadu, ještě popsaný instrukcema, asi ho ten někdo zapomněl v restauračce a stalo se z něj takhle "putovní". Pak jsem tam chtěla dát Hapku, ale najednou koukám, že hraje normálně rádio - a bylo to nejlepší. Nikdo se o to nemusel starat, pěknej mix hudby... Já se chystám probrat se fotkama a rozdělit je nějak k tisku. Bude to boj - spoustu fotek pro nás a pak nějak vybrat pro svatebčany, přičemž k našim novomanželskejm bych ráda dala ještě ty, kde ten dotyčnej zrovna je... Ale nechci to přehnat, stejně bude mít každej i CD, tak snad neni důvod dělat každýmu 50 fotek, to bych se asi pěkně prohla.
Odpovědět
salome: právě, že něměla.....tehdy jsem byla líná měnit občanku já přemýšlím, jak to udělat, jestli dát našim a babičkám to svatební album už tedka, nebo až k vánocům...
Odpovědět
aci: Já budu muset teď, někteří mě téměř uháněj :-N Naši mi včera natěšeně zabavili profi fotky, aby se měli čim chlubit v práci. Zítra je snad vrátěj, u nás je taky ještě všichni neviděli. Ostatním jsem něco poslala mailem, abych ukojila zvědavost, ale třeba babi s dědou ještě neviděli vůbec nic. Jsou teda teď mimo Prahu, ale jak se vrátěj, budu muset naběhnout :-N
Odpovědět
no já je rozeslala mailem, jako odkaz na album tady.....a rodina je uvidí,ale dostane asi až o vánocích...
Odpovědět
aci: mno, ta moje možná nakonec taky. Teď jsem to letmo sjela a vybrat z toho jenom "pár" je prostě nemožný :-D
Odpovědět
:-D no mě přijde, že jich je málo....teda, myslím ty od profesionálky...musím jít ještě říct, jestli by nám nedala všechno, co nafotila, i ty pokažený třeba....od ostatních lidí fotky ještě nemám fotky
Odpovědět
aci: Taky bych jich brala víc. Vydržela bych se na to koukat hodiny. My jich máme profi skoro 200, ale některý "dvojmo" - barevně a černobíle. takže záběrů tak... 150? A skoro 80 vytištěnejch. Pak od jedný kámošky skoro 300, ale hodně je tam z příprav, od svědka kolem 60, ten fotil daleko víc, ale dal nám jenom ty nej, od našich z foťáku 40... No je toho vlastně hodně, ale já bych chtěla víc :-D Jo, ještě od strejdy bysme měli něco mít! Ten fotil míň, ale prej se mu některý moc povedly. Vida, tak to s tim tiskem ještě počkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc Vá všem děkuju za gratulace ;-) ,bylo to fakt boží. Už se těším na profi fotky a hlavně na dvd. Fakt jsem si to užili uplně maximálně. No a domů jsem fičeli "Už" o půlnoci,to na mě dolehla ta chřipajzňa,ale i tak super. Ale až dneska když jsem vracela šaty a pak jsem jeli zapaltit poslední položku naší svatby a to hostinu,tak to na mě dolehlo. Seděla jsem tam a vzpomínala jak jsem pařili(a to doslova,se divím že šaty to přežily :-N ) ,jak jsem tam chodila v těch šatech atd.a přišlo mi to normálně líto,že už to je pryč. Ále ted si říkám,užili jsme si to,a máme další věci na co se těšit. 2 narozeniny prcka,pak vánoce no a taky náš domeček ;-) život jde prostě dál.............že?? Jo házela jsem kyticí,ženich mi sundával zubama z nohy podvazek a pak se střílel,večer byli lampionky,alena krájení dortu jsme normálně zapoměli. Taková klasika. No a pak jak jsme si v 8 večer vzpoměli,tak už nikdo neměl chut,tak jsme ho zabalili a druhý den porozkrávali a rozdali,ale byl výborný :-N :-D . Náš malý byl perfektní. Jsem se bála jak ten fičákm kolem sebe bude zvládat,a už vůbec 30 min.obřad v kostele,ale byl zlatý,ani nepíp,bobešek můj. A ke konci obřadu dokonce usnul dědovi na klíně. :-) Ted ještě občanky a vešketé doklady vyměnit.No to až za týden od obřadu,se chodí pro oddací list,a až s tím oddacím listem pak pro občanku,řidičák,banku atd že.....???? Jinač posledním zářijovkám co to mají před sebou. Holky užíjte si to na maximum,je to opravdu krása x-) ,která ale rychle uteče. Přeji Vám hodně štěstíčka.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: u nas jsou vsichni prekvapeni, jak jsem vlastne uz jen 5 dni pred svatbou uplne klidna :-) uvidime, jak dlouho mi to vydzi. nemuzu sehnat kosicky na vysluzku pro kadernici a manikerku - zapomnela jsem, ze bysme jim to meli dat, tak jsem narychlo onjednala ve stabenim raji a doufam, ze dorazi, dneska jsem s pani mluvila a dneska je odeslala postou, tak snad do stredy dorazi :-) doufam!! jinak to udelame na tacky a celofanem obalit - vse se da resit :-) ale jsem pako :-)) jediny, co stale sleduji je to pocasi a vypada to, zevy v sootu budete mit mnohem tepleji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi koukala sem na fotky, no nádhera.Moc vám to oběma slušela.Jste taková správná dvojka ;-) Přeju moc,moc štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky,plánujete udělat si foto knihu?? Viděla sem z happy- fota na ostro :-) a nevypadala špatně.Máte jiné zkušenosti,znáte i jinou firmu co ji dělá??
Odpovědět
čau, jak se máte? My jsme včera vyřešili jídlo, byli jsme v hotelu, jsme tam poslední svatba a pak to tam ruší, to jsme netušili. Snad bude jídla dost, bojím se aby nebylo málo. Taky´jsem byla u kadeřnici, jsem ostříhaná a lehce promelírovaná. a taky nám potvrdila učast kapela, tak by snad mělo všechno klapnout. Zítra jdu na nehty, nevím co s nima. Ve čtvrtek výslužky a pátek pro dorty a cukroví a pak už se jen vezem, tradá
Odpovědět
jana: Malej musel bejt docela vykulenej, že má najednou místo mámy takovou princeznu ;-) Si vem, že tě asi vídá pořád tak nějak "podomácku" a na jednou tohle - to se mu nedivim, že ani nepíp :-D Já byla na svatbě tety, když mi byly asi tři roky a byla jsem z toho taky odvařená, během toho obřadu prej absolutně "kamenný" dítě :-D petrajda: Já plánuju nějaký hodně hezký album. A fotoknihy by nebyly špatnej dárek k Vánocům, ale zase ty lidi už budou mít doma Cd a fotky tištěný, tak to nechci přehánět. Já nejradši klasika album s růžkama, aby se ty fotky daly případně vyndavat. A "dokreslit" plátkama růží, mašličkou a tak. Sice jsem to ještě nikdy nedělala, zatim mám věechny alba "kapsičkový", ale snad to moc nezvořu. Akorát mám dilema, jestli dát dohromady fotky od nás z bytu (přípravy a tak) a pak ty profi, nebo udělat alba dvě - honosnější s těma profi a těma hodně povedenejma, a menší třeba kapsičkový s mometkama. Co myslíte? Jinak jak tak koukám na ty fotky, tak je mi najednou taky nějak smutno, že je to za náma. Jsem si včera úplně vybavila ty pocity během příprav a pak na obřadu... Mi naskočila husina :-N Ale začínám cejtit potřebu to "prázdno" po přípravách zaplnit nějakou činností, zvelebovánim hnízda a nějakejma víkendovejma akcema. Včera jsem si koupila tři (!) časopisy o ručních pracích a moc se mi tam líbí patchworková deka, mám chuť se rovnou rozjet pro látku. A mám tu spoustu nedodělávek a taky jsem v neděli pořádně uklidila půlku bytu a zjistila, že některý věci prostě musej pryč, jinak se tu nedá dejchat (jako když jsme třeba fakt neměli kam dát ty skleničky od Brandejsa, tal jsem začala zuřivě vyhazovat kraviny z baru na zem, muž ze mě byl hotovej :-D )
Odpovědět
Stejně to děsně letí všechno - já si třeba dělala manikúru ve středu před svatbou (v práci :-N ) a už mám zase takový ohavný drápy...
Odpovědět
krtek : no jo, je to děsný, že už je to pryč :-( já se utěšuju aspon tím prohlížením fotek :-) já mám ještě ty skleničky,co jsme dostali, naskládaný v obýváku na podlaze a marně přamýšlím, kam je narvu, musím udělat tkay nějakou čistku....v Lbc je dneska hrozně hnusně, mlha, nic se mi nechche dělat :-( jo holky, kdo jste měl vlastní šaty, daly jste je to čistírny? za nějakých zvláštních podmínek, nebo do nějaké zvláštní čistírny? já se bojím, aby se jim něco nestalo...máme je pořád doma špinavé, je to humus, už by to tu čistírnu fakt chtělo...
Odpovědět
aci: Tady v Praze je zatim krásně. Šaty jsem nechala u našich, tady na ně fakt neni místo, dokud jsou špinavý. Mám docela zaprasenej spodní lem, tak mi pani švadlena říkala normálně namočit ve vaně (tu maj právě taky naši, my máme kout, do kterýho se sotva vejdeme my :-N ), tu nejhorší špínu vzít klasika mejdlem - "prožmoulat", pořádně to v tý vaně vymáchat a nechat na ramínku vykapat a ushnout.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?