Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
cutty? ty fotky jsou super....a máte jich spoustu, to je praáda...kdo je ta krásně ohozená paní v modrém a s modrým kloboukem? estrel: neblázni, pršet nebude můj taky prstýnek nosí :-) já už jsem si vyzvedla formuláře na občanku a řidičák...v pondělí tam půjdu, jen si ještě musím udělat fotky do občanky
Odpovědět
To já vzala občanku dost rychle - zažádala jsem si hned v pondělí po svatbě. Dneska jsem to byla oficiálně nahlásit na prsonálním... A zbytek počká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě už z toho lepení fotek začíná malinko hrabat :-.
Odpovědět
zelvi: ještě, že máme jen jedno album.....ale jak jsem tu psala, s potěšením si ho každý den prohlížím...:-)
Odpovědět
aci ta pani v modrom je mamina sestra, cirou nahodou i statna tajomnicka tak ju mozno poznas z tv
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde jste kupvaly kosicky na vysluzky? daji se sehnat trea i v papirnictvi?
Odpovědět
Ahoj cuty: moc hezké fotky. Jinak všem co to mají dnes hodně štěstí, to už nás tu moc nezbyde. ;-) Neustále sleduju počasí a už jsem z toho zmatená. Na příští týden chvíli hlásí teplou frontu a krásně, pak zas studenou s přeháňkami, no tak já nevím. Včera jsme se byli domluvit na jídle , jako hlavní chod budeme mít nějaké gordon blue nebo co , ani nevím co to je. :-S To vybral ženich. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahodj edvi :-) tohle je cordon bleu: http://www.globalmr.com/images/Omaha/... :-) obelene maso plnene syrem a sunkou. jinak ja jsem z pocasi taky zmatena :-( uz me to stve. kdybysme to tak mohly ovlivnit, co? ale holky dnesni vikend a patek maji prekrasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se těším na další fotky.Ženich právě doma vybírá hudbu na zábavu.Nějakej mix aby se dalo na to dobře blbnout.Odpol jedem balit koláčky.Já mám najednou takovej scvrklej žaludek :-( .Nervy.A toto máme až za tejden. Jsem teď v práci ale odpol chci mezi lidi abych se sklidnila.Nesnáším stres..
Odpovědět
estrelita nam vyskluzky nakrabickiovai rovno v cukrarni a mali vlastne krabicky
Odpovědět
Aha s tím masem, já nechtěla vypadat debilně, tak jsem se neptala. Já totiž maso nejím, tak jsem do toho nechtěla zasahovat. :-D Dnes je konečně krásně i u nás, tak uvidíme , no a jediné co jsem z té předpovědi pochopila když to zprůměruju, tak by snad příští týden nemělo sněžit, být pod nulou a padat trakaře. :-D No hlavně at neprší, ten zbytek už bude bonus. ;-)
Odpovědět
No a jinak jsem pěkně nachlazená, doufám, že na mě něco neleze a pod nosem se mi vyhazuje opar, takže paráda. Rvu do sebe vitamíny, ale moje nervy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edvi - to je z nervů. Bude zase dobře. Zejména až to budem mít za sebou :-D :-D U nás je zž zase taky hezky. Konečně.Včera totaky šlo,ale já sem furt zalezlá v práci tak si sluníčka moc neužiju :-(
Odpovědět
estrel: krabičky mají i v papírnictví, většinou v takových těch straších, v těch moderních na to moc nejsou
Odpovědět
Ahoj holky, tak se vám tu hlásím jako vdaná paní. :-) Hned bylo poznat, že jste držely palce, protože všechno vyšlo na tisíc procent včetně počasí! Fakt úžasný. ;-)
Odpovědět
filu: gratulujeme mladá paní :-)
Odpovědět
Děkuju, aci. Už připravuju aspoň pár foteček jako ochutnávku, další budou až po svatební cestě :-)
Odpovědět
filu: jasně, jsme na fotky zvědavé...
Odpovědět
Tak něco málo je tam. :-) A musím říct, že to byla ta první věc, co jsem doma po návratu udělala, kromě toho, že jsme šli na pár hodin ještě spát, protože jsme se veselili až do čtyř ráno, a pak jsem měla stejně spaní jako na vodě, takže jsem nastřádala tak sotva dvě hodinky, což je dost málo. ;-) Držím palce dnešním nevěstám!!
Odpovědět
filu: paráda, moc ti to slušelo :-) a měli jste krásný dort
Odpovědět
Děkuju moc Aci, dort byl nejen krásný, ale taky výborný. :-) Akorát jsem měla z nervozity úplně stažený žaludek, tak jsem toho do sebe včera moc nenasoukala. Zbylo mraky jídla, ale všechno odvezli rodiče autem, hlad na mě došel až teď a v naší novomanželské domácnosti před dovolenou si dáme tak akorát špagety s hořčicí a perníkem. ;-DD
Odpovědět
filu: Jee, ten dort vypadá fakt roztomile :-) A vy na fotkách krásně a šťastně, tak jak to má být ;-)
Odpovědět
Filu moc hezké fotky, blahopřeji k svatbě. Opravdu vypadáte na těch fotkách spokojeně. ;-)
Odpovědět
Ahoj! filu: Gratuluju! Fotky máte moc krásný! A mělas naprosto úžasnou kytku x-) Já tu mojí zrovna dneska ráno už vyhodila, byla totálně seschlá a už taky docela "nevoněla". Ale sušim jendu růžičku a ještě jednu roloženou na plátky a taky ženichovu korzáž ;-) My dneska byli na firemní akci od muže z práce. Je to vždycky takový sportovní, samý soutěže, takže jsem lezla po horolezecký stěně a střílela z luku... A na konci je tombola. A nám se podařilo poprvý v životě vyhrát! Úplně poslední (takže vlastně první) cenu - digitální foťák! A muž měl takovou radost, teda neměl radost, že si pro to musí jít na pódium, on je děsně nerad středem pozornosti.Tohle byla navíc fakt hlavní cena, ty foťáky byly teda tři, ale tenhle úplně úplně poslední, tak o to to měl "lepší". Ale jinak úplně zářil :-) A pak mu přišel pogratulovat anglicky mluvící šéf - a můj muž mě okamžitě představil jako svojí "wife", to jsem zase zářila já x-) Takže takovej krásně pozitivní víkend, akorát mě teď děsně bolí hlava. A nějak jsme oba přišli na chuť těmhle blbinám, tak už plánujem, jak půjdem s jeho kolegama na minigolf, ještě tu máme taky nějakou slevu do Aquaparku, tak tam se taky těšim, no doufám, že budeme mít víc aktivních víkendů, fakt mě to baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
filu: gratuluju :-) super, ze vsechno vyslo!! edvi: hmm, ja mam z toho pocasi stejny pocit :-(snad se na nas usmeje stesti!! proste hlavne, aby neprselo!! ostatni je fakt jedno! ja jsem dneska dodelala par veci a vestinu toho, co budu potrebovat, jsem odvezla k rodicum, kde ve ctvrtek budu spat. jeste musm par veci dokpupit a obtelefonovat. a zitra si s pritelem sedneme a vsechno projedem, jestli jsme na neco nezapomneli:-) no jde do tuheho :-)
Odpovědět
Ahoj tak kdo tu zbyl? Já jsem totálně šíleně nachlazená. Fakt jsem naštvaná. Teda nevím jestli to doléčím do soboty. Fakt hnus. Ted už si říkám at teda raději prší, ale nerozjede se mi to v chřipku. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
filu - všechno nej, strašně vám to slušelo a na fotečkách jen záříte krtek - i já před dvěma dny vyhodila kytku, vzdala jsem to ,...nejen že malinko smrděla :-D :-D tak jak říkáš, tak i když jsem sloupla jeden okvětní lístek z růže, tak už pod tím i plesnivěli,...takže šla do popelnice :-(
Odpovědět
Krtek: Takový super víkend bych si taky nechala líbit :-) Já kytku vyhodila včera, byla už značně nahnědlá a stonky zapáchaly...Ale nějak jsem zapoměla, že jsem si mohla něco vylisovat na památku, takže teď nic nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste nikdo kytku nehazel? ja ji hodim a necham dotycne, co si kytku chyti :-) edvi: podle me jsme tu zbyly na svatbu jen 4 - ja, ty, janicka a klarka? jestli se nepletu.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: ja jsem taky nachlazena uz od minuleho pondeli, vcera jsem byla cvicit a strasne blbe semi u toho dychalo, tak jsem toho po 40 minutach nechala, ale drzela jsem se :-D ale musim vsude chodit s kapesnikem. v pndeli jsem si radeji hned dala coldrex, tak to zkus taky, prolivala jsem se horkym cajem s citronem a medem. at je ti brzy lip!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?