Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Holky, taky pěkného Valentýna....jak píše luccy.luccy, poslední Valentýn za svobodna, to mi ani nedošlo....my máme ještě prvního března výročí.....to bude taky po svatbě až na druhém místě po výročí svatby
Odpovědět
Taggy: my máme teď v únoru taky výročí, 2 roky. :-) Takže dnes jen večeře a mini dáreček a na výročí se rozšoupneme víc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: ja byla v diplomatu dneska a nebylo to nic moc. ale cekala jsem to, tak jsem nemela prehnana ocekavani :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám k zářijovým nevěstám. Dneska jsme konečně byli za fararářem domluvit termín svatby, jsem nadšená, protože jsme tu domluvu odkládali už září loňského roku, kdy jsem byla požádána o ruku. Musela jsem se vám pohlubit, protože můj přítel to se mnou vůbec neprožívá :-| Snad když už teď máme konečbý termín, se mi ho podaří nějak přesvědčit, aby se trochu podílel na přípravách. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vochechulko: ale opatrně, chlapi to moc neřešej, až na poslední chvíli času dost, času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Tak jakýho ste měli Valnetýna? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vochechulka : ahojky, gratutuluju k přípravám :-) a neboj, chlapům to trochu dýl trvá, ale nakonec je to taky chytne ;-) . Můj drahý se nejdřív nechtěl ženit vůbec, už jsem myslela, že se ani nedočkám .. jsme spolu už čtyři roky, od začátku spolu bydlíme a docela už bysme chtěli miminko, ale já chci až po svatbě a můj Pavel by to bral i bez svatby.. Ale nakonec to dopadlo tak, že svatba bude a teď, když už není úniku a svatební přípravy jsou v plném proudu, tak se těšíme oba a dokonce mě miláček i občas překvapí nějakým fajn nápadem ;-) . Teď ve čtvrtek jedeme spolu do hotelu, kde bude hostina, připraví nám na ochutnání komplet celé menu, které jsme si vybrali na svatbu, tak už se moc těším ;-) . Ale chtěla jsem se tě zeptat, jestli jste si dopředu museli shánět nějaké dokumenty pro pana faráře? Já jsem totiž docela překvapená co všechno musíme dopředu sehnat. Chceme mít svatbu ve farnosti kam nepatříme a potřebujeme mít nějaké licenční povolení z farnosti našeho trvalého bydlišti a taky potvrzení o křtu ne starší jak tři měsíce. Já jsem křtěná v Bratislavě, můj v Hodiníně takže se docela naběháme, ach jo :-) a teprve potom můžeme začít s dalšími připravami. To mě docela zaskočilo.
Odpovědět
Vaverunka - jako bych cetla svoje slova o vyvoji naseho vztahu :-) naprosto to samy, jako pres kopirak - akorat vy svatbu stihnete o tyden drive nez my ;-) a co uz mate zarizene? Mi se to dari i odsud z ciziny nejak davat dohromady, ovsem na rozdil od Vochechulky je muj nastavajici tim jedinym, se kterym o pripravach muzu mluvit (a nijak se tomu nastesti nebrani), protoze nasi to jeste nevedi a nechci rikat kamaradum driv, nez by to vedeli nasi. Ale je to docela tezky - jsem zenska ukecana, vsechno resim tak, ze se o tom pobavim, a ted abych mlcela az do pulky dubna :-( No jeste ze mam beremko a muzu sdilet radosti i starosti takto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankbar : jasně, na vykecávání máš přece nás a my sneseme všechno a nikdy nám téma svatba nepoleze na nervy ;-) !!! A kde v cizině jsi ? A nastávající je Čech nebo cizinec? My máme zařízený hotel na hostinu, já mám šatičky, kameramana a DJ a to je asi tak všechno, no nic moc, ale pracujeme na tom. Aspoň to nejdůležitější a na ostatní je potom do září času dost a dost... A co vy, co už máte zařízeno? A kde to budete mít ?
Odpovědět
Profilova fotka
vochechulko: muj pritel to taky moc neresi ;-) vetsina chlapu na tohle fakt moc neni, tak neves hlavu a pis nam :-)
Odpovědět
Tak holky já měla včera nějakou slabou chvilku, řekla jsem nastávajícímu, že se o svatbu nestará a nezajímá, no a on se urazil a šel spát. :-S :-( Prý že to není pravda. Vlastně fakt moc není, já měla jen nějaký špatný den a večer. |-| Dneska jsem mu dala přečíst skoro finální verzi svatebních novin a se zájmem je četl a smál se u nich. Tak snad se budou smát i ostatní. Příští týden nám má přijít svatební víno a čokoládky, který jsem fakt nezvládla udělat sama, takže si pěkně zaplatím skoro 4000Kč, ale aspoň to bude hezky udělaný :-) Oni ti chlapi to možná nedávají tak najevo, ale určitě to aspoň ve své hlavě řeší, vždyť je to vlastně z jejich iniciativy, pokud Vás teda, jak předpokládám požádal o ruku!!Ten můj už si zařizuje rozlučku se svobodou!!! ]-( :-D Normálně nepije, nikam nechodí a toto plánuje jako akci roku. Musím mu trošku přistřihnout křidélka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: asi erupce na slunci, páč my měli včera večer taky výměnu názorů, ne teda odhledně svatby i když to s ní nepřímo souviselo,tak uvidíme, dneska zase žehlíme oba... nějak se pořád dohadujeme kvůli jeho práce peníze a čas a nějak nám to nejde do hromady... :( jsme z toho špatní oba a nevíme si rady co a jak dál...
Odpovědět
Článek se načítá
Vaverunka - jsem ted na sluzebce v Cine, nastavajici je Moravak jak poleno :-D Svatbu chystame v Rajci-Jestrebi, pac jsme chteli obrad venku a v zamecke zahrade nam vysli vstric. TAkze mame zarizene misto obradu, tak napul zarizene misto svatebni hostiny, kameramana,fotografa, ted uz i kapelu (huraaaaaa), no a zbytek az v dubnu - vyvazky se tady pripravovat nedaji a cukrovi necham na mamce :-) jeste jsem premyslela, jestli si odsud nemam nechat usit svatebni saty - ale desi mne max.povolena vaha zavazadel 20 kg, protoze uz tak mam nakoupenych spoustu suvenyru a urcite jeste neco pribyde :-N a ty jsi primo z Brna? akorat svatbu mate v Breclavi? Luccy.luccy - zase z Prahy a svatbu v Brne? =-) ? Taky se vam to asi holky hure planuje, nez kdybyste to mely v miste,co?
Odpovědět
vaverunka: my jsme žádné domukenty nepotřebovali. Chceme totiž obřad ve farnosti kam patříme. Oba jsme zde byli i pokřtění, takže pan farář si potvrzení o našich křtech najde sám ve své matrice. Říkal, že od nás nic nepotřebuje, jenom těsně před svatbou potvrzení z matriky. Ale vím, že je to hodně papírování, když to má někdo jinak. Třeba kamarádka si brala rozvedeného a taky to bylo papírů. Jinak přeju hodně štěstí při získávání všech těch dokumentů.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem na příští pátek objednaná na zkoušku šatů, jsem zvědavá a zároveň se děsím toho, že mi žádný nebudou s :-S lušet.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy neboj ja sem se toho desila taky a nemyslim si ze to bylo tak strasny..
Odpovědět
Profilova fotka
Jankabr: páni, tak to jsi cestovatelka!! A co děláš, jestli se můžu zeptat?A jinak my nejsme ani jeden z Brna, oba dva pocházíme z vesniček kolem Břeclavi, tak proto svatba tam, protože tam máme rodinu a máme to tam rádi :-). A v Rájci je nádherně, to bude krásná svatbička, jen aby vyšlo počasí co !! lucy fakt se neboj, jak už tady psalo více nevěst, tak ty svatební šatky nám prostě sluší, akorát si musíš najít své vysněné a typ, který ti perfektně padne. Já jsem z toho taky měla hrůzu, zdály se mi sny, že jsem ve všem tlustá a nic mi nesluší, vůbec se mi do salonu nechtělo ... no a vidíš, vybrala jsem si bleskurychle a ještě jsem v klídečku, že žádnou drastickou dietu držet nemusím ;-) . Ale držím palečky a pak určitě dej vědět a třeba dej do alba fotečky ze zkoušení ;-) . A ty už máš hotové svatební noviny? To jsi teda šikulka !!! A pochlubíš se nám v albu :-) ?
Odpovědět
vaverunka a tulikiss: tak děkuji za uklidnění a podporu. Beru s sebou kamarádku - svědkyni, tak snad to zvládneme. ale mám z toho strach, jsem malá, 160 cm a zhubnout bych taky potřebovala, což plánuji,-takových 10 kg, ale do příštího pátku to asi nestihnu. ]-( Foťák bereme, takže potom hodím nějaký fotky, pokud to nebude fakt ostuda. :-D Noviny takz přihodím, je to směs srandy, povídání o nás dvou, fotek z dovolené...snad se povedly!! Mají už teď 15 stran a ještě nejsou úplně hotový, ale chci tak max 17, ať to není zase román :-D
Odpovědět
Vaverunka - delam projektovy management pro jednu IT firmu, nicmene tady jsem spise v roli kouce - trenuju a skolim nas cinsky team, aby podaval stejne, ne-li lepsi vysledky nez Brno :-D S tim Brnem jsem to myslela tak, ze ho mas v pase uvedene jako ze "bydlim v okrese:Brno". Ja to puvodne chtela taky delat v miste, odkud pochazim, ale zjistila jsem, ze mi to za to dojizdeni a starosti nestoji, preci jen to neni tak blizko. Jo a k tem svatebnim novinam, nasla jsem super web http://www.svatebni-noviny.wz.cz/svat... odsud se da stahnout spousta veci, ale samozrejme originalne vymysleny jsou mnohem lepsi. Taky se luccy.luccy tesim, az je das do alba, pro inspiraci ;-)
Odpovědět
holky ja mam radost - zhubla jsem zase trochu!!!uz se nemuzu dockat dubna, az si budu moct zkusit saty :-) a v zari ji je oblect!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zářiové nevěsty. V lednu jsem byla požádána o ruku. Včera jsem udělala státnice, tak se tady konečně můžu zaregistrovat a začít vše chystat :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluji, ke státnicím i k žádosti o ruku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin9: moc gratuluju hlavne k tem statnicim a jenom tise zavidim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jdu na zkoušku šatů zítra, tedy dobrý pocit z toho nemám, ale už musím, taky jsem se snažila trochu zhubnout, no povedlo se kilo a půl víc ani prď, tak snad mi nějaký taky budou, ale mám z toho obavy....hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
nebojte se toho urcite budete krasne a hlavne kdyz pak neco zhubnete saty vam pred svatbou upravi, to ja ted dve kila pribrala tak nevim jestli kdyz mi prijdou saty jestli mi budou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuli, ty jsi hubenoučká tak ty dvě kila nebudou ani vidět¨ já jsem na sebe fakt zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
noo mozna nejsem tlusta ale me se ty kila ukladaji vzdycky na jednom miste takze to na tom brichu jde dost videt, holt budu mit hladovku jak prijdou saty:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji za gratulace. Já jsem teď taky přibrala, celý dny jsem se jen učila a jedla :-D . Teď snad budu mít čas trochu sportovat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jin9: to je jasný, já když mám stres tak jdu taky nahoru, protože čokoláda to jistí, tak jsem na to zvědavá před svatbou :-|
Odpovědět
jin9. gratuluju :-D já bohužel počítám s tím, že před staátnicema se změním v seriozní velrybu... NO a před těma druhýma, to se asi užeru k smrti :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?