Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Já chci na auto srdce z břečťanu..vyjde nás totiž zdarma.. :-N :-N
Odpovědět
lotri: No nás bude málo a máme taky zoufalej nedostatek aut a řidičů - v přítelovo rodině neni jediný auto ani funkční řidič :-| A to jich pojede šest a dítě... takže auto bude asi jedno (no, možná ještě svědek pojede vlastním) a pro zbytek minibus. Nedá se nic dělat, minimálně jedno auto nám prostě chybí a neni možný nikoho sehnat. teda někdo by se možná našel, ale to by mi bylo blbý ho pak nepozvat na hostinu - a popravdě, proč bych měla zvát pro mě skoro cizí lidi jenom za to, že nám řídili? Když je to celý skrouhlý na minimum... Jinak břečťanový srdce je taky fajn, to se mi taky líbí.
Odpovědět
já kytku na auto ne, protže to nedrží a padá to....
Odpovědět
krtek: já myslím, že minibus je ideální řešení...
Odpovědět
Aci kamarádla měla loni takový korpus z klacků a na tom gerbery a myslím anthurie...takže nic lehkého...vezmi si,že máme opravdu velké auto a i tak to zabralo celou kapotu..měla to snad na 4 přísavkách a naprosto v pohodě...Ale když mne tyhle věci nějak neberou...já jsem teď i přemýšlela,že nebudeme mít vývazky..ale Pepča,jak je mu jindy všechno jedno,tak hned začal,že to není možný..že je mít musíme..bla bla bla...
Odpovědět
Krtí mne asi zabiješ... :-N :-N ..já tam viděla JB...chichi... :-N
Odpovědět
janicka: vzdyt máte 20 lidí, tak vývazky nejsou takový problém,ne?
Odpovědět
Tak jsem to moje celodenní snažení dala do alba :-D teda jenom ty písmenka, oznámko teprve bude. jenom doufám, že nebude problém s tim, že se jim to třeba v copycentru přečte jinak, nebudou mít ten "můj" font a podobně :-S
Odpovědět
jani: no jo, on tam vidí každej něco jinýho... A já se tak snažila :-N Kolega: To je dobrý a co to jako je? Já: No jaký tam vidíš písmena? On: Jo aha, tam jsou nějaký písmenka??? Ale myslim, že když tam budou i ty jména, že by to lidem mohlo dojít ;-)
Odpovědět
jani: Jako Jim Beam? :-D :-D
Odpovědět
Ale Aci mě to prostě nebere..nepřipadá mi to nijak důležité,víš....Jako že když to bude tak bude a když to nebude,tak nebude....NAvíc Pepča mi pořád říká,že si vymýšlím zbytečné věci,takže to totjí zbytečné pěníze..přitom myslím,že z vás tady to mám úplně nejosekanější....takže mne to ani tak nějak nebaví.... Pořád řeší cenu prstýnků...že mají všichni levnější,ale když mu řeknu kdo,tak neumí odpovědět....Takže mne to fakt nebaví...Přitom prstýnky jsou mojí jedinou "libůstkou" co se naší svatby týká....připadá mi to smysluplné,je to památka..takže rozhodně budu mít hezké prstýnky,než raut a na něm padesát druhů salámových mís a tak...prostě chci mít trvalou památku a ne to prožrat..Ale on to nechápe.... NAvíc už zase začal vytahovat,že jsme se mohli vzít jenom se svědkama a nadrar bazar....Ale že já jsem prostě jedináček a mojí mámě by to bylo strašně líto už neřeší...jeho heslo je:my si to platíme,tak si to uděláme výhradně dle svého"....no někdy je na zabití.....Docela mi to tím vyčítáním,škudlením otrávil..takže nějaké vývazky jsou mi fakt putna.... A taky nevím,myslím,že jste tady všechny do těch příprav takové zapálené....já jsem teď naprogramovaná jinak...svatba je hezká věc,ale prostě mojí prioritou je něco jiného......víš co,viď????
Odpovědět
krtek: moc hezký.....
Odpovědět
Článek se načítá
jani: Koukám, taky to na tebe trošku padá ne? Já včera dokonce chvilku přemejšlela, do čeho se to ženu :-N Můj přítel prohlásil, že ty "blbosti" jako večerní oslava s kamarádama jsem vyhrabala na netu a že to tak nikdo nedělá, akorát že tu nějaká "slepice" něco prohlásí a já to musim mít taky ]-( Musim přiznat, že tak hodinu dvě mi byly ukradený nejen vývazky, ale komplet celá svatba :-p Ale i když zrovna nedepkuju, tak jak se to blíží, tak mi tyhle drobnosti začínaj bejt tááák šumák... Dneska jsem třeba koupila 30 obálek na oznámka a je mi úplně jedno, že jsou to takový ty obyč, s natištěnejma "zarážkama", z pošty... (ještě v lednu bych určitě plánovala do barvy a minimálně s vytištěnejma iniciálama - kyž už se s nima tak dřu :-N )
Odpovědět
janicka: v pohodě, já to taky moc neřeším a vůbec by mě neurazilo, kdybys neměla na svatbě vývazky...akorát jsem jen chtěla říct, že je to tak jednoduchá věc a tolik to nestojí....je blbý se dohoadovat o finance :-( tvojí prioritu taky chápu :-D ;-)
Odpovědět
aci: Dík, snažila jsem se ;-) Teď aby celý to oznámko nějak dopadlo...
Odpovědět
krtek: já si to blbě přečetla a myslela jsem, žes chtěl kupovat i známky s iniciálama a do barvy....ale to jsem nevěděla, jak bys tam ty iniciály dostala.... :-D já tedkon vůbec nechci nic řešit se svatbou :-( potřebovala bych ty poznámky z koordinačního víkendu přepsat a rozposlat a zařídit to, co jsme tam dohodli, ale strašně se mi nechce...
Odpovědět
No já teď mám aspoň na chvíli klid - teda až budou ty oznámka hotový. Zkoušku vizáže mám domluvenou, ještě kdyby mi tak chtěl někdo odpocvědět ohledně tpoho víkendu po svatbě... Jsem netrpělivá.
Odpovědět
Víš kdybych hýřila a vymýšlela nesmysly tak ok..ale štve mne,že i když kažou korunu,jak se říká obrátím 3 x a popřemýšlím,zda to vůbec musíme mít a zda není levnější varianta a plno věcí jsem úplně zrušila...a on pořád pindá....Jako vím,že on nikdy nerad vydává peníze za cokoli..je to takový HArpagonek...nejšťastnější je,když si může na dukátkách sedět..takže teď když pumpuju konto,tak chápu,že koulí očima...ale myslím,že mi moc křivdí... Co šlo,tak jsem si na výzdobu stolu půjčila od kamarádky..zrovna dneska jsem dostala email,že mi posílají zásilku z svetabní dekorace.cz...a jako tam jsem utratila 560 Kč!!!!!A to tam mám ještě 30 krabiček na výslužku,30 lepších ubrousků po 7 Kč...a dovolila jsem si jedny kamínky a taková perlová srdíčka za 100 dohromady... Dort by se mi líbil ten hezký marcipánový,ale je drahý..a vlasně jsem se s tím názorem i ztotožnila a souhasím s tím,i když bych si přála dort jiný... Mou šatovou anabázi tady znáte všechny moc dobře,takže nemusím rozepisovat a navíc jste mne ještě ubezpečily,že tyhle moje šaty stojí v Praze skoro ještě jednou tolik... Make-up budu mít zdarma,kadeřnici tu svou,nehty mám hezké přírodní,nepotřebuju uměláky..takže zase zdarma...Brož do vlasů mám za 50%,body pod šaty mám taky slíbené za doborou cenu,boty mám své - nekupuji Tak co do prďous po mě chce.....!!!????VRRRRRRR...prudí mne to
Odpovědět
jani: Já mám taky pocit, že s ohledem na jeho asociální povahu jsem už udělala kompromisů až na půdu (nejen ohledně svatby) - a taky jsme se chytli, že nestojí o žádný kamarády a šaškárny... Nejradši by si měvzal někde úplně beze svědků nebo co, jak kdyby se styděl za tu "slabost", že nakonec do tý svatby jde. To jsou celí chlapi, já si pořád řikám, že po svatbě se to zase uklidní. Ale je to paradox, že málem nejvíc hádek je kvůli dni, kterej nás má navždycky spojit a bejt nečim výjimečnym, úžasným a bla bla bla, známe to ze svatebních alb že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, koukám, ve které diskuzi bych načerpala nejvíc tipů, tak zkusím vás, budoucí záříjové paní. Můžu se zeptat, co už bych měla mít 100% zařízeno a na co je ještě trochu času? Teď například sháním z mého okolí fotografa a cukrárnu. Taky mi nejsou jasné některé zvyky a tak. Například kdy se dávají výslužky- košíčky s koláčky- jestli se objíždí příbuzní a s pozvánkou k hostině se jim dávají výslužky nebo až po hostině při odchodu... :-N Předem díky za všechna moudra :-) .
Odpovědět
janicka: a to je ten tvůj Pepča tak opatrný na peníze i normálně....? mě by to pěkně štvalo taky, to se neboj...
Odpovědět
katcha: no měla bys mít obřad a hostinu zajištěnou.....a to ostatní v pohodě stihneš, akorát nesmíš asi být moc náročná...třeba šaty a fotograf...záleží, kde to máte a z jakého města jsi...
Odpovědět
Krti my se ani moc nehádáme..to ne,ale prostě takový to..a musíš to mít,a co je to za blbost,a co je to za zbytečnost,a nevím proč sis nevybrala prstýnky levnější a v Lounech...blá blá blá.... Aci Pepča je na peníze,ale zase pokud se jedná o nějakou věc,na kterése shodneme tak není problém..navíc ho snad i trochu chápu,na konci roku se budou prodávat pozemky,takže chce mít na účtu co nejvíc,abychom si ho mohli koupit....Víš já jsem taková,že make-up třeba vůbec nepoužívám,jen řasenku a lesk,lak na nehty od Avonu-tak max 2 ks do roka,jinak pak si kupuju roll-on,zubní pastu,kartáček,sprcháč Dove,krém Dove,lak na vlasy,tužidlo a šampon...to třeba veškerá moje drogerie...takže mu vždycky říkám...kdyby sis vybral jaoukoli jinou holku,nebo řeknu jméno mojí kamarádky-hýřilky,tak on hned řekne...hmm,ale takovou holku bych si nikdy nevybral....neocení to,že nejsem náročná,ale řekne,že by si takovou nevybral.... Joo a Krtí..too těch slepicích je přesný..hele nemáme jednoho chlapa??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Katcha: já taky tak nějak začínám shánět věci až teď. času dost. :-) Ale všechny tyhle zvyky s koláčema vynecháváme. :-)
Odpovědět
aci: jsem zběžně prolítla tu fotografickou diskusi... A to je přesně ono, to slovíčkaření. ty tam napíšeš, že jsi zmínila fotografy, jejichž práce se ti líbí, a hned je ti vytknuto, jak je trapný napochodovat k fotografovi se štosem fotek :-D Já jsem taky tý naší řekla, že mi je bližší třeba Scharf nebo Baladová než ty reportážní typy (taky který její fotky se mi nejvíc na netu líbily - taky nemá všechno úplně stejný)... I když radši jsem to moc neomílala, aby si neřekla, že je pro nás "znouzectnost" ;-) protože tak to rozhodně neni, Ale podle mě i fotograf s vlastním stylem je schopnej se přizpůsobit - někdo je spíš na romatiku, někdo na fórky, někdo na ty reportáže. A fotograf, kterýho si člověk platí, by se podle mě urazit neměl, když mu taktně naznačíš, co je ti bližší.
Odpovědět
Holky tak já doma nadhodilak jestli teda neřeknem nějakému fotografovi aby nafotil aspon obřad když už nejdem k žádnému fotografovi a bylo mi řečeno jednoznačně ne! žádného dalšího člověka! každý tam bude mít asi nějaký foták. Tak jsem z toho taková všelijaká jelikož je mi jasné jak to dopadne. Všichni si něco vyfotí pro sebe a my nakonek žádné fotky ani mít nebudem. :-(
Odpovědět
janicka: ono je jedna věc na něco šetřit - ve vašem případě pozemek, ale tak by mohl ocenitl, že se snažíš nerozhazovat , vždyt ty z nás budeš mít tu svatbu nejlevnější určitě...
Odpovědět
Katcha,když natrefíš na dobrou-zásobenou půjčovnu šatů,tak v pohodě... Potíž bych viděla,pokud nemáte zamluvenou restauraci a kvalitního fotografa....A nebo nějaké speciální požadavky na datum a místo obřadu-kdyby to mělo být nějaké profláklé místo,tak je docela pozdě... Jinak stihnete i prstýnky...šla bych raději do seriových..ty jsme měli hotové za 3 týdny Výzdobu na stůl objednáš na netu,doma to je do týdne Kytku mi řekla,floristka,když jsem se byla o víkednu orientčně zeptat stíhají cca 14 dnů před termínem svatby. Oblek pro páníka seženeš taky..koukám,že jsi z TP-ÚL,tam je hodně obchodů,nebo můžeš do půjčovny PAk už jen cukroví,dort
Odpovědět
edvi: většinou nabízí i matrika nějaké fotografa, který tam běžně fotí, tak proč ne toho? ten bude jen na obřadu a jinak nikde....
Odpovědět
jani: My se taky moc nehádáme, neboť se o svatbě moc nebavíme. Ale pak je potřeba občas něco fakt probrat a mě děsně štve, jak hned od toho tématu uhejbá... Jsem mu včera už řekla, jestli si uvědomuje, že ho vlastně hodně šetřim - nechci po něm, aby se vyjadřoval k šatům a kytkám a líčení a barvě... jenom to, co se ho opravdu týká (jídlo, hosti, organizace...) a i to mu přijde asi moc. Asi bych ho měla na chvíli půjčit nějaký skutečný "nadšenkyni", která se svým chlapíkem probírá všechno od svíčkový po podvazek :-D Ale zae co se týče peněz, tak v tom je super - nevyčet mi snad nikdy nic. Jenom vždycky poznamená "nový šatičky? Ukaž" Vlastně loni mu začaly vadit sprcháče, pořídila jsem jich nějak víc najednou - ale to kvůli prostoru ;-) Jsem si nemohla pomoct, vonělo mi to všechno :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?