Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ach jo, měli jsme se vzít někde tajně na ouřadě a byl by klid. Mě nějak nebere jeho rodina (částečně), jeho zase moji kamarádi, nějak mám pocit, že jsem nám to tou svatbou jenom zkomplikovala a docela si to vyčítám :-S Fakt simzačínám řikat, ať už to dopadne jak chce, hlavně ať už je to za náma ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Koukala jsem do tvého alba a nemůžu se vynadívat na svědkyně - mají nádherný šaty!! Krtek: Klid, to bude dobrý, uvidíš! Dopadne to na jedničku s hvězdičkou, bude se ti to moc líbit - on určitě jenom kecá - muž má taky podobný rádobyvtipný poznámky, neustále se nám z jeho strany rodiny rozrůstá počet lidí na hostinu a já už jenom skřípu zubama a taky si docela často přeju, aby to už bylo za náma... Jinak: máme hotový oznámení! :-) Vypadá famózně... kdyby byl někdo zvědavý, písněte mi IP mail, pošlu ;-)
Odpovědět
No jo, snad jo, si to tu nějak vyřikáváme, ale teda docela mě to celý štve ]-( jako že na hostině budeme mít x lidí jenom proto, že nejde je tam nemít, přitom lidi, ke kterejm mám daleko vřelejší vztah, nám můžou přijít tak akorát na obřad :-| neboť ženich si prostě představuje, že to večer rozpustíme a půjdem se nejspíš koukat na telku jako každej jinej večer nebo co... Asi bude nejlepší nic neplánovat, prostě se smířit s tim, že to tak bude, a třeba mě příjemně překvapí (třeba tim, že aspoň nebude dělat nas.anýho)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: ... a nedalo by se to nějak protáhnout s těmi, co jsou vám bližší? Moc si neumím představit, že by se po obřadu příbuzný narvali obědem, a pak všichni odjeli domů... To bych z toho asi měla trochu prazvláštní pocit... :-|
Odpovědět
ahojky zdravííím !!
Odpovědět
jizi: to byl právě můj plán (ti, co jsou nám, resp. mně bližší, na hostině vůbec nebudou, jenom dvě kamarádky). Ale on prostě nechce nic, on prej žádný kamarády zvát nehodlá, že ani pořádně žádný nemá a na moje nějak neni zvědavej. Prostě on se na to celý asi fakt netěší, a já už pomalu taky ne. Jestli si myslí, že si strašně užiju takový to nemastný neslaný tlachání našich rodin na obědě, tak to se fakt mejlí - mě i naši s babičkou tim občas lezou na nervy :-p Právě proto bych chtěla mít ještě pak nějakej program, kterej by nám byl příjemnej oběma, abysme se na to fakt oba těšili. Jenže přítel je prostě asociál, to se nedá jinak říct, a umí si užít akorát neplánovaný večírky s kolegama. Ale ani ty pozvat nechce... Abych neskončila s těma dvěma kámoškama na baru a následně pod barem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nějak moc nechápu - resp. chápu to, co píšeš, jen mu prostě nerozumím - ženit se chce, svatbu chce - jinak byste se na tom přeci nedomluvili, nejste poťapaný puberťáci, co chtějí být středem pozornosti - a přitom se chová poněkud "zvláštně" - ví, že bys oslavu s kamarády chtěla? Nemastný neslaný tlachání s famílií vidím jako živý... u nás to bude, předpokládám, při obědě něco podobnýho...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Je fakt že je ten tvůj drahouš zvláštní.Tomu mýmu to bylo takyvšechno jedno,ale jakse to blíží takse zajímá,řešíme kamarádyna večer a tak. Koho to nezajímá je jeho rodina,jeho táta (má jen jeho) pak 2 vyženěný holky řekl,že si nebude kupovatkvádro za 5 tis natu půl hodinu.To mě taky celkem dostal. jizi:Děkuju za pochvalu
Odpovědět
jizi: no on je v tomhle tak trochu zvláštní ;-) já myslim, že si uvědomil, že je to pro mě důležitý, tak do toho jde. A taky možná i chce , abych byla oficiálně jeho "žena", i když to by asi nikdy nahlas nepřiznal. Ale nesnáší jakýkoliv rodinný oslavy, oficiality, je těžkej introvert. Já se z něj i snažim dostat, jak by si to teda představoval, jakej program by mu udělal fakt radost, ale nic... prostě to bere jako nutný zlo. Blbý je, že i mě tvrdí, že si to stejně nemůžu užít, že to bude hektický a tak... A já taky začínám mít pocit, že je to jenom šaškárna pro rodinu :-| Teď mi řekla i moje vlastní máma, že mi to řikala, že jsme to měli udělat "malý" (bude nás tam 15! Menší už to nejde, aniž bysme naštvali doživotně celou jeho rodinu! Plus mě by prostě svatba ve 4 lidech nestačila, je to jednou za život, nechci toho litovat...) nebo že jsme měli hned odpoledne z hostiny někam odjet. Což neni špatnej nápad - jenže 1. kdo by asi tak řídil, když já nemám řidičák a on bude pít? a 2. to náš problém prakticky neřeší, akorát bysme se s nim přesunuli jinam, kde bysme stejně řešili "co s načatym večerem" :-p Asi je to i moje chyba, že potřebuju mít všechno jasně daný a bojim se dát věcem volnej průběh...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:A co takhle na nějaký prodloužený víkend třeba do lázní nebo tak?
Odpovědět
sidi: Ono ho to docela začíná zajímnat, ale odmítá se bavit o těhle věcech, který mu "nevoněj" (resp. kde si nejspíš neni sám jistej). já jsem se snažila i z finančních důvodů o kompromis - ale obávám se, že jsem zvolila dost blbou vriantu. Že tam bude sice málo lidí (i kvůli penězům i abych ho zbytečně "netrápila"), ale ti, co bych nejradši tam něměla, tak tam bejt "musej" a naopak. Ale to asi má v určitý míře každej. Jsem prostě nerózní, protože nevim, do kdy to vlastně bude a co bude potom, a drahej to odmítá řešit. Jej, já asi radši půjdu žehlit, nebo tu popíšem pět stránek na téma "krtek má předsvatební depku" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krtí, některým věcem můžeš dát volný průběh - ale bohajeho, ne svatbě!! Resp. asi i třeba jo, ale osobně si to teda neumím představit! Tohle přeci není osalva narozenin, kde stačí vědět, kde je dort a kde svíčky a že se třepe pravou a ne levou rukou a zbytek je už potom jedno :-) ... Jak byste odjeli? No taxíkem :-) Chystáte se na svatební cestu? (vím, že jsme to tu probíraly už asi milionkrát, ale je nás čím dál víc a já v tom mám mám čím dál tím větší zmatek) Nešlo by odjet hned po obědě? (jenom nápad, asi taky praštěnej) ... Mně by bylo hodně líto udělat ze svatby vlastně jenom takovou jinou oslavu narozenin - a myslím, že i sebevětší introvert se může pro jednou chrupnout do paty a trochu se přemoct... - kdybys něco vymyslela a naplánovala, aniž bys ho do toho jakýmkoliv způsobem zasvěcovala, co by na to ve finále řekl? Už jste někdy něco podobnýho absolvovali? Jako že bys pozvala ty kámoše a kolegy z práce a jeho prostě postavila toho 11. odpoledne před hotovou věc? Naštval by se nebo by byl nakonec rád? ... (já bych teda byla štěstím bez sebe, ale podle sebe soudím tebe tady aplikovat nemůžu :-)) Sidi: Není zač, to je spíš konstatování :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: to už jsem taky zvažovala, ale zase je to technicky náročný a nevim no... Teď jsem u někoho viděla krásný fotky z nějakýho romantickýho apartmá, tak jsem si to našla na netu - a ta cena mě docela porazila :-p
Odpovědět
jizi: no to taky nevim, jak by reagoval. Na dovču jedem před svatbou. Ale docela by se mi líbilo dostat nějakej ten romantickej víkend jako svatební dar. Ovšem to bych si o něj musela přímo říct a hlavně by se muselo dát dohromady víc lidí, protože to je fakt docela pálka. Každopádně seznam ještě rozeslanej neni, tak o tom možná pouvažuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ale to by mohlo být fajn - po hostině byste sjeli domů pro kufry a tradá někam na prodlouženej víkend :-) ... Za sebe doporučuju Istanbul, pro mě to bylo naprosto famózních pět dní ;-)... A z jakyho apartmánu? Pošli odkaz... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: ta serpa je super, klidne bych dala masli tam k zrcatku. Takhle to bude mit pritel, musim pak zmerit jejich auto, at to neudelam moc kratke. za co ti to drzi u te kapoty?
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tahle nevěsta má tušim i kontakt a další fotky v přípravným. Nějak jsem si to našla na netu, ale ten balíček klasik stojí skoro 4000 :-p (vlastně jenom jedna noc). No, možná o něčem takovým popřemejšlim, ale jde o to, abych si to vůbec s ženichem tohodle rázu užila. Aby to nevyznělo blbě, já jsem s tim člověkem ráda, chci s nim strávit život, mít děti a náš "každodenní stereotyp" je vážně fajn, ale zrovna svatba a vůbec tyhle výjimečný věci, to je docela třecí plocha. Já jsem romantik a snílek, on pevně nohama na zemi, absolutně se pro takovýhle věci nedokáže nadchnout ("a proč vlastně nebudem spát doma? dyť je to kousek..."). Aspoň dovolenou si teda umíme užít oba. Ale nějaká svatební noc - dyť je to jedno, jestli to bude na zámku nebo doma v posteli, že jo...
Odpovědět
hi hi, tak fotka by se i panu ženichovi líbila :-N
Odpovědět
Krtku tak depka jo? Možná má z toho ženich taky trochu nervy. ;-) To klapne neboj. Jak jste psali o té hostině a kdo koho z příbuzenstva nemusí, tak jsem si vzpomněla, že já měla kvůli tomu, že jsou naši rozvedeni a v té době se nesnesli dvě hostiny. Pro každou rodinu jednu. to byl docela nářez. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kde to je? ... 4000,- je dost - i když my máme taky vybranou docela dekadentní svatební noc: lobster - tečka - hotel - tečka - cz ... :-) ... A nadchávat se nemusí, to po něm nikdo nechce - mně většinou stačí, když neháže ksichty a nechá si poznámky od cesty ;-) (a ve finále pochválí :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Tak to muselo být organizačně docela zajímavý :-) Zvládli jste to v jeden den? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
filu a v jakem stylu byla rozlucka? :-) my mame svatbu v 11_30 a musime tam byt s pritelem v 11 (ja o neco driv). uvidime me az na obradu. takze moje cast rodiny vyjede tak ve ctvrt na 11., takze ay v pul 10. k nam dorazili. daji si nejake kolacky, chlebicky a pofrcime .-)
Odpovědět
Jizi: ne v jeden den to nešlo. Takže jsme pokračovali jiný den. :-)A tentokrát jsem se na ně vykašlala, pozvala je dohromady at si s tím poradí. Nebudu to furt řešit. Taky máme obřad ve 12 a ještě nevím jak to udělat, jestli jako pozvat všechny k nám a pak pojedem, nebo se sejdem rovnou až na té sjezdovce. Já se ještě snažím prosadit, že nepojedem auty, ale půjdem takovou procházku pěšky. :-S Akorát si nejsem jistá jak se na to budou tvářit někteří "neturisti" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: byla jsi v Istanbulu? ja tam jedu na podzim :-) tak uz se moc tesim, taky na 5 dni :-) krtku: no on je asi hodne velky introvert a jak ty rikas asocial :-) pritel taky nema rad oslavy - tedy hlavne ty, kde by mel byt stredem pozornosti. Takze obcas ma takove netesici se reakce, ale zas jak se to blizi, tak i o tom obcas mluvi (pred tim vubec) a ja se mu snazim ukazat tu hezkou stranku veci - prijedou jeho pribuzni ze Slovenska i z Moravy a ja nektere jeste nikdy nevidela, ale on rika, ze na spolecnych akcich je vzdy nakonec sranda, tak jsem mu rikala, ze i na nasi to bude prima. myslim, ze oni se jen trochu boji. delame si vse podle sebe tak ,aby nam to co nejvic vyhovovalo. proto by asi tvuj pritel mel pristoupit na nejaky kompromis a trochu se otevrit. a jestli nechce vetsi akce, tak at proste nezve tolik lidi ze svoji rodiny ;-)
Odpovědět
Jizi koukla jsem ti na fotky. Jedete na svatební cestu do zanzibaru???? Tyjo. Líbí se mi ty účesy a to co máš do hlavy za ozdobu. Chci taky jen takovou nějakou ozdobu, ale záleží ještě jaké koupím šaty a podle toho pak tu ozdobu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: tak to fakt muselo byt narocny poradat dve oslavy. nebyla ta druha uz trosku nudo? a jak to mate daleko na sjezdovku? koukam, ze svatba bude do bordo - takze dve posledni svatby z teto diskuze budou ve stejne barve :-D ted jsem zkousela udelat jmenovky a docela se to povedlo - budou stejne http://www.beremese.cz/album/view.php... kamaradka mi udelala v photoshopu sablonu :-)
Odpovědět
estrel: já ty šaty jen zkoušela, nebudu je mít, ale chtěla bych bordo. Pojedu si teprve nějaké koupit. Byla jsem se v půjčovně jen kouknout a tohle mi oblíkli. :-) Tak uvidím co seženu. Na tu sjezdovku je to asi 2km. Není to tak strašné, pohodovou chůzi je to asi 20-30min.
Odpovědět
Estrel: Jmenovky jsou krásné, v jednoduhosti je krása.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: :-) ... Jo jo, Zanzibar to jistí :-D Jsem na to hodně zvědavá, snad nás tam nic nesežere ;-) A děkuju za pochvalu, jsem zvědavá, co mi nakonec kadeřnice s tou broží stvoří... Snad nebudu zklamaná Estrell: Byla - vloni na jaře a bylo to naprosto nádherný... Moc bych se tam chtěla vrátit na delší dobu, tak uvidíme, jestli to někdy vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: takze nebudes pujcovat? ja bych byla pro chuzi, ale kdyz se kouknu na nasi rodinu, tak myslim, ze by se to u nekterych taky nesetkalo s nadsenim :-D dekuju :-) ta stuha je samozrejme bordo 8-) :-D jizi: uz jsem ti psala mail, ale teda to oznamko je nadhera, ukazala jsem ho i pritelovi a taky se mu libilo :-) a koukala jsem, ze Istanbul byl romanticky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?