Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Heleďte,nevíte některá z vás,jak dlouhá stužka je asi potřeba na jedno auto?Vůbec nevim kolik metrů objednat na ozdobení aut
Odpovědět
Sal takový to "číro" měla loni kamarádky družička a vypadalo to moc dobře.....já bych ale byla pro jemné a něžné vlny jako máš na tom posledním obrázku..... A víš co,být tebou,tak bych se to nebála říct...není to žádný divoký,neobvyklý účes...takový klasika..takže si myslím,že by Tvoje kadeřnice ani neměla mít důvod nějak prskat.... Já to mám určitě horší,ale taky se zeptám....jen mne nas**e,pokud mi rovnou řekne,že ne,aniž by to zkoušela...to bych potom zapřemýšlela o změně kadeřnice na svatební den...Ale asi by mne taky určitě hodně hodně mrzelo,kdybych se nezeptala....pak bych si to vyčítala.....Nejsem nesoudná a vím na co mám a na co ne...ale zase na druhou stranu,chci to vyzkoušet....
Odpovědět
Sal a jaký máš vlasně prstýnky..jsou to ty,co se tváří v albíčku jako,že to budou ony???Nebo nakonec byla volba jiná???
Odpovědět
jani, na prstýnky zatím čekáme, před 10 dny psaly, že budou, ale deset dní bylo ve čtvrtek a nic. Takže asi až někdy v půklce srpna, až se vrátíme z dovči. prstýnky podobné jako v albu, ale ne upně stejné, enchávali jsme zkosit hrany, aby nebyly rovné, ale zakulacené. No to úplný číro zase ne, to bych měla nahoře jen nějak seplé, určitě ne tak umotané :)
Odpovědět
Ahojky, teda to jste toho zase napsaly. :-) Mně je 26, přítelovi 27, známe se přes 4 roky, 3 spolu chodíme a skoro stejně dlouho bydlíme, téměř rok ve "svém" - pořídili jsme na hypotéku byt 2+1... Já měla teď čtvrtek, pátek dovolenou. Čtvrtek jsme s přítelem celý prolítali po městě, sháněli pro něj (a sehnali) oblek na svatbu - krásný béžový a opravdu mu moc sluší - a pár dalších věcí + jsme byli znovu na místě obřadu domlouvat podrobnosti. Včera jsem byla na svatbě kamarádky, spolužačky ze základky, kterou jsem neviděla přes deset let. Měli to moc krásně zařízené, jen pár detailů by se dalo vytknout, ale tomu se nedá nikdy zabránit. Měla jsem z toho fakt nádherný pocit a můžu na 97% říct, že na svojí svatbě budu brečet. :-) Nejdýl během gratulací je to tutovka. :-) I takhle jsem měla co dělat a to jsem na to nebyla nijak zvlášť citově zainteresovaná, ale ta atmosféra byla prostě moc dojemná. Za chvíli vyrážím na rozlučku se svobodou další kamarádky, co se vdává příští pátek, takže budu asi dál setrvávat ve svatební náladě. ;-)
Odpovědět
Ahojky Filu....a tak mám řekni...co tam měli jako ty nedostatky,ať se tomu třeba můžeme případně vyhnout!!! Jinak si z toho nic nedělej,já budu asi taky bulet jako blbec.... :-p :-p Musím Pepčovi udělat svačinu,jde zase na noční a pak jdu ještě k našim....Mají jezevčici...a dneska nějak ochrnula na zadní nohy,tak se jdu na ní podívat,zda se to nezlepšilo,u doktora dostala několik injekcí,tak snad jí bude lépe. Zatím si užívejte víkend..(počasí psát nemůžu,protože taková divočina co je venku..to se ani nedá komentovat) Pááá. P.S. Filu hezkou zábavu...za chvilku už nás to čeká taky!!!..strašně to utíká!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky filu.Tak jsem ti koukala do albíka a koukám,že sme si vybrali stejný dort.My ho akorát budeme mít s oranžovym :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli - záleží jak ty auta hodláš zdobit.Jestli klasické véčko od horního rohu okýnka na střed kapoty tak klíďo 4 metry na jedno auto ať máš dostatečnou rezervu na přivazování. ;-)
Odpovědět
Filu ty to máš teď nějak moc svatební ne? ;-) To vypadá jak byste se dohodly vdát najednou. :-D My máme pořád všechno tak nějak nedořešené jako že je na všechno spousta času. Nemám šaty, boty, nevím co si učešu, to se odvíjí od těch šatů asi, nemáme domluvené jídlo, nevíme jakou hudbu k obřadu...dořešené příjmení na matrice.....Prostě paráda. 8-) :-( :-|
Odpovědět
Ahojky! tak jsem dorazila z práce a jsem totálně grogy a depkoidní :-S Ani nevim proč. Asi bych taky potřebovala nějakou "cizí" svatbu, abych se naladila ;-) S těma kadeřnicema - jako já chápu jako důvod, když ti vysvětlí, že to z tvejch vlasů nejde (a stejně by se podle mě měla pokusit, abys teda aspoň viděla, že to fakt nejde), ale že se jí jako nechce??? nebo že se jí to zrovna nezdá??? Vždyť za to platíme ne?! jani: A za tu fofr zkoušku jsi jí platila? Protože to mi přijde teda hodně odbytý, navíc aby sis nechala na hlavě udělat nějakej rozcuch jenom proto, že zkoušet pořádnej drdol by pani kadeřnici moc obtěžovalo, to je teda jednání... Ten "vdolek" vypadá moc pěkně ;-) sal: Koukám, že tvůj účes jsem prošvihla :-( Ale na těch fotkách se mi líbí ta rovná varianta s čelenkou i ty vlny, asi záleží, co jde líp konkrétně k tobě ;-) číro fajn, ale nějak mi tyhle účesy nejdou dohromady se svatbou (aspoň s tou klasickou ne).
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda.Díky za radu.Potřebovala jsem to jenom tak orientačně,protože třeba odhadovat neumim,tak že to by nedopadlomoc dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy se máte máte aspon na nějaký účesy vlasy,ale co mám říkat já,mynulumě kadeřnice česala,ale to jsem myslela,že je to vtip, vypadala jsem jak když ráno vylezu z postele,to je fakt hrůza. smudlinka:Nejlepší je přeměřit to orientačne na autě ne? ;-) janicka:Ten účes vypadá krásně, taky by se mi líbil,asisi nechám prodloužit vlasy :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jani, ja si prestavuju neco takoveho :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... na ples jsem mela uces vys a takovy vetsi. a tim, ze budu mit zavoj zespoda - proste stejne, jako na te fotce, a malou jemnou celenku, tak by mi nejaky vetsi uces uz prisel moc :-) ten tvuj uces je taky moc pekny!!! - tedy ten prvni se mi libi mnohem vic, co jsi sem hazela, je takovy elegantnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame nedoreseny stale harmonogram a koho chce pritel pozvat jen na obrad. ach jo. on to vsechno vzdy dela tak rozkouskovane a to treba 14 dni. kdyz by to udelal hned, tak to ma vsechno za pul hodiny vymyslene a dodelane. takhle mu to musim porad pripominat, o neco ho prosit a to me pak ty prirpavy fakt neba :-(( protoze nic nemuzu dotahnout do 100% konce!!!!!!
Odpovědět
holky, co vy toho napíšete... salome: takže nakonec rovný účes :-) mě se ty vlnky moc líbily :-) my máme koordinační svatební víkend, je u nás tchýně a přítelova sestra co nám bdue dělat koordinátora...tchýně dneska mi nabídla tykání a naši nabídli příteli....tak jsem řekla,že jí budu říkat jménem a vykat.... nejvíc jsme se pohádali, když mi tvrdily (mamka, tchýně, sestra) že přijede ženich, nají se a pak teprve bude smlouvat o mě ...a já budu muset být celou dobu zavřená někde v pokoji mimo svatebčany - máme byt 2+1 a bude v něm 30 lidí a já budu mít pro sebe jeden celý pokoj a jako idiot tam budu čekat, až se najedí a pak pro mě přidjou....já chtěla, aby přijel, smlouval s našima a pak si mě vybral a pak se teprve šel najíst....ale to prostě NEJDE....prostě se to dělá jinak a konce...to jsem myslale, že je zaškrtím.... pořád by chtěly něco tradičního a podle pravidel, ženich musí jít první z bytu a nevěsta poslední a tenhle tohle a tamten tamto...uf...jde mi z toho hlava kolem
Odpovědět
Teda Aci,ty to ale vůbec nemáš jednoduché... To já bych ráda,aby mne Pepča neviděl...ale žádné divočinky,smlouvání,čmuchání a jiný věci dělat nebudeme...ale tak víš jak..jiný kraj,jiný mrav...tak se to prostě třeba u tchnýně tak dělává...ale je fakt,že pokud máte stísněné podmínky,bude to maso... Aci měla jsem na Tebe dotaz..vy máte těch ,milion svatebčanů,viď????Budete dávat každému vývazek???Nebo svatbu uděláte bez vývazků....Už jsem dneska měla takové nutkání..že to uděláme bez,a jen táta a oba svědkové dostanou korsáž...Ale pokud budete mít i vy s takovým počtem lidí,tak to bych já v případě 20 svatebčanů asi byla ostuda,co???..chichi :-D :-D
Odpovědět
aci: smlouvání o nevěstu? To slyším prvně... Doufám, že s tím u nás taky nevylezou :-D
Odpovědět
Dobré ráno. Tak jsem koukla do kalendáře a mám to přesně za dva měsíce. :-) ;-)
Odpovědět
aci ty mas milion svadobcanov? My mame asi 60 a je to zahul!!! :-D
Odpovědět
Tak já měla na první svatbě přes 50 lidí a to bylo až tak akorát. Teď nás bude asi 11 a pohoda. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Takto ti nezávidím,my takyžádnýsmlouvání mít nebudeme.Přítelakorát dojede pro kytkypředá jí mě, já mu zašpendlím tu korsáž a vyrazáme. Holkyv kolik říkáte stavebčanům abyk vám dorazily?Mymáme obřad ve 12,kolim třičtvrtě budem vyjíždět,takjim řeknu asi na11 ne?Jenaby se stihly nazdobit auta a tak
Odpovědět
Sidi možná dřív, to se docela zdrží. At pak nemáte shnon. Asi budete mít i nějaké občerstvení ne? Holky ted hodím možná blbý dotaz , ale proč se nosí ten podvazek. Teď tak jako přemýšlím, jestli je to jen zvyk, nebo to něco značí... já fakt nevím. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, těch svateb letos v mým okolí je fakt hodně, právě jsem se dozvěděla, že se oženil další bývalý spolužák. :-) Včera jsem byla na té rozlučce se svobodou jedné kamarádky, vůbec se mi tam nechtělo, protože jsem tam nikoho neznala, ale pak to bylo super. Začínám uvažovat o tom, jestli nakonec neudělám i nějakou svoji rozlučku, i když jsem původně nechtěla... K té svatbě, co jsem byla v pátek: měli hlavně úžasně zorganizovanou dopravu (obřad byl v Mělníku, takže měli dvě místa setkání pro lidi, co jsou z Prahy a pro lidi z města, odkud pochází ženich; tam bylo pohoštění pro hosty a pak měli krásně vypočítané, aby se lidi, co přijeli bez auta, vešli k někomu s autem, takže jsme nikdo nemusel složitě řešit, jak se dostat na obřad), jídlo a další občerstvení, celkově se to úžasně vydařilo. Jediné snad dvě věci, co by se tomu dali vytknout, nebo spíš řekněme taková slabší místa, byl jednak pán, co hrál na klávesy při obřadu - jednak mu to dost často ujíždělo vedle a jednak se s ním domluvili, co určitě nechtěj, aby hrál, a on nakonec hrál celou dobu právě to. Ale tu hudbu stejně moc nikdo nevnímal, nevěsta se ženichem se nás pak ptali, co vlastně hrál a ani nám skoro nechtěli věřit, když jsme jim to řekli. ;-) No a pak nastalo takové hluché místo po odgratulování novomanželům - byli jsme pořád všichni v obřadní síni a nějak jsme nevěděli, kdy a jak máme odcházet a kam vlastně (i když jsme podle harmonogramu věděli, jaký je program, ale byla to taková nejistá chvíle), a pak nás začal vyhazovat ceremoniář, že už bude další svatba (mají to tam po půlhodinách, to je síla :-/)... Takže to je asi třeba trochu domyslet, hlavně pokud třeba chcete, aby vám svatebčani dělali špalír, tak předem nějak instruovat, kdy kdo vychází kam atd. Ježiš, to jsem se rozepsala, omlouvám se a už končím; doplním v případě vašich dotazů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
filu:Tak svatba si myslím,že byla povedená,vždyckyse nejde něco co úplně neklapne a myslím,že se tomunedá vyhnout.Tyjsi byla i na obědě? Já budu mít rozlučku určitě, už se na ní těším. edvi:Pohoštěná bude určitě,nevím aby tam zbytgečně nebyli moc brzo.Tak na půl 11 si myslím,že to by mělo stačit.
Odpovědět
jj sidi to mi příjde akorát. :-) Oni stejně nemusí přijít včas. Víš jak to je, může nastat nějaký nečekaný problém. :-)
Odpovědět
sidi: Opravdu to byla moc povedená svatba. Strašně krásná a dojemná atmosféra a to přitom byla opravdu celkem vzdálená kamarádka, takže jsem nebyla tolik citově zaangažovaná, ale stejně mě to už od toho pátku úplně hřeje na duši. :-) Na obědě jsem nebyla, ale měli to šikovně zařízené tak, že ti, co nebyli zvaní na hostinu, jeli rovnou na místo večerní oslavy a tam dostali i oběd a další občerstvení a čekali tam pak na příjezd novomanželů.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:To je fakt po tý desátý se budou moct pomalu scházet a asi to bude aktorát filu:Takkdyby nám to každý vyšlo jakotvojí kamarádce. Takjsem zkoušelanazdobit auto,jakbychto zhruba chtěla u svatebčanů.Jen něco jednoduchýho, nevím jestli natykraje nemám dát ještě mašli.Mrkněte na to házím do alba
Odpovědět
Ahoj! sidi: my máme obřad taky ve 12, ale jedeme z prahy, takže se bude vyrážet tak někdy lehce po jedenáctý. Takže hosti asi budou mít na pozvánkách tak desátou, přičemž v 11 prostě napíšu, že odjezd. filu: Přesně to bych potřebovala - nějakou svatbu, aby mě "nakopla" ;-) JInak taky jsme neměla v plánu rozlučku ani žádný večerní juchání, alepo svatbě kamarádky (v květnu( jsem fakt na vážkách. Aspoň malou soukromou večerní akcičku bych najednou brala, fakt jenom s pár kamarádama, už asi v civilu a "každej za svý" (že bysme třeba všechny pozvali na jednoho panáčka a pak už "normálně"). No nevim, uvidíme, co na to mladej. Taky jaký jsou možnosti v těch Počernicích, já bych si představovala nějakej přesun z místa hostiny, ale jenom v rámci pěškobusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak to je něco podobnýho prostě zhruba hodinu před odjezdem aby se mohli ještě občerstvit Já myslím,že byto bylo fajn jít určitě posedět nebo sijít zatancovat,albyjsze to nějak zakončili ;-) Já budu mít rozlučku asi týden před svatbou
Odpovědět
sidi: Hm, tak mladej už se vyjádřil, nic takovýho nechce, svatba je mu celá šumák a nejvíc se bojí těch "slepičích výlevů" nebo jak to nazval. Prej bude možná celej den nas.anej :-( Normálně se za to stydí, hlavně aby ho u toho nikdo neviděl. Podle mě mu to jedno vůbec neni, ale to by se děsně ztrapnil kdyby to přiznal že jo, tak si radši bude hrát na nas.anýho a "mouchysněztesimě". Holky, já mám chuť se na to vykašlat, fakt se bojim, že mně celou svatbu zkazí nakonec paradoxně ženich :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?