Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
barbucha...ke me prave jeste ani nedorazil ten spravny pud...ale s tehotenstvim snad prijde sam ne? to je prave to,ted jsme si zacali jezdit po dovolenych a clovek je takovej trosku linej.Je to takova pohodlnost.samozrejme ze deti chceme,ale... :-x
Odpovědět
aci:jasny,a nechtela ses vdavat uz driv,treba po 5 letech??Me tech 7 let taky prislo posledni dobou dost dlouhych..
Odpovědět
Profilova fotka
je to tak,taková pohodlnost.A jak jsme s přítelem jen 2,5 roku,tak si chceme ještě užít jeden druhého,protože pak už nikdy nebudeme jen dva...taky o tom mluvíme.Chceme nějak po svatbě vysadit prášky a nevháme to na osudu :-)
Odpovědět
veri: já se nechtěla vdávat nikdy...u nás je to z chuti a popudu přítele :-) a o tom pudu a odětech to cítím stejně, akorát se bojím, že to samo nepřijde, že se budu muset sama rozhodnout :-( a mě se nechce, protže takhle mě nic neomezuje a jedu si kam chci a kdy chci...pak už to bude jiné. Ale asi příští rok do toho prašítme, příteli už je 35, tak aby jsme ty děti neměli až do smrti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vercicek - mě je 32,příteli 30. V září spolu budem chodit 2 a půl roku a bydlíme spolu taky 2 a půl roku.Šli jsme do toho hned,žádné okolky a vyšlo to. Jak to vyjde dál po svatbě se uvidí,ale mám spíš pocit,že náš vztah se spíš neustále prohlubuje. Ten pocit mám spíš kvůli kamarádkám,kterým vztahy po takové době spíš nevychází ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jojo to sem měla ten pocit podobnej,vdávat ještě ne,ale tak nějak jsme se rozhodli spíš z rozumu.Jinak by jsme spolu žili dál jen tak na hromádce,ale jsou okolnosti,které tomu přispěli,že se už letos vezmeme. Já nemám ráda vyřizování po úřadech a holt takhle to bude najednou.Svatba,změna bydliště,změna živnosti a třeba i ty děti s jedním společním př¨íjmením.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme tady pěkná směsice :-)
Odpovědět
To teda jo!!taky nechci byt stara mama.aby mym detem pak nerikli ze prima babicku a ja pri tom byla matka..ja to udelam z rozumu,pac 28 let je 28 let...Musim opomenout samozrejme muj strach z porodu,protoze tohle me vazne nahani hruzu jen pri vysloveni tohoto slova..
Odpovědět
veri: no o tom radši ani nepřemýšlím...
Odpovědět
tuhle vec mam spojenou s hororovyma predstavama,ani nevim kde jsem k tomu prisla..
Odpovědět
Profilova fotka
te´d sem brousila po modrým koníkovi,holky taky plánujete se tam přes¨ídlit až to na vás přijde :-D
Odpovědět
uvidime!!!!!! jeste je modra strecha,to taky neni spatny!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neni .. nás teď stavbení šílenství na chvíli opustilo,ale zas se bojím aby to netrvalo moc dlouho :-) .Přece jenom bejt v rozestavěném bytě .. pořád je toho tolik co dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím při pátku, konečně se venku trochu ochladilo a třeba se dneska dokopu dodělat jmenovky, co se mi tu povalují všudemožně už asi týden :-| Aci: konečně jsem si pořádně prohlídla tvoje účesy a líčení - vlasy vypadjí moc hezky 4 a 5 a za sebe bych teda do podobnýho líčení nešla - přijde mi to hrozně tvrdý - jako kdyby se ti za každou cenu snažila napatlat co nejbarevnější obličej, aby sis náhodou nemohla stěžovat, že je to nevýrazný... v kombinaci s tím jejím jednáním fakt akorát tak nakopat... To si myslím, že by ses sama zvládla nalíčit mnohem líp... A k podprdám - četla jsem tu někde, že blbě drží, tak nevím... Já nebudu mít žádnou, nebyla jsem obdařena ničím prostorově výrazným, na zkoušce jsem žádnou neměla a nijak to nevadilo ;-) Vercisek: 4 a půl ... :-) A nejstarší nejsi, je tu pár kočen kolem a přes třicet ;-)
Odpovědět
jaky mate byt?? my mame 2+1 a hodlame tady zustat,ale zase s detma??Bojime se zadluzit.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vercisek - teď je to 1+1,ale velký místnosti a až se dodělaj zbylé dvě místnosti bude celková plocha bytu 100m2.Pak se k tomu postupně dá ještě přidat podkroví,ale to až dodatečně.Až budem mít kupu dětí,tak aby je bylo kam poskládat :-) .
Odpovědět
Ahojky, koukám, že řešíte věk a děti. :-)Je mi 29 a příteli bude 35. No já už jedno mám a teď je bohužel smutná pravda, že se o společné snažíme už rok a stále nic. A v sprnu jdu ještěš před svatbou na operaci průchodnosti vejcovodů což je poslední vyšetření před umělým oplodněním, takže září bude pro nás zřejmě i měsíc prvního pokusu. :-| Nikdy mě nenapadlo, že to prostě zrovna nám nepůjde. Myslela jsem, že budem chtít, tak bude. :-( Jinak stále nějak moc přípravy na svatbu stále neřešíme, myslím, že to budem honit fakt na poslední chvíli, ale zas bych to ráda stihla do té operace at jsem pak v klidu kdyby něco.
Odpovědět
edvi:chudacku,docela te lituju,kolem me je taky spousta holcin co ne a ne otehotnet! az me to nahani strach.budu drzet pesticky at se vam konecne zadari!! ale aspon se uklidni ze alespon jednoho caparta uz mas.. petrajda: my mame sice 2+1 ale je to takove malinke,planujeme vybourat komoru a kousek chodby ktera je zbytecne velika a do mini mistnosti dame postele pro nas na spani..bude to takova miniloznice jen na postele!a nasi nynejsi loznici dame detem na pokojicek! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - moc vám držím palce aby to vyšlo.To tak někdy bohužel je,a sama si říkám jak to bude u nás. Mam kamarádku,která ze zdravotních důvodů už nemůže mít další dítě a letos se to rozhodli řešit adopcí.Obdivuju její odvahu a upřímě ani né tak to,že budou možná vychovávat cizí dítě jako ty peripetie po úřadech,psycho testech atd. Dost to připomíná vymejvání mozků.
Odpovědět
Holky dík. :-( No k adopci bych asi odvahu neměla. Možná kdybych neměla žádné, těžko říct. Myslím, že tady nedávno někdo psal o šatech z polska, ale nevím kdo to byl. A nemůžu to najít. Jen by mě to zajímalo, byla jsem se tam totiž taky kouknout.
Odpovědět
to byla ja!! ja mam saty z polska 8-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vercisek - jojo.Každej uvažuje jak svoje hnízdečko zvelebyt.Mi se nemusíme omezovat místem,jen to udělat :-D .Ale málokdo nám věřil,že za rok zvládnem samodomo předělat náš stávající byt.Když jsem začínala psát tady do diskuze bydleli jsme v malinkatém panelovém bytě.A teď už jsme ve svym. Přeju to každýmu kdo má tu možnost a odvahu.A většinou je nejdůležitější ta odvaha,když opomenu peníze.protože i zadlužit se znamaná se odvážit se.
Odpovědět
já 28 a partner 36, bydlíme v mini verzi 1+1, je tady s náma i psisko. Začali jsme stavět, původní plán byl, že se teď máme stěhovat, a přitom děláme základy, nic není jak si člověk naplánuje. O dítě se už taky tak trochu snažíme. Prášky jsem vysadila, je to skoro rok, pak jsme si dávali ještě chvíli bacha (asi zbytečně) a teď čekáme jak to dopadne. Jestli do svatby nic, tak pak zajdu za doktorkou a uvidíme. Ale zatím se tím netrápím, v dnešní době si myslím, že problém má doopravdy skoro každy, ale dá se tomu ve většině přípádů pomoct, jen se obrnit trpělivostí. V neděli jedeme na dovču tak nevím jestli sem stihnu do té doby ještě mrknou, doma počítač moc nezapínám. Tak se tady mějte pěkně
Odpovědět
tak to s tebou souhlasim,v dnesni dobe to opravdu neni legrace.prijdes o praci a pak se muzes jit klouzat..mozna tak pod most.
Odpovědět
Profilova fotka
klári krásnou dovolenou a kam jedeš?? snad tě zastihnem ještě :-)
Odpovědět
edvi: a vybrala sis saticky v polsku??ja je kupovala v kudowe.
Odpovědět
taky se pripojuji s pranim hezke dovolene,ja bych se hned nechala zabalit do kufru...takove teplicko,more,zmrzlina.a nicnedelani!!
Odpovědět
Vercisku a kde jsi je kupovala a a jaké?
Odpovědět
Vercisku byla jsem se tam kouknout tak před měsícem a ted jestli to stihnu příští týden bych si nějaké zajela koupit. Zjistila jsem, že se mi nevyplatí si půjčovat. Jedna se mi tam hoooodně líbili, ale byli jen malinké, tak se zajedu kounkout znova. Byla jsem v českém Těšíně.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 3+1 Kupovala jsem byt ještě sama a rovnou do budoucna.Byla to tenkrát dobrá koupě a já dostala tenkrát nějaké peníze.Kdybych je nedala do bytu,tak jsou rozfofrovaný a nic z nich není.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?