Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj, nevěsty (a ženichu ;-) ). Je tu dneska někdo? Jsem se těšila, že budu v práci výjimečně na netu, a pak mi došlo, že je svátek - takže tady sice budu, ale nejspíš sama :-N
Odpovědět
krtek:já tu jsem,ale ještě spím :-)
Odpovědět
aci: Tak to závidim, bych taky ještě spala - v noci jsem se furt budila, vlítla nám do pokoje velká můra a já mám z veškerýho většího hmyzu panickej strach (nebo spíš se mi to děsně ekluje), přítel vedle mě klidně chrupal a já se budila při každým jeho pohybu - on sebou občas ze spaní tak jako trhne, jenže moje fantazie si samozřejmě domejšlela, že to je jeho reakce na lochtání od tý můry =-) :-N
Odpovědět
naši jsou sice taky pokrokový, třeba proti svatbě bez oběda vůbec neprostestovali...., ale mamka si to někdy představuje trochu jinak..mě třeba ten dort přijde opravdu svtabení - takový elegantní a krásně jednoduchý, já mám takový věci ráda - je netradiční, to unzávám, nemá ho každej, halvně si myslím z důvodu ceny a já si ho zrovna můžu dovolit, protže mi ho dělá kámoška...no tak co bych si ho nedovolia...Ale štve mě to, takže začínám uvažovat o normálním dortu - co když na mě budou všichni svatebčani koukat tak blbě, jako naši? Cesta k obřadu nám trvá 10 minut - je to na palmovce a my bydlíme v karlíně.....takže encháp, proč musím vstávat v sedm...to že máma jde na osmou k holiči, to je její věc...navíc mi přijde zbytečně brzy se oblíkat do šatů už v 10h, když ženich přijde až v půl dvanáctý a obřad je ve 14h...
Odpovědět
aci: no jo, ty máš ten "rozkouskovanej"! Mně se teda líbí moc, jeslti jsi o něm přesvědčená, tak nedělej kompromisy - vždyť je to jenom jídlo, to snad musej lidi zkousnout ne? Hlavně že bude na chuť dobrej. To lidi zajímá podle mě nejvíc ;-) V mejch úplně původních představách nebyl dort vůbec a místo toho jednotlivý dezerty - u nás v cukrárně prodávaj takový pohárky s ovocem, vypadá to moc pěkně. Akorát stojí jeden cca 35 korun... Ovšem on dort nevyjde o moc levnějc. A když jsem tu navíc viděla ty nádherný dorty, tak asi přece jenom klasiku. Já si do tý doby představovala hlavně takový ty máslový přezdobený kreace, který mi hlavně vůbec nechutnaj.
Odpovědět
Jo, a do šatů bych se tak brzy taky neoblíkala - třeba budeš během toho čekání na ženicha zdobit auta nebo něco, to by sis je taky mohla docela ušpinit ;-) A moje mamča ten den ke kadeřnici nepůjde nejspíš vůbec, prej si to asi odbyde den předem - ona má hodně hustý krátký vlasy a právě když to má čerstvě "nafoukaný", tak si prej připadá jak bábovka :-D
Odpovědět
Aci nechci se vašich nějak dotknout,ale opravdu mají sedět nevěsta a ženich s "obrácenými" rodiči...ale je na každém jak to dodržuje.A focení probíhá po obřadu..teda alespoň jsem nezažila a neslyšela,že by někdo taky u nás chodil na focení s plným břichem.Loni jsme taky na kamarádku čekali,ale prostě ona je nevěsta a je to její den!!!!Takže by se měli ostatní přizpůsobit,byť s tím nesouhlasí.Navíc jsem vám sem dávala jak odkaz na jedno albíčko,které nafotila stejná fotografka jako budeme mít my a hlavně ta fotografka mi napsala,že za půl hodiny hezké fotky nikdo neudělá!!!!Aci a co třeba je nějak poslat napřed..tam udělat nějaké jednohubky(aby se nenarvali před obědem) a pak vám zase udělají hezké "ántré" až byste přijeli s manželem.... chichi..taky to ještě budete mít veselé...ale hlavně klíííd....mě tady někdo poradil,abych se o tom s rodiči nebavila..maximálně řekla,když je něco hotového...takže se toho držím a mám božský klid!!! Aci a dort si udělej dle svého....my kvůli ceně marcipánový mít nebudeme...a hlavně zase tak za "exoty" nebudte..marcipánový má teď každý!!!!A hlavně uvidíš,až ho mamka ochutná,tak jak si bude mlaskat!!! ;-) ;-) A oblékáním si to uspořádej tak,aby Tě manžel viděl už ready....pokud to stihneš za půl hodiny,oblékala bych se v jedenáct,pokud si na to dáváš hodinu,tak v půl jedenácté.My máme obřad od 12 a k holiči jdu až na čtvrt na devět.... Ale včera jsem s holkama tady na beremku dlouho řešila,že je divné,že moje kadeřnice nechce zkoušku a všechny mne od toho odrazovaly....Za 14 dnů jdu na melírování,takže se s ní pokusím domluvit,a pokud řekne,že zkoušku prostě ne,tak mi nezbyde,než se poohlédnout jinde.Mám Aci o malinko delší vlasy než ty..prostě na ramena a z toho se musí nejprve vymyslet nějaký účes..to si myslím nejde jako hned tak vyšvihnout..a ať zapomene na nějaké kudrlinky a činčurinky..nic takového nechci a už vůbec ne takové ty ocásky okolo obličeje!!!!!
Odpovědět
jani: ocásky :-D Já byla přesvědčená, že chci vlasy rozpuštěný, jenom nějak stažený dozadu a přizdobený. Ale kamarádka mě nahlodává, jestli fakt nechci nějakej volnější drdol. Navíc to, co tady občas vidim - to jsou fakt krásně volný účesy, žádný stažený "bobky" celý ulízlý (teda ne že by se mi to nelíbilo, ale já fakt nejsem typ, kterýmu by to slušelo). Tak jsem trošku nahlodaná. A na zkoušce bych být tebou trvala, vždyť se za ní taky platí, tak jakej by kaděřnice mohla mít důvod to odmítnout?
Odpovědět
janicka> no jo,s rodičema je to těžký :-) určitě bys měla zkoušet účes, to by bylo divné, že ys nevěděla, co ti ve svatební den na hlavě udělá....
Odpovědět
Hele já fakt nevím...už loni když kamamrádka chtěla od ní učesat,tak řekla,že to zvládnou bez zkoušky..a to ta kamarádka k ní ani normálně nechodí....Musím se přiznat,že jsem se docela i dost styděla za to,že s ní tak vymetla a já jsem jí tu mou kadeřnici doporučila....Nakonec si sehnala nějakou,která přišla až k nim domů.Takže pokud tahle řekne,že zkouška prostě nebude,tak se zkusím domluvit s touhle..jenomže je zase druhá věc,že naše mamka má jít o svatební den se mnou a tu bude i barvit. Holky jako já nevím,nejsem kadeřnice a nevím jak je ona co se slavnostních účesů zručná,ale řekla mi,že jí na mě stačí jen 45 minut....jako za tu dobu mi přeci ani neumyje a nevyfouká vlasy......Když chodím na melír,tak jsem tam tak 1,5 hodiny...... Krti pokud ti nabízejí zkoušku,tak si nech na hlavně udělat cokoli co ti řeknou...je to jen zkouška a co ty víš,co ti padne do oka......vezmi si tolikrát jsem už slyšela,že šaty na ramínku byly jako záclona a nakonec si je vybraly....
Odpovědět
Krti tohle by se mi k tvému stylu šatů líbilo.... http://www.beremese.cz/album/view.php... ale podívej se do celého toho alba,je tam plno různých účesů.... Aco a co Tvůj klobouček????Sehnala jsi již???Máš tento týden zkoušku,nepletu se????
Odpovědět
jani: jo jo, něco takovýho "rozevlátýho" jsme s kámoškou měly na mysli. Ale stejně nakonec asi vyhrajou ty rozpuštěný, ale tohle bych třeba ráda aspoň zkusila, jestli na zkoušce bude dost času.
Odpovědět
Článek se načítá
Víš co Ty nemáš klasický šaty,jako má každá jiná holka...jsou takový hodně romantický..takže tenhle účes by k tomu byl jako dělanej.... a navíc..v rozpuštěných vlasech Tě vidí páník denně...měla bys být jiná,výjmečná..aby si řekl..teda to mám ale pěknou babu!!!! ;-) ;-) Chichi..já už mám teda naprostou představu v tom,co řekne Pepča až mne uvidí..."hmm,to jsou teda koziska"..chichi.... :-D :-D :-D..takže romantika jako blázen... :-p O svém účesu mám naprostou představu,jak by to mělo být.Dokonce jsem si od jedné holčinky objednala ty štrasové hřebínky od Harmana - dala mi je za polovinu....To je opravdu super,protože jen ten jeden stojí na www 600 Kč.Říkala mi,že i krásně drží,tak uvidíme..... A na co se hodně těším je líčení...na to budeme mít času habaděj...není to v žádném salonu,ale doma v rámci návštěvy....a tam představu mám taky... Jinak ani nevím,zda se na to celé těším nebo zda bych si to přála mít za sebou.... Holky a jdete ještě na nějakou zkoušku šatů????Nebo dělá se to???Mě v salonu řekli,abych přišla ještě jednou,tak v polovině srpna.Do té doby bych potřebovala sehnat podprsenku bez ramínek...ale shánějte jí v 90E.....trochu sci-fi :-( :-(
Odpovědět
Holky a plánujete někdo solárko nebo samoopalovcí krémy????? Kolikrát bych do solárka musela jít,aby to bylo vidět????
Odpovědět
jani: Já teda solárko naplánuju, máme před svatbou dovču v Chorvatsku. Ale i kdyby ne, tak mně se ta představa solárka nějak nelíbí. Nejspíš bych zkusila takový ty krémy s postupným opálením, aby se mi neudělaly fleky. Ale zase si nejsem jistá, jak výraznej ten efekt pak je...
Odpovědět
chi..no spíš pojedu na chatu opravovat plot...a když tam budeme tak 4 dny,tak to by bylo abych se neopálila....Musím říct,že jsme byli už všude možně u moře,ale nejkrásnější opálení v životě jsem si přivezla ze Sněžky...Byla to úžasná hnědá,navíc jsem se nemusela rožnit jako čuník,ale opálilo mne to tak nějak pod mrakem. Ale z dovči taky určitě přijedeš dobře opálená ;-) My asi letos na žádnou dovču nepojedeme...jsem totiž po druhé porevizní ms,takže se zase začínáme snažit o miminko.Bylo by faj vdávat se ve třech a ne ve dvou..... Navíc Pepča ještě jede na brigádu na chmel,takže čas na nějakou delší dovolenou ani nebude. Přála bych si alespoň nějaký výlet..Kutná Hora,Liberec do zololo na bílé tygry....Uvidíme.
Odpovědět
jani: V Kutný Hoře jsme teď byli na tom stříbření a bylo to moc pěkný. Klidně bych na takovýhle akce jezdila častějc - když už konečně máme čim. Akorát to málokdy vyjde - volno, fajn akce někde poblíž a ještě aspoň jakž takž počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Já chodím do solárka,ale před svatbou bych chtěla natýden k moři.Dotěchkrémů bychasi nešla,abys nebylastrakatá aje problém v natírání protože sipakmusíš umýt roce.Se solárkem záleží jakdobře se opaluješ,ale asi tak 3 týdnu 2-3 x týdně a budeš krásně hnědá. aci:Takovej nádhernejdort a oni toani neocení?To asinemácenu vid,udělejsito po svým a neřeš tos nikým.Užjsme vymysleli ten podnos?Mě totakypořád vrtá v hlavě. Já nazkoušku jdu,ale mám krátký vlasy,taktobude s česáním nachvíli.
Odpovědět
aci: Hm, rodičové traky dobrý....Nechodili oni spolu na stejné svatby? ;-) Ale ty sis to už aspoň ubránila, u našich to tak zatím nevypadá, holt je to tu jako za středověku - svatba není o novomanželích, ale o rodinách a aby to na okolí vypadalo dobře. CO na tom, že to je úplně jinak než chcete vy, hlavně, že se to tak dělá a sousedi je nepomluví..... A jinak se sezením souhlasí i oni, to taky ještě nikde neviděli, že by se rodiče měnili a neseděli vedle své ratolesti.
Odpovědět
Profilova fotka
janicka. musím s tebou nesouhlasit,u nás zase focení probíhá až po obědě.....Měli to snad tady všichni,kdo měl svatbu. Takže my to taky tak budeme mít. Stejně každý bude hladový,a bude mít už hlad (máme obřad v 11),takže po obřadě se udělá jen pár snímků,jako my+svědci,my+rodiče atd.atd. Ale pak na profi fotky,pojedeme sami. A pochybuju,že za půl hodky to stihnem. Ale tak za 1,5 h.bychom už chtěli být zpátky. Hudba stejně dojede,až někdy kolem 16.h. Takže tak..... A co se týče účesu,tak já budu mít rozpuštěné,natočené vlasy. Drdoly ani jinak sčesané mi nesluší,a podle mě je to i přirozenější,když budu taková jaká jsem......A nechápu,proč by jsem se jako skoromanželovi neměla líbit,jen proto,že nemám "harakiri" na hlavě..... Jo a na solárko,už chodím ted. Jednou za týden,at mám barvu. Ale hlavně at nemám opálené ramínka,to by byl průšvih....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Aci. Ten dort co budeš mít,je suprovní :-D !!! Vím tady od nás z opavska,to budou mít hned 2 nevěsty. Taky bych šla do něho,ale jak píšeš,je celkem drahý. Tak zůstanu u té 3-patrové klasiky,ale tu marcipánovou polevu chci taky..... ;-)
Odpovědět
Já původně chtěla ovocnej dort, že ten marcipán je moc sladkej, že to nemusim... A pak jsem na jedný svatbě ochutnala dort potaženej marcipánem a to bylo taaak dobrý! Takže marcipán určitě jo, akorát nevim, jetsli klasika s růžičkama a tak, nebo nakonec fakt ozdobit ovocem - to se mi taky líbí.
Odpovědět
Holky, kde je ta diskuze o tchýních? Moje je sice v pohodě, ale ráda si počtu vtípky ;-)
Odpovědět
salomme: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: kasli na normalni dort kvuli svatebcanum. stejne je nejdulezitejsi jak bude chutnat a ne jak vypada. a je to vase vec, jaky chcete dort, takovy ma byt. Je to vase svatba. Ti rodice jsou nekdy v tomhle opravdu zpatecnicky. Oni meli moznost (nebo nemeli, ale to uz je proste jejich minulost) pripravit si svatbu tak, jak chteli a ted by meli nechat volnost. P mamka se lehce snazi rikat sve rady a jak by to chtela ona a ze raut jako obed, ze to nidky na svatbe nevidela ......... ale proste bude, protoze my to tak chceme mit :-) a myslim, ze jim se to nakonec taky bude libit :-) a jestli ne, no tak hlavne, aby se to libilo nam :-) janicka: naprosty souhlas, my jim taky vzdy uz oznamime hotovou vec :-D aspon se to obejde bez zbytecnych "vyjednavani"
Odpovědět
hihi, ještě co se týče dortu - ten, co bude mít aci, by se určitě líbil mýmu tátovi. Protože když jsem mu ukazovala ty krásný ovocný, tak vždycky jako správnej "praktik" začal upozorňovat, že je to sice krásný, ale jak to budeme krájet? Že je to teď děsně moderní, takový jenom jako "posypaný" tím ovocem, ale že se to pak při krájení musí rozsypat. No, prostě nekoukal na to s moc velkou důvěrou :-N
Odpovědět
Tak jsem si početla o tchýních, no některé to mají opravdu za trest!
Odpovědět
ten odkaz na účes co poslala janička je super - tedy ten účes, to jaková varianta staženeé-nestažené vlasy...moc hezké :-) můj kloobuček je na mrtvým bodě, minulý týden jsem dodělávala v práci zakázku a neměla jsem na to absolutně čas....tu zkoušku účesu mám ve čtvrtek, tak nevm, jestli do té doby něco splaším.... s tím dortem to asi nechám být,prostě bude takový a konec... na solárko budu chodit, v zimě chodím normálně, začnu tak za 14 dní....abych byla všude stejnoměrně...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a s tchynema to nekonci jen svatbou :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak se kraji 3 patrovy dort? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?