Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahoj holky! Fakt jste tam byly??? Měly jste se ke mně nějak přichomýtnout!! Já neměla brýle a byla jsem jak v tranzu. Celou noc jsem nespala a pak jsem byla hrozně překvapená, kdo všechno tam přišel :-) Pražský holky tam asi čekaly dlouho, ale žádný výtky nepadly, tak se určitě zabavily. Jak často chodily ty nevěsty? Každou hodinu? Zdeňku jsem tam vůbec neviděla. A musím říct, že počasí nám vyšlo senzačně. Na přeháňky jsme byli vždycky někde v místnosti, takže paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zvědavá na fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, vy jste šli dovnitř, protože začalo pršet, to jsme tam ještě byli taky a pak když jste šli nahoru na obřad, tak Zdenička odcházela z focení, takže jste se potkat nemohly. A myslím, že tam jsou obřady po půl hodině, i když nevim jestli tam někdo v půl 12 taky šel, ale mám pocit že ne. Když měla ale Zdenička obřad, viděla jsem venku lovit fotky jinou nevěstu.
Odpovědět
Profi fotky budou nejdřív za týden. Jsem na ně taky zvědavá, byli jsme s Kubou trochu prkenný :-) Ale snad se tam nějaká pěkná taky najde. Já už jsem pak měla úplně vypálený oči, jak se mi sluníčko odráželo od šatů přímo do obličeje :-) Jej, holky, to byla nádhera! A teď přichází samý skvělý ohlasy. Tak jsme si to přesně přáli.
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky vidět fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš a ty kamarádi, co tam byli tak brzy, ty pak šli až na ten večer? Kde jste to měli, to už jste měli někde u Prahy nebo taky tady. Kam pak po obřadu šli v tomhle děsném počasí.
Odpovědět
Ti kamarádi se pak šli projít po Teplicích a na oběd sami a večer jsme se sešli až na chatě - bylo to na Novém Městě nad Mikulovem.
Odpovědět
A noviny měli obrovský úspěch! Prý jich bylo dokonce málo! Že si je každý přečetl a hned sbalil a mysleli, že je nechají ke čtením i ostatním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko a kdo vás fotil? Jo a měla jsi ty balerínky nakonec?
Odpovědět
Fotila nás Petra Poklopová. Balerinky byly, snažila jsem se, aby moc nebyly vidět, ale měla jsem co dělat, abych vůbec v těch šatech nějak elegantně šla :-) Chudák chtěla fotit sexy fotku na Ptačích schodech, že ukážu podvazek a nožku, ale podvazek jsem neměla a na nožce takový jarmily :-D Takže jsme to nakonec nefotily :-D
Odpovědět
A ta kytka byla od Dvořáka!!! Tchýňka nějak nestíhala, měla ji původně dělat ona sama, tak ale sjela s obrázkem ke Dvořákovi a tam je dirigovala, jak to má vypadat :-) Akorát teda ty růžičky byly takový trochu zvadlý až možná už oschlý, ale to snad nebude nikde vidět.
Odpovědět
A házela jsem ženichovou kytičkou večer, od mamky jsem měla nakázáno, že ji musí chytit brácha :-D Teď s přítelkyní čeká druhý mimčo a mamka by chtěla, aby se už taky oženil. Tak se to povedlo - chytil ji! :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Bylo tam v řadě deset holek a brácha :-D Fakt super :-)
Odpovědět
Holky, jdu uklidit, je to tu jak po výbuchu. Manžel x-) jel do práce s chlebíčkama, pak vrátíme šaty a pak sjedem pro mikrovlnku, co jsme na ni dostali peníze. A pak snad bude konečně trochu klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, tak to je super, že jste si to takhle pěkně užili. Holky víte co je náhoda, když jsme se s holkama přesunuly z té jejich restaurace na tu jejich diskotéku, tak jsme tančily a ten jejich Dj najednou řekl něco o rozlučce, ale celé jsem mu nerozumněla, tak jsem nevěděla jestli je tam ještě někdo nebo mluví o mě a holky mi nechaly něco zahrát, tak jsem se na něj koukla a zjistila jsem, že to je náš Dj na svatbu. Tak jsem za ním šla a chvíli jsme si povídali a on řikal, no já jsem si to myslel, že jste to asi vy. Takže pak mi věnoval nebo spíš mezi písničkama prohodil docela často pár poznámek o manželství a tak.:-) Fakt náhoda
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak na Dvořáka jsme právěla tohle slyšely :-N Ale na tý fotce, co jsi nám ukázala to vidět není, tak ani na těch dalších nebude ;-) Věrko, fakt jo? Tak to je super náhoda! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, ty jsi ted v teplicich? nepujdes s nama zitra na sraz? jen se na nas podivat... :-D
Odpovědět
Ne, už jsem zase v Praze :-| Já se to neměla dozvědět, že tu kytku nedělala tchýně. Ale přišlo mi divný, že by tam dala uvadlý růžičky, a pak mi to manžel osvětlil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak hlavně, že to dopadlo, na fotkách to vidět nebude... kdy byste měli mít hotový fotky?
Odpovědět
Nejdřív za týden, fotografka teď jede na dovolenou. Ani na ně nespěcháme, fotili dost totiž ti kámoši a jeden z nich měl snad lepší foťák než ta fotografka :-) Takže fotek bude určitě spousta!
Odpovědět
Jmenovky byly z Ferrero a měly úspěch, mamka se ptala, jestli by nemohla dostat pět jmenovek :-D Ve Zlatém kříži naprostá spokojenost a dort prý byl taky ok (asi teda žádná chuťová bomba - já ho neměla :-D - ale vypadal hezky a byl jen za 1025,-).
Odpovědět
Nehty vydržely tak akorát, na chatě už se začaly loupat :-D Ale nevím, čím to mám odlakovat, normálním odlakovačem mi to nejde! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky a novomanželky zdravím zvlášť! týý jo,tak už to máte za sebou, super, že jste si to takhle užili! Věruš fotky z rozlučky- páradní! Mončo zítra mi to všechno povíš,jestli teda jedeme?! Jinak dárky- ptala jsem se už minulý týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, já vím, že ses ptala, ale zatím nikdo kromě nás dvou nereaguje =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co je s dárkama? Nemá je kdo koupit nebo se neví co?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo je koupí. Já jsem psala, že to mám dost nacvakaný, ale pokud se nikdo nepřihlásí, tak koupím zítra po práci pro Monču a Báru...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no já jdu dneska k holiči, takže než se odtamtud dostanu, tak ve městě už taky bude zavřeno... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já koupím pro Monču,Monča mě a pro Zuzku s Věrkou? taky klidně něco koupím,ale písněte co!
Odpovědět
Profilova fotka
A Zuzi pak mi písni,jestli Ti mám koupit ty kytky, má to pod barákem,takže času dost,ale,tak zítra ve dvě už z domova vypadnu!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, Ty to máš pod barákem? Já jsem se byla v pátek podívat ve městě a tam jich měli dost, ale žádnou takhle na auto :-N Kolikže stála? Myslíš, že bych teda mohla poprosit? Jé, to bys byla zlatá! Hele, ale to je blbý, abys všechny ty dárky kupovala Ty, ne? Já teda píšu, že bych taky chtěla fotorámeček, aby jsme se jednou všechny vyfotily a dala bych si vás tam, abych měla na památku :-N x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?