Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
holčičky tak mam chvili tak pišu :-) koukam že jste řešily sraz snad mi to vyjde a dorazim taky. u petersika je pěkně ale pro vas asi daleko co?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, to nevadí. Tak se domluvíme na ten Petersik?
Odpovědět
hele na mě fakt nehledte jo, protože ja nebudu nic slibovat, pak mi to nevyjde a budete naštvany, to ne. podle toho jak chcete vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, tak jsem si říkala, že si vás dočtu a tady nikdo ... a zítra nám sem přibydou dvě paní novomanželky. Holky, budu na vás myslet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, byla jsem se dnes podívat na naše dnešní nevěsty a musím řict, že jim to oběma moc slušelo, i přesto, že počasí bylo nic moc, tak jim nezmizel úsměv ve tváři. Holky přeji vám ještě jednou hodně štěstí, ať jste všechny spokojené a máte se pořád rádi. Mončo jsem zvědavá na tvé dojmy z bráchovo svatby :-) Já mám dneska rozlučku, tak jsem zvědavá, jak se nám to vyvede. :-)
Odpovědět
ahoj holky tak včera byl nejúžasnější den mym životě paradně jsem si ho užila a bylo to fakt nadherny!!!! vše se nam vyvedlo už se těšim na fotky, jen top fakt strašně rychle uteklo, ale je to fakt nezapomenutelnej zažitek. :-) všem moc děkuju za krasny přanička a za to že jste na nas myslely. Adrainko jsi neuvěřitelně hodná a mám tě strašně rada, za všechno díky !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulko, tak to je super!!! Moc jsem na Tebe myslela, jsem strašně ráda, že jste si to takhle užili!!! Pak nám to musíš všechno povědět!!! Já jsem byla včera na svatbě tý Míše (některé vědí) v Brandýse. Holky, to byla tak nádherná svatba! Neskutečně jsem se bavila, no prostě, naprosto dokonalý. Až mám teda strach, že se mi to takhle nepovede :-N Věrko, co rozlučka? Kdes to měla?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla jsem to v Luně v Trnovanech a myslim, že to dopadlo úplně skvěle. Holky se bavily, dostala jsem naprosto super dárky a bylo to prostě skvělý. Ted dávám fotky na FB, a nevim kterou vybrat, mám jich 155. Fakt jsme si to užily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak super, Věrko!!! Na FB se nepodívám, nejsem na něm, tak hoď jednu sem ;-) Já z mojí rozlučky nemám ani jednu. Kačka s Ájou asi pár udělaly, ale zatím neposlaly :-( Holky, pošlete?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem jich tam pár na chvíli dala :-) a tyhle dárky sem dostala a to neni ani polovina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeničko, to jsem moc ráda, že se Ti to tak vydařilo x-) byla jsi krásná nevěsta! Holky, tak to jsem zvědavá až budete vyprávět. Zuzka a Zdenička o svatbách a Siby o rozlučce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, Zdeni staršně moc gratuluju a přeju Vám do společného života jen samé štěstíčko a moc lásky:-) Leni Vám ať to v příštím týdnu dopadne na jedničku a ať si to všechno moc a moc užijete:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, děkuju moc :-) Nepůjdeš s námi v úterý na sraz? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, bylo to senzační, i když maličko hektický, a večerní oslava na chatě úplná bomba! Víc napíšu v příštích dnech! Díky, že jste na nás myslely!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Nechci brát prostor novomanželkách v pocitech ze svatby, ale ráda bych se o zážitky podělila, takže: Ráno: V půl 6 krásně svítilo slunko, v době nasedání do aut a odjezdu děsně pršelo. Bylo to děsně hektické, zapomnělo se doma hodně věcí. Obřad: Moc krásný, nádherná řeč, prostě super! To svítilo slunko. Pak se začalo fotit a za 5 minut začalo děsně pršet. Novomanželé se fotili a pro hosty bylo v restauraci občerstvéní, což byl první problém, protože to nikdo nevěděl. Tak jsem to každému říkala, ale nikdo mě asi neposlouchal. Pak byl problém v restauraci, že to bylo v přísálku salónu a nebylo si pořádně kam sednout-byly tam 3 stoly pro 4 lidi...Čekalo se asi půl hoďky než přijedou. Pak už bylo vše v pohodě. Jen se dlouho čekalo během jídla na další jídlo a bylo to takové bez programu, takže to byl trochu zmatek a neorganizované. Jinak jídlo super a výzdoba, to ani nemluvím. Úplně bombová! :-) Pak byl přesun v půl 3 na zahradu, kde byla oslava. To bylo super. Dostali hodně darů, zažila se sranda, tančilo se a zpívalo. Jinak NOVINKA: Máme zamluveného muzikanta na naší svatbu! Jupííííííííííí. Sice Kuban byl trochu (bubák) nafouknutý, ale ono ho to přešlo. Takže jsme se poučili, co děla a nedělat. Nic z toho, co máme my neměli: ani noviny, čokoládky...atd. Vývazky barevné také ne. Jinak až na pár zmatků se mi to moc líbilo. Večer ještě vypouštěli lampiónek, co jsme jím dali a byl to super zážitek. Jo a taky jsem měla možnost přemýšlet, co my ještě nemáme a měla jsem z toho běhavku... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
*prostor novomanželkám
Odpovědět
Holky, jedna ochutnávčička, jak nám to slušelo. Vlasy nakonec vyšly trochu jinak, naušnice nebyly asi vůbec vidět... :-N Ale to jsou drobnosti ;-) http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Ahojky holky. Ifko, byla jsi nádherná, moc ti to slušelo. Stály jsme v koutku,ale ty jsi nás neviděla. Gratuluji. Kubu znám od vidění, ale on mě ne. Těším se na fotky. Pa pa Zdeničko, moc ti to slušelo. Anička byla kouzelná ty šatičky jí moc slušely. Přeji Vám hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko..:) Vítám nové novomanželky, vdané už jsou v přesile.. :-D Jsem moc ráda, že jste si to krásně užily, těším se na fotečky.. ;-) Siby - jdu ti omrknout fotky z rozlučky na FB... :-) Od soboty mě pěkně bolí v krku, ležela jsem jak lazar, ani jsem nevstávala, petula vsechno zaridil (obed, benika atd.) večer jsme měli naplánovaný sraz s kamarády, které jsme už od svatby neviděli...tak jsem ležela, spala, dopovala se práškama... =-) večer to bylo lepší, včera přes den taky,ale večer to na mě zase padlo a dneska ráno ani neotočím hlavou, mám celý oteklý krk... :-( ach jo..to bude tim pocasim, meni se, kazdou hodinu je jinak... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holčiny, Ivuš, Zdeni, vítám vás mezi novomanželkami a jak koukám, užily jste si to, to jsem hrooozně ráda. Ivuš, slušelo Ti to, ale to ani nešlo jinak, na Zdeničku jsem zvědavá, ale myslím, že také zářila štěstím. Holčiny, hlavně všechno nej a ještě jednou nej, ať jste takhle šťastné celý život!
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, je super, že to bráchovi vyšlo a že jste měli možnost se poučit z chyb. Za 14 dní budeš na stejném místě jako oni, tak ať vše vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Kačko, to počasí je vážně hrozné. Myslela jsem, že dnes ráno zmrznu a začala jsem nějak pčíkat, ale je mi jasné, že odpoledne bude zase na umřítí. Tohle přeci nikdo nemůže jen tak ustát... Uzdrav se a odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Ifko, to je úžasná fotka! Ta kytička - bomba. Jsem strašně ráda, že vám to vyšlo!!! Ty jo a tenhle týden Lenka a příští my tři :-N :-D Já stále sháním boty na přezutí, dneska udělám (snad) poslední nájezd na město a konečně snad už něco vyberu, pak si musím dát zkrátit šaty na převlečení a to už snad bude celkem všechno... :-N Jsem tak nadšená z tý sobotní svatby, na který jsem byla, že jsem se začala strašně těšit x-) Tak šup šup holky s fotkama :-) Jsem zvědavá jak vopice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ráno holky, Ivuš opravdu ti to moc slušelo, byla jsem tam se Simčou a vypadali jste oba moc dobře. Kamarádi z Prahy tam byli asi dost brzy vid, vím, že jsme si jich všimli už před Zdeničky svatbou. Zdeni tobě to také moc slušelo, byla jsi krásná a Anička je roztomilá jako princeznička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, škoda, že jsem holky taky neviděla :-( Hele, kdo jdete na kukačku na Lenky svatbu? Sejdeme se před zámkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já se půjdu mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se domluvíme zítra na srazíku, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně
Odpovědět
Profilova fotka
Od kolika je zítra srazík? od 18? :-) a necháme to asi teda v Mandlu, ne? :-) holky to mají aspoň z nádraží blízko.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, od 18ti. A necháme to v Mandlu, na srazíku se domluvíme, kde bysme to udělaly příště ;-) Ještě se musíme domluvit, kdo se ujme dárků. Já to mám nacvakaný, ale pokud se nikdo nepřihlásí, tak to zajistím zítra po práci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?