Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, to zvladnes... ;-) hlavne se nenech vynervovat... vsechno dopadne dobre a pokud neco nestihnes, tak nevadi, hlavne jenom doraz na zamek v satech a s obcankou a zbytek uz se zaridi sam... :-p a pokud nestihnes nejakou malickost, tak nevadi, aspon budes mit na co vzpominat... :-D
Odpovědět
honza jel pro minidortíky a spodnici a vak na šaty a pak musí odvezt vyslužky do prace, umyt auto a večer odvažíme dort, minidortíky, zasedací pořadek atd. do valencie :-) žeknu vám už at je zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, jen tak se ptám no... Zdeňulko, neboj se, to vyjde. Jak říká Kačka, hlavně, abyste tam došli a řekli si ano. Zbytek už se vyvrbí, budu na Tebe moc myslet!!!
Odpovědět
snad to vše dopadne, řesily jsem zasedaci pořadek ale pak jsme se asi domluvily aj už ani nevím :-) ale takya si to říkam at si každy a všechno trhne nohou hlavně at si to užijeme :-) moc dekuju holky za podporu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, já tady teď dělám chytrou, že nemáš být nervózní a chci vidět sebe za 14 dní :-N :-D Zlatí, na nikoho nekoukej, snažte se to užít maximálně vy tři ;-) Jsem zvědavá, co budeš vyprávět!!!
Odpovědět
já taky :-D
Odpovědět
ale fakt se už těším!!! :-) ted balím veci pro naičku na zítra jsem jak blba vubec nevim co :-) ja musim končit holčičky moje!!! tak se vam pak ozvu asi až jako vdana paní :-) mějte se krasně užíjte si překrasny vikend a s některymi se uvidim v sobotu tak se těšim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to klapne! V kolik Ti přijde ta kadeřnice? Nějak v osm, viď? A Adrianka na devátou? Pomůže Ti pak zapnout šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ptáčku pá a držíme pěsti!!! A tfuj tfuj tfuj a pravou nožkou!!!
Odpovědět
;-) a ifko tobe přeju překrasny den at si to s kubou užijete na 1000% a jste štastní a vše vam vyjde a možna se potkame tak ti dam pusinku pro štěstí. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám zavidím normálně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, taky se dočkáš...už to máš taky za pár... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Viď? Ty jo, kde je ten leden, jak jsme se bavily, která to má za kolik :-D je to fofr, dvakrát se otočím a bude po svatbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, a ja uz to budu mit pomalu 2 mesice za sebou... :-o a prijde mi to jak minuly tyden... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, fakt to letí !
Odpovědět
Profilova fotka
Letí to opravdu hrozně, ani si neuvědomuji, že mám čtvrt roku po svatbě :-D Aspoň to s vámi mohu prožívat úúúúplně v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, za chvilku budem mít už všechny po. Co pak budem probírat? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak kytka na auto je umělá? Je ÚÚÚÚŽŽŽŽASNÁÁÁ!
Odpovědět
Profilova fotka
pak budem probírat děti přece a budem radit nevěstám, který sem příjdou..:D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak já budu jen radit nevěstám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, fakt jo? je od vientamců :-D ,ale právě vypadá podobně s tou co budu mít,mají i jiné barvy a velikosti,tahle největší stála 119,- a malá na cylindr jen 29,-
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tu chci!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zkus podívat u vás a když nebudou mít,tak Ti jí můžu v út.koupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v utery pujdem zase do mandlu? neudelame zmenu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak já čouhnu, to bys byla zlatá!!! Změnu můžem klidně udělat. Akorát mimoteplický nevím, jestli to najdou... a kam? Napadá Tě něco? Třeba Petersik na Panoramě?
Odpovědět
Profilova fotka
klidně,ale musíme trefit :-) jo holky vy TP si koupíte dárky a my ústecký zvlᡚť nebo se toho ujme někdo celkově?
Odpovědět
Profilova fotka
já jen,že nevím,jak budu mít čas,tak abych se podle toho už zařídila
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nebo treba ta zahrada restaurace - ta je nejaka zdrava... hmm..ale vlastne nic- ona je nekuracka... :-N nebo ten petersik, no... nebo treba ty karafiaty taky muzem...:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to nějak promyslete,já si jedu pro šaty :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
No, ta je nekuřácká, tam se nepodívám :-D No anebo tenhle sraz uděláme ještě v Mandlu a na dalším se domluvíme na změně... nějak se mi nad tím teď nechce přemýšlet. Nebo to někdo rozhodněte, já mám plnou hlavu práce ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?